Szavazás

Miről szóljon a következő leírás a Marvel Enciklopédiában?

Vadföld és világa (Vadföld és népeinek bemutatása)
7 (24.1%)
Angyalok és démonok (a Marvel világának démoni és földöntúli figurái, fajai, vámpírok, sötét varázslók stb.)
14 (48.3%)
A Bosszú Angyalai (Avengers kívül-belül minden szinten)
8 (27.6%)

Összes szavazó: 29

Szerző Téma: A rovatokról  (Megtekintve 102537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #6 Dátum: 2009. Április 03., 11:55:34 »
Idézetet írta: Sepi
Nem értem, hogy miért vagy úgy meglepődve a Lost-on, Ben. Nem véletlenül az egyik legnépszerűbb sorozat amerikában. És még el fog tartani egy darabig, úgy tudom, hogy a készítők 6 évadosra tervezik a sorozatot

Te jószagú Manci néni!   Én az elejétől követem a Lost-ot, de a forgatókönyvírók minden második részben ellentmondásokba keverednek és sokszor kilátástalan és zavaros sztorivá válik az egész. Úgy rémlik valami 3-4 évadosra tervezték az egészet, ami jó is lehetett volna, mert akkor talán nem nyújtják mint a rétest. De ez a vélemény is néző függő.  

Idézetet írta: talgaby
Mintha az eladásit nem olvashattad volna már lassan két hete.

 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 03., 11:57:38 írta Ben Reilly »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #5 Dátum: 2009. Április 03., 11:51:13 »
Nem értem, hogy miért vagy úgy meglepődve a Lost-on, Ben. Nem véletlenül az egyik legnépszerűbb sorozat amerikában. És még el fog tartani egy darabig, úgy tudom, hogy a készítők 6 évadosra tervezik a sorozatot, ha jól tudom most fog kezdődni odakint az hatodik évad. És azért a története is egész jó, csak ismerni kell hozzá az összes részt, mert eléggé összefüggő a története. Nem véletlen hogy a Wizard magazin is ennyit foglalkozik ezzel a sorozattal.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
A rovatokról
« Válasz #4 Dátum: 2009. Április 03., 11:47:45 »
Nemtom, jó helyre írom-e de engem meglep, hogy a szavazók többsége online képnézegetőben olvassa a képregényeket a letöltés helyett.  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #3 Dátum: 2009. Április 03., 11:45:34 »
Mintha az eladásit nem olvashattad volna már lassan két hete.  Az MK lesz még jobb is, ez valójában az egész hóbelevanc bevezetője. Egyetlen prófécia nincs benne (okkal), utána jön majd a konkrét esemény. Bár ennek ellenére így, jó négy év után visszaolvasva, alaposan át kell majd egyszer írnom ezt az elejét...

A Project Superpowers folytatásának igazság szerint még a mostani spin-offok előtt kijött a nulladik része, így most, hogy a minik a végükhöz közelednek, nem csodálom, hogy készül a konkrét folytatás is.
És a rajzolókhoz csak annyit, hogy Mike az Choi, nem Cho, Cho az Frank. Mike Choi rajzolta a Target X-et, egy ideig az X-Force v3-at, a Messiah War bevezető számát, meg még beugrott egy füzet erejéig az X-Men v2-be is. És hozzá fűződik az elmúlt évek legeslegeslegszebb Marvel-borítója is (X-Men v2 #204  ).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #2 Dátum: 2009. Április 03., 11:20:24 »
Doktorom: A rendelő most is remekül sikerült, a filmes közvélemény kutatás pedig megdöbbent, mert hihetetlen hogy az amcsik mennyire ostoba sorozatokért tudnak rajongani. Azt hittem a Lost-ot már rég befejezték, a Fringe, ami pedig JJ Abrams (az új Trek film atyjának) sorozata kritikán alul szánalmas, és nálunk az RTL vetíti A Rejtély címmel (már az is rejtélyes hogy vannak akik nézik) az X-Akták mintájára akarták csinálni de annál sokkal tudománytalanabb és sokszor az az ember érzése, hogy összecsapták. Ma este megy a 4. rész az RTL-en.
Arra is felkaptam a fejem, hogy már megint új Doctor Who lesz? Mi a francnak?  
A Project Superpowers-nek viszont örülök.  
Köszi nagyon tetszett minden.

Talgaby: ezer köszönet az eladási adatokért   A Mortal Kombat történetébe még csak beleolvastam, de elsőre nagyon izgalmas tanulmány.    


Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
A rovatokról
« Válasz #1 Dátum: 2009. Április 03., 11:06:49 »
Ebben a témában fűzhetitek hozzá a gondolataitokat a HZs rovataihoz.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 09., 15:52:49 írta zozi56 »
"I'm so meta, even this acronym"