Szerző Téma: DC kiadó csapatképregényei  (Megtekintve 68250 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #119 Dátum: 2009. Szeptember 23., 09:54:00 »
Idézet
Milyen régen volt a Világ legjobbjai történet. Azaz Superman/Batman képregény.
Igen, a múlt hónapban nem volt neki hely és hát most is a saját cuccaimhoz kellett betennem. Még két rész van belőle, jövő hónapban nem valószínű, hogy jön a folytatás, de novemberben és decemberben kirakom a még hátralévő két részt, hogy idén vége legyen a sztorinak. Aztán majd meglátjuk. Még nem teljesen kizárt, hogy a Supergirl kötet közvetlen folytatása is kikerül egyszer...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #118 Dátum: 2009. Szeptember 23., 09:37:46 »
De jó. Milyen régen volt a Világ legjobbjai történet. Azaz Superman/Batman képregény. Ebben aztán voltak ám vendég szuperhősök. Major Force és Atom Kapitány nagyon hasonlítanak. Lex Luthor pedig rosszban sántikál. Remélem a hősök legyőzik Luthort. A szuperhősök csak megtudják a későbbiekben, hogy Luthor valami rosszat művel.
Ezer köszönet   Nessus, Tomiva és BuB. Valamint neked is köszönöm Dr Samson a Superman/Batman 04. számért!      Továbbra is sok sikert kívánok a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #117 Dátum: 2009. Szeptember 23., 06:53:22 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1977%3Asupermanbatman-04&catid=7%3Adc&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Superman/ Batman 04[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #116 Dátum: 2009. Szeptember 18., 06:42:36 »
Látod, látod galamb... nem kéne annyi Bosszú Angyalait olvasni és akkor nem lennének ilyen gondok...

Asys: azért ne felejtsük el, hogy Halálcsapás vérében ott van egy szuperkatona szérum szerű valami, mint Amerika Kapitánynak, vagy ugye a Zöld Manónak volt szintén erőnövelő szere. Szóval nem olyan gyenge fiú ő...  Amúgy a Hummerres jelenet tényleg nem rossz, de nekem a kedvencem akkor is a vége marad, amikor megjelenik Wonder Woman és simán elhajítja Connert, miközben Cassie-vel smacizik...  Egyébként erre a Wonder Woman v2-ben is van egy poén, múltkor olvastom a sorozat végét és tök jót röhögtem rajta...




Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #115 Dátum: 2009. Szeptember 17., 22:49:20 »
Idézetet írta: dr samson
Mondjuk a rengeteg felröppenő Hollóból már lehetett volna sejteni...
Jóvanna, nem figyeltem!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #114 Dátum: 2009. Szeptember 17., 21:45:54 »
Samson-nak és BuB-nak köszönöm a Tini Titánok vol.3. ötödik részét!    
Helyenként tényleg érdekes a grafika...  
A story viszont rendben volt, a harcról nem is beszélve!  
Az a repülő (eldobott!) Hummer nagyon ott volt a szeren!  
Kár, hogy Halálcsapás lelépett; csodálkoztam, hogy ilyen verés után felállt!  
(Én azt hittem, hogy a mentő viszi el, minimum...)
Nem nagyon van üresjárat a történetben, mindig felbukkan valaki (Wonder Woman, Raven) tovább bonyolítva a dolgokat!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #113 Dátum: 2009. Szeptember 16., 19:50:32 »
Ízlések és pofonok, de lesznek ennél sokkal rosszabb rajzok is...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #112 Dátum: 2009. Szeptember 16., 18:41:55 »
Idézetet írta: dr samson
Idézet
A sztori izgalmas és remekül van megírva, de a rajzok nem az én ízlésem, néhol pedig a karakterek ábrázolása finoman szólva is fura.
Most őszintén nem értem mi a bajod. McKone az egyik legjobb rajzoló volt a sorozat történetében és jobb ha hozzászoksz, mert az F4-ben is lesznek majd munkái...

Pl, Wonder Woman a végén és Impulzus feje is néhány panelen olyan mintha oldalról egy téglával arcon csapták volna.  

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #111 Dátum: 2009. Szeptember 16., 17:59:44 »
Mondjuk a rengeteg felröppenő Hollóból már lehetett volna sejteni...  

Idézet
A sztori izgalmas és remekül van megírva, de a rajzok nem az én ízlésem, néhol pedig a karakterek ábrázolása finoman szólva is fura.
Most őszintén nem értem mi a bajod. McKone az egyik legjobb rajzoló volt a sorozat történetében és jobb ha hozzászoksz, mert az F4-ben is lesznek majd munkái...  

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #110 Dátum: 2009. Szeptember 16., 17:22:48 »
Kösz szépen az újabb részt! Ellégé meglepett, hogy a csaj aki az előző számban is felbukkant, az Raven volt. A rész amúgy egész jó volt, a honosítás is,    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #109 Dátum: 2009. Szeptember 16., 15:33:28 »
Szeretném köszönetemet kifejezni a Tini Titánok - Gyerekjáték TPB-ért a honosító stábnak, Doki   ; BuB-om   és persze Wearwolfff   . Sajnos ez a kiváló TPB újfent megerősített abban, hogy ős-Marvelesként mennyi remek DC sztoriról maradhattam még le, de igyekszem bepótolni.
A sztori izgalmas és remekül van megírva, de a rajzok nem az én ízlésem, néhol pedig a karakterek ábrázolása finoman szólva is fura.   De mindent egybevéve remekül szórakoztam amíg olvashattam. Köszönöm.  

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #108 Dátum: 2009. Szeptember 16., 14:04:58 »
Igen, lesznek még. Nem is olyan sokára.  És igen, az sem nagy titok, hogy jövőre a honosításaim egy jelentés része már oda fog kikerülni és nem ide a Hzs-re. Amúgy az X-fanzine-on is lesz még egy Hulk honosításunk honfival, nem is olyan rég beszéltük meg, szóval talán még idén ki is kerül.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #107 Dátum: 2009. Szeptember 16., 14:03:13 »
Más honosító oldalon is? Hű ez aztán nem semmi. Ja igen láttam már néhányat. Pl. a Hulkot az X-Fanzine-on.
Meg valamit kihagytam az előbb. Jól olvastam én, hogy a NewGenen lesz még olyan DC karakter leírások? Nem is tudtam, hogy ilyen is lesz. Az is jó volt elolvasni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 16., 14:03:49 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #106 Dátum: 2009. Szeptember 16., 13:58:43 »
Másképp fogalmazok: jövőre is lesz sokszor, hogy egy héten többször is találkozhatsz a fordításaimmal, csak nem itt (vagyis nem csak itt) a Hálózsákon...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #105 Dátum: 2009. Szeptember 16., 13:56:36 »
Megtudlak érteni. Akkor ezek szerint még mostanában menni fog a dupla frissítés. A későbbiekről nem kell részletezni. Amúgy se baj, hogy szerdán nem lesz kirakva két képregény.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 16., 13:57:22 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #104 Dátum: 2009. Szeptember 16., 13:50:12 »
Idézet
Igen tudom, az ott olvasható DC karakter hősök leírásában le van írva minden.
Igen, plusz annyi titkot elárulok, hogy a következő Hősök összeállításban lesz Impulzusról is leírás.  

Idézet
Te aztán mindig meglepsz az ilyen remek képregényekkel. smiley.gif
Nem. Ebben a hónapban még marad a dupla frissítés, plusz torlódás miatt októberben is, de novemberben már nem biztos, jövőre pedig több ok miatt sem lesz rendszeresen két képregény kirakva szerdánként...  

Idézet
Továbbá úgy néz ki is rejtély maradt, hogy mi lett Jericho-val és Halálcsapással.
De, kifog. De az már egy másik történet lesz...  

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #103 Dátum: 2009. Szeptember 16., 13:21:50 »
Hű ez a Tini Titánok v3 05.szám nagyon jó. A borítója is nagyon jó. Mert azon látható Impulzus és Kölyök Flash. Nos akkor így már érthető, hogy mi történt vele. Mert elmondta, hogy eltöltött relatíve másfél évet, ami a többi Titánoknak csak 20 perc telt el. Így akkor kiderült, hogy mi történt vele. Pl. elolvasott minden könyvet, felvette az új jelmezét, stb. Szóval ez a magyarázat: minél gyorsabban fut, annál jobban elmegy az idő mellette. Szóval neki ezért telt el másfél év. Bár olvastam, hogy Kölyök Flash azaz Bart Allen nagypapája is Flash volt. A NewGenen olvasható Végtelen Válság 4. részben láttam. (Akkor ezek szerint többen is viselték a Flash nevet.) Igen tudom, az ott olvasható DC karakter hősök leírásában le van írva minden.
Továbbá úgy néz ki is rejtély maradt, hogy mi lett Jericho-val és Halálcsapással.
Ezer köszönet Dr Samson és BuB a Tini Titánok v3 05.számért.      Továbbra is sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz. Dr Samson neked pedig sok sikert kívánok a dupla frissítéshez.  Te aztán mindig meglepsz az ilyen remek képregényekkel.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 16., 13:26:29 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #102 Dátum: 2009. Szeptember 16., 07:04:40 »
De korán van...

[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1533&catid=7&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Tini Titánok - Gyerekjáték tpb[/a]


Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #101 Dátum: 2009. Szeptember 09., 19:28:15 »
Mellékesen megjegyzem, hogy bármennyire is sikerült a Marvelnek elhitetnie, hogy ők találták ezt ki, a DC-nél jóval korábban volt már egy ilyen crossover, és annak is görbe tükröt mutat ez a történet.


Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #100 Dátum: 2009. Szeptember 09., 19:27:52 »
Eh, talgaby válaszolt helyettem. De a lényeg tényleg az, amit ő mondott, hogy ez a szám a Marvel arculcsapása akart lenni és mit mondjak, remekül sikerült is megvalósítani a dolgot...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #99 Dátum: 2009. Szeptember 09., 19:16:32 »
A Marvel Apes? A comicvine-en láttam a borítóját.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #98 Dátum: 2009. Szeptember 09., 19:11:31 »
A Marvel tavaly elég nagy sajtóhadjárattal harangozott be egy minit, ami a Marvel Apes nevet viselte, és az volt a lényege, hogy egy olyan univerzumban játszódott, ahol a majomfajták voltak a domináns létforma. Volt ott Pókmajomtól kezdve Vasmakákóig minden. Elméletileg egy vicces sorozatnak kellett volna lenni, de egy elég véres thriller volt, emiatt hatalmasat is bukott (a sors tréfája, hogy egy másik írót felkértek pároldalas háttéranyagok írására, és ő meg ugyanúgy gondolkodott, mint mindenki más, és egy elég eszement, ökörködős szösszenetgyűjteményt hozott össze, aminek a sorozatnak is lennie kellett volna). A DC-nél a Mini Titánok ezen száma valamikor a Marvel Apes megjelenése alatt jött ki, a konkurenciánka mutatott egy görbe tükröt, ami a sors fintoraként azt eredményezte, hogy a paródia sokkal népszerűbb lett amúgy, mint az eredeti.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #97 Dátum: 2009. Szeptember 09., 16:43:54 »
Samson-nak és Gorgiasz-nak köszönöm a Mini Titánok kilencedik részét!  

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #96 Dátum: 2009. Szeptember 09., 13:42:51 »
Nagyon jó volt ez a Mini Titánok 09. szám. Mini Titánok mint majmok. Azt mondana a majomkedvelők, hű de aranyosak. Vicces is volt, hogy a végén újra emberek lettek, majd újból majmok, és így tovább. Hű, ez komoly zűrzavart okozhatott nekik.
Ezer köszönet dr samson és Gorgiasz a Mini Titánok 09. számért! Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!

Dr samson: a főoldalon írtál egy megjegyzést a DC Majmokról, hogy "De kik, hogy kik és pontosan miért is ekkor jelentek meg, az már bizony a Marvellel van összefüggésben." Hogyhogy a Marvellel van összefüggésben? Ez mit akar jelenteni? Vagyis miről van szó? Ezt én nem értem.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 09., 15:34:50 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #95 Dátum: 2009. Szeptember 09., 11:59:21 »
Akkor se nagyon, hiszen azért a Hulk is volt egyszer-kétszer a Bosszú Angyalainak a tagja, de ettől még továbbra sem szeretem a csapatot. Mondom, nekem alapvetően ezekkel a nagy keveredésekkel van bajom, mert az eladások növelésén kívül semmi hasznát nem látom nekik. És mielőtt bárki felhozná, az Unlimited Access fordítást is Sepi kedvéért csináltam...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #94 Dátum: 2009. Szeptember 09., 10:45:57 »
Idézetet írta: dr samson
Hát, én alapból nem igazán szeretem az ilyen kiadók közötti keveredéseket, szóval elismerem, hogy nagy munka volt elkészíteni az eredetit, meg a honosított verziót is, de szerintem nem nagy szám...

Ráadásul egyik csapat sem a szívem csücske...
Beezeg, ha Hulk is ott lett volna a csapatban, mi...?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #93 Dátum: 2009. Szeptember 09., 10:29:52 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1945%3Amini-titanok-09&catid=23%3Avegyes&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Mini Titánok 09[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #92 Dátum: 2009. Szeptember 03., 17:19:47 »
Hát, én alapból nem igazán szeretem az ilyen kiadók közötti keveredéseket, szóval elismerem, hogy nagy munka volt elkészíteni az eredetit, meg a honosított verziót is, de szerintem nem nagy szám...

Ráadásul egyik csapat sem a szívem csücske...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 03., 17:20:06 írta dr samson »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #91 Dátum: 2009. Szeptember 03., 17:17:54 »
Samson, neked mi a véleményed a JLA vs. Avengers-ről?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
DC kiadó csapatképregényei
« Válasz #90 Dátum: 2009. Augusztus 27., 17:13:17 »
A lényeg az, hogy elolvastad.  

Idézet
Egyedül a vége volt nekem egy kicsit fura, a báránykámos dologtól kezdve, mert nekem onnantól úgy tűnt, h Jericho nem összefüggően beszél és eléggé fura dolgokat mondott, aminek semmi értelme nem volt szerintem.
Hát, ezt beszéld meg Johns-al...