Szerző Téma: A főoldalról  (Megtekintve 89631 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #555 Dátum: 2017. Augusztus 30., 19:17:41 »
Nem nálad van a hiba. Sajnos a szerverünk már egyre megbízhatatlanabb, több napos kiesések fordulnak elő, keressük a megoldást a költözésre. A frissítések amiket láttál, előre időzítve vannak, így amikor visszajön az oldal, egyben kikerülhet akár több napi anyag is visszamenőleg.

Uhhh, remélem zökkenőmentesen és mihamarabb rendben lesztek. Kis ideig nem voltam, de én is tapasztaltam leállásokat már egy ideje

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:A főoldalról
« Válasz #554 Dátum: 2017. Július 25., 16:05:57 »
Értem. akkor remélem mielőbb sikerült a költözés. Túl rég fut ez a közöség, hogy egy sima szerver hiba tönkre tegye.
"Give me your face!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #553 Dátum: 2017. Július 25., 10:00:49 »
Nem nálad van a hiba. Sajnos a szerverünk már egyre megbízhatatlanabb, több napos kiesések fordulnak elő, keressük a megoldást a költözésre. A frissítések amiket láttál, előre időzítve vannak, így amikor visszajön az oldal, egyben kikerülhet akár több napi anyag is visszamenőleg.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:A főoldalról
« Válasz #552 Dátum: 2017. Július 25., 09:11:52 »
Nem tudom hova jelezzem ,írjam, kérdezzem, de ez tűnik a legmegfelelőbb topicnak. Régi olvasója vagyok a HálóZsáknak, még a ComiX-os időkből. És ezért is frucsálom azt a hibajelenséget, aminek tanúja vagyok cirka 1 hónapja mióta visszajárok. Ugyanis tegnapi nap és azelőtt nem tudtam elérni se az oldalt, se a fórumot. A múlt hét elején szintén így volt, de ahogy néztem hiba nem volt. Új cikkek jelentek meg. Mind mobilról, mind PC-ről pedig az oldal az alábbi üzenetet írja ki: Error displaying the error page
A fórum pedig ezt: Connection Problems Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Chrome-ot használok, de Explorernél is ezt írja. Androidon Chrome-mal dettó, mind wi-fi, mind mobilnet esetén.
"Give me your face!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #551 Dátum: 2017. Június 17., 20:25:59 »
Ezt orommel hallom. Kosz a visszajelzest.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #550 Dátum: 2017. Június 17., 17:05:03 »
A fooldali anonim kommenteles captcha-jat lecsereltem. Az uj jelentosen konnyebben hasznalhato. Szoljatok, ha barmilyen problemat okozna.

próbáltam, jó lett, nincs gond vele  :bravo:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #549 Dátum: 2017. Június 17., 15:05:00 »
A fooldali anonim kommenteles captcha-jat lecsereltem. Az uj jelentosen konnyebben hasznalhato. Szoljatok, ha barmilyen problemat okozna.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #548 Dátum: 2017. Április 27., 14:44:46 »
Szombat delelott mind a forum, mind a fooldal elereseben aprobb szunetek varhatok karbantartas miatt.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #547 Dátum: 2016. Szeptember 18., 11:58:17 »
Sziasztok!

Lehet hülye ötlet, de amíg pangás van

Először is köszi a meglátásokat. Nem akarok mindenki nevében beszélni, de szerintem már rég túltettük magunkat a "pangáson". Persze jól esik, ha van egy kis mocorgás a fórumon, meg vannak hozzászólások, de ettől a jövőben már nem lesz se több, se kevesebb honosítás az oldalon. Így plusz energiákat befektetni ajánlók írásába, lelkesítésbe nem igazán érdemes, ezt 13 év tapasztalatából mondom. Automata megoldások viszont érdekelnek, ha van ötleted az "ajánló fül" újragondolására, azt szívesen olvasom.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:A főoldalról
« Válasz #546 Dátum: 2016. Szeptember 18., 11:02:33 »
Sziasztok!

Lehet hülye ötlet, de amíg pangás van az olvasóknak nem lenne célszerű akár korábban felkerült képregényeket ajánlani, hogy valami alapján mégis tudjanak képregényt olvasni?

Gondolok itt napi 2-3 képregény ajánlására, és az adott sorozatokat heti, 2heti rendszerességgel ajánlanátok, akár az oldalon az ajánló fül újragondolásával!

Célszerűnek gondolom, hogy ezáltal a már lezárt sorozatokat is elő lehet "szedetni" az olvasókkal, valamint a ritkán frissülő képregények miatt sem lenne akkora szomorúság!

Továbbá a képregényeink menüpont kissé furán működik, az utolsó ott látható Tarot füzet a 48as és ha jól láttam már a 63-asnál jártok!

Köszönöm türelmeteket az olvasáshoz!

Üdvözlettel
Joustoe





Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #545 Dátum: 2016. Március 22., 21:02:39 »
Alakitottam kicsit az oldalon:
- a friss kepregenyek alatt van most mar egy ilyen, ezzel konnyebben nyomon kovetheto, mikor mit honositottunk
- a nem bejelentkezett felhasznalok kapnak egy jelzest arrol, hogy elerhetok a kepregenyek CBZ-ben is, de csak ha belepnek
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:A főoldalról
« Válasz #544 Dátum: 2015. Augusztus 01., 10:42:43 »
Had kérdezzek még egyet, most veszek androidos tabletet, kizárólag azért, hogy képregényeket tudjak olvasni rajta. Hogyan tudom ezeket a CBZ fájlokat megnyitni egy androidos tableten?

Én csak erre használom a tabletemet. :) Ezt tudom ajánlani, halál egyszerű, semmi csicsa. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.komik.free

Katt a képre!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #543 Dátum: 2015. Június 20., 09:41:06 »
Itt osszegyujtottuk az ajanlott programokat a kulonfele platformokon.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Hegyirabló

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #542 Dátum: 2015. Június 19., 23:24:48 »
Van mindegyik galéria alján egy olyan link, hogy „Letöltés CBZ formátumban”. Ez az egybe csomagolt változat. Egy átnevezett tömörített ZIP fájl, de a képregényolvasók így ismerik fel leggyorsabban.
A B verzió valami böngészőbe épített letöltésvezérlő, ami képes kezelni a linkeket. De a CBZ letöltése egyszerűbb.

Szia!

Köszi.

Az volt a hiba, hogy magára az oldalra nem voltam regisztrálva, csak a fórumra, így természetesen már megvannak a CBZ-k.

Had kérdezzek még egyet, most veszek androidos tabletet, kizárólag azért, hogy képregényeket tudjak olvasni rajta. Hogyan tudom ezeket a CBZ fájlokat megnyitni egy androidos tableten?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:A főoldalról
« Válasz #541 Dátum: 2015. Június 19., 14:45:47 »
De csak ha be vagy jelentkezve a főoldalon. Ha jól látom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #540 Dátum: 2015. Június 19., 14:39:54 »
Van mindegyik galéria alján egy olyan link, hogy „Letöltés CBZ formátumban”. Ez az egybe csomagolt változat. Egy átnevezett tömörített ZIP fájl, de a képregényolvasók így ismerik fel leggyorsabban.
A B verzió valami böngészőbe épített letöltésvezérlő, ami képes kezelni a linkeket. De a CBZ letöltése egyszerűbb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Hegyirabló

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #539 Dátum: 2015. Június 19., 12:09:42 »
Sziasztok!

Új vagyok még itt, ezért érdeklődni szeretnék, nincs valami módja, hogy egyben le tudjak tölteni egy-egy képregényt? Mert egyenként letölteni minden oldalt, kicsit macerás és hosszadalmas.

Köszi a válaszokat előre is!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #538 Dátum: 2014. Szeptember 30., 09:31:49 »
Genzot illeti a dicseret. :) Nekem foleg a honositott szovegek tetszenek bennuk, hangulatosak.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:A főoldalról
« Válasz #537 Dátum: 2014. Szeptember 29., 20:42:11 »
Király az új fejléc! Nagyon tetszik!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:A főoldalról
« Válasz #536 Dátum: 2014. Július 06., 13:03:31 »
Király, most látom. :D Köszi!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #535 Dátum: 2014. Június 29., 19:17:42 »
Egye fene, megcsinaltam. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:A főoldalról
« Válasz #534 Dátum: 2014. Június 28., 13:25:47 »
Komolyan srácok, ezzel kezdjünk valamit. Engem idegesít. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:A főoldalról
« Válasz #533 Dátum: 2014. Május 26., 23:08:17 »
Kéne orvosolni egy rettenetes, iszonyatos problémát. Ami nem így volt eddig.

Tudniillik, hogy ha elmegyek a főoldalról egy aloldalra, majd vissza, akkor új random képregényt ajánl a honlap az előző helyett. Pedig hányszor fordult elő velem korábban, hogy ihletet kaptam és egy laza vissza nyomással már klikkeltem is az ajánlatra. Ezzel lehet kezdeni valamit?

Régen mindien jobb volt.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A főoldalról
« Válasz #532 Dátum: 2014. Március 22., 17:34:55 »
Ismet mukodik a kozvetlen letoltesi linkek generalasa.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #531 Dátum: 2014. Március 05., 16:38:03 »
Vagy ha belemész a galériába, akkor láthatod, miként oldottam meg pofonegyszerűen ezt a kérdést. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Vini

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +3/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #530 Dátum: 2014. Március 05., 13:18:08 »
Az nem frissítés volt. :)

Köszönöm a válaszodat, akkor tuti nem maradtam le semmiről... Egyébként saját mentésemben is szét vannak szedve ezek lapszámokra. Mondjuk a történetmenet miatt pedig a régi módszer volt célravezetőbb (igaz ezt egy leírással el lehet rendezni).

Vini

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #529 Dátum: 2014. Március 05., 11:46:11 »
Az nem frissítés volt. :) Egyszerűen szétbontottuk a Byrne-köteteket füzetekre, ebből született néhány tucat új cikk, amiket már nem volt kedvem kézzel visszadátumozni. Erről majd írok amúgy a főoldalon a következő F4-es frissítéskor. Csak fogalmam sincs, mikor lesz az.
Akad ezen kívül amúgy még hasonszőrű változtatás az oldalon, csak azt már visszadátumoztam, így nem látszik frissnek szerencsére. Meg valószínűleg lesz is még ilyen, mert az biztos, hogy addig nem nyugszom, amíg a Póklány-köteteinket szét nem tudjuk robbantani végre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Vini

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +3/-0
Re:A főoldalról
« Válasz #528 Dátum: 2014. Március 05., 10:20:02 »
Sziasztok!
Nem akarom összeszemetelni a fórumot, ha nem ide való, előre elnézést kérek!

Miután újra elérhetővé vált az oldal (amit az utolsó időben már nap, mint nap ellenőriztem... hátha  :D), a Friss linkek alatt megjelent egy rakás képregény, amihez nem tartozott (tartozik) főoldali bejegyzés. Ezt fogjátok pótolni? Mivel azóta még több frissítés érkezett, már nem látszik pontosan mik voltak azok (F4-ek, ha jól emlékszem). Kaphatnánk arról egy listát, hogy milyen frissítés lett kirakva ez évben? Nagyon örülök nektek! Hiányoztatok!!!

Üdv!

Vini

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A főoldalról
« Válasz #527 Dátum: 2014. Március 03., 22:06:46 »
Igen, őt értem. Ő írja az enciklopédiába kerülő anyagot, én szerkesztem, mostanság pedig Genzo műszaki szerkeszti.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:A főoldalról
« Válasz #526 Dátum: 2014. Március 03., 22:01:06 »
igen, gondoltam rá, hogy el kéne kezdeni összeszedni, aztán folyamatosan venni a most menő marvel pluszt, illetve egyéb marvel képregényeket, csak hát egyre kevésbé olcsók már ezek :( és köszi az infót! Ben alatt Ben Reilly-t érted, ugye? Ő a szuperhősgalériás, nem?