Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 517173 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5464 Dátum: 2019. Június 07., 12:14:05 »

http://eletmod.transindex.ro/?hir=23885&Bezar_egy_napra_egy_kozmetikai_luxusmarka_osszes_amerikai_uzlete_mert_az_alkalmazottakat_sokszinusegi_kepzesre_kuldik

"...két afroamerikai vendégre rendőrt hívtak, amiért nem rendeltek semmit. Mint kiderült, azért, mert még vártak valakit."


2005 körül egy haveromat állította meg Miskolcon egy zenebolt másik eladója, mikor lépett ki a boltból.
"Ez a te CD-d?"  :rolleyes:

Ugye csávókám naivan kilép egy CD-ket áruló boltból pár CD-vel a kezében és ezt vágja az arcába a pasi. Kinézte magának, hogy ő biztos lopott. Egyszerűen vannak ilyen esetek. Ő miért pampogott volna? Ugyan miért szúrhatták ki?
 Mert rövid, szőke haja van? Előítélet a szőke, kék szemű férfiak ellen?
 Komolyan, olyan szinten megy ez a kamusértődés a világban, hogy nonszensz. Nekem mondjuk ez pont súlytalanná teszi az összes ilyen ügyet és ha véletlenül éppen egy normális, tisztességes néger kerül egy ténylegesen igazságtalan helyzetbe, már rajta lesz ennek a sok picsogó senkinek az árnyéka.

Ez a megmosolyogtató nevű SZA-valaki inkább gondolkodna el azon, hogy a világban nagyon sok ember kerülhet ilyen helyzetbe fajtól, vagy hovatartozástól függetlenül. De SZA nyilván olyan felvilágosult és születetten értelmes, mint amilyennek a neve sugallja magyar nyelvterületen, szóval inkább hisztériázva, a fejét ingatva sűrű gesztikulálások közepette kijátszotta az egyetlen ütőkártyáját, ami újabban nagyon divatos.

A Trónok Harcával kapcsolatban is "hibapont", hogy  túl sok a fehér benne. 
Erről meg az jutott eszembe, hogy ülök 2011 körül a metrón Pesten (Nyugatitól északi irányba haladtam), felszáll egy műveltebb társaság a tömött szerelvényre elég irritáló orrhangon megjegyezve, hogy "De sok magyar van!"
Erre megszólaltam, hogy az oláhoknak is ez volt a bajuk '920-ban. Erre meg persze ilyen okos piszmogás, hogy kicsodáknak, meg ki mit mondott?  :lol:

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5463 Dátum: 2019. Május 20., 22:14:57 »
Tavaly év vége óta nem látni ott aktivitást. A galériamotorjuk bedöglött, de amit feltettek Google Drive-ra, az olvasható még. Nem kell regisztráció, hogy elérd.
Plusz Batmanből kéthetente jelenik meg kötet, így eléggé el van látva vele a piac.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető armagedeon

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5462 Dátum: 2019. Május 20., 20:59:31 »
Sziasztok!

Remélem, jó helyen teszem fel a kérdésem a "konkurenciával" kapcsolatban: itt találtam ugyan pár Batman-képregényt, de a fórumban azt írták, hogy az inkább a Newgen istállójába tartozik. Próbáltam regisztrálni, az ellenőrző kódnál azonban megáll a tudomány, hiszen kéri, ám nem mutat semmiféle kódot. Tudtok segíteni ez ügyben? Előre is köszönöm!

Nem elérhető D-TOX

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5461 Dátum: 2019. Március 17., 21:28:13 »
Szegedi képregénybörze 2019

Április 13-án (szombat) kerül megrendezésre az idei szegedi képregénybörze 10:00 és 14:00 között a Somogyi-könyvtárban.

A Szervezők felhívása:
"Kedves eladók!

A hagyományokhoz híven, a Somogyi-Könyvtár jóvoltából, az eseményre az asztalokért NEM kell fizetni, de előfoglalást le kell adnotok! Az eladók maximálisan 2 asztalt foglalhatnak, így fenntartva az esemény sokszínűségét. (Mindenki vegye figyelembe, hogy 13 darab képregénnyel azért ne foglaljon le két asztalt...). HA (!!) a korlátozott számú asztalok (18-20 darab) nem lelnek gazdára, akkor az eladók (akik ezt jelzik előzetesen), kapnak plusz egy asztalt! :) Az asztalfoglalás menete szokásos, e-mailben várjuk jelentkezéseteket az alábbi címre:

Cím: szegedikepregenyborze KUKAC gmail PONT com
Tárgy: Asztalfoglalás2019.
Asztalfoglás utolsó napja: 2019.04.08. (hétfő)

Az esemény menetrendje pedig a következő:

09:30 - Eladók fogadása a könyvtár hátsó bejáratánál (foglaláskor megírom pontosan hol is van ez)
10:00 - Kapunyitás az érdeklődők számára (főbejárat)
14:00 - Kapuzárás

Belépődíj: NINCS

Az esemény facebook-linkje: https://www.facebook.com/events/319722632001809/

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5460 Dátum: 2019. Március 08., 23:57:57 »
1. Én most 130+ kg körül vagyok, és kb. délig tervezek lenni... de lehet nem én leszek a legnagyobb tömeg  ;D
2. A börzéről ma írtak az index.hu címoldalán, úgyhogy még az is el fog jönni, aki nem akart...   :badteeth:
3. Ha későn jössz, lemaradhatsz egyes újdonságokról, limitált példányokról...

13 óra tájban már szellős szokott lenni.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5459 Dátum: 2019. Március 08., 22:27:57 »
Szerintetek mikor kéne benéznem a börzére, hogy legalább a legnagyobb tömeget kihagyjam?  :hehe:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5458 Dátum: 2019. Március 03., 11:05:23 »
Akik esetleg ismerték Eagle nevű beírót(a megszűnt ComicSquad-ról, majd Allcomics-on volt tag), egy szomorú hír derült ki. Tegnap reggel elhunyt. :(

Ismerni ugyan nem ismertem, de szomorúan hallom.
Nyugodjon békében! :(
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5457 Dátum: 2019. Március 02., 22:19:02 »
Akik esetleg ismerték Eagle nevű beírót(a megszűnt ComicSquad-ról, majd Allcomics-on volt tag), egy szomorú hír derült ki. Tegnap reggel elhunyt. :(

 :(

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5456 Dátum: 2019. Március 02., 21:53:43 »
Akik esetleg ismerték Eagle nevű beírót(a megszűnt ComicSquad-ról, majd Allcomics-on volt tag), egy szomorú hír derült ki. Tegnap reggel elhunyt. :(
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5455 Dátum: 2019. Február 27., 17:00:49 »

Nekem volt egy emlékezetes tiszai nyaralásom anno, amikor végig rossz volt az idő, csak egy nap lehetett lemenni a partra, de akkor is csak a játékgépekig jutottunk... amikor megláttam az X-Men játékot (a rajzfilmes verziót), lecövekeltünk uncsitesóimmal, és toltuk ezerrel. A szülők meg jól lecsesztek, hogy úgy mentünk haza, hogy nem is fürödtünk a Tiszában  ;D


Én a Marvel vs. Capcom-ot néztem folyton a Balcsin. El voltam ájulva, mennyire szép. És valóban.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5454 Dátum: 2019. Február 27., 13:15:15 »
De azért remélem ezt nem fogjátok élőben is előadni a Börzén, mert akkor tuti kihagyom... :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5453 Dátum: 2019. Február 27., 12:45:18 »
A háttérben stílszerűen majd a Tomboló Ököl megy a tévében...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5452 Dátum: 2019. Február 27., 11:58:20 »

...de várj, a cipődet egyedül is be tudod fűzni?  :badteeth: ;D
Nem, szóval gyere ide és hajolj le szépen... :hehe:
És közben szól a Knight Rider...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5451 Dátum: 2019. Február 27., 11:27:04 »

...de várj, a cipődet egyedül is be tudod fűzni?  :badteeth: ;D
Nem, szóval gyere ide és hajolj le szépen... :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5450 Dátum: 2019. Február 27., 10:32:32 »
TÉnyleg nyomhatók online? Hej, ha annyi időm lenne, amennyi nincs...   :-\

Nyomható. Bármelyik játék után odaírod a keresőbe, hogy "online"...

...de várj, a cipődet egyedül is be tudod fűzni?  :badteeth: ;D


Kocsmai feelingben meg még a Teknőcök arcade játék rémlik.

Nagyon hiányoznak a mai kocsmákból ezek a videojáték-sarkok. Úgy hallottam, manapság egy kalap alá kerültek törvényügyileg a nyerőgépekkel, és ezért sincs sehol. Egy flipper is nagyon fel tudott dobni egy helyet, volt, hogy csak amiatt mentünk inni bizonyos kocsmába, mert ott volt olyan játék, ami mindenkinek bejött.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5449 Dátum: 2019. Február 27., 09:27:11 »
Akkor én is mondom a kedvenceket:
Ja, ja, mindhárommal toltam játékteremben. Golden Axe-szal talán számítógépen is. TÉnyleg nyomhatók online? Hej, ha annyi időm lenne, amennyi nincs...   :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5448 Dátum: 2019. Február 27., 07:11:41 »
Mi anno a Streets of rage játékot toltuk sokat. A 90-es évek közepén voltak olyan helyek, ahol kölcsönözni is lehetett ezeket a játékokat és a konzolokat hozzá. Akkoriban megvenni nem tudtuk, mert elég drága volt, de volt olyan, hogy osztálytársakkal összedobtuk a bérleti díjat 1-2 napra és nyomattuk ezerrel.

Kocsmai feelingben meg még a Teknőcök arcade játék rémlik. Azzal játszottunk sokat 89-90 környékén, még azelőtt, hogy a rajzfilm megérkezett volna Magyarországra.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5447 Dátum: 2019. Február 26., 22:56:57 »
Akkor én is mondom a kedvenceket:

Golden Axe



Ez meg igazi Conan-klón volt... de kiforrta magát , és saját jogon legenda lett belőle :cool:



Final Fight



Imádtam Haggarral "megseggelni" az ellenfelet  ;D (Ti is így hívtátok ezt a mozdulatot?)


Cadillacs and Dinosaurs



No comment  :cool:

Ezekkel manapság is játszok néhanap... régen még emulátor kellett hozzá, de újabban már online is futtatható.


Játszottam az Avengers játékkal is, amiről persze akkor még nem igazán tudtam, hogy ki kicsoda. Vasember, Amerika Kapitány, Sólyomszem és Vízió (a fehér verzió) voltak a választható karakterek.

Nekem volt egy emlékezetes tiszai nyaralásom anno, amikor végig rossz volt az idő, csak egy nap lehetett lemenni a partra, de akkor is csak a játékgépekig jutottunk... amikor megláttam az X-Men játékot (a rajzfilmes verziót), lecövekeltünk uncsitesóimmal, és toltuk ezerrel. A szülők meg jól lecsesztek, hogy úgy mentünk haza, hogy nem is fürödtünk a Tiszában  ;D

Az Operation Wolf még C64-en is megvolt... már "raj" játéknak számított a sok gagyi mellett  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5446 Dátum: 2019. Február 26., 22:22:35 »
A Space Harrier tényleg mintha He-Man főszereplésével készült volna. Nem ismertem. :) Az Operation Wolfot igen, egy olasz nyaraláson futottam bele, folyton visszamászkáltam, hogy nézhessem. A másik ilyen a Shinobi volt, azt egy szlovák panzióban fedeztem fel egy síeléskor.



Az a vicces, hogy mindkettő címére kb egy éve jöttem rá, addig csak a képek derengtek belőlük.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5445 Dátum: 2019. Február 26., 21:17:45 »
Ó, igen, a jó öreg Metal Slug. :)

Játszottam az Avengers játékkal is, amiről persze akkor még nem igazán tudtam, hogy ki kicsoda. Vasember, Amerika Kapitány, Sólyomszem és Vízió (a fehér verzió) voltak a választható karakterek.

Meg volt egy balról-jobbra mászkálós Superman játék is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5444 Dátum: 2019. Február 26., 19:56:03 »
Nekem igazából ez volt a játéktermi alfa és omega:

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5443 Dátum: 2019. Február 26., 16:08:44 »
Az első nem rémlik, de a második nagyon is.  :brow:  :violent:

Nekem az volt nagy kedvencem, amint először megláttam:



Nagy cucc volt, hogy a játékgépen három képernyő szélesen ment, de lent csak a középső látszott tükrözve, ahogy ebben a videóban is.
Ha jól emlékszem, egyszer a kuporgatott pénzünkből végig toltuk egy barátommal.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5442 Dátum: 2019. Február 26., 15:35:52 »
Ezért a két játékért de odavoltam. A Space Harrier-ben azt gondoltam He-man repdes, akkoriban volt menő a Sky Channel / Super Channelen. A másik játékot meg egy valódi megfogható UZI-val kellett irányítani.:


Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5441 Dátum: 2019. Február 26., 13:43:23 »
Illetve még gyerekkoromban, illetve középiskolás éveim elején több nyáron keresztül játékteremben voltam pénzváltó, otthon, a tónál. Ej, good times, good times.  :D

Mindig vártuk, mikor jön a pénzbegyūjtõ figura, mert olyankor odaengedtük a géphez, cserébe pedig mikor végzett, beprogramozott vagy 10 ingyen menet... így akik akkor ott voltak, jól jártak  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5440 Dátum: 2019. Február 26., 09:35:25 »
Én klasszikus játéktermekbe jártam bámulni a jó játékosokat. Pénzem sosem volt annyi, hogy legyen időm mindent megtanulni, de nagyon élvezettel figyeltem azokat, akik a verekedős játékokat mesteri szinte tolták.
Meg úgy általában szerettem játéktermekbe járni és bámulni a játékokat. Néha játszottam is. Emlékszem, a Ferenciek terétől nem messze, a mostani Centrál Kávéház helyén volt egy jó játékterem. Meg a Nyugati aluljáró elején (a 4-6-os megálló felől), ahol most egy second hand ruhabolt van. És a mostani Westend helyén volt a régi Westend, egy büfé és boltsor (baromira jó hamburgereket meg ilyeneket lehetett enni), és ott volt egy nagy játékterem is. Sokszor felültem a buszra és elmentem a koleszből ezekre a helyekre csak azért, hogy lássam a játékokat. Boldog ifjúság. :)

Illetve még gyerekkoromban, illetve középiskolás éveim elején több nyáron keresztül játékteremben voltam pénzváltó, otthon, a tónál. Ej, good times, good times.  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5439 Dátum: 2019. Február 25., 23:40:29 »
Bár az is igaz, hogy a haverokkal inkább PC klubbokba (vagy mikbe) jártunk (leginkább a Tóciban), ahol multizni lehetett.

Áh, az már a 2000-es évek eleje volt :cool:
Mi is nyomtuk a multit az Újkertben lévő "Space Center"-ben (Half-Life és Counter Strike ment, szigorúan militia és dust pályák  ;D)
...volt, hogy egész éjszakákon át. Nem is tudom, van-e most hasonló hely, hisz már mindenkinek bika gépe van otthon, és ki se kell mozdulni a lakásból. Pedig valahol ennek is közösségteremtő ereje volt akkoriban, bár a szüleink inkább csavargásnak hívták  :hehe:

Idézet
Emlékszem annak idején (áááállítólag) a Nagytemplom környékén volt egy hely

Igen, erről írtam lentebb, a Kálvin és a Piac utca sarkán volt a hely a '90-es évek közepén, abban az alagsoros részben. De később sok helyen nyitottak konzol-kölcsönzőket, jellemzően társasházak garázsaiban, de nekem akkora már elmúlt a feeling.


Idézet
Néha azért a Plázában játszottunk a Time Crisis 2-vel

Imádtam  :bravo:
Végig ugyan nem sikerült vinnem az arcade-os verziót, de elég sokáig eljutottam benne... nagy élmény volt akkoriban ez a lövöldözős-pedálos cucc.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5438 Dátum: 2019. Február 25., 21:32:16 »
Én sosem találkoztam azzal a játékteremmel.
Bár az is igaz, hogy a haverokkal inkább PC klubbokba (vagy mikbe) jártunk (leginkább a Tóciban), ahol multizni lehetett.
Emlékszem annak idején (áááállítólag) a Nagytemplom környékén volt egy hely ahol, ha jó minden igaz, 120 Ft volt egy óra (lehet sokat/keveset mondtam, nem tudom már, a lényeg, ha elviekben az lett volna a legolcsóbb hely a városban) , és amiről sokan váltig állították, hogy létezik, de hogy merre található, azt persze már nem tudták megmondani. XD

Egyszer valami ilyesmi párbeszéd zajlott le:
[osztálytárs haverja]: Tesóm ott játszott 500-ért több, mint 4 órát! Lealázott mindenkit rendesen Starcraftban!
[Mi]: És merre van?
[osztálytárs haverja]: Mit t'om én, nem voltam vele.
[Mi]:  :omg:

Néha azért a Plázában játszottunk a Time Crisis 2-vel, meg egy ahhoz hasonló Jurassic Park-os játékkal egy általános iskolás osztálykirándulás alkalmával egy egri (vagy szegedi?  :headscratch:) a kocsmában. Bár nem igazán kocsma volt, mert rendes kaját is lehetett rendelni, amit késsel-villával kellett megenni, viszont étteremhez képest meg túlságosan füstös volt a levegő.

Majd egyszer volt szomszédainknak lett egy PS2-je, így onnantól kezdve egy Ft-ot nem adtam a Time Crisis 2-ért, mert nála játszottam.  ;D
És, ami poén.. A játékot ugyebár ketten is lehetett játszani, de a játékhoz csak egy pisztolyt adtak, így egyikünk kénytelen volt kontrollerrel tolni. Mivel én még nem voltam hozzászokva, hogy a teljes irányítás elfér a két kezemben, én a pisztollyal mentem, viszont haverom így is lehagyott pontok terén (nem is kicsit), mert ő annyiszor végigvitte, hogy tudta, melyik ellenfélre kell lőni, melyik adja a több pontot.  :badteeth:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5437 Dátum: 2019. Február 24., 20:29:36 »
Valahol volt egy füzetem, amibe az ütés kombókat írtam, de fogalmam sincs, hol van.


Emlékszem, a mostani Belga-söröző helyén volt egy kis játékterem anno, és rengeteg 20 Ft-osom bánta  :cool:
Bírtam, hogy mindig volt a teremben pár lepattant nagyokos, pénzük sose volt, de körbeálltak, amikor játszottál, és mindig stresszeltek egy nehezebb pályán, hogy "megöljem neked, megöljem neked?"  :hehe:

Amikor bejöttek a konzolos játéktermek (asszem a Kálvinon is volt egy), valahonnan mi is kiírtuk a mozdulatsorokat, és napokig bifláztuk, hogy élesben majd jó legyen. Fejben Mortálozni... ez volt a nagy szám  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5436 Dátum: 2019. Február 24., 12:19:51 »
Anno tesóimmal nyüstöltük rengeteget srác koromban, és igazából bármelyik fokozaton eljutottunk Goroig. De csak addig... Úgy rémlik, őt sosem győztem le az első játékban...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5435 Dátum: 2019. Február 24., 11:48:56 »
Játszottam, fúúú de rég volt. Pár kombinációt meg tudtam jegyezni, de ennyi. Sose vittem végig  ;D