Szerző Téma: DC kiadó csapatképregényei  (Megtekintve 61751 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #29 Dátum: 2009. Július 22., 13:55:43 »
Tényleg igaz, amit a HZS Extráról mondtál dr samson. A Supergirl #0 száma az egyben a Superman/Batman #19 szám. Akkor ezek szerint ott Amerikában kétszer is kiadták ezt a történetet?Nem is tudtam, hogy ekkora siker lett ott Amerikában.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 22., 13:56:16 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #28 Dátum: 2009. Július 22., 13:41:24 »
Jelen információink szerint igen. De ha változik, majd megfelelően reagálunk mi is rá, persze.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Kent22

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #27 Dátum: 2009. Július 22., 13:14:58 »
Kösz a Sup/Bat új részét, jó lett mint mindig. Nekem bevallom főképp a legvége, az utolsó egy-két oldal tetszett. Na nem mintha olyan rossz lett volna, hogy már vártam mikor lesz vége : D

Mégha most a válság miatt szünetel is egy-két sorozat legalább gondoljunk rá úgy, hogy a válságot követően el leszünk eresztve jó sok történettel.  

Egyik nap megnéztem a foglalási listákat és láttam, hogy nem kevés Superman sztorit tervbe vettetek az újak közül.
Ennyire esélyten, hogy a képes elindítson a közeljövőben egy Superman  projecktet?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #26 Dátum: 2009. Július 22., 12:13:21 »
Idézet
Bocsánat ha ezt kérdezem, de ezek szerint a Superman/Batman sorozatból is szeretnéd az összeset honosítani?
Nem, még csak az kéne. Loeb távozása után a sorozat színvonala amúgy is nagyon hektikus lett, manapság, meg a béka feneke alatt van 2 kilométerrel...  Ami minket érint, az ugye a 14-18. szám lenne még, az kész is van, de tiltó listára lett téve, a 19. számot megtalálod a Hzs Extra válogatásban Supergirl 00. cím alatt, a 20-25. részeket pedig nem akarom a 14-18. nélkül megcsinálni, pedig ott Bizarro, meg Batzarro szövegein be lehet halni...  Ami így a 27. szám után még esetleg lesz majd az az 51-52. számok (ezek biztos), illetve azoknak az előzményei, a 42-49. számok, a K történet. Legalább is talgaby próbál rávenni, én meg próbálom rávenni, hogy akkor írja be ő...  Az 50. szám tuti kimarad, mert olyan mértékű retcon, amit még Bendis sem minden nap ereszt meg a Marvelnél, illetve az utána lévő számok se lesznek, kivéve az ehavit majd valamikor, az is csak Supergirl és Robin miatt. Kb enyire lehet számítani, meg persze az első 6 szám maradékára.  

Idézet
Te nyilván a Végtelen Válságra utaltál, ami a NewGenen lesz majd folytatva
Igen, arra.  

Idézet
Supermanről, Batmanről, Wonder Womanről az volt az érdekes, hogy itt az arcukat sosem lehet látni.
Igen. Elvileg Batmannek egyszer látszott a feje, de ennyi. Szerintem ezzel akarják kifejezni, hogy ez a sorozat nem róluk szól, mert soha nem látni őket egészben...  


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #25 Dátum: 2009. Július 22., 11:12:18 »
Nagyszerű ez a Dupla DC adag. Superman/Batman 27. nagyszerű, izgalmas történet. Amolyan személyiség zavarnak tűnt. [span style=\'color:#000000;background:#000000\']A végén kiderült, hogy az egész egy furcsa álom volt.[/span] Továbbra is jó ez a sorozat. Ezer köszönet  dr samson. Sok sikert kívánok neked a folytatáshoz. Bocsánat ha ezt kérdezem, de ezek szerint a Superman/Batman sorozatból is szeretnéd az összeset honosítani?Azt tudom, hogy Superman/Batman 8-13. számot nem kell kirakni, mert az már megjelent könyvformátumban a Képes Kiadótól.  Úgy látszik nagy terveid lesznek a DC-s képregényekből. Superman/Batman, Mini Titánok, Tini Titánok, Ifjak Ligája, Supergirl,Superman. Hát ez valóban nagyszerű terv. Sok sikert kívánok neked a DC-s képregény terveidhez dr samson.
Ami pedig a Supergirl illeti. A főoldalon ezt a hírt írtad:" DC fronton az egyik éllovasunk, nevezetesen Supergirl úgy döntött, hogy ebben a hónapban kicsit inkább pihen és inkább vár egy kicsit, hogy hátha egy másik oldalnak sikerül befejeznie egy nagy eseményt augusztusig." Te nyilván a Végtelen Válságra utaltál, ami a NewGenen lesz majd folytatva.

A Mini Titánok nagyon jó volt. Szülői értekezlet. Hehehe, az nagyon érdekes volt. Hogy kik volt jó és ki volt rossz. Minden gyerek valóban retteg a szülői értekezlettől.De itt úgy néz ki nem rettegtek. Biztos mert a Mini Titánok jók voltak. Supermanről, Batmanről, Wonder Womanről az volt az érdekes, hogy itt az arcukat sosem lehet látni. Mintha cenzúrázták volna. De ez azért van így, mert még izgalmasabb lesz a sorozat a gyerekeknek. Ezer köszönet dr samson és Gorgiasz a Mini Titánokért. További sok sikert a folytatáshoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #24 Dátum: 2009. Július 22., 10:20:25 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1760%3Asupermanbatmna-27&catid=7%3Adc&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Superman/Batman 27

Mini titánok 08[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #23 Dátum: 2009. Július 18., 18:25:50 »
Megmondom őszintén, eltartott egy darabig, amíg dekódoltam a rövidítéseket...  Azt hittem már nem is látlak erre, olyan rég volt az a frissítés, de azért köszi a véleményt.

Nem elérhető Kent22

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #22 Dátum: 2009. Július 18., 17:51:17 »
Kösz az S&B, IL és TT legújabb részeit. S&B és TT fej-fej mellett haladva a favoritok nálam, de nem sokkal lemaradva az IL 1. részében is volt nem kis fantázia.

Nem elérhető gyilokpeti

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #21 Dátum: 2009. Július 16., 14:54:24 »
Köszi szépen a Superman/Batman össze eddigi részét,   Állatok a rajzok, tele van mindenféle ellenekkel, nagyon jónak indul, várom a folytatást  
Tudjátok, hogy szeptemberbe jön a "következő" Dc animációs film, a Superman & Batman: Public Enemies, ami ezt a történetet dolgozza fel?      
Check: http://en.wikipedia.org/wiki/Superman/Batman:_Public_Enemies

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #20 Dátum: 2009. Július 15., 18:39:25 »
Én szeretem Supergirl-t;sőt,imádom a kiscsajt!Ehe-ehe  
De mivel ő egyedül nyomul,az ő történeteit/kalandjait másik topicban kell dícsérni!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #19 Dátum: 2009. Július 15., 18:27:00 »
Előfordulhat. Ez azért eléggé régi fordítás már és mivel nincsenek meg a psd-k, átírni nem tudunk benne semmit. És azóta lehet, hogy más néven honosodtak meg bizonyos karakterek.

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #18 Dátum: 2009. Július 15., 17:46:07 »
Bocsi, h csak most szólok hozzá a Batman/Szupermen képregényhez, de a sok meló...
Jó kis sztori, tetszik is, de a fordítással vannak problémáim. Pár ellenfelet mintha felismerni véltem volna, ugyanakkor megzavart a nevük mássága.
Egyébként ötös.

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #17 Dátum: 2009. Július 15., 17:22:19 »
Na, az egyik részére gaby válaszolt. Nézzük a többit:

Idézet
Slade Wilson alias Halálcsapás mióta akart átállni a jó oldalra? Én úgy tudtam, hogy ő mindig rosszat csinál. Jericho a Halálcsapás fia?
Slade nem akart átállni a jó oldalra. Őt most Jericho irányítja, de erről majd részletesen a következő számban, ahol majd megtudjuk, mi vezérli Jericho tetteit.  

Idézet
az lenne a kérdésem, hogy az Ifjak Ligájából az összes részét tervezed honosítani?
Igen, talgaby rábeszélt, hogy csináljam folyamatosan az elejétől.  De nem lesz túl gyakori vendég. Azért van vele gond bőven, szóval olyan két-három havi sorozat lesz belőle. Idén még két szám lesz, ez tuti, és az is, hogy szeptemberben és október végén lehet majd számítani rájuk.  

Idézet
2.Ifjak Ligája 1.-humoros történet,valóban poénos triót alkot a 3 szuperhős-palánta!
Ááááá...ez még semmi. Várd csak ki a kis Lobot...  

Idézet
Doki,megszerettem a DC képregényeket,hála neked!
Ennek örülök. Főleg, hogy én is ezeknek a képregényeknek köszönhetően kedveltem meg jobban a másik nagy kiadót és csak olyanokat honosítok, amiket én is imádok. Úgy látszik, más ízlését is sikerült velük eltalálnom.  És a Supergirl-t kihagytad a listából. Nem szeretd Karát? Mars a fórumról...  

(amúgy most, hogy a NewGen halad a Válsággal, hamarosan lehet számítani egy új DC sorozatra az oldalon, ha elérnek oda a történetben, ami még nekem kell, plusz szintén attól függően, hogy haladnak a Válsággal, jön majd a valaha írt legjobb tini titán történet is...  )




Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #16 Dátum: 2009. Július 15., 15:44:14 »
Volt egy crossover, a DC One Million. Annak a részei.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #15 Dátum: 2009. Július 15., 15:06:11 »
Az Ifjak Ligájáról még valamit nem mondtam el. A comicvine.com-on megnéztem és ezek itt 55 részesek. De én láttam ezek között ilyen sorszámmal #1000000. Meg még más DC-s képregényen is láttam ilyen sorszámot. Ez pontosan mit jelent? Ez valami különszámféle? Ezt én nem értem.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #14 Dátum: 2009. Július 15., 13:21:37 »
Samson dokinak köszönöm a mai DC duplacombót!      
1.Tini Titánok vol.3. 3.-fordulatos a story;én éreztem,hogy Halálcsapással valami nem oké!  
2.Ifjak Ligája 1.-humoros történet,valóban poénos triót alkot a 3 szuperhős-palánta!  
Doki,megszerettem a DC képregényeket,hála neked!  
Elkötelezett Marvel-osként most 5-6 DC címet olvasok egyszerre...  
Leginkább azok tetszenek,amiben egy vagy több csapat szerepel!
(Pl. Tini Titánok,Superman/Batman itt a HálóZsákon,Végtelen Válság a NewGen-en,JLA és a Végtelen Világok Krízise a Chronopolison,JSA az Allcomicson)




Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #13 Dátum: 2009. Július 15., 12:26:08 »
Ez aztán DC-s képregény. A Tini Titánok továbbra is izgalmasan megy a történet. Impulzusnak megsérült a térde. Azok a titokzatos szektába valamit/valakit előidéztek. Ez kiderül a folytatásból. Slade Wilson alias Halálcsapás mióta akart átállni a jó oldalra? Én úgy tudtam, hogy ő mindig rosszat csinál. Jericho a Halálcsapás fia? Ezt én eddig nem tudtam. Bár Jerichot ismerem a magyarul '90-es években megjelent Superman 8. számból. Az emlékművek pedig érdekesek voltak, mert sok ismert alakok is voltak közöttük. De például Aquagirl az kicsoda? Én eddig csak Aquamanről és Aquaboyról tudtam, hogy léteznek. Aquaboyt láttam az Allcomicson a Tini Titánok: Első év című képregényben.

Az Ifjak Ligája pedig érdekesen kezdődött. Méghozzá az első számmal, bár tudom pár hónapja honosítottál ebből szöveg nélküli képregényt. De azt elmondom, hogy Robin, Superboy és Impulzus triók nagyon viccesek. Főleg Impulzus. Erről az lenne a kérdésem, hogy az Ifjak Ligájából az összes részét tervezed honosítani? Beleértve a Tini Titánokat is? Ezek szerint igen.

A végén még egy-két véleményt. Ez a DC-s front nagyon jól kezdődött. Vasárnap NewGen, hétfő Chronopolis, tegnap Allcomics és Hálózsák és ma pedig ismét Hálózsák. Hát úgy néz ki valami különleges dolog keletkezett.
Nos ezer köszönet dr samson e két DC-s képregényért és sok sikert kívánok neked a folytatáshoz.

Szerk.: és BuBnak is ezer köszönet az Ifjak Ligája borítóért.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 15., 13:52:08 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #12 Dátum: 2009. Július 15., 10:11:15 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1533&catid=7&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Tini titánok v3 03.

Ifjak Ligája 01.[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #11 Dátum: 2009. Július 14., 15:43:18 »
Mi köszönjük, utólag is, a honosítók nevében, akik sajnosm már nem aktívak...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #10 Dátum: 2009. Július 14., 15:30:51 »
Kösz szépen! Először őszíntén szólva megijedtem, mikor Ezüst Kísértet támadt a hőseinkre. azt hittem hogy az író olyan barom, hogy egy embernek sem igazán nevezhető lényből képes pénzéhes karaktert faragni. De ahogy jött a többi furcsán viselkedő ellenfél és Szupiék elkezdtek gyanakodni, akkor megnyugodtam, és már tetszett a rész. A honosítás is király lett, köszi!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #9 Dátum: 2009. Július 14., 13:08:29 »
Nessus-nak,Tomivának és BuB-nak köszönöm a Superman/Batman harmadik részét!      
A borító nagyon frankó lett,a történetről csak szuperlatívuszokban tudok mesélni,kegyetlenül jó!  
A két hős gyakorlatilag lélegzetvétel nélkül harcol,egy szusszanásra sincs idejük!
Nem egy kőkemény ellenfelüket kiiktatták,erre jönnek a bajtársaik bekísérni őket...
Bruce és Clark párhuzamosan kifejtett gondolatbuborékai továbbra is zseniálisak!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #8 Dátum: 2009. Július 14., 12:35:27 »
Idézet
Mister Freez, Hideg Kapitány, Jégcsap és Gyilkos Fagy. Nem tudtam hogy ilyen sokan léteznek akiknek a működési elvük a fagy. Kicsodák ezek pontosan?
Őszinte leszek...fogalmam sincs...  Azt tudom, hogy az egyik igazából Flash ellensége, de ennyi...

Idézet
És kicsoda azaz Éj-Árny? Szintén nem ismerős nekem ez a név.
Sajna ő róla sem tudok semmi többet... képtelenség ennyi szereplőt észben tartani...  

Mindenestre örülök, ha tetszett. Folytatás egy hónap múlva. Talán...  

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #7 Dátum: 2009. Július 14., 12:31:52 »
Igen. Két ember, az már valóban egy csapat. Nagyszerű, remek történet ez a Superman/Batman. Továbbra is izgalmas a történet. Az igaz hogy a múlt hónapban kimaradt, mert akkor egy speciális frissítés volt. "De jobb későn, mint soha!" És most a Superman/Batman 03. része jött ki. Ebben még rengeteg érdekes dolgok voltak, mert sok-sok ismert/nem ismert ellenségek jelentek meg.
Mister Freez, Hideg Kapitány, Jégcsap és Gyilkos Fagy. Nem tudtam hogy ilyen sokan léteznek akiknek a működési elvük a fagy. Kicsodák ezek pontosan? Közülük csak egyet ismerek. Mister Freeze nyílván Miszter Jégcsap lehet, akit a Batman és Robin mozifilmben is szerepelt. Ez azért is volt érdekes róluk, mert a NewGenen például az Agyagpofáról is kiderült, hogy több is létezik belőlük.
És kicsoda azaz Éj-Árny? Szintén nem ismerős nekem ez a név. A Shade az biztos ugyan arról volt szó, akit szintén a NewGenen látható az első része.
Nos ezer köszönet Nessus, Tomiva és BuB a Superman/Batman 03. részért. És sok sikert kívánok nektek Hálózsák team a Superman/Batman sorozat folytatáshoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #6 Dátum: 2009. Július 14., 11:34:04 »
Két ember, az már csapat, vagy nem?

[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1741&catid=7&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Superman/Batman 03.[/a]


Nem elérhető Shazam!

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #5 Dátum: 2009. Június 26., 19:10:20 »
egyszerű
a különszámoknak kell egy Különszámok tpoicot csinálni

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #4 Dátum: 2009. Június 26., 15:05:41 »
Igen, ezentúl a frissítések is külön topikba kerülni. Bár, ha lesznek végre egyszer Hallowen-i és karácsonyi különszámok is, azt még a kutya sem fogja, hogy hova fogjuk rakni, mert azok mind a kettőbe mehetnek majd igazából. Majd kiderül...

Szerk: a fene essen bele, hogy zozi itt is megelőzöt...    
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 26., 15:06:14 írta dr samson »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #3 Dátum: 2009. Június 26., 15:04:31 »
Így van, a frissítéseket is a megfelelő helyen fogjuk bejelenteni.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #2 Dátum: 2009. Június 26., 14:56:25 »
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Mert így akkor tudjuk, hogy hova kell írni a véleményeket. Ebben a topicban DC szuperhőscsapat lesz hangsúlyban, amit felsoroltál. A DC magányos hősei topicba pedig, amelyben saját címük van. Batmannek, Supermannek, Macskanőnek és Supergirlnek. Az eddig felsoroltakból ezek vannak hansúlyben e topicban. Egy kérdés: ha lesz frissítés, akkor ti ezek szerint külön topicba fogjátok hirdetni? A DC csapatképregény esetén Tini Titánok, Ifjak Ligája, stb. Magányos hős esetén Batman, Superman, Macskanő és Supergirl.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #1 Dátum: 2009. Június 26., 14:04:31 »
Nos, miután az utóbbi időben kicsit megnőtt az oldalon a DC képregények száma, ezért szétbontjuk az eddigi egy szem DC topikot is. Ezentúl az eddigi topikba csak a "magányos hősökkel" (Superman, Batman, Supergirl, Catwoman) foglalkozó hsz-ek fognak kerülni, ide pedig, mint azt a cím is mutatja, a csapatképregények, vagyis a Tini Titánokkal, Superman/Batman képregényekkel, Mini Titánokkal és egyébb ilyesmikkel foglalkozó hozzászólások. Remélem előbb-utóbb mindenki megszokja a változtatásokat...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 03., 16:33:21 írta zozi56 »