HálóZsák fórumok > a Zsák

A főoldalról

<< < (3/111) > >>

zozi56:
Alakitottam kicsit az oldalon:
- a friss kepregenyek alatt van most mar egy ilyen, ezzel konnyebben nyomon kovetheto, mikor mit honositottunk
- a nem bejelentkezett felhasznalok kapnak egy jelzest arrol, hogy elerhetok a kepregenyek CBZ-ben is, de csak ha belepnek

Predash:

--- Idézetet írta: Hegyirabló - 2015. Június 19., 23:24:48 ---Had kérdezzek még egyet, most veszek androidos tabletet, kizárólag azért, hogy képregényeket tudjak olvasni rajta. Hogyan tudom ezeket a CBZ fájlokat megnyitni egy androidos tableten?

--- Idézet vége ---

Én csak erre használom a tabletemet. :) Ezt tudom ajánlani, halál egyszerű, semmi csicsa. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.komik.free

zozi56:
Itt osszegyujtottuk az ajanlott programokat a kulonfele platformokon.

Hegyirabló:

--- Idézetet írta: talgaby - 2015. Június 19., 14:39:54 ---Van mindegyik galéria alján egy olyan link, hogy „Letöltés CBZ formátumban”. Ez az egybe csomagolt változat. Egy átnevezett tömörített ZIP fájl, de a képregényolvasók így ismerik fel leggyorsabban.
A B verzió valami böngészőbe épített letöltésvezérlő, ami képes kezelni a linkeket. De a CBZ letöltése egyszerűbb.

--- Idézet vége ---

Szia!

Köszi.

Az volt a hiba, hogy magára az oldalra nem voltam regisztrálva, csak a fórumra, így természetesen már megvannak a CBZ-k.

Had kérdezzek még egyet, most veszek androidos tabletet, kizárólag azért, hogy képregényeket tudjak olvasni rajta. Hogyan tudom ezeket a CBZ fájlokat megnyitni egy androidos tableten?

Farek:
De csak ha be vagy jelentkezve a főoldalon. Ha jól látom.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése