Szerző Téma: Képes Topik  (Megtekintve 443163 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4495 Dátum: 2019. Május 29., 14:40:55 »
Amúgy ez a járműburkolat simán lehet eredeti is. Valaki anno megvette/elhozta, de valami történt, máshoz került és kilomolták.
A Gonosz Halott háza is pár éve omlott össze az erdőben, múltkor néztem utána. Leforgatták a filmet, utána nem használták, nyilván kieső helyen volt, 20 év és szinte semmi nem maradt belőle. Eleve gagyi amerikai fából készült szerkezet.

Nem minden filmes relikvia sorsa a dicsőség, szerintem sok ilyen kallódhat még. Millió film, millió jelmez, eszköz, ami utána a rajongók értékrendjét leszámítva haszontalan műanyag, meg papírmasé szemét, amit a film után semmire sem lehet használni. Mondok egy példát. Múltkor egy csávó el akarta adni a Jediben használt Halálcsillag egy részletét, egy kb 50x50-es műanyag lapot kis tornyokkal, stb. Ránézésre k.rva ronda. Egyáltalán nem volt dekoratív. Közelről tök olcsó, kopottas anyag. Ráadásul forintban milliós összeget akart volna érte. Nem vagyok benne biztos, hogy pl én kitenném a polcomra, mert HA belegondolsz és HA tudod, hogy mi ez és HA rajongó vagy és HA a házadba látogatók is tudják, hogy mi ez, akkor vagány. Ellenkező esetben egy kopott szürke műanyagdarab a beszélő Boba Fett mellett a polcon. Szóval biztos vagyok benne, hogy sok "kincs" szóródott szét a világban. Sajnos ezek közelről kiábrándítóak és sokszor jobb nem találkozni velük. Mint múltkor az eredeti KITT. A műszerfalról ordít, hogy játék és ilyen beragasztott dirib-darabokból van. Nagyon meg kellene válogatni, hogy mit visz haza az ember, hogy ne legyen csalódás. Pl Milius asszem ragaszkodott ahhoz, hogy igazi kard legyen Arnie kezében, szóval az akár közelről is jó lehet. Jó sztori egyébként, mikor de Laurentis aggódott Arnie miatt, azt mondta Milius-nak, hogy nem akarja Arnoldot, mert náci. Erre Milius azt mondta: "Baromság, Dino, itt egyetlen náci van, én vagyok az!"
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4494 Dátum: 2019. Május 29., 12:14:50 »
Hallod! Batsy rossz helyre parkolt:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4493 Dátum: 2019. Május 16., 08:27:13 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4492 Dátum: 2019. Május 13., 15:03:43 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4491 Dátum: 2019. Május 08., 09:34:30 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4490 Dátum: 2019. Május 07., 11:45:23 »
Gyerekkorom  :hehe: :badteeth:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Képes Topik
« Válasz #4489 Dátum: 2019. Május 04., 01:19:41 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4488 Dátum: 2019. Május 02., 23:40:36 »
Na na na! Csak semmi spoiler!  :hehe:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4487 Dátum: 2019. Május 02., 23:07:07 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4486 Dátum: 2019. Április 22., 00:05:09 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4485 Dátum: 2019. Április 21., 21:46:20 »
Hát fantom néhány jellegzetessége azért visszaköszön. AIDS elleni harc, 1991, Ausztrália

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4484 Dátum: 2019. Április 12., 21:36:20 »
Nekünk a kedvencünk a lila színű szereplő. Tök jó közös progi volt pedig a "sisakos baba mese", bosszant ez a kavarás. Tv előtt az igazi az ágyból, online meg se néztem, hogy van-e.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4483 Dátum: 2019. Április 12., 21:11:11 »
Akkor más is nézi a Voltront?  :D A gyereknek kezdtük mutogatni, de olyan jó volt együtt nézni, hogy én is vártam 21:40-kor. Csak most tényleg kaotikus, mióta nem a fenti időpontban van, egyet sem láttunk.

Én nézem. Azt a felét amelyiket adják.  ;D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4482 Dátum: 2019. Április 12., 20:49:54 »
Akkor más is nézi a Voltront?  :D A gyereknek kezdtük mutogatni, de olyan jó volt együtt nézni, hogy én is vártam 21:40-kor. Csak most tényleg kaotikus, mióta nem a fenti időpontban van, egyet sem láttunk.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4481 Dátum: 2019. Április 12., 17:56:23 »
Mindegy majd bepótolom Netflixen, csak ezt pont tudtam volna esténként nézni ügyeletben.
Van mit, mert a 8. évaddal és összesen 76 epizóddal már be is fejeződött a sorozat.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4480 Dátum: 2019. Április 12., 16:28:28 »
Rákérdeztem a Minimax Arckönyv oldalán. Az alábbi választ kaptam:

"Köszönjük az észrevételt! A műsorszerkesztésnél nagyon sok szempontot kell figyelembe vennie kollégáinknak, így lehetséges, hogy nem minden nap és nem feltétlenül a megszokott sorrendben vetítjük a részeket.
Minimax"

Ennyi. De akkor valószínűleg az lesz, amit Aldarion ír. Mindegy majd bepótolom Netflixen, csak ezt pont tudtam volna esténként nézni ügyeletben.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4479 Dátum: 2019. Április 12., 11:22:38 »
Igazából azt néztem, hogy mindig három rész marad ki. Olyan, mintha a péntekre, szombatra, vasárnapra esedékes epizódot is beütemezték volna, de valamiért később felülbírálnák a programot és ezért esik ki ilyenkor három rész. Nem tudom, ha külföldön is fogható ez a csatorna, lehet, hogy itthon a hétvégén alternatív műsort tesznek be és a Voltron az eredeti ütem szerint megy odakint...

Romániában biztos, hogy fogható.
Emlékszem, valamikor régebben, a Magyar Népmesék egyik része, az amelyikben az okos lány meglátogatja a királyt (gyalog menjen meg nemis, pucéran meg nem is stb.), kisebb botrányt okozott odakint, mert kilátszott a lány "csúnyája".
Ha minden igaz, ezt a részt ott be is tiltották.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Képes Topik
« Válasz #4478 Dátum: 2019. Április 12., 07:42:23 »
Igen, a Minimax regionális, a magyar csak az egyik helyi kiadása.
(Bár ez viszonylag sok tévécsatornával így van.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4477 Dátum: 2019. Április 11., 19:34:17 »
...
SZERK.: Igen, ezek ismételt epizódok - bár azt nem magyarázza meg, hogy miért ilyen foghíjasan ismételnek...
Lehet, magyar elmebaj.
Pl. a Comedy Centralon ismétlik az Agymenőket (The Big Bang Theory).
Nemrég a 3. évad 21. és 22. rész után a 4. évaddal folytatták, és a 3. évad 23. rész most kimaradt.
Ki tudja miért.
 
Igazából azt néztem, hogy mindig három rész marad ki. Olyan, mintha a péntekre, szombatra, vasárnapra esedékes epizódot is beütemezték volna, de valamiért később felülbírálnák a programot és ezért esik ki ilyenkor három rész. Nem tudom, ha külföldön is fogható ez a csatorna, lehet, hogy itthon a hétvégén alternatív műsort tesznek be és a Voltron az eredeti ütem szerint megy odakint...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető scaurus

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4476 Dátum: 2019. Április 11., 18:32:31 »
...
SZERK.: Igen, ezek ismételt epizódok - bár azt nem magyarázza meg, hogy miért ilyen foghíjasan ismételnek...
Lehet, magyar elmebaj.
Pl. a Comedy Centralon ismétlik az Agymenőket (The Big Bang Theory).
Nemrég a 3. évad 21. és 22. rész után a 4. évaddal folytatták, és a 3. évad 23. rész most kimaradt.
Ki tudja miért.
 

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4475 Dátum: 2019. Április 11., 13:36:37 »
Nem hinném hogy egyszeri véletlen, mert a port.hu-n is így írják az epizódokat:

https://port.hu/adatlap/film/tv/voltron-a-legendas-vedelmezo-voltron-force/movie-201609

Na ez tényleg fura. :headscratch:
Pedig a Toonsphere szerint a teljes évadot megvették/levetítették.

Attól függ, melyik részekről beszéltek, mert az egyik animékkel foglalkozó weboldalra felkerült az első 50 rész magyar szinkronnal (ez ugye az első 6 évad) és egyedül a 48. rész (Black paladins) feliratos, de arra is azt írták, hogy elszalasztották, és azóta is keresik, hátha valaki rögzítette.

SZERK.: Igen, ezek ismételt epizódok - bár azt nem magyarázza meg, hogy miért ilyen foghíjasan ismételnek...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4474 Dátum: 2019. Április 10., 20:34:00 »
Nem hinném hogy egyszeri véletlen, mert a port.hu-n is így írják az epizódokat:

https://port.hu/adatlap/film/tv/voltron-a-legendas-vedelmezo-voltron-force/movie-201609

Na ez tényleg fura. :headscratch:
Pedig a Toonsphere szerint a teljes évadot megvették/levetítették.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4473 Dátum: 2019. Április 10., 19:59:02 »
Nézném a Voltront a Minimaxon. Hétfőtől csütörtökig leadnak 4 részt, hétvégén semmi. Aztán kihagynak négy részt, és onnan folytatják. Ennek így mi értelme? :stupid:

Ilyesmivel eddig csak a Cartoon Network-ön találkoztam, de ott csak is azért, mert (mint utólag kiderült) az eredeti jogtulaj nem engedett leadni egyes részeket.
Hogy mi a helyzet a Minimaxnál? Passz. Lehet, hogy valaki elszúrt valamit, mert a Minimaxra ez egyáltalán nem jellemző, sőt! Ott elejétől a végéig és sorban szokták leadni a dolgokat.

 Nem hinném hogy egyszeri véletlen, mert a port.hu-n is így írják az epizódokat:

https://port.hu/adatlap/film/tv/voltron-a-legendas-vedelmezo-voltron-force/movie-201609


Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4472 Dátum: 2019. Április 10., 19:53:30 »
Nézném a Voltront a Minimaxon. Hétfőtől csütörtökig leadnak 4 részt, hétvégén semmi. Aztán kihagynak négy részt, és onnan folytatják. Ennek így mi értelme? :stupid:

Ilyesmivel eddig csak a Cartoon Network-ön találkoztam, de ott csak is azért, mert (mint utólag kiderült) az eredeti jogtulaj nem engedett leadni egyes részeket.
Hogy mi a helyzet a Minimaxnál? Passz. Lehet, hogy valaki elszúrt valamit, mert a Minimaxra ez egyáltalán nem jellemző, sőt! Ott elejétől a végéig és sorban szokták leadni a dolgokat.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4471 Dátum: 2019. Április 10., 19:45:25 »


Ezt ezelőtt nem láttam, de tetszett.
Bár én valami ilyesmire gondoltam:


Leia egy erős nő lett a GoA-ben, míg a férfiak semmire kellő bóhocok.
És az a rész, amikor Luke a fénykard használatot tanulja a Falconon még nincs is benne!
Az még egy igazi "gyöngyszem".
De a kedvenceim a videók alatt található kommentek, olyanok, mint:
"Nagyon látszik a videón, hogy a készítői imádják a SW-t!" :omg: :omg: :omg:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4470 Dátum: 2019. Április 10., 19:42:20 »
 Nézném a Voltront a Minimaxon. Hétfőtől csütörtökig leadnak 4 részt, hétvégén semmi. Aztán kihagynak négy részt, és onnan folytatják. Ennek így mi értelme? :stupid:



Bocsi, ezt a filmes topicba akartam.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 10., 19:54:03 írta Gorgonita »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4469 Dátum: 2019. Április 10., 13:55:09 »
XD
Erről jut eszembe, de megnéznék egy ilyet...

Leia egy erős nő lett a GoA-ben, míg a férfiak semmire kellő bóhocok.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 10., 15:51:15 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Képes Topik
« Válasz #4468 Dátum: 2019. Április 10., 08:03:46 »
Hű, ez a a GOA nem ismerős szerencsère. Na igen, az is előfordulhat, hogy a későbbiekben elkezdenek meg nem történt eseményekre hivatkozni. Pl, mikor Leia teszi oda a fémrudat... nonszensz. Nem tudom, miért hülyült meg a világ (főleg a filmszakma, meg a nyugati területek) Nagy a különbség az egyéni preferenciák kölcsönös elfogadása és az életszerűtlen "szépítések" között. Pl a SW diznis részeiben   
kb a gonosz oldalon csak fehér férfiak állnak. Nyilván mind tanulatlan reakciós marha, a jók meg haladó feministák. Ez szerintem már a nőkre is sértő, mert túl van tolva és éppen ezért válik cinikus diszkriminációvá. Feleségem pl nem rajongó (az eredetiben is csak Anakint és Palpit bírja), de ez neki is feltűnt. Ezzel sokakban pont az ellenkező hatást váltják ki.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4467 Dátum: 2019. Április 09., 21:04:58 »


XD
Erről jut eszembe, de megnéznék egy ilyet...

...egy ilyet...

...vagy egy ilyet.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Képes Topik
« Válasz #4466 Dátum: 2019. Április 09., 20:54:51 »
A Star Wars azon kevés filmek egyike, amit nagy valószínűséggel nem fognak rebootolni.
Inkább az képzelhető el, hogy olyan új történeteket írnak majd, amelyek jobban megfelelnek a politikailag korrekt elvárásoknak.
A Star Wars eredeti szellemiségét meg leszarják.

Ha rebootolni nem is fogják, meghamisítani igen, ami a Galaxy Of Adventures c. "remek" kis sorozatban már el is kezdődött.

Eredeti:

GOA:

Eredeti:

GOA:

Eredeti:

GOA:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."