Szavazás

Miről szóljon a következő leírás a Marvel Enciklopédiában?

Vadföld és világa (Vadföld és népeinek bemutatása)
7 (24.1%)
Angyalok és démonok (a Marvel világának démoni és földöntúli figurái, fajai, vámpírok, sötét varázslók stb.)
14 (48.3%)
A Bosszú Angyalai (Avengers kívül-belül minden szinten)
8 (27.6%)

Összes szavazó: 29

Szerző Téma: A rovatokról  (Megtekintve 102528 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:A rovatokról
« Válasz #606 Dátum: 2011. Augusztus 13., 17:32:37 »
Nem csoda, nagyon jó lett  :cool:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #605 Dátum: 2011. Augusztus 13., 15:20:24 »
Köszönöm szépen mindenkinek aki értékelte az Asgard leírást, átléptük a 100. csillagozást.  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #604 Dátum: 2011. Augusztus 10., 17:28:12 »
Talgaby-nak köszönöm a MK Shaolin Monks huszonnegyedik részét!  :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #603 Dátum: 2011. Augusztus 09., 07:54:24 »
Olvasgasd a BA kisokost. Szerintem Ben úgyis azt linkelné be, ha nem akar magának túl sok melót.  ;D

Rövid cikket írnék az biztos.  :)

"Nyájas olvasó kattints ide." De amúgy tényleg, Farekék anno tökéletesen kielemezték az Angyalokat, hogy még én is csak néztem, és vagy hússzor elolvastam. Kiváló munkát végeztek vele. Nem akarom őket túldícsérni, de szerintem remekmű.
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=222&catid=9&Itemid=2

Ez a kiadvány is jobb reklámot érdemelne itt a Zsákon, mert remek alapot nyújt az olvasóknak.

Meg ugyebár a Hulk világa TPB sorozatban is voltak leírások, nem is kevés, azt is érdemes átfutni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:A rovatokról
« Válasz #602 Dátum: 2011. Augusztus 08., 23:11:15 »
Olvasgasd a BA kisokost. Szerintem Ben úgyis azt linkelné be, ha nem akar magának túl sok melót.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:A rovatokról
« Válasz #601 Dátum: 2011. Augusztus 08., 22:52:47 »
Az Avengers kívül-belül hogyhogy csak ennyi szavazatot kapott? Követelem, hogy az legyen legközelebb!  :hehe:

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #600 Dátum: 2011. Augusztus 08., 17:43:11 »
- Az Univerzum Vénei,
- Az Ősi Istenek (Elder Gods),
- A Kozmikus Entitások,
- A Shiár Birodalmi Gárda.

Mind tervben van.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:A rovatokról
« Válasz #599 Dátum: 2011. Augusztus 08., 17:39:56 »
Akik esetleg még megérnének pár szót: Sigyn, Volla és Skagg. De tényleg csak párat.

Engem a következő leírások érdekelnének még:

- Az Univerzum Vénei,
- Az Ősi Istenek (Elder Gods),
- A Kozmikus Entitások,
- A Shiár Birodalmi Gárda.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #598 Dátum: 2011. Augusztus 08., 15:30:55 »
Talgaby-nak köszönöm a MK SM huszonharmadik részét!  :worship:

Valkűr-t én is hiányoltam az asgardi doku-ból...  :rolleyes:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A rovatokról
« Válasz #597 Dátum: 2011. Augusztus 08., 11:16:56 »
Nem. Az oldalra XML-ben kerülnek fel, így ha egy az egyben kijelölik és átmásolják egy Word-dokumentumba, akkor pont ugyanúgy fog kinézni, mert az Office 2007 óta az is XML-t használ. És a Libre/OpenOffice-okban sincs gond az átmásolással. Maximum annak lehet gondja, aki régi Office-t használ, de az már egyéni gond, ha valaki kilenc év alatt nem tudott egy új irodai programhoz hozzájutni úgy, hogy van legalább három ingyenes és kompatibilis alternatíva...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #596 Dátum: 2011. Augusztus 08., 11:11:12 »
Ezen kívül ha valaki szeretné eltenni magának, egyszerűen elmentheti például Wordben.

Az ilyen leírásokat sokan kinyomtatják és gondolom ha wordbe mentik vagy a weboldalról nyomtatják elcsúsznak a képek és alaktalan az egész ami rontja az élvezeti értékét.  :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A rovatokról
« Válasz #595 Dátum: 2011. Augusztus 08., 11:09:26 »
Nem gondoltatok még arra hogy ezeket a leírásokat letölthető formátumban is elkészítitek? Gondolok itt valami olyasmire mint a NewGen féle DC Hősők/Gonosztevők
Igazából tudatosan esett a választás a mostani formára. Úgy gondolom, hogy az ilyen folyó szövegeket így érdemes tárolni, hogy ha esetleg valami hiba lenne bennük, könnyen javíthatók legyenek. Szerkesztésileg rugalmasabb így.
Ezen kívül ha valaki szeretné eltenni magának, egyszerűen elmentheti például Wordben.

És látom, hogy véget ért az Asgardi leírás.
Nem ért véget, csak a hírben szerepel hibásan. Lesz még egy rész.
Így van, az ott hibásan szerepel. Mindjárt javítom is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #594 Dátum: 2011. Augusztus 08., 11:07:16 »
És látom, hogy véget ért az Asgardi leírás.

Nem ért véget, csak a hírben szerepel hibásan. Lesz még egy rész.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #593 Dátum: 2011. Augusztus 08., 11:06:07 »
Bár régen írtam ilyent, de engem is érdekelne, hogy ezek a leírás lesznek-e letölthető formátumba, mint az előbb említett NewGen féle leírások.

És látom, hogy véget ért az Asgardi leírás. És ebbe most az ellenségeiről szólnak. Ezer Köszönet érte, Ben! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #592 Dátum: 2011. Augusztus 08., 10:59:44 »
Nem mutatkozott idáig olyan nagy érdeklődés ezek iránt (sajnos) ami indokolta volna. Jó ha két hozzászólás érkezik rájuk. Vagy még annyi se. És persze eddig senki sem jelezte azt sem, hogy milyen formátum lenne az ideális. Hiába, néma gyereknek...

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #591 Dátum: 2011. Augusztus 08., 10:48:02 »
Nem gondoltatok még arra hogy ezeket a leírásokat letölthető formátumban is elkészítitek? Gondolok itt valami olyasmire mint a NewGen féle DC Hősők/Gonosztevők
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #590 Dátum: 2011. Augusztus 08., 10:38:15 »
Igen ők benne lesznek.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:A rovatokról
« Válasz #589 Dátum: 2011. Augusztus 08., 10:36:26 »
Engem még esetleg ők érdekelnének kicsit bővebben:

Vörös Norvell - Roger Norvell,
Viharcsapás - Eric Masterson,
Dargo Ktor.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #588 Dátum: 2011. Augusztus 08., 09:40:00 »
Fin-Fang-Foom

Neki abszolút nincs köze az Asgardi világhoz, ugyanis nem isteni lény, vagy valamelyik cselszövő bérence, hanem egy földönkívüli, aki a feudális Kínában ért földet évszázadokkal ezelőtt, és köré épült fel a sárkány mítosz.

Amúgy a földönkívüli fajokról szóló leírásban van róla egy pár soros szösszenet a fajánál, a Maklui-nál. A Midgardi kígyóról nem igazán lehet többet elmondani, mint ami az Asgardi leírásban amúgy is szerepel.

Valkűr viszont teljesen jogos. Ezért lesz az Asgardi leírásnak egy bónusz fejezete, amelyben nemcsak ő, de más érdekes mellékszereplők is helyet kapnak.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:A rovatokról
« Válasz #587 Dátum: 2011. Augusztus 08., 09:19:25 »
Köszi az Asgardról szóló leírást, az utóbbi időben ez az írás érdekelt a legjobban :-)

3 karakter akinek helye lett volna benne: Midgard kígyó, Fin-Fang-Foom és Valkűr.

Várom a következő részt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A rovatokról
« Válasz #586 Dátum: 2011. Augusztus 07., 22:50:58 »
Éreztem, hogy valami nem kerek abban...
Tényleg kimaradt a huszonkettes. De úgy teljesen. Reggel pótolom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #585 Dátum: 2011. Augusztus 07., 20:18:37 »
Talgaby-nak köszönöm a MK Shaolin Monks legújabb részét!  :worship:

A 22.-edik rész kimaradt, vagy csak el van írva 23-nak a 22?  :nezze:

Ben-nek pedig köszönöm az asgardi doku lezárását, befejezését!  :worship:
Jól sikerült a gonoszok bemutatása (is)!  :bravo:

Jöhetnek az angyalok és a démonok...  :brow:   ;D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #584 Dátum: 2011. Július 31., 20:24:20 »
Talgaby-nak köszönöm a MK Shaolin Monks huszonegyedik részét!  :worship:

Nagyon kemény ez a cyborg Reptile!  :blink: (Én nem is tudtam róla!)
Lassan mindenkiből az lesz...  :dry:
(Kihozhatnának már egy játékot ,,Cyborg Kombat'' címmel, cyborg Kitaná-val, cyborg Raiden-nel, cyborg Sonyá-val, stb.)  :badteeth:

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #583 Dátum: 2011. Július 31., 08:23:56 »
Köszi.
Kratos remélem nem lesz az, ahogy azt se szeretném, hogy freddy kruger hivatalos szereplő legyen. Ha ilyen máshonnan átvett szereplőket tesznek be továbbra is, akkor akár a mugen is folytathatná. Poénnak jó, egyszer, de ha lesz még további része, nem kéne szerintem az ilyen szereplőket erőltetni.
A deadly alliance-el és a deceptionnel én se játszottam. Viszont az armageddonnal szerencsére tudtam wii-n is és x-boxon is játszani. És most az MK 2011-el is xboxon. De erről a részről elég sok videót néztem, meg olvasgattam a mortalwikia-t.
Először azt hittem, hogy reptile-ból is cyborg lett, de aztn kiderült, hogy csak egy bunyó erejéig kapott egy cyborg skin-t, mert felvett egy páncélt. Kár hogy a történet szerint ide már nem illik be a robo smoke, mert akkor már 5 cyborg ninja lenne ebben a részben.
http://www.youtube.com/watch?v=RrYIKCQXwAY
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A rovatokról
« Válasz #582 Dátum: 2011. Július 31., 00:26:44 »
Játszani az MK4 óta nem játszottam egy Mortalon sem. Ennek ellenére lehet, még tippeket is tudok adni mondjuk az MK:D Konquest módjához. :D A konzolok kimaradását elég sok órányi (szerintem 20 felett van már) videó nézésével próbáltam pótolni. Engem amúgy is csak a történet érdekel igazából.
Tudok válaszolni neked amúgy. Nagyrészt. Az új játékból (MK9-ként vagy MK(2011)-ként emlegetik többnyire a megkülönböztethetőség végett) viszonylag keveset néztem - szándékosan, a vs. DC sztorijánka megírásáig nem akarok nagyon elmerülni benne - emiatt a Sub-zerók nevesítése nekem most új, de amit tudok.

Egyrészt, az MK9 teljesen alternatív idővonal. Az Armageddon legvége előtt ágazik le. Az eredeti világban Taven győzte le Blaze-t a piramis tetején, ebben a "What if..." világban Shao Kahn. Aztán innen már borul minden. És megjegyzendő még, hogy van egy másik alterverzum, a Shaolin monks, de azt most nem fogom belekeverni ide.

