HálóZsák fórumok > a Zsák

A főoldalról

<< < (2/111) > >>

Kayamiel:

--- Idézetet írta: zozi56 - 2017. Június 17., 15:05:00 ---A fooldali anonim kommenteles captcha-jat lecsereltem. Az uj jelentosen konnyebben hasznalhato. Szoljatok, ha barmilyen problemat okozna.

--- Idézet vége ---

próbáltam, jó lett, nincs gond vele  :bravo:

zozi56:
A fooldali anonim kommenteles captcha-jat lecsereltem. Az uj jelentosen konnyebben hasznalhato. Szoljatok, ha barmilyen problemat okozna.

zozi56:
Szombat delelott mind a forum, mind a fooldal elereseben aprobb szunetek varhatok karbantartas miatt.

Micho:

--- Idézetet írta: joustoe - 2016. Szeptember 18., 11:02:33 ---Sziasztok!

Lehet hülye ötlet, de amíg pangás van

--- Idézet vége ---

Először is köszi a meglátásokat. Nem akarok mindenki nevében beszélni, de szerintem már rég túltettük magunkat a "pangáson". Persze jól esik, ha van egy kis mocorgás a fórumon, meg vannak hozzászólások, de ettől a jövőben már nem lesz se több, se kevesebb honosítás az oldalon. Így plusz energiákat befektetni ajánlók írásába, lelkesítésbe nem igazán érdemes, ezt 13 év tapasztalatából mondom. Automata megoldások viszont érdekelnek, ha van ötleted az "ajánló fül" újragondolására, azt szívesen olvasom.

joustoe:
Sziasztok!

Lehet hülye ötlet, de amíg pangás van az olvasóknak nem lenne célszerű akár korábban felkerült képregényeket ajánlani, hogy valami alapján mégis tudjanak képregényt olvasni?

Gondolok itt napi 2-3 képregény ajánlására, és az adott sorozatokat heti, 2heti rendszerességgel ajánlanátok, akár az oldalon az ajánló fül újragondolásával!

Célszerűnek gondolom, hogy ezáltal a már lezárt sorozatokat is elő lehet "szedetni" az olvasókkal, valamint a ritkán frissülő képregények miatt sem lenne akkora szomorúság!

Továbbá a képregényeink menüpont kissé furán működik, az utolsó ott látható Tarot füzet a 48as és ha jól láttam már a 63-asnál jártok!

Köszönöm türelmeteket az olvasáshoz!

Üdvözlettel
Joustoe




Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése