HálóZsák fórumok > Szavazások, játékok

HálóZsák Kvíz csevegő

<< < (2/63) > >>

Farek:
Nagyon örülök, pont ma este, alig egy-két órája jutott eszembe, hogy vajon rendben megérkezett-e?  ;)

Az aláírt levél pedig igazi ereklye már most is, aminek az értéke később csak még inkább nőni fog!  :hehe:

FZoli:
Hét elején kaptam egy HZS-s címzésű borítékot két képregénnyel ill. egy eredeti, Farek által szignált levéllel (Vajon mennyit ér majd ez honosítókörökben sok-sok év múlva?  ;D), de csak ma vehettem őket kezembe. Gondoltam szólok, hogy nem nyelte el a posta és köszönöm szépen az olvasnivalót! :worship:

talgaby:
Mindenki kapott egy körlevelet. Írd meg nekem itt privátban, milyen címről küldted a válaszodat. Ha freemail vagy citromail, akkor jó eséllyel elveszett a mi levelünk. Nem te lennél az első a résztvevők közül, akinél ez történt.

Vini:
"És mindezeken felül mindenki, aki részt vett a kvízen (akár csak azzal, hogy megpróbált válaszolni a bónusz kérdésre) kapott egy exkluzív honosított képregényt, a Batman: Whatever Happened to the Caped Crusader magyar változatát."

Ez milyen módon lett (lesz) kivitelezve? A bónusz kérdéssel én is próbálkoztam, de sem priviben, sem email útján nem kaptam értesítést... :(

Pepea:
Gratulálok nyerteseknek! Örülök, hogy szép ajándékokat kaptátok meg! ;) Megéri volt a kvíz játék! :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése