Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 514291 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5523 Dátum: 2020. Április 14., 23:37:38 »
Én igen. Azt, hogy nem akarják, hogy egymáshoz viszonyítva megcsússzanak a megjelenések. Gondolj bele, aki papír alapon gyűjt, le fog maradni akár 2-3 füzettel is, az pedig aligha érné meg a kiadóknak, hogy a lemaradást egy hónapon belül kiküldjék bolti forgalomba, mert masszív túlkínálat lenne. Viszont ha digitálisan kiadják, akkor emiatt az összes fordulat azelőtt fent lesz a neten, hogy a papírpárti vásárlók megvennék a füzeteket. Persze ez csak az én meglátásom, de látok ebben is rációt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5522 Dátum: 2020. Április 14., 16:35:12 »
https://index.hu/kultur/2020/04/14/digitalisan_sem_adja_ki_most_a_marvel_a_kepregenyeit/

Képregény kiadást rendesen megroppantja ez a helyzet.

Úgy tűnik a digitális eladások, a korábbi hírekkel ellentétben, mégsem hoznak annyi pénzt, mint a fizikaiak. Mást ugyanis nem tudok elképzelni a digitális megjelenés elmaradásának magyarázataként.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 15., 00:07:51 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5521 Dátum: 2020. Április 14., 15:24:51 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5520 Dátum: 2020. Március 31., 16:00:45 »
Ha Bane ázsiai lenne, akkor nem törte volna el Batman hátát, hanem élve megfőzte volna levesnek.

Ööö...
Ha ő nem is az, de a "Gotham High" képregényben Bruce Wayne amerikai-kínai lett(!!!!!), aki egy átlagos középiskolába jár, ahol Selinát próbálja elhappolni Joker orra elől(!!!!!); a Wayne Vállalat Ma-sha Dean később Martha Wayne néven ismertté vált kínai feleség pénzén(!!!!!) épült fel, Alfred pedig meleg(!!!!!).
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5519 Dátum: 2020. Március 31., 07:54:27 »
ÓÓÓ, én csak most láttam...  :( Nyugodjék békében. Az Asterix volt gyerekkorom kedvenc képregénye! Mondjuk még mindig az egyik kedvenc a Marvel és a Star Wars mellett! Én is köszönök neki mindent!!!! :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5518 Dátum: 2020. Március 27., 14:11:12 »
Láttam, csak elfelejtettem betenni ide. Nyugodjon békében. És köszönöm neki. :worship:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető scaurus

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5517 Dátum: 2020. Március 27., 12:43:06 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5516 Dátum: 2020. Február 02., 00:22:35 »
Ha Bane ázsiai lenne, akkor nem törte volna el Batman hátát, hanem élve megfőzte volna levesnek.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5515 Dátum: 2020. Január 28., 21:17:35 »
Hát ez érdekes. Mert DC-Marvel crossover tudtommal már évek óta nem volt. De persze két különböző kiadó nem használhatta egymás karaktereit.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5514 Dátum: 2020. Január 28., 09:19:09 »
A vicc pedig, hogy Batman is ott van, ráadásul tök poénosan (god of dark, perhaps), mégis  kihagyták a felsorolásból. Nem ismerték fel?
Igen, én is ezt néztem. :)

Egy nemrégiben megjelent DC képregényben Thort és a "zöld melákot" emlegették, szóval ez szerintem valami crossover lesz.
Á, arról már rég tudnánk, úgy beharangozták volna. Egyszerűen csak szeretik cinkelni a másikat, meg utalgatni rájuk. Végül is a képregények szerint is van néha közösködés.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5513 Dátum: 2020. Január 27., 21:10:16 »
Nem, csak egy sima Thor-történet. Cotes megpróbálja tromfolni Aaron többéves valódi sagára emlékeztető hatalmas Thor-eposzát, ezért persze még magasabbra emeli a tétet. Mondjuk Morrison mostani Zöld Lámpásánál nem lesz könnyű magasabbra mászni neki sem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5512 Dátum: 2020. Január 27., 19:22:20 »
Egy nemrégiben megjelent DC képregényben Thort és a "zöld melákot" emlegették, szóval ez szerintem valami crossover lesz.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5511 Dátum: 2020. Január 27., 17:12:55 »
A vicc pedig, hogy Batman is ott van, ráadásul tök poénosan (god of dark, perhaps), mégis  kihagyták a felsorolásból. Nem ismerték fel?
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5509 Dátum: 2020. Január 01., 11:21:56 »
Na ez egy keserű, "régen minden jobb volt" dolog lesz, de ez van.
Elektronikai tapasztalataim, próbálok csak tényeket írni szubjektivitás nélkül:
"Blútuszos" fülhallgató tv-hez. Be se indul, vissza a Media Markt-ba.
Régebben mp3. Kb 30 napot működött.
Autós menetrögzítő kamera. Kb 5 napot működött. Vissza.
Ps4. Hiba. Szerelő. Egyelőre meg se tudják csinálni, mert ezzel a hibajeggyel csak állítólag egy szervíz foglalkozik.


Ez csak a közelmúlt.

Na és a kontra: elővettem a régi ps1-et. Kb 15 (!) éve nem használtam, egy papírzacskóban góródott egy poros helyen. Ide-oda lett pakolgatva, szürke volt a koromtól, meg a portól. Nedves popsikendővel töröltem ki belőle a port, meg a piszkot.
Tökéletesen működik, külsőre vadonatúj.

Összefoglalva: a technológia összehasonlíthatatlanul fejlettebb, viszont megbízhatatlanabb és rosszabb minőségű, mint akár 15-20 éve. Tervezett elavulás. Meg a fizuk magasabbak, a kütyük árai alacsonyabbak, úgyis megveszik, mert trendi.

Bizonyos területeken egyértelműen jobb a helyzet, de a hétköznapi elektronikai termékekkel sajna ez a valóság. Az biztos, hogy én pl innentől kezdve kizárólag alap dolgokra fogok korlátozódni.
Bojler meg mikró.  :rolleyes:
 
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5508 Dátum: 2019. December 30., 20:12:08 »
Hát ez szomorú. :(
Nincs facebookom, szóval köszi, hogy megosztottad, gabo!
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5507 Dátum: 2019. December 30., 18:32:08 »
Mostanában elő-elő jött róluk a szó! Tegnap tették ki a facebook-ra, gondoltam kiteszem ide, hátha valaki nincs fent ott, remélem nem baj!

Newgencomics

Kedves Olvasóink! (ha vannak még egyáltalán...)

Valamikor egy évvel ezelőtt még viszonylag optimistán tekintettem a jövőbe, mondván a 2019-es év csak jobb lehet, mint az azt megelőző volt. Nos, mint arra az év során rájöhettetek, tévedtem. Elég sok minden közbe jött ezen egy év alatt, nem úgy alakult, hogy terveztük, de kár is ezen keseregni. A 2020-as évre nagy terveim/terveik már nincsenek, csupán annyi, hogy a mostani oldal helyett (aminek hamarosan lejár a tárhely előfizetése és nem szándékozunk meghosszabbítani) csinálunk majd valami egyszerű blog félét, és ott tesszük majd elérhetővé az egykor az oldalon fellelhető képregényeket.

De, hogy addig se vesszen kárba sok év munkája, és leginkább, hogy egy kicsit kedvezni tudjak azoknak az olvasóinknak, akik éveken át velünk voltak, vagy akik akár csak az elmúlt egy évben néha felnéztek az oldalra, reménykedve, hogy hátha friss képregénnyel jelentkezünk, hoztam egy kis megkésett karácsonyi ajándékot. Megosztanék veletek itt 3 drive linket, amelyek az oldalon egykor fellelhető képregényeket tartalmazzák. A DC nem teljes, kb. csak a fele, valahol megvan a második fele is, csak még nem tudom, hogy hol, de a Marvel és az Egyéb képregények elvileg mindent tartalmaznak, ami ebben a kategóriában fent volt az oldalon. Töltsétek és olvassátok őket szeretettel és osszátok ezt a bejegyzést, hogy minél több egykori olvasónkhoz juthasson el. Amint lehet, kiteszem a honlapra is, csak hát egy év után már az admin rendszer sem akar beengedni...

https://drive.google.com/open… (DC 1)

https://drive.google.com/open… (Marvel)

https://drive.google.com/open… (Egyéb képregények)

dr samson

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5506 Dátum: 2019. December 17., 19:35:42 »
Üdv Mindenkinek! Egy meglehetősen furcsa kéréssel fordulnék hozzátok.
Kitöltöttem.

Szintén.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5505 Dátum: 2019. December 17., 18:02:28 »
meg ment a rajzfilm is magyarul - utólag tűnt csak fel, milyen gyatra minőségben.
A királyi TV megpróbálta azt, ami amerikában bevett szokás, hogy egy maréknyi színész stábbal leszinkronizálják a sorozatot, de ez nálunk sose működött, viszont azt el kell ismerni, hogy Kobra parancsnok magyarul sokkal királyabb, mint eredeti nyelven. :cool:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5504 Dátum: 2019. December 17., 09:32:16 »
Üdv Mindenkinek! Egy meglehetősen furcsa kéréssel fordulnék hozzátok.
Kitöltöttem.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5503 Dátum: 2019. December 17., 09:26:31 »
Mármint rajtad kívül?  :brow:
Most megfogtál.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5502 Dátum: 2019. December 16., 19:35:51 »
Üdv Mindenkinek! Egy meglehetősen furcsa kéréssel fordulnék hozzátok.
A húgom most fogja írni a szakdolgozatát és az elkészítéséhez szüksége lenne egy lehetőleg reprezentatív felmérésre.
Hogy miről is lenne szó: Talán jobb ha idemásolom a beköszönőjét:
Enterostomás betegek laikus szemmel
Tóth Csilla vagyok, a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának végzős ápoló szakos hallgatója. Szakdolgozatom elkészítéséhez szeretném az Ön segítségét kérni. Dolgozatom témája az Enterostomás betegek laikus szemmel. (Enterostoma = emésztőrendszeren kialakított mesterséges nyílás.) Kérem, hogy az Ön által helyesnek gondolt válaszokat jelölje be. Egyes kérdéseknél több helyes válasz is van. A kérdőív kitöltése anonim és csak pár percet vesz igénybe. Az adatokat csakis a szakdolgozatom elkészítéséhez használom fel.
Előre is köszönöm mindenki segítségét aki veszi a fáradságot és kitölti.
Ehhez van egy kérdőív amit kérnék hogy minél többen töltsenek ki. Itt lehet elérni:

https://docs.google.com/forms/d/1p7WwVc8NHgcziQz0g6fPbTMayib-7p_KolA6fq0UEy0/edit?chromeless=1#responses
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5501 Dátum: 2019. December 16., 16:13:04 »
Mármint rajtad kívül?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5500 Dátum: 2019. December 16., 15:45:13 »
Görkoris Sindy rajongó nincs itt véletlenül??

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5499 Dátum: 2019. December 16., 09:39:20 »
...szóval tanúsíthatom, hogy vidéken se volt másként, mint Pesten. Emlékeim szerint az Action Man széria váltotta, haragudtam is rá rendesen... Ráadásul visszagondolva a figurák sem lehettek túl drágák, mert nagyon sokat kaptam a legkülönbözőbb rokonoktól mindig, pedig senki nem volt jómódú a környezetemben. A G.I.Joe járművek, főleg a nagyobbak viszont már más lapra tartoztak, azokkal nem nagyon kísérletezgettünk az áruk miatt.


Gyerekkorom esszenciája: Jurassic Park, Oroszlánkirály, G.I. Joe (rajzfilm és játék), Transformers, meg Marvel Extra, 3 Star Wars film, Predator, Robotzsaru, He-man (a film, amit a mai napig imádok és pár figura). Ez mondjuk mai napig megvan a családom melletti szabadidőben, pluszban jött hozzá a töri, meg kb 20 évesen az edzés. Szerintem ebből az érdeklődési körből fakadt, hogy az autók, meg a foci nálam mai napig tökre homály (vagy 4-5 focikedvelő haver versenyröhögése mellett kb 9-10 focistát tudtam névről megnevezni, de ebben a listában benne volt már ilyen is, pl így, hogy: "Pelé és Puskás Öcsi"), ált suliban nem sok haverom volt. Konkrétan egy. Aztán gimi, egyetem sodorja össze jobban a hasonszőrűeket, mert egy 3000-es településen vagy van hasonló érdeklődésű, vagy nincs.

A G.I. Joe az egyik kedvencem volt és úgy emlékszem én is, hogy nem volt túl borsos és nagyon jó volt a készletgazdálkodás is '92-95 körül. Ár: kb annyi rémlik, hogy vmelyik boltban talán 500 Ft volt és rémlik, hogy az drágának számított. Szerintem 400 Ft körül mozogtak a hőskorban, utána gondolom már 500 felett volt az áruk. Szerencsen a nagy játékbolt, Egerben a vár bejárata előtti kis szuveníres (Ez ma is megvan, de a szerencsi játékbolt a 2008-as szerencsi cukorgyár elkótyavetyélés után - mint annyi minden- tönkrement. Ki nem találnátok, mi van a helyén. Turkáló. Könyvesbolt helyén: italbolt.), Miskolc aluljáró esetleg... szóval volt bőven. Emlékszem, a '90-es évek közepén voltam először Pesten (állatkert, vidámpark) és volt valami bódésor a vidámparkkal szemben, ott is vettünk egyet. Ma napig tudom, hogy melyiket, meg is van.

Nekem szinte csak Kobráim vannak, mert a jók valahogy mindig olyan unalmasan néztek ki, meg nem is voltak szimpatikusak. Gyerekként is nehezen tudtam azonosulni az "amerikás" faszagyerekekkel.
Videokazettákból építettem egy kis várat és valahogy mindig a Kobrák fészkelték be magukat, szegény Joe-k (kb 3 db) elkeseredett támadását meg elég könnyen felőrölték a (Szerencsen vett) kék ruhás parancsnok emberei (a bokszolós kobra (Big Boa), 2 fajta búvár, Fémpofa, Fanyűvő, desert scorpion, meg viper, a pesten vett kobra, snow viper, Bludd őrnagy, meg még egy-két másik.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5498 Dátum: 2019. December 15., 10:52:59 »
Upsz, nekem fordítani és kéne… akkor jövő héten tényleg elkezdem már.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5497 Dátum: 2019. December 15., 00:11:14 »
Elwoodhoz csatlakoznék, nem tudom, milyen játékboltokba jártatok, szerintem jó pár évig tele voltak vele a polcok. Nyaraláskor is mindig mentünk a helyi játékboltokba G.I.Joe figurákat venni, szóval tanúsíthatom, hogy vidéken se volt másként, mint Pesten. Emlékeim szerint az Action Man széria váltotta, haragudtam is rá rendesen...

Adom... óriási G.I. Joe játékőrület volt itthon a '90-es évek elején, és én is valahol az Action Man (a legnagyobb... :rolleyes:) váltással szálltam ki. Pont ezért érdekes a "Játékok a polcról" blog, ahol a srác rendre előszedi a Joe-kat, és sok érdekes leírást, videót tesz róluk közzé. Ezt most tg benézte, Sepi meg szanatóriumban volt, lapozzunk. (és küldd már azt a ***** dizni fordítást  ;D)
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 15., 00:24:06 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5496 Dátum: 2019. December 14., 20:06:03 »
Elwoodhoz csatlakoznék, nem tudom, milyen játékboltokba jártatok, szerintem jó pár évig tele voltak vele a polcok. Nyaraláskor is mindig mentünk a helyi játékboltokba G.I.Joe figurákat venni, szóval tanúsíthatom, hogy vidéken se volt másként, mint Pesten. Emlékeim szerint az Action Man széria váltotta, haragudtam is rá rendesen... Ráadásul visszagondolva a figurák sem lehettek túl drágák, mert nagyon sokat kaptam a legkülönbözőbb rokonoktól mindig, pedig senki nem volt jómódú a környezetemben. A G.I.Joe járművek, főleg a nagyobbak viszont már más lapra tartoztak, azokkal nem nagyon kísérletezgettünk az áruk miatt.

Az igaz, hogy ahogy vége lett a rajzfilmnek, majd lekerült a polcokról a széria, teljesen el lett felejtve... de mondjuk mi nem?

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5495 Dátum: 2019. December 14., 17:29:30 »
Fura, nekem is az volt az emlékem, hogy a G.I. Joe jobban pörgött. Jó, nekünk volt TF képregény, de mintha a Joe-k olcsóbbak is lettek volna, a választék is nagyobb lett volna belőlük, meg ment a rajzfilm is magyarul - utólag tűnt csak fel, milyen gyatra minőségben.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5494 Dátum: 2019. December 14., 15:11:20 »
Hát ez az. Egyszerűen alig volt. A TransFormersszel is ez volt a baj, a valódi figurák vagyonokba kerültek. Ott a képregény miatt lett egy réteg, akiben megmaradt, de a Joe-k helyett általában maradtak az olcsó egyszerű másolatok (egy generikus katonát könnyebb koppintani a kínaiaknak, mint egy átváltozó, mozgó figurát), meg idővel mindent kiszorítottak a Tini Nindzsa Teknőcök.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden