Szerző Téma: A főoldalról  (Megtekintve 95540 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #315 Dátum: 2009. December 15., 17:59:34 »
Oké, Ben.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #314 Dátum: 2009. December 15., 17:49:34 »
Hónapokkal ezelőtt, amikor a Stom fórumán kitette a Tapionsama a linkjét. És keildavid, hívj csak egyszerűen Ben-nek.  

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #313 Dátum: 2009. December 15., 16:51:03 »
Akkor ezek szerint te is láttad azt az oldalt, Ben Reilly.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 15., 16:51:30 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #312 Dátum: 2009. December 15., 16:43:09 »
Hát a tapion.tk eléggé egy nulla minden szempontból, de ez persze csak az én véleményem.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #311 Dátum: 2009. December 15., 16:41:34 »
És még a tapion.tk oldalon is van az Allcomics link. Bár azért lenne néhány dolog, amiről érdeklődnék. Az FQ akkor igazság szerint megszűnt? Mert úgy tudom azok a képregények az Allcomicson folytatódnak.
Valamint egy más téma. A tapion.tk, amit feljebb belinkeltem. Kiderült, hogy nem csak újvilági összefoglalók vannak, hanem honosítások is vannak. Eddig az Újvilág X-Menről. A 46-52. részig(eddig.) Még nem gondoltatok arra, hogy a figyelőbe linkeljétek ezekrők, hogy mik frissültek? Ugyanez a kérdésem lenne a Comicsknightról is.(Mert ezen is volt egy-két frissítés. Pl. a Spawn képregény.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Az új oldal
« Válasz #310 Dátum: 2009. December 15., 16:23:47 »
Akiket megkérdeztem: XFanzine, Newgen, Chrono, FQ, Pendragon, ComicsKnights, ti, Nitrot is megkérdeztem de ő csak saját linkeket rak ki... kb ennyire emlékszem...

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #309 Dátum: 2009. December 15., 16:11:56 »
Idézet
anno minden oldalt kértem, hogy rakják ki a linkünket mindenki igent mondott kivéve titeket,
Az lehet, de még mindig tudok olyan oldalt mondani, ahol nincs kint a linketek...
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 15., 16:12:24 írta dr samson »

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Az új oldal
« Válasz #308 Dátum: 2009. December 15., 16:08:52 »
ööö anno minden oldalt kértem, hogy rakják ki a linkünket mindenki igent mondott kivéve titeket, mert Sepi azt mondta, hogy legyünk 1 évesek mert volt már olyan oldal akiknek kiraktátok és bezárt elég hamar... Letelt szerintem bőven az egy év amikor nemtudom kicsoda felhozta (nem lapoztam vissza...) akkor kaptuk meg az 5%-os (kb 88 képregény) és befejezett minisorozat dolgot... Ha jól számolom bőven vártunk

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #307 Dátum: 2009. December 15., 15:38:59 »
Talgaby feltételeit... én soha semmilyen feltételt nem állítottam, és tg feltételeit sosem tartottam magamra érvényesnek...  
Szóval továbbra is kíváncsi vagyok arra, hogy miért van az, hogy miden oldal ki tudta várni, hogy kirakjuk a linkjét, és csak ti voltatok azok, aki idejöttetek csinálni a fesztivált, hogy miért nincs linketek...
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 15., 15:42:19 írta dr samson »

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #306 Dátum: 2009. December 15., 13:32:55 »
A véleményem ott van a vitátokról (vitáitokról), lapozz vissza érte.  A linkről: történt egy ígéret-> teljesítettük a feltételeket-> kiraktátok a linket->megköszöntem. Nem igazán értem a problémádat.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #305 Dátum: 2009. December 15., 08:04:49 »
Jó, akkor most már megkérdezem, hogy miért akartátok annyira, hogy kikerüljön ide a linketek? Különösen zajrus válaszára lennék kíváncsi...
(pusztán kíváncsi vagyok, néhány megjegyzés tükrében, hogy mennyire gerinces a társaság és vállalja-e a véleményét...)
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 15., 09:28:32 írta dr samson »

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #304 Dátum: 2009. December 14., 22:56:27 »
Hálás köszönet.    

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Az új oldal
« Válasz #303 Dátum: 2009. December 14., 22:14:08 »
A link kikerült a főoldalra, a többi közé.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Az új oldal
« Válasz #302 Dátum: 2009. December 14., 00:09:46 »
kaptok linket, ha a kepes topicban megfejtitek a megmaradt nehany karakter nevet
gyengéd barbár

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #301 Dátum: 2009. December 13., 23:06:59 »
Jelen.    

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #300 Dátum: 2009. December 13., 22:03:14 »
Hű, de vártam már, hogy mikor jöttök ezt az orrunk alá dörgölni...

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #299 Dátum: 2009. December 13., 20:47:22 »
Idézetet írta: rolinev
Most csak tényt közlök anno Sepi azt mondta azért nem kerül ki a linkünk mert 100 hogy megszűnünk mint egy másik oldal ezért csak min egyéves oldalakat raktok ki a linkek közé... Most meg 5% (88 füzet (igen én megszámoltam  ))    
Kiváncsi vagyok, hogy a 88 elérésénél milyen választ kapunk

Eszem ágában sincs újabb értelmetlen vitát kirobbantani, csak megjegyezném, hogy az AllComics elérte a 90 képregényt, és négy saját, "önerőből" elkészített és lezárt minink is van már.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 13., 20:53:08 írta holloo »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #298 Dátum: 2009. Október 12., 09:33:57 »
Egyébként még a K.org idejében volt már ilyen kezdeményezés, akkor google doksiba kezdték el felvinni a honosítók a saját dolgukat, csak sajnos az is hamar abbamaradt. Belefáradtak a honosítók az adatok felvitelébe. Mondjuk a mi anyagunkat sem lenne egyszerű program bevinni egy ilyen táblába. Azért több mint 1500 képregény nem piskóta. Meg ugyebár az is jó kérdés, hogy ilyen adatbázisba a válogatásokat hogyan rakja be az ember? A válogatás címe szerint, vagy pedig kezdje el az eredeti kiadványok címét beleirogatni? Mert pl most a HZs 1500-ba is legalább 10 különféle képregényből szedtük össze a cuccokat.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Az új oldal
« Válasz #297 Dátum: 2009. Október 12., 06:49:48 »
Részemről megfelel külön PHP-be úgy is be tom illeszteni az e107-es rendszerembe egy külön oldalra  Meg aszem minden kódot elfogad...

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Az új oldal
« Válasz #296 Dátum: 2009. Október 11., 23:45:09 »
Amikor összeírtam a képregényeket, akkor az adatbázisomban minden honosítóoldalnak külön táblában vannak a képregényei. Természetesen a táblákban a mezőnevek megegyeznek. Amikor keresek bennük egyszerű unionnal írom a lekérdezést. És mivel külön táblában vannak semmiből nincs kiexportálni majd a honosítóoldalak saját adatbázisába beimportálni a táblát. És akkor egy többszörös kapcsolódással lenne megoldva.

De most, hogy mondod, jutott nekem is a hajamba, hogy ez nem szükséges, mert lehet olyan űrlapot csinálni, ami távolról viszi fel az adatokat. Egy egyszerű adatfelvivő űrlapot én is tudok csinálni. A gond csak az, hogy ti joomlát használtok, a másik xoopsot, a harmadik nuke-ot, a negyedik mittoménmit. Ezekhez így speciálisan nem értek, hogy egy modult alkossak hozzájuk. Még a php-hez se nagyon, csak alapszinten. Jelenleg azért nincs még űrlap mert nem volt rá szükségem, mivel gyorsabban haladtam a gyűjtéssel txt-ben sql formában gyűjtve. Ha meg kellett akkor a myadmint használtam.

Megmondom miért, mert akkor már úgy lenne értelme megcsinálni, hogy mikor a híríró belép a vezérlőpultba akkor utána egyből fel tudja vinni a keresőbe is a füzetet. Ha ez egy külön kis php oldal lenne, ahogy én meg tudnám írni, akkor az ember még elfelejti, hogy létezik, de hogyha benne lenne a tartalomkezelőben akkor ott látja, hogy ezt is kéne...

Egyébként itt van nem titok. Jelenleg 3976 füzet van regisztrálva. Jórészt a nagyobb amerikai kiadók füzetei. Dizájn nincs ezért is fapados, talán majd később lesz. A kódon is van még mit tisztítani. Később a nyitóoldalt úgy tervezem, mint mondjuk a mininova.org, hogy külön csoportosítva jelenítse meg a frisseket.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Az új oldal
« Válasz #295 Dátum: 2009. Október 11., 23:04:28 »
Idézet
A lényeg amiért felhoztam az az, hogy ugye minden oldalnak külön táblája van. Szóval én azt sütöttem ki még régebben, hogy ezek a táblák átkerülhetnek az oldalak saját adatbázisába, és mikor frissítés van, már semmiből nem áll még egy kis űrlapot kitölteni. És akkor mindig naprakész lehetne. Csak ehhez is az kell, hogy minden oldalnál legyen aki evvel foglalkozik.
Ezt még egyszer, légyszi.

Idézet
Vagy tényleg valaki foghatná magát és írhatna valami működőképes alkalmazást. Amire én sajnos nem vagyok képes. Jelenleg még.
Mármint milyen alkalmazást? Olyat, amivel webes felületen bele lehet írni az új honosításokat egy közös adatbázisba? Ilyet tudok írni.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Az új oldal
« Válasz #294 Dátum: 2009. Október 11., 21:49:56 »
Az adatbázisról csak annyit, hogy jelenleg nekem már össze van írva. Igaz nincs benne minden, csak a nagyobb kiadók füzetei, és egy két honosítóoldalt még fel kell vinni. Meg aztán vagy két hónapja nem frissítettem, de most majd valamikor nekiülök.

A lényeg amiért felhoztam az az, hogy ugye minden oldalnak külön táblája van. Szóval én azt sütöttem ki még régebben, hogy ezek a táblák átkerülhetnek az oldalak saját adatbázisába, és mikor frissítés van, már semmiből nem áll még egy kis űrlapot kitölteni. És akkor mindig naprakész lehetne. Csak ehhez is az kell, hogy minden oldalnál legyen aki evvel foglalkozik.

Vagy tényleg valaki foghatná magát és írhatna valami működőképes alkalmazást. Amire én sajnos nem vagyok képes. Jelenleg még.

Bár ezt már egy két oldal fórumán kitárgyaltuk már.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Az új oldal
« Válasz #293 Dátum: 2009. Október 10., 22:42:14 »
a penzsporolas mas lapra tartozik
itt a nem szinkronizalt filmek kovetkezmenyeirol volt szo, nem pedig az okairol, okostojas
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 10., 22:51:59 írta Zerit »
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Az új oldal
« Válasz #292 Dátum: 2009. Október 10., 22:38:38 »
Idézet
csak 1 apro pelda, nem szinkronizaljak az amcsi filmeket, hanem feliratozzak
Ami inkább a pénzspórolás legfelismerhetőbb jele, nem a fene nagy idegennyelv-ismereté.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Az új oldal
« Válasz #291 Dátum: 2009. Október 10., 22:31:35 »
Wearwolff:
ezek a jonepek meglehetosen jol tudnak pl angolul is, nem csak a rokonnyelveket ertik/ismerik... mondjuk rengeteg dolog kozrejatszik, hogy igy alakuljon, csak 1 apro pelda, nem szinkronizaljak az amcsi filmeket, hanem feliratozzak
mellesleg angolt es nemetet is tanultam, asszem nyugodtan kijelenthetem, hogy nem olyan egyforma a ket nyelvtan es mondatszerkesztes a ket nyelvben
ezenkivul a nyelvtanulas csak annak kin es szenvedes, aki lusta es gyengeakaratu...
gyengéd barbár

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Az új oldal
« Válasz #290 Dátum: 2009. Október 10., 17:40:12 »
Még délelőtt akartam írni, csak megszakadt a netkapcsolatom, és nem tudtam elküldeni. Íme:

Idézet
Az egy honosítóoldallal az a gond, hogy megszervezhetetlen. Abból csak káosz lenne, elég a volt Knet példáját nézni.
Szerintem ha ügyesen csináljuk, akkor megszervezhető. Csak akkor nyilván kisebb demokrácia kellene, hogy legyen, mint ami most van.

Idézet
Egyetlen közös indítófelület és egy honosítóportál, amilyennek állítólag a korgnak kellett volna lennie, igen, az lehetséges. Aloldalak szintjén sokkal megvalósíthatóbbnak gondolnám a rendszert. Már csak a kikerült anyag áttekinthetősége végett is.
Én a kevesebb, de nagyobb oldalak pártján vagyok. Ami ideális esetben egy darabot jelent (nem aloldalakkal).

Idézet
Az adatbázis meg egy nagyon szép álom, de hacsak nem jön kb. három nagyon lelkes emberke, aki csak ezzel foglalkozna minden szabadidejében és egy nagy közös googledoksit töltögetne fel, addig ez marad álom is.
Vagy egy nagyon lelkes programozó, aki automatizálja a dolgot, ahol lehet. Tegnap jutott eszembe, hogy a HZs-n is lehetne ilyen automatikus tartalomjegyzéket. Meg akkor esetleg már más oldalaknál is.

Idézet
Tényleg nem kis munka, de gondolj bele, ha a kb 10 honosítóoldalt összevonnánk, hány tag lenne?
Kétszer annyi, mint most a HZs-n. Az igazából nem olyan sok.

Idézet
Szerintem majdnem mindegyik honosító oldalon van valaki, aki a fejlesztésekért és javításokért felelős, pontosabban a működésért. Szóval ha mindenki benne lenne, biztos, hogy lenne elég ember, aki 2-3 naponta rá tudna nézni.
De mint tudjuk, nagyobb oldal nagyobb felelősséggel jár. smiley.gif És ha valami gond van vele, akkor több kihívással.
Egy ekkorát üzemeltetni nem sokkal nagyobb feladat szerintem, mint a HálóZsákot, a kétszer/háromszor akkora méret itt már szinte irreleváns.

Idézet
De a méretek túl nagyok, hogy még így is működjön. Mi nemrég ugye az 1500. honosítást hagytuk el. A Kneten is van vagy félezer. De egyszer már valaki írta egy fórumon egy-két éve, hogy hány dvd-nyi anyag csak a honosított képregények, és mi azóta rádobtunk vagy két lemeznyit, ha nem többet. Ilyet más elfoglaltság mellett, pláne oldalhegesztésnél csinálni héraklészi munka lenne.
Mármint milyet csinálni? Összerakni az egészet egybe? Szerinted mi mit csináltunk Sepivel több hétig annak idején?  És az oldalhegesztésen kívül úgyse tudok mostanában már sokat zsákozni.

Idézet
Amúgy a jelenlegi téma kapcsán teljesen érdektelen lesz a kérdésem, de Zerit: megadod nekem, annak a lengyel honosító oldanak az elérhetőségét? Kíváncsi lennék rájuk. smiley.gif
Az engem is érdekel. Még akár a kapcsolatot is felvehetnénk velük.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Az új oldal
« Válasz #289 Dátum: 2009. Október 10., 17:23:56 »
A végével igazad van, csak azért sajna bejöhet olyasmi is, hogy teszem azt valaki lefoglal valamit és meg is csinálja, de egy nagyobb terv részeként elég sokáig csak a szerveren pihen és nem nyilvános. Emiatt kellett freakdavE-nek is csalódást okoztam egyszer az amúgy már kész Mouse Guarddal, de pl. ne tudjátok meg, hogy hány TF-képregény várakozik kirakakatlanul.  Néha a fél éves lista meg ott hátrány, hogy annyi idő alatt az ember nem is biztos, hogy eljut a kész cucca kirakásáig, láttam már két év után kikerülni kész honosítást. A másik oldal meg persze az, amikor valaki három éven ül valamin, de nem csinálja (nagyon remélem, hogy három nagytakarítás után nálunk már nagyon nincs ilyesmi...  )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Az új oldal
« Válasz #288 Dátum: 2009. Október 10., 16:49:45 »
A közös nagy oldalt én is úgy értettem, hogy több szekció lenne és mindegyiknek lenne egy felelőse. Van aki az adatbázisért felel, van aki a biztonsági mentésekért, van aki a frissítésekért. lehetne még ragozni, de amennyi oldal van biztos el lehet osztani úgy a munkát, hogy ne legyen megterhelő senkinek. Bár abban 1etértek. hogy ha a nagy oldal elszáll, akkor azt újra feltölteni nem kis piskóta. xFant is 3napig töltöttem 1M feltöltéssel. Vagy esetleg nem bírja a szerver a sok látogatót. De mindegy meddő vita.

Idézet
"tanuljon meg mindenki angolul"

kösz. A minap volt a rádióban egy műsor ahol azt tárgyalták ki, hogy egy kutatás szerint Eurázsiában a magyarok nagyon a padlón vannak az idegennyelv tudásban. Na igen. De azt is vegyük figyelembe, hogy a Szlovák beikszeli, hogy tud Csehül. A Cseh, hogy szlovákul. A német, hogy osztrákul, az osztrák, hogy németül. Az orosz, hogy ukránul, meg kazahul. A szerb, hogy horvátul. És ezek megint vica versa. Na hát kérem. Így mindjárt könnyű az élen járni. És akkor mondják, hogy Németországban majd minden ötödik ember beszél valamilyen szinten angolul. Csak éppen azt nem nézi senki, hogy nekik csak a szavakat kell megtanulni, mert a nyelvtanuk ugyanaz. Ebből a szempontból mi hátrányban vagyunk, mivel itt nincs 128 igeidő. Nekünk egy teljesen eltérő nyelvtani rendszert kell megtanulnunk, ami valljuk be nekem is a gyengém. Meg nem fér a fejembe, hogy lehet egy melléknév hímnemű vagy nőnemű (pl: oroszban).

Arról nem is beszélve, hogy az esetek többségében csak kényszerből tanuljuk az meg olyan amilyen, ha utána nem használod elvész a tudás. De ne izguljatok, most már pedzegetik az új oktatási törvényt, hogy nem egy nyelvet kell kényszerből tanulni, hanem kettőt. Egy kötelező középfokú, és egy választható alapfokú.

Idézet
A foglalási listáról

No én már ezen kiakadtam egyszer. Szóval, ha mindenki lefoglal mindent, akkor a friss emberek már mit csináljanak. Két éve kisebb változásokkal ugyanaz minden oldal listája. Ott van mindig, hogy érvényes mittomén meddig. Legyen a listában csak annyi amennyit ezalatt az idő alatt meg tudsz csinálni. Persze ott maradhatna tovább is, de csak akkor, ha már odaírod, hogy "a fordítás már kész, beírót keres" mondjuk. Mondjuk ez minden oldalra kivétel nélkül igaz, hogy szerintem jócskán túlvállalják magukat. Azt is megértem, hogy valaki gőzerővel dolgozik a honosításon, aztán közbejön valami, és nem tud vele foglalkozni vagy egy évig. Akkor viszont ne ragaszkodjon már hozzá görcsösen, hogy ő akarja csinálni. Adjon esélyt másnak a folytatásra. Egy mininél még megértem az egység miatt, de egy száz füzetes sorozatnál... Amerikában sem egy alkotógárda készíti őket.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Az új oldal
« Válasz #287 Dátum: 2009. Október 10., 14:14:50 »
Köszi szépen, mindjárt körül is nézek a "kollégáknál"...

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Az új oldal
« Válasz #286 Dátum: 2009. Október 10., 10:36:49 »
Idézetet írta: dr samson
Zerit: megadod nekem, annak a lengyel honosító oldanak az elérhetőségét? Kíváncsi lennék rájuk.
a legregebbi lengyel scanlation oldal:
http://www.grupa-cfc.pl/portal.php
illetve a tobbi, amit talaltam:
http://ookamireunion.pl/
http://gmk.mojeforum.net/
http://www.m1a1polisz.pl.tl/Home.htm
http://tymektransl.blogspot.com/
http://kaczazupa.blogspot.com/
gyengéd barbár