Szerző Téma: DC kiadó csapatképregényei  (Megtekintve 62832 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #59 Dátum: 2009. Augusztus 03., 19:20:13 »
Ehh, tényleg, bocsi. Bevallom a nagy sietségemben csak annyit olvastam el, hogy Dc Kiadó és már írtam is.

Egyébként a One Yearekre egyébként is kíváncsi vagyok. És most hogy mondtad, hogy még nem tetted ki, rájöttem, hogy így akkor van egy Tini Titánok tpb amit még nem olvastam el. Azt hittem az a One Year Later. Már töltöm is a "Gyerekjátékok"-kat.
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #58 Dátum: 2009. Augusztus 03., 19:06:02 »
Idézet
Itt is felteszem a kérdést, hogy fájna valakinek, ha a The Flash - Fastest man alive c. minisorozatot bevállalnám a ComicsKnights berkein belül?
Miután Flash magányos karakter, ezért inkább a másik topikba kellett volna írni...  De, hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nem, én személy szerint nem kedvelem a karaktert.  

Idézet
szeretném megköszönni a Tini Titánok Végtelen Válságos történetét! Most, hogy kijött a Newgenen az első két szám elolvastam és nagyon jó volt.
Örülök, ha tetszett. De várd meg, amíg végre kirakhatom a One Year Later sztorit (mihelyst vége a Válságnak a NewGenen), az klasszisokkal jobb történet.

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #57 Dátum: 2009. Augusztus 03., 19:02:50 »
Nem tudom hova kellene ezt írnom, szal ide írom. Itt is felteszem a kérdést, hogy fájna valakinek, ha a The Flash - Fastest man alive c. minisorozatot bevállalnám a ComicsKnights berkein belül?

Plusz, ha már itt járok, akkor szeretném megköszönni a Tini Titánok Végtelen Válságos történetét! Most, hogy kijött a Newgenen az első két szám elolvastam és nagyon jó volt. Superboyt egy új szintre emelte előttem.
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #56 Dátum: 2009. Augusztus 03., 18:54:51 »
Képzeljétek, most nézem, hogy a Tiny Titans-t is díjazták a jelenlegi Eisner-díj kiosztón.  Tök jó, hogy ilyen híres sorozatot honosítunk.

Nem elérhető Shazam!

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #55 Dátum: 2009. Július 30., 11:19:14 »
nagyon köszi

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #54 Dátum: 2009. Július 29., 21:42:33 »
Egész pontosan itt.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #53 Dátum: 2009. Július 29., 21:38:23 »
gyengéd barbár

Nem elérhető Shazam!

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #52 Dátum: 2009. Július 29., 21:31:45 »
hello
segítsetek nekem
hol tudom letölteni a bAtman Hosszú Hallowen című sorozatot? a haverom azt mondja nagyon jó

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #51 Dátum: 2009. Július 29., 15:36:26 »
Bár ne tenné. Mert hogy már írni nem tud, azt ékesen bizonyítja az Ultimatum és a vörös Hulk.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #50 Dátum: 2009. Július 29., 12:50:47 »
Tényleg! Azt is láttam a comicvine.com-on, hogy Hulkos képregényeket ír.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #49 Dátum: 2009. Július 29., 12:44:55 »
Meg doki vörös veszedelmét.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #48 Dátum: 2009. Július 29., 12:32:19 »
Szóval ezért hagyta abba a sorozatot. Ezt elolvastam pár hónappal ezelőtt. Akkor került ki ide a HZS-ra. Meg Jeph Loeb befejezte a Supergirl sorozat írást is. Jelenleg ott Amerikában az Ultimate képregényeket írta. Pl. az Ultimates 3-at és az Ultimatumot.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #47 Dátum: 2009. Július 29., 08:54:48 »
Idézet
Nem értem Jeph Loeb miért hagyta abba a sorozatot?
A válaszért lásd a sorozat 26. számát. Önmagában választ ad a kérdésre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #46 Dátum: 2009. Július 28., 21:05:23 »
A Tini Titánok, a Superman/Batman és az Ifjak Ligája nagyszerűek.
Az Ifjak Ligája jelenleg Superboy, Robin és Impulzus alkotják a csapatot. De ők később a Tini Titánok tagjai is lettek. Meglátjuk majd hogy alakult ez az egész. Addig legalább sok izgalmas képregényeket lehet olvasni. HŰŰŰ ezek tényleg nagyszerűek.
A Superman/Batman sorozat is nagyszerű Jeph Loeb remekül csinálta, hogy Superman és Batman egyenlő szereplésre osztotta őket. Nem értem Jeph Loeb miért hagyta abba a sorozatot? Szerintem ő nagyon jól csinálta. A Batman: Hush kötetekben egy nagyszerű változást adott Batman életében. Pl. Hush akinek igazi neve [span style=\'color:#000000;background:#000000\']Dr. Thomas Eliott.[/span]
Erről ennyit.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 29., 08:54:59 írta talgaby »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #45 Dátum: 2009. Július 24., 17:16:22 »
Nagyon szivesen  Kicsi szivem melengeti, hogy hozzájárulhattam a jobbá tételéhez

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #44 Dátum: 2009. Július 23., 15:24:17 »
Jelzem a kérdéses hibát kijavítottam és az oldalt újra feltöltöttem. Köszönet StakDrone-nak az észrevételért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #43 Dátum: 2009. Július 23., 10:45:44 »
Igen, mert nem tudják, hogy a kebelkirálynő játszik benne.    Sokan azt hiszik, hogy Superman és Batman van benne.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #42 Dátum: 2009. Július 23., 10:38:29 »
Aha, nyilván azért volt eddig 300 egyéni oldalletöltés...  azért ilyenkor nagyon sajnálom, hogy nem rakhatom ki az Absolute Power-t...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #41 Dátum: 2009. Július 23., 10:16:00 »
Idézetet írta: dr samson
gondoltam, hogy férfi olvasóink főleg Power Girl idomaira lesznek kíváncsiak...
Naná, majd Supermanre meg Batmanre leszünk kiváncsiak. Ők senkit nem érdekelnek, csak a női mellékszereplők miatt olvassuk ezt a sorozatot.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #40 Dátum: 2009. Július 23., 10:06:49 »
Mindenestre köszi, jó hogy észrevetted. Majd javítom és felrakom azt az oldalt újra.  

Asys: örülök, ha tetszett... gondoltam, hogy férfi olvasóink főleg Power Girl idomaira lesznek kíváncsiak...

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #39 Dátum: 2009. Július 22., 20:25:08 »
A címmel sztem semmi gond, bár az eredetin kissé erőteljesebb, de nekem tetszik.
Az elválasztási hiba itt leledzik: 2. oldal 2. kép. Valszeg a ps hypernation-je kavart be. Én mindig kikapcsolom, ha keretes szöveggel kell dolgoznom.
Ezt csak azért vettem észre mert pont az elején volt, egyébként nem szoktam észrevenni az ilyesmit...

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #38 Dátum: 2009. Július 22., 20:22:48 »
Gorgiasznak és Samson dokinak (főleg) köszönöm a mai DC adagot!    
1.Érdekes volt a Superman/Batman 27.!
Csak kapkodtam a fejem,minden második oldalon,hogy akkor most mi a pálya,mi a helyzet?!  
Mindenesetre a két hölgy megnyerőbb külsővel rendelkezik,mint a két legenda!  
Powergirl mellei elérik a ,,Super'' kategóriát!  
2.Mini Titánok 8.
A dirin (Halálcsapás) még most is nyerítek!  
Változatlanul aranyos és poénos a story!  



Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #37 Dátum: 2009. Július 22., 18:33:10 »
Az elválasztási hibát én sem hiszem... bár lehet, hogy utólag, a javításnál pár helyen a PS automata elválasztása elszúrta és nem vettem észre...  

A túltöltés... na az sajnos igen. Nem, nem voltam fáradt, egész egyszerűen kisebb betűmérettel nagyon kicsi lett volna, így meg alig fért ki, pedig sok helyen még rövidítettem is. Ezért utálom az 1024-es képregényeket...  Ami még nekem spec nem tetszik benne, az a cím, de nem tudtam jobban megoldani...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #36 Dátum: 2009. Július 22., 18:15:02 »
Huh? Pedig ezt biztos átellenőriztem...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #35 Dátum: 2009. Július 22., 18:05:40 »
Érdekes sztori volt ez a S/B27 főleg a vége
Viszont a beírás most nem volt 100%-os! Ejnye doki fáradt voltál? Elválasztáshibák, buboréktúltöltések... erre csak 3-ast adtam.

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #34 Dátum: 2009. Július 22., 15:46:15 »
Idézet
Mégha most a válság miatt szünetel is egy-két sorozat legalább gondoljunk rá úgy, hogy a válságot követően el leszünk eresztve jó sok történettel.
No nem kell anyira megijedni, jövő hónapban jön vissza Supergirl.  Igazából csak nem szeretnék elérni vele túl hamar a 9. számhoz, mert az az, ami igazán spoileres, meg ez amúgy is kellett a Kandor felvezetéséhez...  

Idézet
Egyik nap megnéztem a foglalási listákat és láttam, hogy nem kevés Superman sztorit tervbe vettetek az újak közül.
Ennyire esélyten, hogy a képes elindítson a közeljövőben egy Superman projecktet?
Igen. Ezért is foglaltam le a Brainiac-et, de az amúgy is csak jövőre van betervezve, előbb idén le akarom majd tudni a Superman and the Legion of Super-heroest. Már meg is találtam neki a megfelelő dátumot, hogy mikor kerülhet majd ki...  Szóval a lényeg, hogy Tony szavai alapján nem várható mostanában Johns-os Superman és ezért mi is kicsit bátrabbak vagyunk. De pl az Absolute Power azért nem kerülhet ki, mert kiadás esélyes...

Idézet
Nos annak, hogy az oldalon megnőtt a DC kiadványok száma rajtam kívűl valószínüleg még sokan örűlnek! Végre van TiniTitánok méltatlanúl volt mellőzve! Az Ifjak Ligájárol meg még eddig nem is hallottam pedig nagyon jó.
Szia! Én meg új hozzászólóknak örülök.  De nem csak a Titánok vannak ám mellőzve a honosítás világában, hanem más szereplők is, akik közül az egyikkel jövőre akarok indítani egy sorozatot, illetve, tulajdonképpen kettővel is...  Az Ifjak Ligája (Young Justice) meg tényleg egy elfeledett képregény sorozat. Én is csak a Teen titans olvasása közben, egy-két elejtett visszaamlékezés alapján találtam rá, pedig hatalmas a cucc! Olyan poénok vanak benne, hogy az szinte hihetetlen...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #33 Dátum: 2009. Július 22., 14:52:03 »
Azokat én szeretném, de még beírói gondok vannak vele.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #32 Dátum: 2009. Július 22., 14:19:04 »
Ezt még nem mondtam el. Úgy tudom a Superman/Batman sorozatnak van néhány annual. Láttam a comicvine.com-on és valami furcsának tűnik nekem az első annual. Ott olyasmiről szólt, mintha a Deadpool(?) is szerepel a történetben. Azokat ti biztos nem fogjátok honosítani. Vagy azokkal is van terveitek?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető czene

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #31 Dátum: 2009. Július 22., 14:04:12 »
Nos annak, hogy az oldalon megnőtt a DC kiadványok száma rajtam kívűl valószínüleg még sokan örűlnek! Végre van TiniTitánok méltatlanúl volt mellőzve! Az Ifjak Ligájárol meg még eddig nem is hallottam pedig nagyon jó. Szóval  !!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #30 Dátum: 2009. Július 22., 14:01:59 »
Nem a siker az oka (bár akkoriban ez volt a DC vezető havi sorozata). Egyszerűen annyi, hogy így akarták felvezetni a szintén Loeb által indított Supergirl v5-ös sorozatot, és nem akarták, hogy az új olvasók mindenféle előismeret nélkül vágjanak bele, mivel a sorozat közvetlen előzménye egy másik címben jelent meg. És hogy akkor miért adták ki eleve a Sup/Batben? Jó kérdés. Lehet, hogy idő kellett a rajzolónak vagy Loebnek, de lehet, hogy csak így akarták megnyomni a sikeres széria segítségével az induló Supergirlt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden