Szavazás

Miről szóljon a következő leírás a Marvel Enciklopédiában?

Vadföld és világa (Vadföld és népeinek bemutatása)
7 (24.1%)
Angyalok és démonok (a Marvel világának démoni és földöntúli figurái, fajai, vámpírok, sötét varázslók stb.)
14 (48.3%)
A Bosszú Angyalai (Avengers kívül-belül minden szinten)
8 (27.6%)

Összes szavazó: 29

Szerző Téma: A rovatokról  (Megtekintve 111684 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #156 Dátum: 2009. Szeptember 06., 10:03:07 »
Nyugi, első körben csak 10 érkezik, és a valószínűsíthető állapotuk miatt ezek 1280-asok lesznek csak.  Kb. két-három év alatt ennyi füzet azért csak nem lesz sok.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #155 Dátum: 2009. Szeptember 06., 09:54:32 »
Basszus és ezeket nekem kell szkennelni majd?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #154 Dátum: 2009. Szeptember 05., 20:23:25 »
Nem talán, hanem biztosan, csak mivel több mint 3,5 dolcsiba kerülnek a füzetek darabjai, így eltart egy darabig, amíg összejön majd a széria.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #153 Dátum: 2009. Szeptember 05., 19:55:40 »
Ez mit akar jelenteni? Hogy talán egyszer Mortal Kombat képregény honosítás is lesz, mint a Street Fighterről is?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #152 Dátum: 2009. Szeptember 05., 19:49:54 »
Talgaby, köszi az MK rovat folytatását!  
Túl sok Mortalos képregény különben nem jelent meg, sajnos:  http://totalmortalkombat.alphalink.com.au/MKKMICS.HTM
Én is kiváncsi lennék rájuk...

Nem elérhető Azuu

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
A rovatokról
« Válasz #151 Dátum: 2009. Szeptember 05., 16:14:57 »
Éreztem én, hogy van valami

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #150 Dátum: 2009. Szeptember 05., 13:11:33 »
Az YBK volt, és két vagy három képregényt leszámítva oda is én csináltam az MK-részleget. A történet első fele egy az egyben megegyezik azzal, amit oda kiraktam. A karakterlapok majd némileg... na jó, totálisan át fognak alakulni, amikor elkezdem ide is őket. Képregény meg lesz itt, de az legszebb esetben is csak jövőre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Azuu

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
A rovatokról
« Válasz #149 Dátum: 2009. Szeptember 05., 13:09:17 »
Nekem Sub-zero (inkább) és Scorpion , de ott lohol mögöttük Shan Tsung (a lélek lopás miatt ).
Apropó régebben az egyik képregényes oldalon jelent meg mortal kombatos képregény fordítás meg a karakterek története stb. 3betü volt az oldal rövidítése, vmien baráti társaság. Lehet volt is kooperációtok.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #148 Dátum: 2009. Szeptember 05., 13:07:10 »
Nem olyan rossz az a rajzfilmsorozat, az aláírásom is onnan van.  Raiden iszonyat nagy arc benne.  És szvsz annyira nem szúrták el, mint az amerikai Street Fightert. Csak mondom, nincs egyszerűen miből dolgozni ott, mert még ha hallás után is fordítanék, akkor se tudok időzíteni.
Kedvenc karakter meg... mivel SNES-em volt, így UMK3-mal játszottam sokat, és ott Mileena. Történet szempontjából meg talán a nővére. Bár történetben inkább csak olyanok vannak, akiket annyira nem kedvelek (Strykert például egy fárasztóan felesleges karakternek tartom.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 05., 13:08:59 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #147 Dátum: 2009. Szeptember 05., 13:06:12 »
A régi karakterek közül Sub-Zero!  
Az Armageddon után: Taven!
(De Blaze-t és Quan Chi-t is nagyon bírom!)

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
A rovatokról
« Válasz #146 Dátum: 2009. Szeptember 05., 12:49:31 »
Sepi, szulinapodra sarga szinu sztrecs ruhat kapsz, fekete csikokkal
gyengéd barbár

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #145 Dátum: 2009. Szeptember 05., 12:21:13 »
Az enyém Scorpion.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Azuu

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
A rovatokról
« Válasz #144 Dátum: 2009. Szeptember 05., 12:00:55 »
Megértem, nem éri meg a rajzfilmsorozat a fáradtságot. 1 kérdés amit minden embertől megkérdek aki szereti az MK-t
Kedvenc karakter?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #143 Dátum: 2009. Szeptember 05., 08:42:29 »
A képregények mondjuk szerintem elég gyengék, de attól már megtettem az első lépést afelé, hogy kissé szembarátabb formában egyszer ide is elkezdjen kikerülni a sorozat.  Meg szerettem volna feliratot csinálni a rajzfilmsorozathoz, de sehol se találok eredeti nyelvű feliratot, időzítgetni meg tuti, hogy nem fogom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Azuu

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
A rovatokról
« Válasz #142 Dátum: 2009. Szeptember 04., 22:21:22 »
Nagyon jó ötlet ez a mortal kombatos cikk sorozat.
Nagy fanja vagyok a játékainak 1-8 stb. A filmek, rajzfilm elég érdekes, a képregényei sem rosszak. Szerintem a Mortal Kombat univerzum egy eléggé hányattatott sorsú világ, mert mindenki ismeri, hallott a játékairól vagy játszott vele, de hogy igazából miről is szól nem nagyon tudják. Remélem jönnek a folytatások csak így tovább.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #141 Dátum: 2009. Szeptember 02., 19:34:56 »
Karakterlapokon lesznek képek mind egy szálig, addig meg gondoljatok rá úgy, mintha egy könyvet olvasnátok, hagyatkozzatok a képzeletetekre.
Amúgy meg... rendben, felraktam őket egy galérába. A büngésző állapotsorában elvileg látszódik, melyik kép kihez tartozik, ha fölé viszitek a kurzort. A történet tartalomjegyzékén elérhetitek felül, vagy pedig ezen a linken.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #140 Dátum: 2009. Szeptember 02., 16:02:28 »
Hááát én is így gondolom. Mert én is alig ismerem a karaktereket.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #139 Dátum: 2009. Szeptember 02., 11:38:30 »
Mondjuk ez nem volna hülye ötlet. Mert én pl szinte csak alig ismerem a karaktereket, így jó lenne nekem is mihez társítani.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #138 Dátum: 2009. Szeptember 02., 11:31:29 »
Üdv! Köszi a Mortal dokumentum folytatást,talgaby!  
Lehetne egy olyan kérésem esteleg,hogy akikről mesélsz egy részben,azokról a dokumentáció alatt elhelyezel egy képet,hogy tudjuk,hogy is néznek ki?Mondjuk én nagyjából tisztában vagyok velük,de esetleg másokat érdekelne a figurák kinézete.
Várom a folytatást!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #137 Dátum: 2009. Augusztus 30., 15:45:15 »
Shujinko nagyon nem egyszerű figura. Szegénykém olyan hülye, hogy már nem lehet nem szeretni. Lesznek majd benne még érdekes húzásai.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #136 Dátum: 2009. Augusztus 30., 13:37:00 »
Talgaby-nak köszönöm a Mortal Kombat rovat folytatását!  
Sejtettem, hogy nem ,,egyszerű'' figura ez a Shujinko; élmény olvasni az eredetét!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #135 Dátum: 2009. Augusztus 30., 10:05:02 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #134 Dátum: 2009. Augusztus 19., 23:14:40 »
Nem, a filmről nincs. Van némi áthallás az első mozi és a játékok sztorija között, de a filmes univerzum egy külön világ a több különböző MK-univerzum közül (van egy filmes, van két képregényes, van egy nemhivatalos comic stripes, van egy regénybeli, és végül van eddig három különböző játékbeli)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #133 Dátum: 2009. Augusztus 19., 18:58:26 »
Írok pár véleményt a rovatokról. Mostanában nem nagyon volt időm ezeket elolvasni, mert a rengeteg képregényeket olvastam.
Talgaby: a Mortal Kombat rovatok ezek szerint a film eseményeiről is van szó? Ezt azért kérdezem, mert én anno '90-es évek végén nem igazából követtem a sorozatot. De azt tudom, hogy izgalmas, fantasy jellegűek a filmek.
Az amerikai képregényeladási adatokról is olvastam, amit írtál. Ebben van infó, hogy melyik amerikai képregény mennyi fogyott el ott Amerikában stb.
Dr samson: a Wizard szemle rovataidban rengeteg érdekes dolgot olvastam. Pl. a top 10 alkotókról, melyik amerikai képregény milyen drága dolgokról, a képregényfilm toplistákról. Azonkívül pl. te írtad a Csillagközi Romboló(Battlestar Galactica) rovatot. Tényleg jók. Részletes infót írtál, hogy ezekről mit kell tudni. Pl. itt a HZS-n is honosításra került és a NewGen pedig a New Battlestar Galactica.
Zozi56: a HZS rendzerekről írtál információkat. Mit hogyan kell használni. Pl. billentyűzetről vezérelt képnéző illetve átméretezése és a fórumhasználatról.
Sok sikert kívánok nektek talgaby, dr samson és zozi56 a további rovatok írásához.
A rovatokról nem írok több véleményt. Mert nem tudom, hogy mikor lesz rá időm ezeket elolvasni. De legalább vannak páran akik írnak hozzászólást.
Nos ennyi volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #132 Dátum: 2009. Augusztus 19., 10:22:44 »
Én is köszönöm Talgaby-nak a Mortal Kombat legenda legújabb fejezeteit,folyamatosan frissülő rovatát!      
Öröm olvasni,ahogy megjelennek az újabb és újabb karakterek,tovább bonyolítva a story-t!

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #131 Dátum: 2009. Augusztus 18., 10:03:01 »
huhh, ez borzasztó nagy munka, elismerésem a kitartásodhoz. A mostani rész pedig elég izgalmas ponton maradt abban. Várom én is nagyon a folytatást.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #130 Dátum: 2009. Augusztus 18., 09:35:06 »
Mivel már feltöltöttem az egészet a szerverre, aligha fogom.  A gond legfeljebb a karakterlapokkal lesz, azokat elkezdtem átnézni, és gyakorlatilag az egészet újra kell gépelni nulláról.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #129 Dátum: 2009. Augusztus 18., 09:30:49 »
Aha,gondoltam...Oks,köszönöm az infókat és abba ne hagyd a mortal dokumentációkat!!!!  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #128 Dátum: 2009. Augusztus 18., 09:21:12 »
[span style=\'color:#000000;background:#000000\']De, de ez[/span] elvileg a tizedik részben derül csak ki. Mondjuk igyekeztem finom utalásokkal terelgetni a dolgot.
Az Armageddon meg... hát, az még messze van. Előtte még két teljes rész lesz a Deception, aztán jön három részben és cirka harminc fejezetben az Armageddon (ami elég szép ahhoz képest, hogy nincs is hivatalos története...). Ja, és igen, elírtam lejjebb, még öt rész van hátra, nem négy.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #127 Dátum: 2009. Augusztus 18., 08:28:34 »
Üdv!ÁÁÁÁ,ez fenomenális volt talgaby,köszi-köszi!!!!  
Akkor kb most érünk az mortal kombat armageddon történéseihez,igaz?Ez meg is van nekem ps2-re,ebben azt láttam,hogy Liu Kang láncokkal a kezén zombiszerű állapotban van..de az előzmények ismeretében,amit a jóvoltadból olvashattam,most már részben érthető...Kiváncsi leszek,hogy mi lett Scorpionnal,meg Sub-Zeróval...Aztán most lehet,hogy hülyeséget fogok írni-kérdezni,de Noob saibot nem az eredeti Sub-zero?
Várom a 7.rész beszámolóját!!!!  
Az ERŐ legyen veled!!!!