Szavazás

Miről szóljon a következő leírás a Marvel Enciklopédiában?

Vadföld és világa (Vadföld és népeinek bemutatása)
7 (24.1%)
Angyalok és démonok (a Marvel világának démoni és földöntúli figurái, fajai, vámpírok, sötét varázslók stb.)
14 (48.3%)
A Bosszú Angyalai (Avengers kívül-belül minden szinten)
8 (27.6%)

Összes szavazó: 29

Szerző Téma: A rovatokról  (Megtekintve 109243 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:A rovatokról
« Válasz #276 Dátum: 2010. Február 06., 13:28:55 »
Köszönöm Talgabynak  a januári eladási listát. Hogy őszinte legyek nem tűnt sokkal rövidebbnek mint ami eddig volt, úgytűnik elég sok benne a lényeg.
Hogy mennyi embert érdekli a Kapitány feltámadása, ha tényleg valami olyasmit találtak ki amit Zozi56 mondott akkor engem biztos nem érdekelne, bármennyire is szeretem a Kapitányt ha már nem tudják hagyni hogy békében nyugodjon akkor legalább valami normális visszatérési történetet találjanak ki neki. Remélem igaza lesz Talgabynak és ismét csak egy Avengers sorozat lesz hogyha majd lesz olyan angol tudásom és képregénybeszerzési lehetőségem akkor ne kelljen arra figyelnem nem maradtam-e le tulságosan a másik sorozattal.
A 88. és 120. közöttiekről mivel  nem ismerem a történetüket nem tudok mit mondani de pl a  What if Daredevil vs Elektra-ra kíváncsi lennék ahogy a What if Spider-man House of M-re is.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
A rovatokról
« Válasz #275 Dátum: 2010. Január 04., 17:06:15 »
Ja nem, az véletlenül került be a listába.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #274 Dátum: 2010. Január 04., 16:35:48 »
A Foglalási listátokon láttam, hogy a Sentry(Őrszem)kiegészítő részeknél fel van sorolva a vs. Void, ami még anno az FQ-n volt. Akkor ezek szerint ti a Sentry v1-et is kiteszitek ide a HZs-ra? Vagy ez most hogyan van?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #273 Dátum: 2010. Január 04., 16:32:26 »
Idézet
Akkor tényleg lesz ez nagyon jó hír talán ez is benne lesz a Hulk hétben
Nem valószínű. Max egy rész, de még az sem biztos, ez a 3 rész kifejezetten tölteléknek kell és azért is választottam ezt, mert elég kevés szöveg van benne, könnyű gyorsan összedobni mind a 3 részt, viszint sajna a sztorija nem valami nagy szám...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #272 Dátum: 2010. Január 04., 15:03:37 »
Idézetet írta: dr samson
Mármint Gamma Games és igen, sikerült elfogadható minőséget kihozni a 3. számból...  .


Ja igen Games nem tudom miért írtam Warst ez úgy jött nekem valamiért. Akkor tényleg lesz ez nagyon jó hír talán ez is benne lesz a Hulk hétben

Idézetet írta: talgaby
AZ Amazing Spider-Girl 30 részt ért meg, bár egyelőre még kétséges, tényleg lesz-e nálunk. Sokkal, de nagyon sokkal gyengébb az első sorozatnál, minden létező tekintetben.
Akkor tényleg csak 30 részes azután nem indult újra sorozat vagy valami hasonló. Én mindenesetre örülnék ha lenne ez is de ha tényleg olyan gyenge akkor megértem ha úgy döntötök hogy nem lesz.

Idézetet írta: Farek
De már tervbe vannak véve

Rendben csak azért kérdeztem mert a listán nem volt kiírva a vol 1 így azt hittem nem lesz honosítva de akkor örülök hogy lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 04., 15:04:11 írta Amondin »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #271 Dátum: 2010. Január 04., 14:56:19 »
Mit látok én a Foglalási listán? Hű van ám rengeteg cím. Pl. a Fantasztikus Négyesből is van néhány minisorozat. A Fantomból is van rengeteg, és még sorolhatnám. A legtöbbjüknek a borítóit láttam a comicvine-en.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 04., 16:35:07 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #270 Dátum: 2010. Január 04., 08:58:40 »
Üdv! Köszi a Mortal frissítést,talgaby!  
Lenyűgöző beszámoló volt,mint mindig!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #269 Dátum: 2010. Január 04., 08:17:58 »
Idézet
A minikből mondjuk nem egy régi foglalás, csak nem akarnak indulni *khmdokikhm*
És azt esetleg elmondanád drága Gáborom, hogy indítsam el az Unpluggedet, az Atlantis Risingot és a Fantastic Force v1-et anélkül, hogy elértem volna odáig a fősorozatban, ahol ezek is bekapcsolódnak? Már megint marha okos vagy... De tudod mit? Elintdítom én őket, de akkor ezekkel együtt a Fantastic Five v2-t is...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
A rovatokról
« Válasz #268 Dátum: 2010. Január 03., 23:08:11 »
Idézetet írta: dr samson
Idézet
Meg még annyi kérdésem lenne itt hogy az van kiírva hogy Avengers Next vol2. Akkor ezt azt jelenti hogy a vol 1 csak egyrészes volt vagy több de azok nem lesznek honosítva vagy ugyanez csak lesznek honosítva?
Több részes volt, csak még nincsenek honosítva.

De már tervbe vannak véve
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #267 Dátum: 2010. Január 03., 22:19:17 »
Idézetet írta: talgaby
(Értsd: ennyi ideje nem volt képes egy magyar borító készülni hozzá.)
Látom, nekem kell azt is megcsinálni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #266 Dátum: 2010. Január 03., 22:15:57 »
Idézetet írta: Amondin
F4: Úgylátom mégiscsak van egy pár mini annyi kérdésem lenne hogy a Fantastic Fource az egy amolyan minisorozat akar lenni vagy egy teljesen önálló sorozat aminek valamilyen formában van valami köze az F4-hez?
A minikből mondjuk nem egy régi foglalás, csak nem akarnak indulni *khmdokikhm* az alsók meg majd két reménybeli F4-hét alapanyagát nyújtanák... ha egyszer meglesznek digitálisan teljesen.
A Fantastic Force v2 a Millar-szakaszhoz kapcsolódik szőrmentén, annak a közepén lesz, év végén, a v1 pedig... az egy érdekes sorozat, mert az úgy született, hogy sokan azt hitték lesz, de soha nem is tervezték, de végül annyian hitték, hogy lesz, hogy megcsinálták. Ha ez bonyolult... nem véletlen. Ha valaha az életben megcsinálom a rovatomban a képregényes érdekességes cikksorozatot, beleveszem.
Idézet
MC2: látom most már ki van írva hogy a Póklány első sorozata 100 részes a második meg 30(ez a 30 azt jelenti hogy 30 rész jelent meg utána vége lett vagy hogy jelenleg 30-nál tart vagy hogy csak 30-ig tervezitek?)
AZ Amazing Spider-Girl 30 részt ért meg, bár egyelőre még kétséges, tényleg lesz-e nálunk. Sokkal, de nagyon sokkal gyengébb az első sorozatnál, minden létező tekintetben.
Idézet
Ezek fogtak meg a listából kár hogy csak egy What if történetetet terveztek csak de ennyi minden mellett megleszek nélkülük. Sok sikert a honosításukhoz.
Nem csak tervezzük, már vagy két éve készen van, csak egyszerűen nem akartak még mindig összejönni a megfelelő körülmények a kirakásához. (Értsd: ennyi ideje nem volt képes egy magyar borító készülni hozzá.)
Idézet
Mármint Gamma Games és igen, sikerült elfogadható minőséget kihozni a 3. számból...
Elfogadhatótól még mondjuk messze van, de már barátságosabb, mint amiből ki kellett indulni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #265 Dátum: 2010. Január 03., 20:54:48 »
Idézet
F4: Úgylátom mégiscsak van egy pár mini annyi kérdésem lenne hogy a Fantastic Fource az egy amolyan minisorozat akar lenni vagy egy teljesen önálló sorozat aminek valamilyen formában van valami köze az F4-hez?
Mind a kettő külön sorozat, de köze van az F4-hez is mind a kettőnek.  

Idézet
Gamma War
Mármint Gamma Games és igen, sikerült elfogadható minőséget kihozni a 3. számból...  

Idézet
Meg még annyi kérdésem lenne itt hogy az van kiírva hogy Avengers Next vol2. Akkor ezt azt jelenti hogy a vol 1 csak egyrészes volt vagy több de azok nem lesznek honosítva vagy ugyanez csak lesznek honosítva?
Több részes volt, csak még nincsenek honosítva.

Idézet
És még egy kérdésem lenne hogy rengeteg DC-t is láttam de nem úgy volt hogy azoknak a nagy része a Newgenen folytatódik?
Ez is igaz, meg az is, hogy nem vittem át a foglalásokat a NewGenre, hanem simán itt hagytam őket, de azért van az ottani listán is DC foglalásom...  





Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #264 Dátum: 2010. Január 03., 19:02:54 »
Idézetet írta: gabo
Mégpedig az Amazing Spider-man v2-n!  Már akartam kérdezni miért nincs Pókember nagyon. De végre látom lehet reménykedni. Idén már lesznek honosított részei?? Csak 30-ig vagy az azután kimaradt részek is lesznek??
Csak 10-től a 30-asig lesznek megcsinálva, azok a részek amelyek a két magyar kiadás (a CsodaPók v1 és a HihiPók) között kimaradtak. 30-on felül pedig nem lesz, hiszen egy-két rész kivételével ki lettek adva, és majd a Kingpinnél folyamatosan jelennek meg. Max, ha majd kapunk rá engedélyt, akkor a Kingpin által kimaradt részek is szóba jöhetnek, de ez nem a közeljövő terve, egyelőre elég lesz azt a 20 részt megcsinálni. Idén már várható belőle pár rész.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #263 Dátum: 2010. Január 03., 18:35:36 »
Látom elég nagy terveitek vannak. Amik engem nagyon megragadtak azok:
F4: Úgylátom mégiscsak van egy pár mini annyi kérdésem lenne hogy a Fantastic Fource az egy amolyan minisorozat akar lenni vagy egy teljesen önálló sorozat aminek valamilyen formában van valami köze az F4-hez?
Hulk: Igaza volt Dr Samsonnak tényleg van egy jó pár mini és egyrészes és látom a Gamma War is ott van akkor ezek szerint sikerült megoldani a problémát amit már nem tudom mikor írt Dr Samson hogy van valami gond vele.
MC2: látom most már ki van írva hogy a Póklány első sorozata 100 részes a második meg 30(ez a 30 azt jelenti hogy 30 rész jelent meg utána vége lett vagy hogy jelenleg 30-nál tart vagy hogy csak 30-ig tervezitek?) Meg még annyi kérdésem lenne itt hogy az van kiírva hogy Avengers Next vol2. Akkor ezt azt jelenti hogy a vol 1 csak egyrészes volt vagy több de azok nem lesznek honosítva vagy ugyanez csak lesznek honosítva?
És még egy kérdésem lenne hogy rengeteg DC-t is láttam de nem úgy volt hogy azoknak a nagy része a Newgenen folytatódik? Ezek szerint nem mind.
Ezek fogtak meg a listából kár hogy csak egy What if történetetet terveztek csak de ennyi minden mellett megleszek nélkülük. Sok sikert a honosításukhoz.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 03., 18:37:00 írta Amondin »

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #262 Dátum: 2010. Január 03., 18:24:43 »
Meg olyan is aki csak látszólag!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #261 Dátum: 2010. Január 03., 18:16:13 »
Nem foglalkozunk X-mennel van elég más oldal, aki foglalkozik vele...  Póki: nem valószínű, hiszen az már vagy ki van adva, vagy ki lehet adva...

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #260 Dátum: 2010. Január 03., 18:04:00 »
Nem nagyon emlékszek mi volt a listán eddig, de egy valamin megragadt a szemem! Mégpedig az Amazing Spider-man v2-n!  Már akartam kérdezni miért nincs Pókember nagyon. De végre látom lehet reménykedni. Idén már lesznek honosított részei?? Csak 30-ig vagy az azután kimaradt részek is lesznek?? Látom X-Men továbbra sem szerepel a listán! Sajnálatomra!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #259 Dátum: 2010. Január 03., 17:30:14 »
Na kérem, ha valakit érdekel, frissítettem a főoldali foglalási listánkat!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #258 Dátum: 2009. December 28., 19:19:06 »
Talgaby-nak köszönöm a Mortal Kombat rovat folytatását!  
Tényleg sok minden tisztázódott!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #257 Dátum: 2009. December 21., 21:03:00 »
Áh, Johnny Cage. Ha majd megjelennek itt is az MK-stripek, ott is lesz erről egy. Az MK Trilogy elején meghalt, majd a sztori végén is, hogy aztán visszatérjen az MK4-ben, és megint megöljék a Deadly Alliance végén. Scorpion csak egyszer halt meg, azóta élőhalott.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #256 Dátum: 2009. December 21., 19:49:09 »
Talgaby-nak köszönöm a MK rovat legújabb részét!  
Én örülök Ermac ,,átállásának'', jó kis karakter!  
És igen, ebben az univerzumban a halál ,,csak'' egy állapot, nem a végállomás!  
(Ki a csúcstartó ebben az univerzumban feltámadásban, Scorpion?)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #255 Dátum: 2009. December 16., 10:29:51 »
Üdv! Köszi a Mortal frissítést ,talgaby!  
Lenyűgöző ez a történetfonál,akkor hamarosan megtudjuk,hogyan lehetne lenyomni ezt az Onagát!Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #254 Dátum: 2009. December 12., 13:41:31 »
Talgaby-nak hatalmas köszönet a MK-rovat folytatásáért!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #253 Dátum: 2009. December 08., 20:50:37 »
Arra még várhatsz egy darabig, ha jól emlékszem, az a kilencedik rész végén vagy a tizedik elején lesz csak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #252 Dátum: 2009. December 08., 07:51:10 »
Üdv! Köszi a Mortal frissítést,talgaby!  
Ezt az eredt történetet nem ismertem Sub-Zeroról,érdekes volt.
Kiváncsian várom,hogy mi várta őket a földön?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #251 Dátum: 2009. December 05., 18:28:03 »
Talgaby-nak köszönöm a MK rovat legújabb részét és az RPG klisék második részét!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #250 Dátum: 2009. December 01., 07:37:32 »
Üdv! Köszi a Mortal frissítést,talgaby!  
Aranyos gyerek ez a Darrius

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #249 Dátum: 2009. November 29., 14:21:04 »
Talgaby-nak köszönöm a MK rovat legújabb részét!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A rovatokról
« Válasz #248 Dátum: 2009. November 24., 13:48:32 »
Hajaj, Kobra annyira, hogy amikor a karakterlapját írtam, egyszerűbb volt kimásolni a szöveget ebből a fejezetből. Még egyszer fogjuk látni, akkor se sokáig. Amúgy neki van talán a legidiótább végtörténete is a Deceptionben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
A rovatokról
« Válasz #247 Dátum: 2009. November 24., 08:22:51 »
Üdv!Köszi a Mortal frissítést,talgaby!  
Nem emlékszem,Kira,vagy Kobra nevezetű egyénekre a játékból...ezek szerint ők csak mellékszereplők lesznek..