Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 526660 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #214 Dátum: 2005. Május 06., 23:59:08 »
Áh... Ezek engem csak felhúznak és elszomorítanak...
Mást hibáztatni a saját hülyeségünkért.    

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #213 Dátum: 2005. Május 06., 21:08:37 »
Na azért.... annak idején megvettem a Darwin-díj könyv második részét... gyerekek, én azon akkorákat virgonckodtam!!! Nem hiába mondják, hogy az ember határtalan hülyeségekre képes... Csak egy élő példa a szomszédból:  gyermeke pancsolója szélére tette a figyelmes apuka a dekopír fűrészt.
Gyerek a vízben, elektromos kütyü bedugva... na?

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #212 Dátum: 2005. Május 05., 15:25:43 »
       
[sírva röhögős szmájli kopirájt báj mí]
Az idei Darwin-jelöltekről lehet már tudni valamit?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #211 Dátum: 2005. Május 05., 14:55:22 »
Na erre mit mondana Obelix  

Eszméletlen. az emberi hülyeség határtalan. Inkább éljek diktatúrában, mint ilyen demokráciában..


Némelyiken akkorát röhögtem, hogy lassan a szomszédok itt állnak a kerítás előtt és próbálnak bekémlelni az ablakon


Én még régebben hallottam egy nőről, aki úgy perelt és nyert milliókat, hogy a macskáját betette a mikróba szárítani és hát ugye... szóval arra hivatkozott, hogy a használati leírásban nincs benne, hogy nem lehet macskát melegíteni, illetve szárítani a mikroban..

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #210 Dátum: 2005. Május 05., 14:41:09 »
és idekopipésztelek egy tanulságis szöveget a feliratok.hu fórumáról:
Újra eljött az idő, hogy bemutassuk a Stella Díj idei évi jelöltjeit. A Stella név a 81 éves Stella Liebeck előtt tiszteleg, aki sikeresen perelte 2.900.000$-ra a McDonald's étteremláncot miután harmadfokú égési sérüléseket szenvedett a magára öntött kávétól. Ennek emlékére osztják ki minden évben a Stella díjat az Egyesült Államok legnevetségesebb kártérítési perének. S most következzenek az idei évi jelöltek:

1. Kathleen Robertsonnak (Austin, Texas) 780.000$-t itélt az esküdtszék mert egy bútorboltban áteset egy szaladgáló kisgyereken és eltörte a bokáját. Az üzlet tulajdonosát meglepte az ítélet, mert a szaladgáló kisgyerek Kathleen Robertson gyermeke volt.

2. A 19 éves Los Angelesi Carl Truman 74.000$-t és orvosi kiadásainak megtérítését kapta, mert a szomszédja áthajtott a kezén Honda Accordjával. Mr. Truman nem vette észre, hogy valaki ül a kocsi kormányánál, miközben megpróbálta ellopni a gépkocsi dísztárcsáit!

3. Terrence Dickson (Bristol, Pennsylvania) kifelé tartott abból a házból amit éppen kirabolt. A garázson keresztül próbált kijutni a házból, de mivel az ajtónyitó automatika meghibásodott nem tudta kinyitni. Természetesen megpróbált visszajutni a házba, de a garázst és a házat összeköto ajtó bezárult miután becsukta maga mögött. A ház tulajdonosa éppen nyolc napos vakációját töltötte, ezért Mr. Dickson nyolc napig a garázs rabja maradt. Egy rekesz Pepsin és egy nagy zsák kutyatápon élt egy hétig. Beperelte a tulajdonos biztosítóját, mert a helyzet túlzott mentális kínokat okozott számára. Az esküdtszék 500.000$-nyi kártérítést ítélt neki.

4. Jerry Williams (Little Rock, Arkansas), 14.500$-t és orvosi kiadásainak fedezését nyerte, mert a szomszéd vadászkutyája megharapta a fenekét. A vadászkutya a szomszéd bekerített kertjében volt láncon. A kártérítés kevesebb volt, mint vártak, mert az esküdtszék úgy érezte, hogy a kutyát enyhén provokálta Mr. Williams azzal, hogy folyamatosan légpuskával lőtte.

5. Egy Philadelphiai éttermet 113.500$ kártérítés megfizetésére kötelezték, miután Amber Carson(Lancaster, Pennsylvania) elcsúszott a földre öntött röviditalon és eltörte a farkcsontját. Az ital azért volt a földön, mert Ms. Carson kb. fél perccel korábban a barátjára öntötte miközben vitatkoztak.

6. Kara Walton (Claymont, Delaware) sikeresen perelte egy disco tulajdonosát, mert leesett a toalett ablakából és kitörte két első fogát. Ms Walton megpróbált lelépni a szórakozóhelyrol a WC ablakon keresztül, mert nem akarta kifizetni a 3,50$-os számlát. 12.000$-t és fogászati kiadásainak fedezését ítélte az esküdtszék.

7. Talán az idei befutó Mr Merv Grazinski (Oklahoma City, Oklahoma). Mr Grazinski vette egy vadiúj 32 láb (majdnem 10 méter) hosszú Winnebago lakókocsit. Első útján hazafelé az autópályán beállította a sebességet 110 km/h-ra, majd elhagyta a vezetoülést és hátrament, hogy készítsen egy kávét. Mint az várható volt a lakókocsi letért az autópályáról, összetört és felborult. Mr Grazinski beperelte a Winnebagot, mert nem jelezték a használati utasításban, hogy menetközben nem hagyhatja el a vezetoülést. Az esküdtszék 1.750.000$-t és egy új lakókocsit ítélt meg Mr. Grazinskinek. Ezekután a cég megváltoztatta a használati útmutatókat, hátha még egy ilyen idióta vesz tőlük lakókocsit.
I'll be back... soon...

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #209 Dátum: 2005. Május 05., 14:39:54 »
Idézet
Avman elolvastam az értekezésedet..
Egy bátor ember  
>>Az orális hagyományon alapuló, azért megütötte a fülemet    később már a szájhagyományon alapulót használod. Mi vitt erre a kifejezésre?
mert nem tudtam kihagyni... szakirodalomban olvastam és mikor láttam, azt mondtam: nem is szakdolgozat az, ahol nincs leírva az a szó: orális  
halálkomolyan...
amúgy köszi... amin msot, h elővettem (mert kérték) és elborzadtam az a bibliográfia volt... az összes ott felsorolt könyv megfordult a kezemben... legtöbbjét majdnem teljes egészében elolvastam... néha azt gondolom kár, h más irányt vett az életem... aztán mindig eszembe jut, amit egy csoporttársam vésett fel a pólójára:"a halálban az a jó, hogy többet nem kell megnéznem a lexikonba, mi is az a hermeneutika"
majd most már ráérdeklődöm, h hány vakmerő ember tőttöte le...
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #208 Dátum: 2005. Május 04., 18:07:44 »
Avman elolvastam az értekezésedet..Érdekes párhuzamokat fejtesz ki. Azt hiszem még egyszer el kell olvasnom, hogy rendesen átláthassam (no nem a kuszasága miatt, csak a befogadás és leülepedés miatt)

Az orális hagyományon alapuló, azért megütötte a fülemet    később már a szájhagyományon alapulót használod. Mi vitt erre a kifejezésre? ez kb olyan mintha per os hagyományon alapuló lenne.    Ne érts félre nem belekötni akarok, csak eléggé szokatlan - legalábbis nekem - ez a szópárosítás.

Amúgy tetszett a műved, annyira lekötött, hogy együltő helyemben olvastam el. Bár a témaválasztás szokatlan. (de én már nem lepődök meg semmin - Egy volt évfolyamtársam a római I-III. századi égetett téglákról írt szakdolgozatot, különös tekintettel Gorsiumra és Balácára.. No az aztán fordulatokban gazdag mű volt   )
« Utoljára szerkesztve: 2005. Május 04., 18:09:49 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #207 Dátum: 2005. Május 02., 07:55:05 »
no a munka ünnepére való tekintettel az endless befrissített egy csöppet... igaz, most képregény nem van , de néhány regény és egy film terítékre került... (illetve jómagam okfejtegetem igaz szakbarbár módján vagy 40 oldalon Veresmarty és a fantasy kapcsolatát (amely látszatra nem tbb, mint a szóvégi ipszilon) még 2002-ből, csak erős idegzetűeknek és jó ülőgumókkal rendelekezőknek ajánlott)
« Utoljára szerkesztve: 2005. Május 02., 08:01:35 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #206 Dátum: 2005. Április 30., 18:59:45 »
Valahol olvastam hogy Bill Gates-nek annyi lettája van hogy a kamatja másodpercenként 35.000 forint.
Folytatás a WHADDAFAK-ban  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #205 Dátum: 2005. Április 30., 16:39:26 »
Hát Ballmert sem mindennap lehet látni TV Shop-osként.  Bár ez nekem inkább egy Windows 1.0 reklámnak tűnik.
Én még arra a videóra lennék kíváncsi, amiben Gates-ünk irtja az impeket a Doom-ban, Win95 alatt. A Win95-öt, mint játékplatformot népszerűsítendő hozták össze, Billy kezében egy duplacsövű figyel, és hangos "Eat this!"-ek közepette járkál a Doom pályáin. Valami kiállításon vetítették le, először és utoljára, ugyanis a fejesek azonnal megsemmisítették a szalagot.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #204 Dátum: 2005. Április 30., 13:19:04 »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #203 Dátum: 2005. Április 21., 20:15:50 »
Idézet
Adobe-Macromedia fúzió
Mivel úgy vélem, a HZs beírói nemigen járnak át a ComiX Art-ra fórumozni, ezért itt is feltenném kérdésemet: mi sülhet ki ebből?
Olyan pdf-ek amikben flash-ek vannak?
Remélem valami jó, szép és ingyenes fog kisülni a nagy versenyből...

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #202 Dátum: 2005. Április 21., 12:27:21 »
ellenben pölö reader ingyenes, a pdf gyak minden oprendszer alól kompatibilisen, ahogy megcsinálták úgy olvasod alapon fut...  nálunk (mármint a cégnél) jelenleg a nyomtatást váltja fel, a jegzőkönyvek nagy része jelszóval ellátott pdf fájlba kerül, majd cd-re, időt, munkát és nyersanyagot, azaz pénzt spórolva meg ezzel valamint néhány fa életét
azt hiszem a nem magánfelhasználói élet (de még az is, hiszen a legtöbb olvassel illetve leírás harware-hez ezen jelenik meg, az e-bookok szintúgy) mára nem igazán lehet meg nélküle
az éppenoffice is simán kezeli, átpakolja textből, rtf-ből
semmivel sem nehézkesebb mint egy visszafele nem kompatibilis doc fájlt egy régi office alatt megnyitni
személy szerint utálom az adobe-ot úgy ahogy van (mondjuk a javával és a sunnal együtt, ennek gyökerei régre nyúlnak és elágazóak, ne firtassuk), ezidáig sem voltam semmilyen adobe terméket még akár hekkelt alapokon sem a gépre tenni... nem hiszem h ez váltzoni fog a jövőben...
és reménykedem, hogy a digitális aláírást, mint olyat a jövőben valami olcsóbb programmal is a pdf alá tudom pakolni, így gyakoraltilag tökéletesen megoldva egy hivatalos feladatot...
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #201 Dátum: 2005. Április 21., 11:59:12 »
Személy szerint nem vagyok oda a pdf-ért. Lassú, vontatott, nehezen kezelhető, körülményes.. Ja és igen nehéz szerkeszteni  

Nem hiszem, hogy komolyabban érintene minket, hétköznapi felhasználókat ez az egyesülés. enélkül is lett volna fejlődés...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #200 Dátum: 2005. Április 21., 11:51:55 »
Adobe-Macromedia fúzió
Mivel úgy vélem, a HZs beírói nemigen járnak át a ComiX Art-ra fórumozni, ezért itt is feltenném kérdésemet: mi sülhet ki ebből?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #199 Dátum: 2005. Április 14., 11:43:38 »
Ugyan már... :pirul:

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #198 Dátum: 2005. Április 13., 22:37:38 »
Király vagy Regnar!  

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #197 Dátum: 2005. Április 13., 14:45:41 »
naggyon-naggyon köcce... ez eszembe sem jutott, h hangoskönyvben is keressem :pirul:
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #196 Dátum: 2005. Április 13., 11:55:10 »
Avman...

belinkelem mp3-ban.  nagyon szeretem rimbaud-ot meg a többieket, szóval itt a link, remélem erre volt szükséged...

http://jkjkjk.uw.hu/being.mp3

Akit még érdekel egyéb vers itt találhat:

http://www.mek.oszk.hu/02600/02614/mp3/

Ez a magyar elektronikus könyvtár címe...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 13., 13:53:37 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #195 Dátum: 2005. Április 13., 09:16:39 »
jóemberek lenne némi problematikám és olyan jelentkezését várom, aki normálisabb könyvtárba be tud jutni....
Vna még egy  Rimbaud  vers a holló végén, az a címe Being Beauteous. Anno be lett scannelve és át lett téve wordbe, de vinyóhalál elvitte. Gyűjteményes kötet, nem tudom milyen kiadás, a verscíme maradt ez (tehát nagyon kerseni sem kellene!!!!), nem tudom már ki fordította. A helyi megyei könyvtárban jelenleg nincs bent a kötet. Egy hónapja minden héten megyek, ott tartunk, megígérték, h felhívnak, ha visszaérkezik. Áldott lenne annak neve, ki megszerezné. Könyörgöm!
I'll be back... soon...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #194 Dátum: 2005. Április 12., 20:46:27 »
Erre én is kíváncsi lennék, annak ellenére, hogy én élő egyenes adásban értesültem az eseményről.

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #193 Dátum: 2005. Április 12., 20:04:01 »
khhmm... tudom, hogy nem erről szól, de azért megkérdem, mivel ippeg netlen voltam a történéskor: mi történt Michoval? Tele lett a szamócamintás napozója? Vagy csak úgy...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #192 Dátum: 2005. Április 06., 23:01:28 »
Szerintem már azt sem fogjuk megtudni. Kár, mert nagyon jó cuccai voltak, sokat töltöttem tőle. És úgy egyébként, mindenkit nagyon sajnálok, aki elhagyja ezt a "világot", nemcsak Latenightot, hanem Zajt és Michot is...

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #191 Dátum: 2005. Április 06., 22:42:07 »
Jó kérdés... Végülis miért hagyták abba? időhiány?

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #190 Dátum: 2005. Április 06., 17:22:02 »
Hirtelen eszembe jutott és odanéztem: azon kívül, hogy feladta, tud bárki bármit is Latenight-ról?

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #188 Dátum: 2005. Február 20., 00:09:21 »
Tudok mondani magyar, vagy Magyarországon is működő képregénykiadók oldalaira linket? A linktárban nem találtam...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #187 Dátum: 2005. Január 12., 23:45:13 »
Ha kimész a főoldalra ahol a hírek vanak.
Ott jobbra fenn van 1 koponya.
Napi képregény (volt ami futott).
Az a menny má'



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Edorn

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://darkrpg.dox.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #186 Dátum: 2005. Január 12., 23:32:48 »
Idézet
Emberek teljesen összezizzentem, amikor a sárga koponya rámkacsintott  

Azt se tudtam hol vagyok...  


Mostantól ekkora terror lesz??  
Én is csak pislogtam...
Egyébként mi ez a "Mennymá" sorozat? Ilyen nevűt seholsenem találtam...
De valaki csináljon neki!!!  

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #185 Dátum: 2005. Január 12., 22:02:58 »
Reménykedjünk, hátha megelékszik TLoF az ismétlésekkel.