A régi világban a következő volt a helyzet:
A Sub-Zero kódnév egy családon belül öröklődött a Lin Kuei-ben. Csak kódnevet ismerünk, valódit egyiknél se, így sorszámokkal hivatkozok majd rájuk.
A harmadikkal indul az ismert sztori. Valamikor a Kulturális forradalom alatt a harmadik átköltözött Kínából az USA-ba, elvett egy helyi nőt, és született három gyerekük: két fiú és egy lány (nem megerősített, de a lány valószínűleg a legfiatalabb). Ám nem sokkal a harmadik gyerek születése után az apa a két fiával együtt visszament Kínába és a klánra bízta őket. Az apa aztán pár évvel később meghalt. A kódnevet az idősebb fia örökölte, ő lett a negyedik Sub-Zero.
A negyedik volt az, akivel a Mythologiesben is lehet játszani, aki megszerezte Shinnok Amulettjét (ezt majd részletesen is elmesélem végre, amint az SM sztorija lemegy), amely küldetés alatt megölte Scorpiont. És a negyediket is küldték el nem sokkal később a XX. Halálos Viadalra. Ő szerepelt az MK1-ben.
A Viadal alatt az egyik fordulóban ez a Sub-Zero Scorpionnal került össze. Egy eldugott arénában megküzdöttek, Scorpi pedig porrá égette, gyakorlatilag semmi nem maradt belőle. Ennek csak Raiden volt tanúja, de nem mondta el senkinek, mert nem tartotta érdemlegesnek.
A negyedik lelke az Árnybirodalomba került, ahol az Árnyéktestvériség tagjai elfogták a lelkét és megkínozták. A folyamat végére a negyedik lelkéből egy különleges lidérc lett. Ő Noob Saibot. Az emlékei törlődtek, így agymosottként állt Shinnok szolgálatába és kémkedett neki a rákövetkező években.
Miután az MK1 eseményeinek túlélői visszatértek Hong Kongba, a Lin Kuei halottnak nyilvánította a negyediket. Ekkor kapta meg a kódnevet az öccse, aki így lett az ötödik Sub-Zero. Ő vett részt az MKII Tornáján, és ő volt az, aki nem akart kiborg lenni, ezért az MK3 alatt menekülnie kellett. Ő volt amúgy az, aki barátságot ápolt Smoke-kal is, a bátyja, a negyedik, eléggé morózus természet volt.
Szintén az ötödik vett részt az MK4-en, ő lett a Lin Kuei új Nagymestere is az MK:DA előtt.
Az MK:D alatt kezd bonyolódni a dolog. Ekkor találták ki ugyanis a fenti negyedik Sub = Noob dolgot, és elkezdtek építeni rá. Noob függetlenedett, és végül megtámadta a Lin Kuei központját. Az ötödik viszont megtudta, hogy a halott bátyja egyenlő Noobbal. Aztán itt hagytuk abba.

Ez eddig az, amíg szép és világos és követhető. A gond a Trilogynál van.
Mivel csak egy évtizeddel később találták ki a Noob-féle sztorit, így az UMK3-ban és Trilogyban az a helyzet, hogy ott van az ötödik Sub, ott van Noob (aki a halott negyedik ugye), és van egy Classic Sub-Zero. Ez nem is lenne gond, mert egyszerűen rá lehet mondani, hogy a Classic Sub-Zero valójában Noob elzárt maradék embersége, aki megpróbál olyannak emlékezni önmagára, amilyen életében volt. Human Smoke ottlétére is ez a magyarázat: a Smoke-kiborgban elzárt emberi lélek Human Smoke-ként tekintett önmagára a tettei közben, vagyis a karakter csak egy mentális kivetülés. A probléma az N64-es verzió, mert ott csak egy Sub-Zero van, a Classic, aki örökölte a negyedik és az ötödik összes mozdulatát is. Erre... nincs magyarázat. Lehet azt mondani, hogy közvetlen az MK3 eseményei után az ötödik felvette a bátyja, vagyis a negyedik eredeti ruháját, hogy ezzel próbáljon meg lelki tisztulást nyerni a klánja elárulásáért (az MK-stripekkel ellentétben a hivatalos sztoriban az ötödik határozottan felnézett a bátyjára). Vagy hogy cak egy hülyeség az N64 limitált kapacitása miatt.

Az MK9-ben a fentiek nagyja megmaradt. Negyedik Sub-Zero elmegy a Tornára, Scorpion megöli, Noob lesz belőle. Az ötödik is elmegy, elbukik, a klánja itt viszont elkapja és kiborgot csinál belőle. Vagyis ott van a negyedik emberként és lidércként, és ott van az ötödik emberként és kiborgként is. Ez attól még csak két különböző karakter, csak más időperiódusban.

Chameleon: Az a baj, hogy a trilogys sztorit, amit ott olvasol, a későbbi részek teljes egészében semmissé teszik. Az, hogy a szaurinokat csak ott nevezik ragadozóknak, még hagyján (a teljesség véget hagyományosan megmaradt ez a név is rajtuk, de sose használják a játékokban), de Reptile teljesen máshonnan ismeri meg a saját eredetét - Khameleontól, akivel el is tölt némi időt. Az MK:A-s végtörténete Chameleonnak meg pláne egy vicc: eddig mindenki elől rejtve maradt, és most lecsapott. És ennyi volt a teljes sztori. Ami ráadásul meg nem lett hivatalos, hisz az MK:A endingjei közül egyedül Tavené az. Így vicces módon a két játék ellenére Chameleon továbbra sem hivatalos része a történetnek, míg furamód Meat, Mokap de még Kratos is igen (bár utóbbi csak az MK9 univerzumában).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #581 Dátum: 2011. Július 30., 23:52:29 »
Nem tudom az új MK-val mennyit játszottál, vagy mennyire ismered. Én most sokat olvasgattam róla, meg volt szerencsém kipróbálni is az öcsémnél xboxon, és sub zero egy totális kavar lett nálam.
Most noob saibotot mondják az eredeti sub zerónak http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Noob_Saibot
Elvileg ő volt az egyik, ő benne van a játékban. Az ő neve elvileg bi han
Aztán van a mostani sub zero http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Sub_Zero
akinek kuai liang az eredeti neve. viszont a story modban neki van egy testvére, aki szintén sub zero, és akit scorpion elvileg megöl, de ő nem választható szereplő itt.
Viszont van egy másik választható szereplő, cyber sub zero, aki viszont szintén Kuai Liang. Vagyis ugyanaz a sub zero akit emberi formában is lehet választani. Ezt már eleve nem értem, hogy akkor miért nem csak egy alternativ kosztüm lett ez a kinézet.
Viszont van még egy sub zero, akiről ez a játék nem szól. http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Classic_Sub-Zero
ez a classic sub zero, akinek viszont nem tudjuk az eredeti nevét. Ez most egy másik sub zero, vagy ez kuai liang testvére csak nem tudjuk a nevét? Tökre nem értem miért nem lehet sub zero csak sub zero noob meg csak noob. Gondoltam te rendet tudsz rakni ebben a témában, mert én nem értem miért van ennyi sub zero.
Azt értem hogy ebben az új idővonalban smoke helyett sub zero-ból lett cyborg (sajnos) de most melyik részben melyik sub zero szerepelt akkor ezelőtt?

A másik meg hogy egyszer írtad, hogy chamelonnak nincs önálló története, de most láttam, hogy mindkét részbe ahol feltűnt van leírása és endingje. Szóval legalább annyira a történet része, mint a női khameleon.
http://www.youtube.com/watch?v=5yWNesy-Lo0&NR=1

"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A rovatokról
« Válasz #580 Dátum: 2011. Július 30., 15:41:45 »
Itt vagy az Off topikon belül a Csevej-csenölben, esetleg az Akcióképregényekben. Ahol szerinted visszakövethetőbb lesz, ha kell még neked.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #579 Dátum: 2011. Július 30., 10:10:42 »
Talgaby, mortal kombatos kérdésekkel hol zaklathatlak? :) Van egy két ilyen kérdéses "ki-kicsoda" a szereplőkkel kapcsolatban.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #578 Dátum: 2011. Július 23., 19:19:07 »
Talgaby-nak köszönöm a MK Shaolin Monks legújabb részét!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A rovatokról
« Válasz #577 Dátum: 2011. Július 20., 17:37:30 »
Na, *ezért* törlök én általában linkeléskor mindent, ami a cikkszám mögött van.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden