Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 517009 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #274 Dátum: 2005. Július 05., 15:48:06 »
És kik az elsö 2?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #273 Dátum: 2005. Július 05., 14:44:02 »
Most néztem meg a StatSector-t! És mit mondjak:

AZTA ROHADT! HARMADIK HELY! MEKKORA DOLOG MÁR!  

Kb. iylen érzések vegyültek bennem, mikor emgláttam, a szórakozás kategóriában, hogy a Mi szeretett HÁLÓZSÁKUNK 3. helyen áll!

GRATULA NEKÜNK!        

Csak így tovább
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 05., 14:44:50 írta letsgo »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #272 Dátum: 2005. Július 05., 12:35:20 »
Idézet
Pont most amikor ilyen ütős megjelenések lesznek jövőhéten?  
Kellemes pihenést!  
Lehet tudni melyik nap?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #271 Dátum: 2005. Július 04., 11:24:52 »
 
Monddmegneki!  
(De már mindegy, mert úgyis elment.  )

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #270 Dátum: 2005. Július 02., 00:03:19 »
Idézet
Bár szerintem senkit nem érdekel    de azért elmondom... most egy hétre elhagyom a fórumot..
Most akkor mi lesz, ha hiba lesz abban a képregényban, ami lehet, hogy megjelenik a jövő héten? Ki veszi majd észre, he? Neszórakozzámá, mer hívomazsótit!  
A szabadságokat be kell tervezni.  
2 hétig nem volt frissítés, akkor nem volt jó szabira menni?  
Szép mondhatom.  

Jó nyaralást! (?)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #269 Dátum: 2005. Július 01., 16:58:54 »
Pont most amikor ilyen ütős megjelenések lesznek jövőhéten?  
Kellemes pihenést!  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #268 Dátum: 2005. Július 01., 10:23:13 »
Bár szerintem senkit nem érdekel    de azért elmondom... most egy hétre elhagyom a fórumot.. némi számítógépmentes pihenés következik a nagy magyar Alföldön  

No de komolyra.. szóval most egy hétig nem leszek gépközelben, ha esetleg valakinek éppen ekkor kellene tőlem valami, akkor nem tud majd elérni....De küldjön emailt és amit visszaérek mindenképpen válaszlok...

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #267 Dátum: 2005. Június 30., 23:22:34 »
Tisztelt avman "kolega"!  
Demostmánaztán nehogy betessék dobni a türülközőt, kérnémszépen.  Nem akarja többet átélni azt az érzést, amikor készen van a borító, és újra megnézi teljes egészében, és eképpen szólá: "Kész. Én csináltam. Büszke vagyok rá."  
Szóval tessék eképpen cselekedni- >   és lenyugodni, majd másnap (esetleg később) folytatni.

Áldás, békesség.

(Amúgy mi a rosszbajt jelent az, hogy"majdnem köpte krisztus" ?    )

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #266 Dátum: 2005. Június 30., 11:27:01 »
Kedves avman. Harcostársam, fegyvertársam, szanatóriumi szobatársam !
Fogd meg azokat az a rohadt, szemét átok boritókat, amiket ezek a nyomoronc kiadók nem hajlandóak kinyomni valamennyi ország nyelvén (és itt nem a magyar képregénykiadást féltem elsősorban, de mi van pl. az afrikai országokkal ? ) és dobd bele a könyvtáramba. Aztán mond azt: "Galen, magyarítsad !"

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #265 Dátum: 2005. Június 30., 09:09:16 »
Tegnap leültem képregényezni, grafmunkázni, előkészíteni. És sajnos be kell jelentsem: elegem van. Még csak azt sem mondhatnám: ez lesz az utolsó. Mert nem lesz több. Kész, vége, befejeztem. Tudomásul kell venni, h egy korszak lezárult, tovább kell lépni, és nem a régmúlt dicsőségén ábrándozni. Öregszem, remeg a kezem, elfáradnak a szemeim, bénázok, elegem van. ITT ÉS MOST  KIJELENTEM SOHA TÖBBÉ NEM AKAROK BORÍTÓT HONOSÍTANI!!! A kreditoldal? Még elmegy. Ottan vannak a nevek, adjuk meg a módját. Belső szövegek, képek? Persze, hiszen aztat is le kell fordítani, tecciknemérteni az olvasónak. De az ember melózik vagy 20-25 percet, kész lesz és akkor veszi észre h egy kivágott felületdarab bentmaradt. Igaz, kiszedhetném az eredetiből és beilleszhteném, de nem fogom. Minek szánjak eztán 25 percet egy teljesen felesleges dologra??? Odaficcelem magyarul az angol felirat alá, oszt kuss. Meg h ne legyen rajta mennyibe került? Meg a scannelő vízjele? Mégis ki a l*faszt zavar? Gyűjjön ide oszt szájbaverem, ha pampogni merészel valaki. Készpassz. 20 percet nem ér meg az életemből. Ha meg bonyolultabb, félórát.
(beszoptátok az elejét, mi??? :gonosz:, de most épp qrva ideges vagyok, mert most vettem észre h a tegnap éjjeli melómból a borítót majdnem köpte krisztus )
I'll be back... soon...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #264 Dátum: 2005. Június 27., 16:48:26 »
Csak ma jöttem vissza egy nyaralásból, így most mondom: ZAJ, nagyszerű, hogy visszajöttél!    Bár egyedül téged nem ismertelek soha a Zsákosok közül, emlékszem néhány borítódra, ami példaértékű volt. Ráadásul Micho is csupa jót mondott rólad, szóval rossz gyerek nem lehetsz.  Meg egy kicsit igazol is abban a hitemben, hogy ezt sose lehet igazán abbahagyni...

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #263 Dátum: 2005. Június 23., 14:09:10 »
Nekem is van 1, bár nem nayg szám:

A férj haaz megy és mondja az asszonynak:
-Ma vettem 4 gumit, a kocsira!
-De hát nincs is autónk!-mondja a feleség
-És, te is hordasz melltartot!!!!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #262 Dátum: 2005. Június 23., 06:27:45 »
Mi a közös a sziklamászó és az alpesi hegyipásztor között???

Mindkettő marhára vigyáz a hegyen.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #261 Dátum: 2005. Június 23., 01:57:56 »
Ez is jó    
Na akkor 1 nagyon fárasztó vicc:

Jenö és Józsi dumálnak:

Jenö : Képzeld Józsi tegnap úgy mentem melóba hogy a borotvahab ott maradt az arcomon, elfelejtettem lemosni.
Józsi: Nem semmi, de multkor én úgy mentem hogy nem volt rajtam farmer csak boxer.
Jenö : Ez félelmetes !!!
Józsi: Nem ez a félelmetes, hanem a medve !!

     



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #260 Dátum: 2005. Június 22., 23:19:28 »
na itt van egy kevésbé elvetemült, rendesemberes vicc is:
felébred a férj. másnapos mint az állat. semmire nem emléxik. fáj a feje, valahogy kivánszorog a konyhába. az reggeli ott gőzölög az asztalon, minden csillogó-villógóra takarítva, megy a mosógép. az asztalon levélke az asszyontól: "drágám, leugrottam a boltba, h bevásároljak és megfőzzem a kedvenc füstölt csülküs bablevesed. csók, szeretlek. megkérdi a fiát, méis mi történt hát az elmúlt éjjel. mire a gyerek:
- hazajöttél, beestél az ajtón, összetörted az előszobabútort, majd összehánytál mindent és beleestél az okádékodba. anya kimnet, elvonszolt a fürdőzsobába berakott a kádba és elkezdett vetkőztetni. erre te csak annyit óbégattál, h :"ne asszonyom, hagyja békén a nadrágomat, én nős ember vagyok, naaa hagyjon békén, ne huzigálja a nadrágom, nekem családom van.
I'll be back... soon...

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #259 Dátum: 2005. Június 22., 23:16:29 »
Jaja... tegyétek át ide a vicceket.

"Mától sünike velünk lakik..."-nak ismertem a viccet, és amikor először hallottam szétröhögtem magam rajta.  Lehet az, hogy tőled kaptam?
Az a poén (vagy nem is poén) hogy láttam már ennyire elvetemülten részeg embereket...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #258 Dátum: 2005. Június 22., 22:38:01 »
A vicc nagyon jó                    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #257 Dátum: 2005. Június 22., 20:26:07 »
Legalább néhanap történik valami jó is. Én viszont életem legelbaszottabb vizsgaidőszakában ülök nyakig a szarban, h a jelzálogokról, kifizetetlen kintlévőségről ne is beszéljek. Na mindegy, majd...
ma is voltam fent, ki is vágtak rendesen, ellenben jövő héten hétfő/csütrötük is megyek, szoríjjatok mert csehül áll a szénám. "Cipész maradjon a kaptafánál, magyartanár a könyveknél, és nem biztos h jó dolog, ha műszaki dolgokba ártja magát" Ezzel a szöveggel vágott ki akihez uvézni megyek. Mellesleg valhol igaza volt, télleg segghülye vagyok egy jó csomó dolgohoz (főleg ami a tankönyveken és a vizsgán való számonkérés után az életben soha többet nem kerül többé elő a gyakorlatban). Szóval so sorry, de ha vége a vizsgaidőszaknak tengernyi elmaradt mukámat kell pótolni. További hírek, h öcskös sem bírta a hajtást és túlórákat, majd miután 18. napja  egyfolytában bent volt (7végén is), 10-16 órákat, és közölték vele, semmi mani, majd lecsúszhat 4 napot, oszt kuss (pontosítás végett, mióta a cégnél van egyzser nem mehetett még szabira), beadta a felmondását. Öröm az ürömben, h így egy ideig rengeteg szabadideje lesz fordítani. Szóval majd amint tudok jelentkezünk képregénnyel illetve életjellel, a remény hal meg utoljára, szigorúna csak utánam. Dea ddig is, h vidáman fejezzem be, idevések egy viccet, ami mostanság egyik legállatabb jelzőt kapta tőlem (vigyázat, szókimondó szövegek!!!!).
Reggel felébred a család szemefénye fiú. Annyira dereng neki, h buliból jött haza. Konstatálja, h kékre-zöldre van verve, monoklik a szeme alatt, sajognak a bordái, mozog két foga. Kimegy, megkérdi az apját, mégis mi történt vele. Az apa közli:
- Megvertelek.
- Na dehát miért - kérdi a fiú-, hiszen eddig soha nem volt baj, ha néha kirúgtam a  hámból.
- Hazajöttél, összehánytad az előszobát. Elnéztük neked. Bementél a szobádba, kidobáltad minden ruhád a szekrényből és azon ugráltál. Ekkor anyád rádszólt, te meg lekurváztad. Erre én is rádszóltam, elküldtél a halál véres faszára. Azt mondtuk mindegy, megbocsátjuk, majd kialszod. De amikor a szoba közepére szartál, és teletűzdelted a szarodat fogpiszkálóval, majd közölted, h a sündisznó ezentúl nálunk fog lakni, akkor betelt a pohár.
I'll be back... soon...

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #256 Dátum: 2005. Június 22., 08:08:06 »
Szia! Jó, hogy itt vagy.  

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #255 Dátum: 2005. Június 21., 14:09:11 »
Szia Zaj!!
Örülök, hogy itt vagy ismét, bár én se ismertelek, de most itt za alkalom, és mindig felnésztem Rátok: Zaj, Micho Troll!!!!
Szal Rólad csupa jókat hallottam és remélem fogok is, nem beszélek tovább:
WELCOME BACK!!!!    

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #254 Dátum: 2005. Június 21., 12:32:40 »
Örülök, hogy itt vagy újra, Zaj! Bár nem ismertelek, de Michotol és Trolltól sokat hallottam rólad. Meg persze a tutorialodat is láttam párszor, amit pont az én első munkámmal készítettél (SW-Infinities - A new Hope  )
Nem is ragozom tovább, welcome back!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #253 Dátum: 2005. Június 21., 10:13:54 »
Én azon csodálkozom hogy senki elött nem buktál le  
1ébként vicces mer párszor felvetettem hogy bizonyára írkálsz csak álnéven, de nem hittem volna hogy tényleg  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #252 Dátum: 2005. Június 21., 09:53:12 »
Hát erre mit is mondhatna az ember? Welcome back!  Jó újra itt látni, te "liar"!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Zaj

  • Tejivó
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 161
  • Karma: +4/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #251 Dátum: 2005. Június 21., 07:31:04 »
Sziasztok!
Egy kis magyarázattal tartozom azoknak, akik több mint egy éve látogaják a HálóZsákot. Aki azóta keveredett ide először, nyugodtan átugorhatja ezt a post-ot...

Ami most következik, az elég nehéz lesz nekem, nagyon rossz voltam az általánosban fogalmazásból, aztán később a szigorlatokon, ahol összefüggően kellett beszélni dolgokról...

Kicsit több mint egy éve egyik pillanatról a másikra eltávoztam az oldal aktív készítői sorából, ennek okai jóval egyszerűbbek és egyben sokkal bonyolultabbak voltak, mint gondolnátok, annyit érzek fontosnak elmondani erről, hogy semmiféle sértődés nem szerepelt köztük...

Az eltűnésem akkor még ennyivel sem magyaráztam, és nem búcsúztam sem itt az oldalon, sem az itt szerzett barátoktól, ismerősöktől. Sőt aljasnak tűnő módon, a nekem küldött levelekre sem válaszoltam. Senkiére... Egyedül Michoval tartottam néhány hétig a kapcsolatot, hogy az oldal ne fuccssoljon be, és tudjanak frissíteni.

Tudom, hogy sokakat megbántottam ezzel.

Micho búcsúhírében akkor azt írta, hogy biztosra veszi, hogy véglegesen távoztam és nem térek vissza, más nick-el sem... Nem tudom, miért mondtam neki ezt, pedig elég rég igaznak érzem, hogy "soha ne mondd, hogy soha"...

Jó volt látni aztán, hogy az oldalon ment minden, mint a karikacsapás. Micho tempója, Troll egyre profibb profizmusa, Killjoy gőzerejű lelkesedése, az egyre érő Porthos, a doktori disszertációit a fórumba író regnar, a két kedvenc új tag Recsi és Galen... szóval jó volt látni.

A hiányérzet pedig egyre erősebb lett bennem, olyan jó lett volna újra itt lenni ebben a közösségben. Ez alatt már a kicsit tágabb értelemben vett képregény földalattit értem, hisz a "konkurens" oldalakon is akadtak kedves ismerőseim, mondhatnám úgy, hogy csak kedves ismerőseim voltak.

Azt bírtam ki a legnehezebben, hogy a fórumban ne szóljak néha oda, ezért aztán hosszú tépelődés után Liar néven regisztráltam magam, és aztán írtam néha, soha semmi fontosat. Egy ideje azonban már ezt sem érzem elégnek. Szeretnék a képregényes oldalakról képregényeket töltögetni és a fórumokban hozzászólogatni... Zajként.

És legfőképp szeretném valahogy visszaszerezni azokat a jó ismerősöket, akiket nagyon felelőtlenül és álnokul eldobtam. Tudom, hogy ez nehéz lesz, esetleg lehetetlen... Meglátjuk.

Amit nem ígérhetek - pedig nagyon szeretném, - hogy dolgozni fogok. Jelen állás szerint életembe vagy a képregények olvasása, vagy a velük való munka fér bele, és én inkább az elsőt választanám.

Annyit még, hogy az oldal jelenlegi tagjainak további jó munkát, kitartást kívánok. Szerintem van értelme annak, amit és ahogyan csináltok!

Zaj
"Never say never again..."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #250 Dátum: 2005. Június 11., 19:18:53 »
Szerintem küldj egy privát üzenetet vagy keresd + msn-en Trollt!
Ő neki úgytudom van ilyenje. (photoshop használati videó   )



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #249 Dátum: 2005. Június 11., 18:25:46 »
Sziasztok...

Lenne egy kérdésem. Tud valaki valamilyen programot, amellyel fel tudom venni azt amit a képernyőmőn látok? szóval rögzíteni valamilyen mozgókép formátumban?

Előre is köszi. (ja és nem utolsó szempont, ha könnyen használható, akár egy akkora lúúúzer számára is, mint én   )

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #248 Dátum: 2005. Június 05., 15:34:07 »
Keress itt egy hozzászólást tőle és ott megtalálod. Jobb, ha pm-et írsz neki.

Nem elérhető sentinel_wex

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #247 Dátum: 2005. Június 05., 15:09:42 »
Köszi. Írtam privát üzenetet Trollnak.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 05., 15:34:30 írta sentinel_wex »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #246 Dátum: 2005. Június 05., 15:00:31 »
Szia Sentinel-wex!
Trollnak írj egy e-mailt, mert Micho már kilépet. De lehet érdekelné amit mondani akarsz Neki, de biztos, mai biztos alapon írd meg először Trollnak!
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 05., 15:08:21 írta letsgo »

Nem elérhető sentinel_wex

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #245 Dátum: 2005. Június 05., 14:57:13 »
Sziasztok !

Nekem egy adminisztrátor email címére lenne szükségem (lehetőleg Micho címére). Elég fontos a dolog, az oldallal kapcsolatos
Előre is köszi!