HálóZsák fórumok > Hazai és külföldi megjelenések

Hazai DC képregények

<< < (30/30)

zozi56:
Szia, üdv a fórumon!


--- Idézet ---Nos most próbálom beleásni magam a Batman témába, úgy caklipakli az elejéről (tom 1940 régen volt).

--- Idézet vége ---
Én annak idején Pókemberrel csináltam ugyanezt. :)


--- Idézet ---Az érdekelne ki mit halott a Batman: The Return of Bruce Wayne történet várható (estl mo.-i) megjelenéséről.
--- Idézet vége ---
A Képes Kiadó foglalkozik a Batman-történetek kiadásával, és nem szokásuk bármit is elárulni a terveikről. Szóval nem tudni semmit róla.


--- Idézet ---Amúgy ha valaki ráérne, és lenne oly' szíves, leírhatná, h akk most Bruce Wayne-nel mi a franc történt, gondolok itt a R.I.P. részekre (még nem olvastam végig, ezért kérdezem, bár úgy tűnt cudarul elbántak vele), meg mi ez a Blackest Night, meg black lantern story? thx
--- Idézet vége ---
Én nem szoktam olvasni, szóval csak annyit tudok róla, hogy meghalt, aztán visszajön (visszajött?) fekete lámpásként. De majd ha erre jár egy DC-tudor, akkor megmondja.

Rboy:
Köszöntök mindenkit, boldog újévet!
Röviden, tömören: tavaly nyáron akadtam az oldalra (mmint HZS), amikor kitört rajtam a TRF őrület. Nagyon tetszik, amit művelnek itt egyesek ... ;)   
Nos most próbálom beleásni magam a Batman témába, úgy caklipakli az elejéről (tom 1940 régen volt).
Az érdekelne ki mit halott a Batman: The Return of Bruce Wayne történet várható (estl mo.-i) megjelenéséről.

Amúgy ha valaki ráérne, és lenne oly' szíves, leírhatná, h akk most Bruce Wayne-nel mi a franc történt, gondolok itt a R.I.P. részekre (még nem olvastam végig, ezért kérdezem, bár úgy tűnt cudarul elbántak vele), meg mi ez a Blackest Night, meg black lantern story? thx :worship:

Sepi:
A nálunk megjelenő DC képregényekről lehet itt társalogni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése