Szerző Téma: DC kiadó csapatképregényei  (Megtekintve 63567 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #89 Dátum: 2009. Augusztus 27., 15:56:10 »
Kicsit késve, de megköszönném az új Tini Titánokat. Köszi.
Egyedül a vége volt nekem egy kicsit fura, a báránykámos dologtól kezdve, mert nekem onnantól úgy tűnt, h Jericho nem összefüggően beszél és eléggé fura dolgokat mondott, aminek semmi értelme nem volt szerintem.  Egyébként jó volt, köszi!

És most már tudom, hogy Bart mikor olvasta el az összes könyvet a San Fransiscoi könyvtárban...
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #88 Dátum: 2009. Augusztus 20., 15:51:41 »
Kösz szépen a mini titánok újabb részét. Hát igen Halálcsapás mindig kemény dió volt, Jerichoként is az. a rajzok egész jók, a honosítás kiváló,    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #87 Dátum: 2009. Augusztus 20., 15:25:44 »
Szuper Haverok lettek.
De nem is tudom, hogy hol?
Ja lehet valamelyik karakterlap javításánál egyeztünk meg ebben dokival.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #86 Dátum: 2009. Augusztus 20., 13:01:34 »
A JSA? Igen bemagoltam azt is, de a Super Buddies-ra lövésem sincs. Ha esetleg van valakinek valami ötlete rá az ne tartsa magában.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #85 Dátum: 2009. Augusztus 20., 12:25:49 »
Na ha még csak az lett volna a gond...  És remélem a Szövetség helyes leírását is megtanultad, ha már itt tartunk...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #84 Dátum: 2009. Augusztus 20., 11:55:14 »
Idézetet írta: dr samson
Na neked speciel nem is árt, ha olvasod, mert akkor talán nem írkálsz majd akkora baromságokat, amiket a legutóbbi DC karakterlapokból kellett kiszűrnöm...


  Az Igazságliga helyes leírását már egy életre a kobakomba verted.  

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #83 Dátum: 2009. Augusztus 20., 11:39:30 »
Nem igazán... a következő számban lerendezik Jerichot (elég érdekes módon...), és egyúttal abban a számban lesz a 3 kedvenc Tini Titán jelenetem közül az egyik...  Utána vendégszereplők jönnek, aztán egy különszám, ami a 6. és a 7. számok közé sorolható be és végül a 7. szám, aminek már semmi köze ehhez a sztorihoz, a de a következőhöz még annyira sincs, szóval ebbe a tpb raktam be.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #82 Dátum: 2009. Augusztus 20., 11:35:09 »
Gondolom Superboy-ék majd kapnak az idősebbektől egy alapos fejmosást is, lázadó viselkedésük miatt...

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #81 Dátum: 2009. Augusztus 20., 11:27:20 »
Hogy a továbbiakban mi lesz, az a következő hónapban kiderül. Egyúttal a következő számban a sztori fő váza be is fejeződik majd, de még lesz 3 levezető szám ebben a tpb-ben.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #80 Dátum: 2009. Augusztus 20., 11:25:49 »
Samson dokinak és BuB-nak köszönöm a Tini Titánok vol.3. negyedik részét!    
Kezdenek nagyon eldurvulni a dolgok!  
Kiborgot alaposan helybenhagyták, de Robin is rendesen kapott a szájára...  
Remélem, hogy a továbbiakban felocsúdnak a fiatalok és elnáspángolják már végre ezt a Halálcsapást/Jericho-t!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #79 Dátum: 2009. Augusztus 20., 09:28:24 »
Na neked speciel nem is árt, ha olvasod, mert akkor talán nem írkálsz majd akkora baromságokat, amiket a legutóbbi DC karakterlapokból kellett kiszűrnöm...  

Idézet
A "sokszor előkerül"-dolog alatt biztos úgy érted, hogy ezek szerint mások is kérdeztek ilyent.
Igen, ezek amolyan rendszeresen visszatérő kérdéseknek tekinthetők. Előbb-utóbb mindig megkérdezi őket valaki újra...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #78 Dátum: 2009. Augusztus 20., 08:37:51 »
Ezúton is hatalmas köszönet és hála a Tini Titánok v3 #4-ért.    Egyre inkább kezdem megkedvelni a DC Univerzumot és ez nagyban nektek köszönhető. A történetre most sem lehet panasz, a honosítás pedig kiváló.  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #77 Dátum: 2009. Augusztus 19., 23:11:11 »
A szkennelésre inkább Sepi szokott rá, nekem egyetlen nagyobb kiadásom lesz csak ezzel kapcsolatban, a többi füzetet meg magamtól is megvettem volna. Meg végre Farekot szoktattuk rá, hogy ha már egyszer megvan neki az eredeti, húzza be ő, és lesz végre értelmes minőség. De amúgy ezt a dolgot nem mi találtuk ki, Darkness sok honosítását maga szkennelte be (ilyen a nálunk lévő Silver Sable is).
Idő meg... kinek hogy. Meg egy idő után belejön annyira az ember, hogy eléggé levigye egy képregény elkészülési idejét anélkül, hogy el kellene kapkodnia.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #76 Dátum: 2009. Augusztus 19., 22:57:22 »
Szóval így van a honosítás. Most már érthető. A "sokszor előkerül"-dolog alatt biztos úgy érted, hogy ezek szerint mások is kérdeztek ilyent.
Köszönöm a választ dr samson. Jó pihenést.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #75 Dátum: 2009. Augusztus 19., 22:46:00 »
Nem hülye kérdés ez, sokszor előkerül. Nézzük is:

-igen, ez egy teljesen non-profit munka, semmi pénzt nem kapunk érte, ellenben nekünk plusz kiadás van benne sokszor, mert pl talgabyval az utóbbi időben nagyon rászoktunk arra, hogy kifejezetten a honosítás miatt rendelünk meg dolgokat, amiket aztán újraszkennelünk.  De azért szerencsére az új és viszonylag népszerű megjelenésekkel nincs ilyen gond, azokból van jó minőségű szkenn. És igen hobbinak tekinthető, az is. És sehonnan nem kapunk pénzt leszámítva a fizetést, ösztöndíjat, stb...  
-az idő: nos, ahogy szoktam mondani, egy nap 24 órából áll, és ebből 6 óra alvás bőven elég. Való igaz, hogy ez egy igen szabadidős foglalkozás, de hát ez van. Amíg az ember szereti, addig csinálja, és azt is szoktam mondogatni, hogy az embernek csak arra nincs ideje, amire nem akarja, hogy legyen.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #74 Dátum: 2009. Augusztus 19., 22:21:43 »
Idézetet írta: dr samson
Majd egyszer ha lesz kedvem, időm (és pénzem megrendelni az eredeti példányokat) csinálok pár képregényt a saját sorozatából is.

Ha már itt is tartunk. Úgy tudom ez a honosítás, amit ti csináltok és sokan mások is ezt egy non-profit munkának nevezik. Ami lényegében azt jelenti, hogy ilyen munka miatt nem kaptok/kapnak pénzt. Miért van ez így? Ez talán valamiféle hobbinak nevezhető? És ti honnan kaptok pénzt, hogy minden fenn maradjon?
Azonkívül pedig csodálkozok, hogy ilyen remekül csináljátok a honosítást. Hogy tudtok ti ennyi mindenre időt szentelni? Pl. tanulás és/vagy munka mellett. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én is szeretnék honosítani. Mert ez nekem bonyolult dolog. Ráadásul én elfoglalt vagyok mindig.
Ha esetleg nagyon rosszul hangzott ez a kérdés, akkor előre is bocsánatot kérek.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 19., 22:22:22 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #73 Dátum: 2009. Augusztus 19., 20:49:34 »
Szerinted figyeltem én?   Az első Dc-s cuccba beírtam mindent.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #72 Dátum: 2009. Augusztus 19., 15:59:42 »
Hogy egyesek még mindig nem jöttek rá, hogy már két külön DC topik van...  

Idézet
És Supinak végre egész jó rucija lett.
Ez nem Superman. Vagyis nem az a Superman, de majd később kiderül, hogy mi a helyzet vele pontosan.  

Idézet
bár gondolom a kövi részben lesz a magyarázat rá.
Igazából nem. sokat olvasott és az lett. Pont. Ennyi.  

Idézet
Impulzus pedig öööö...róla nem tudok mit mondani, legfeljebb Flash mellett lehetett
Volt mellette is igen, de ő már korábban is volt egy Titán csapat tagja, még a kilencvenes évek közepén. Majd egyszer ha lesz kedvem, időm (és pénzem megrendelni az eredeti példányokat) csinálok pár képregényt a saját sorozatából is.

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #71 Dátum: 2009. Augusztus 19., 14:20:09 »
Köszi a Tini Titánokat és a Supergirlt.
Jó volt a Titánok, végre megtudtam, hogy hol és miért lett Impulzusból Kölyök Flash, bár gondolom a kövi részben lesz a magyarázat rá.

A Superirl egy picit zavaros volt, de basszus, Ed Benest fel se ismertem  pedig ő is elég nagy kedvencem.
És Supinak végre egész jó rucija lett.
A honosítás mint mindig, remek meló lett.
Dok a Segítség a te műved, még hogy nem tudsz klónozni.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #70 Dátum: 2009. Augusztus 19., 13:24:33 »
Gondolhattam volna, hogy Impulzus=Kölyök Flash.
Superboy, Robin és Impulzus trióról azért is kérdeztem, hogy kerültek egy csapatban, mert Robin pl. Batmannel kellene lennie. Superboy pedig általában egyedül volt, de néha Supermannel is találkozott. Impulzus pedig öööö...róla nem tudok mit mondani, legfeljebb Flash mellett lehetett. Peter David valóban nem magyarázta meg, hogy keletkezett. Pl. az első ha jól láttam, valami JLA bázison lehettek. Bár ez tény valóban homály fedi.
És hoppá! Most láttam, hogy rosszul írtam be a Cartoon Network címet.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 19., 13:28:14 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #69 Dátum: 2009. Augusztus 19., 13:14:03 »
Idézet
Mert felbukkant Kid Flash(?).
Na jó, lelövöm a poént: Kölyök Flash=Impulzus, ha valaki nem tudná.  

Idézet
hogy ott van egy tévé és a Tini Titánok rajzfilmet képet ábrázol. Felismertem, mert ezt a Cartton Networkon láttam.
Igen, kíváncsi voltam, hogy valaki észreveszi-e ezt.  

Idézet
Akkor ezek szerint mi a Tini Titánok 1. résztől kezdve követjük egészen a Végtelen Válság előzményéig.
Odáig és még tovább. Igazából majd vegyesen fognak jönni a Válság előtti és utáni részek (persze a Válság utáni részek csak a Válság után), bizonyos okokból.  

Idézet
Erről az lenne a kérdésem, hogy fény derül arra, hogy hogyan került Superboy, Robin és Impulzus egy csapat, amit az Ifjak Ligája 1. részben láthattuk? Meg ha jól gondolom, ez a jelenlegi Tini Titánok 1. része előtt játszódnak az események.
Jóval azelőt játszódik... lásd az összefoglalót. Hogy jöttek össze? Jó kérdés. Szerintem Peter David simán gondolt egyet és összedobta őket, külön magyarázattal a csapat megalakulására eddig még nem találkoztam.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #68 Dátum: 2009. Augusztus 19., 13:00:47 »
Izgalmasan halad a történet. Impulzus valami furcsa változása lehetett. Mert felbukkant Kid Flash(?). Bár ez egy kicsit fura. A folytatásban majd biztos fény derül a további rejtélyekre. Beleértve azt az egy oldalas közjátékot, ahol valami csuklyás szerzetesnek látszottak. Ja egy érdekesség. A kórházban, ahol Impulzus volt a páciens. A doktor a kezébe tartja az Impulzus szakadt ruháit és látható, hogy ott van egy tévé és a Tini Titánok rajzfilmet képet ábrázol. Felismertem, mert ezt a Cartton Networkon láttam.
Bár egyszer olvastam a Végtelen Válsággal kapcsolatos Tini Titánok sorozatot itt a HZS-n. Azt tudom, hogy ez a 32., az 1. annual és a 33. szám tartalmazza. Akkor ezek szerint mi a Tini Titánok 1. résztől kezdve követjük egészen a Végtelen Válság előzményéig.
Az Ifjak Ligájáról is lenne pár kérdésem. Tudom ez nem ide tartozik. Erről az lenne a kérdésem, hogy fény derül arra, hogy hogyan került Superboy, Robin és Impulzus egy csapat, amit az Ifjak Ligája 1. részben láthattuk? Meg ha jól gondolom, ez a jelenlegi Tini Titánok 1. része előtt játszódnak az események.
Ezer köszönet dr samson és BuB a Tini Titánok v3 04. számért. Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #67 Dátum: 2009. Augusztus 19., 12:16:11 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1533&catid=7&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Tini Titánok v3 04[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #66 Dátum: 2009. Augusztus 10., 17:29:48 »
Igen, a tini Titánokra támad rá. És ejnye, hol jár az eszed...  És nekem nem baj ha belenézel. Amúgy nem rossz sztori, de nálam nincs benne az első 5 kedvenc Titán történetben.

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #65 Dátum: 2009. Augusztus 10., 14:56:06 »
Hehh, akkor remélem nem lesz baj, ha előre belenézek, mert arra a sztorira mindig is kíváncsi voltam.
Egyébként azt tudom, hogy Conner a saját csapattársaira támad rá, de azok a Tini Titánok nem? A második, a liga az csak elírás volt, Titánok akart az is lenni, csak valsz elkalandoztam...
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #64 Dátum: 2009. Augusztus 10., 14:11:44 »
Idézet
Habár a feljavítások miatt itt elmosódnak a vonalak ( amik szerintem nagyon rondán néznek ki, rondábbak mint a pixeles jpg )
Igen. Sajna az első két szám még a régi, 1024-es szkenből lett feljavítva és ez nagyon is meglátszik rajtuk. A 3. szám meg már saját szkenn, de még nem a tökéletes verzió az sem, most nem rég szkenneltem be a 6. számot, az már egész tűrhető lett, addigra már kb kitanultam, hogy lehet belőlük a legjobbat kihozni.  

Idézet
de megkérdezem, hogy akkor azt a sztorit is fogjátok honosítani, amiben Conner rátámad a ligára Luthor parancsára?
Hát jót kérdezel. Az átalad említett sztori, a 4 részes Insiders crossever, az Outsiders-el közös sztori és még nagyon messze vagyunk tőle. Idén ez a sztori fog befejeződni egyelőre (a 7. résszel), illetve már készen áll a One Year Later tpb, az csak a NewGenen múlik, hogy az mikor kerül ki. Jövőre jön a Vértestvérek és a Beast Boys and Girl tpb, plusz egy két részes sztori, valami máshoz kapcsolódóan. Azután jön a Teen Titans and the Legion of Superheroes című két részes történet, utána Tommorow Today és ha jól emlékszem, akkor csak azután az Insiders. Szóval emberi mértékkel számolva is még minimum 2, 5 fél év, mire eljutunk oda.  Ja és annyi helyesbítés, hogy nem a ligára támad, hanem saját csapatattársaira, de ebben a sztoriban még feltűnik a Liga és fognak is bonyodalmat okozni okozni...  
Sőt most jut eszembe, hogya  felsorolásból kifelejtettem az Identity Crisis utóhatásait bemutató sztorit, az is még egy külön tpb lesz, szóval kb 3 év múlva várható az általad kérdezet sztori.  

És persze örülök, hogy egy újabb olvasóval gyarapodtunk.

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #63 Dátum: 2009. Augusztus 10., 12:40:44 »
Elolvastam a Gyerekjáték tpb. eddigi számait és egész jók lettek. Habár a feljavítások miatt itt elmosódnak a vonalak ( amik szerintem nagyon rondán néznek ki, rondábbak mint a pixeles jpg ) azért nem volt rossz, élvezhető volt. Gondolom nem ez lesz az a sztori, mivel Pártfogoltak c. Superman/Batman sztoriban még Conner nem támadt rá a Titánokra, de megkérdezem, hogy akkor azt a sztorit is fogjátok honosítani, amiben Conner rátámad a ligára Luthor parancsára? Csak mert azt még nem olvastam és kíváncsi lennék rá.
Ja és persze, köszi a Titánokért!
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #62 Dátum: 2009. Augusztus 04., 09:55:44 »
Hát, mint láthatod, itt nem túl nagy a lelkesedés Flash iránt...  Én összesen egy karácsonyi számot tervezek vele idén, csak azért, mert tavaly a zöld lámpás is kapott egyet...  

Idézet
Egyébként a One Yearekre egyébként is kíváncsi vagyok.
Hát, ha vége a válságnak, akkor itt két történettel találkozhatsz majd honosítva (az egyik a tini titánok, a másik legyen titok), plusz tervezem, hogy még pár sztoriból, amit tetszett (Robin, Superman, Batman, Batle for Blüdhaven, stb) csinálok majd összefoglalókat.

Idézet
És most hogy mondtad, hogy még nem tetted ki, rájöttem, hogy így akkor van egy Tini Titánok tpb amit még nem olvastam el. Azt hittem az a One Year Later. Már töltöm is a "Gyerekjátékok"-kat.

Csak sima Gyerekjáték.  Mellesleg minden hónapban frissül, el is mondom mindig, hogy a sorozat elején tartunk, de nem baj... én is sokszor, sok mindent nem veszek észre.

Nem elérhető Dannyman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #61 Dátum: 2009. Augusztus 03., 19:51:39 »
Amelyikben Bartot kinyírják, arra gondoltam. Egyébként én erről nem is hallottam, talán mert most kezdtem el a Flashbe belemerülni. Nekem egyébként nagyon tetszett az 13 részes ongoing...

A Newgent kérdeztem meg először, de gondoltam itt is megkérdezem, hátha...
www.cknights.neobase.hu --> ComicsKnights

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #60 Dátum: 2009. Augusztus 03., 19:27:55 »
Inkább a NewGent kérdezzétek. Amúgy a 13. résszel lelőtt ongoingot érted ez alatt, ami csak negatív visszhangot kapott?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden