Szerző Téma: Hulk  (Megtekintve 172313 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1270 Dátum: 2010. Február 06., 14:16:53 »
Értem mindenesetre azért valamilyen szinten érdekelne a történet, és már nagyjából megtanultam hogy amire közületek még valaki azt mondja hogy jó az 75%-ban jó is, egyenlőre bízok Dr Samson ízlésében, bár az eddig olvasottak alapján lehet hogy itt a maradék 25% fog érvényesülni de majd meglátjuk akkor amikor honosítva lesz.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1269 Dátum: 2010. Február 06., 14:02:53 »
A vörös pedig sepi véleményéből arra tudok következtetni hogy még az író sem tudja hogyan jött létre.
Ő talán tudja, csak ezt senkivel nem akarja megosztani, de már úgy áll a dolog, hogy lassan senkit sem fog érdekelni, hogy ki is ő.
A Förtelemre sem jött normálisabb magyarázat, sőt, egyenesen vicc az, hogy kicsoda is az új Förtelem, amit csak azért nem árulok el, mert majd valamikor a távoli jövőben sámson doki honosítani szeretné és nem akarom lelőni a poént előre. Mindenesetre sokaknak nem fog tetszeni az, hogy ki is az új Förtelem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1268 Dátum: 2010. Február 06., 13:57:08 »
A kék története első hallásra hihetőnek és érthetőnek tűnik úgyhogy az rendben van. A vörös pedig sepi véleményéből arra tudok következtetni hogy még az író sem tudja hogyan jött létre.
És kék Förtelem? Úgylátom az író nem nagyon szereti a zöld színt. Már várom mikor lesz a Vezető is kék vagy vörös. De ha a Főrtelemhez valami jó történetet találtak ki akkor visszaszívom amit írtam.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1267 Dátum: 2010. Február 06., 13:51:04 »
Aztán nemrég megtudtam hogy van vörös is, de rendben majd talán egyszer elolvasom és az is ilyen jól kitalált történet keretében keletkezett mint a zöld szürke páros.
Hát nem. Eleinte reménykedtek ebben az olvasók, hogy valahogy jól kitalálták, de aztán rá kellett jönniük, hogy Loeb egy újabb baromsága az egész, amit még közel 20 szám óta nem magyarázott meg, és láthatóan nem is akar, helyette inkább futószalagon gyártja az ismert Marvel szereplők Vörös változatát (Loeb láthatóan a kommunista eszmék rabja lett).
Egyébként kék Hulk csak egyetlen egyszer volt, de az sem igazán kék volt csak a rajzokban tünt úgy, viszont van helyette kék Förtelem (vagy új nevén A-Bomba, ami a Förtelem eredeti nevéből, az Abonimationből alakult ki, szintén agyament Loeb fejéből kipattanva, akinek sikerült a Marvel Hulk részlegét a WWH óta olyan mélységekbe taszítani, ahonnan a Gellért-hegy is Himalájának látszik).
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1266 Dátum: 2010. Február 06., 13:49:22 »
zöld,szürke,kék,vörös,
Volt kék is? :huh:

Amikor Hulk egy Captain Universe sztoriban megkapta az uni-powert.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1265 Dátum: 2010. Február 06., 13:37:59 »
zöld,szürke,kék,vörös,
Volt kék is? :huh: Úgy tűnik már a zöld szín kezd népszerűtlenné válni ha már ennyi színű Hulk volt. Először volt a zöld szürke Hulk de itt tényleg érthető és nem egy olyan történetben magyarázták meg hogy miért van két színű Hulk amire az olvasó csak bólogatni tud mert nem ért belőle semmit. Aztán nemrég megtudtam hogy van vörös is, de rendben majd talán egyszer elolvasom és az is ilyen jól kitalált történet keretében keletkezett mint a zöld szürke páros. És most meg kiderül hogy volt kék is :dry: kicsit már sok ez, és azért mindenre nem lehet azt mondani hogy egy újabb személyiség.
Azért kíváncsi lennék hogy jutott el idáig Hulk hogy már kék is és vörös is van belőle hátha valami remek történetet találtak ki hozzá.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1264 Dátum: 2010. Február 06., 13:06:27 »
Valójában máig nincs rá magyarázat, hogyan lett ilyen sokszínű. Igaz, sámson doki kivételével talán nincs is olyan ember a bolygón, akit már érdekelne is igazából. :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Hulk
« Válasz #1263 Dátum: 2010. Február 06., 11:25:14 »
üdv,hogy már mennyí szinü hulk van, :) zöld,szürke,kék,vörös, :lol: márcsak egy fehér hulk kellene, és ki lenne a magyar trikolor. :lol:azután meg kisajáthatittnák, mondván hogy most már hulk magyar.  :badteeth: de az etüst utazós sztory után ,rá foghatjuk hogy volt fehér is. mikkor az utazó hulkot is bevonta a páncéljával,egy kisidöre. hm.....hogyan jött létre a vörös, és a kék hulk :headscratch: :headscratch:............és hogy hogy kétt zöld hulk személyisége is van már bruce-nak :headscratch: :worship:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1262 Dátum: 2010. Február 03., 19:55:53 »
Igen rémlik valami hogy valamelyik hírben benne volt meg a mostani hírben is részben benne volt hogy egyhamar nem lesz még, de én arra gondoltam hogy a figyelő vagy a szavazás alá berakni ahol mindig szem előtt lenne, de az tényleg jobb ötlet lenne ha a Hulk gallériába raknátok, ott már csak észrevennék.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1261 Dátum: 2010. Február 03., 19:34:39 »
Szerintem már kiírtuk egyszer a főoldalra amúgy. Én azon gondolkozom, hogy a Hulk letöltőgalériájába kellene berakni, és az lehet, megoldaná a gond egy részét.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1260 Dátum: 2010. Február 03., 18:48:44 »
Nem ebbe de valamikor olvastam ezt azthiszem a Megtorló Balfékek szövetségében ha jólemlékszem volt valami ilyesmi.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1259 Dátum: 2010. Február 03., 18:22:20 »
Volt benne ilyen szöveg? :) Mármint ez a kisemberes... hiába na, a több éves fordításokra már nem emlékszem...
Amúgy szívesen. ;)

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1258 Dátum: 2010. Február 03., 18:01:35 »
Hulk zúz!!Hulk összezúzza kisembert!! :badteeth: ;D Hehe.Köszönöm szépen a Hulk világát!!(Most már ezt is megtudtam köszönni)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1257 Dátum: 2010. Február 03., 16:45:14 »
Lehet hogy tényleg nem, de próba szerencse. És akkor legalább jogosan dühönghettek hogy: "Nem igaz egyesek már olvasni sem tudnak"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1256 Dátum: 2010. Február 03., 16:42:52 »
Hidd el, ha kiteszem, akkor sem változna semmi... így is meg fogják kérdezni idén is vagy ötször... :rolleyes:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1255 Dátum: 2010. Február 03., 16:39:55 »
másrészt bár már válaszoltak előttem, de azért megjegyezném, hogy eddig ezt is csak kb tízszer írtuk le a fórum különböző részein, már mint azt, hogy miért nem megy ki addig... ;) És mivel még minsig én vagyok az egyetlen, aki pontosan tudja, hogy mikor és hogyam akarja megjelentetni a sztorit, ezért elárulom (csak azért mert jó kedvemben vagyok), hogy jövő év végén fog kimenni az előzménye, vagyis igazából 2012-re van betervezve a történet...

Lehet hogy ki kéne írnotok a főoldalra vagy a topic alá hogy WWH 2012 előtt nem várható így talán már más nem fogja megkérdezni, mert már tényleg jó párszor el lett mondva, persze ezért nem hibáztathatók azok akik akkor éppen nem olvasták de képzelem milyen érzés lehet tizedszerre is ugyanazt leírni.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1254 Dátum: 2010. Február 03., 16:13:34 »
Nem ajnározom senkit, csak a szerintem igaz tényeket írtam le. De végeztem, nem kell aggódni.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1253 Dátum: 2010. Február 03., 16:11:12 »
Nem pihentetni kell, hanem tudomásul kell venni, hogy minden témának meg van a maga helye és a Buldózeres ajnározásodnak nem itt van a helye, hanem vannak erre jobb topikok is...

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1252 Dátum: 2010. Február 03., 16:09:36 »
Na jó, asszem ideje kicsit pihentetni a témát. :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1251 Dátum: 2010. Február 03., 16:06:34 »
Na jó, mivel egyeseknek úgy látszik mocskosul nehéz a felfogása, ezért még egyszer: EZ NEM BULDÓZER TOPIK, MINDEN TOVÁBBI BULDÓZERREL KAPCSOLATOS DOLGOT KÉRETIK A MARVEL ÉS DC SPOILERES SÖRÖZÖBE, VAGY A CSEVEJ-CSENÖLBE ÍRNI!!!!!!!!!!!!!
Nem igaz, hogy ezt nem lehet megérteni....

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1250 Dátum: 2010. Február 03., 16:01:11 »
Öhhh, eredetit nézve...akkor nem tudom, mit értesz eredeti alatt. Az erőtér-nem kelllevegő-megállíthatatlan B-re gondolok, az a régi, vagy az új?

Van valami Trion Juggernaut, akinek az ereje úgy olvastam az ezerszerese Bulldi kezdeti erejének, mert a 3 isten/démon együttes ereje az övé. Egy ilyen erő mondjuk egy ütéssel kettétörné a Földet, na és Őt már a Szupi-Hulk páros sem állítaná meg. De mondom, ezt csak valahol olvastam.

A Dokinak nagyon tetszik ez a Bulldózer topik ötlete, ez életképes lenne... :)

(egyébként szerintem a Marvel szándékosan nem ad egyértelmű, mindent leíró választ erre a B kontra H esetre, ezzel is korbácsolva a megszállott rajongók milliárdjait, de a Fókusz, vagy a Mokka szerintem hamarosan sms szavazást indít ebben a kérdésben)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1249 Dátum: 2010. Február 03., 15:45:32 »
Idézet
Dokitól szeretném megkérdezni, hogy a WW Hulk (kicsit V V Anikó, stb  jut az eszembe  ) honosítása előtt miért kell megvárni a Polgárháborút?
Egyrészt mindig érdekes, hogy ezeknél a kérdéseknél hány doki lesz hirtelen a fórumon... másrészt bár már válaszoltak előttem, de azért megjegyezném, hogy eddig ezt is csak kb tízszer írtuk le a fórum különböző részein, már mint azt, hogy miért nem megy ki addig... ;) És mivel még minsig én vagyok az egyetlen, aki pontosan tudja, hogy mikor és hogyam akarja megjelentetni a sztorit, ezért elárulom (csak azért mert jó kedvemben vagyok), hogy jövő év végén fog kimenni az előzménye, vagyis igazából 2012-re van betervezve a történet...

És miután ez nem Buldózer topik, minden további vele kapcsolatos megnyilvánulást kéretik NEM ide írni, vannak erre jobb topikok is! ;)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1248 Dátum: 2010. Február 03., 15:30:51 »
Mi bajod Bulldival, szerinted nem hihető??? :D Azt akarod mondani, hogy Te még nem láttál kamionnal hadakozó 3 méteres pasast???
De láttam, csak ott mindig a kamion nyert.  ;)

De egyébként a leírásod alapján a jellemek tökéletesek a szuperhősök esetében is.  ;)

Idézet
Ezeket tartom eredetinek, a későbbiek túltápolások az én szememben
Akkor ha az eredetieket nézzük, akkor pláne kispályás a Bulldózer. Azt bármelyik szuperhőscsapat (de Hulk mindenképpen) bármikor legyőzi.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1247 Dátum: 2010. Február 03., 15:26:40 »
Az eredeti képregényben közöltek szerint Hulknak szüksége van oxigénre és kijelentik, vákuumban nem sokáig maradna életben, továbbá egy nukleáris töltet végezne vele. Ezeket tartom eredetinek, a későbbiek túltápolások az én szememben, mint a Transformers G2. Nimródról (nagyon szimpatikus név!) nem tudok nyilatkozni, valahol hallottam róla, de nem ismerem.

Szerintem iszonyú kevesen tudnák legyőzni, Szupi, Molekula, Főnix a "mágiával", stb. De a 95%-ot LENYOMNÁ. Pont.
Mi bajod Bulldival, szerinted nem hihető??? :D Azt akarod mondani, hogy Te még nem láttál kamionnal hadakozó 3 méteres pasast???
(egyébkánt a jellemükre írtam, hogy hihetők, tehát elsősorban nem gyilkosságszámba menő bűnöket simán elkövetnek a saját boldogulásuk érdekében)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1246 Dátum: 2010. Február 03., 15:09:30 »
Bulldózert a Marvel világnak kb a fele letudná nyomni, pont azért, amit mondtam, mert igazából az egyetlen fegyvere az ereje. De ahogy zozi példájából is látszik, akinek van valamilyen szintű pszichikai ereje, az kapásból ki tudja ütni úgy Bulldózert, hogy még a nevére sem fog emlékezni. Az erő dologban persze van igazság, én sem állítottam az ellenkezőjét, mert az tény, hogy sok karakternek valóban csak annyi a tudása, hogy hihetetlen ereje van, ők általában a gőzgépek, amiből minden szuperhőscsapatba kell egy (annó pont ezért rakták Bulldózert is az Excaliburba, mert kellett oda is egy erőgép). Csakhogy a puszta erő nem pótolja az észbeli dolgokat, és pont emiatt tudták kismilliószor legyőzni Bulldózert, mert megtalálták azt a pontot, ahol a hatalmas erejét ki tudják kerülni, és azt ellene fordítani. És sok esetben pont emiatt győzik le Hulkot is, meg a többi hasonszőrű erőgépeket. És ez így van rendjén.

Amúgy az űrbéli példádra mondom, hogy pl Hulk is nem egyszer volt az űrben mindenféle felszerelés nélkül, és semmi baja nem volt.  ;) Amúgy Bulldi nem sérthetetlen, legalábbis nekem rémlik olyan sztori, ahol megtudták sebesíteni, sőt, elég csak a régi magyarul megjelent X-Men sztorit elolvasni, ahol a jövőből érkező robot, Nimród is majdnem kicsinálta, és sok esélye nem lett volna ellene, ha éppen nincs ott az X-Men.

Idézet
Igen, a negatív karakter a mániám, mert szerintem azok hihető alakok
Hát ez nagyon kevés karakterre mondható el, de pl Bulldózerre semmiképpen.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1245 Dátum: 2010. Február 03., 15:02:42 »
Xavier (és hasonlók) ellen levédi magát a sisakkal. Pesze, Molekula is találat, Szupit (ezt említettem is) csak példálózva írtam.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1244 Dátum: 2010. Február 03., 14:57:59 »
Akivel szemben nem lenne esélye, az mondjuk (fáj kimondani, de ebből is látszik, hogy objektív szemszögből nézem) Superman. A gyorsaságával egy másodperc alatt kidobná az űrbe, ez ellen pedig B. tehetetlen lenne.
Molekulaember? Őrszem? Emma Frost? Xavier?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Hulk
« Válasz #1243 Dátum: 2010. Február 03., 14:50:11 »
Köszi, Talgaby. Sepi jól rátapintott a negatív szereplők iránti elkötelezettségemre.  :) Na azért arről is tudnék szólni, hogy amennyiben B-nek csak az ereje van, akkor ez köbö a Marvel szereplőinek a felére igaz. (Lény, Amazon, Hulk, Tigriscápa, Góliát, estébé. ) Másrészről szerintem nem pusztán az ereje a fegyvere, ott van az állóképesség, a fáradhatatlanság, sérthetetlenség, a ki nem merülő erő, arról nem beszélve, hogy kivágod a világűrbe 10 évre, Ő még mindig ott lesz és várja a visszatérést. A többiek (Hulk is) nagyon hamar elpusztulnának itt és ez valóban tény. Akárkit kidobna egy kézitusa során és meghalna. Ha nem terem ott mondjuk Nyíl úr egy repülő kockával, hogy megmentse a delikvenst.
Igen, a negatív karakter a mániám, mert szerintem azok hihető alakok, de elfogultságtól mentesen mondom, a valóságban Bulldi a 90%-ot lenyomná, köztük Hulkot is. Akivel szemben nem lenne esélye, az mondjuk (fáj kimondani, de ebből is látszik, hogy objektív szemszögből nézem) Superman. A gyorsaságával egy másodperc alatt kidobná az űrbe, ez ellen pedig B. tehetetlen lenne.

Szóval szerintem azzal a kijelentéssel, hogy B-nek csak az ereje van, óvatosan kell bánni, mivel akkor szinte mindenkinek csak ez az egy fegyvere van. Nem lehetne úgy legyőzni, mint azt beállítják, mert lemorzsolna mindenkit (jóformán) és szép lassan menne előre. A félisten-szerűséget meg azért írtam, mert az, hogy nincs szüksége semmire (szó szerint), talán örökké élhetne(nem tudom, hogy öregszik-e a szervezete, szerintem nem), fizikailag kb sérthetetlen, erőtere van, azért eléggé kuriózum és olyanná teszi, mint Szauront. Nem olyan mágiája van neki sem, mint pl Yvorl-nak, tehát csimbumcirkusz, de azért mágia, akkor is, ha nem olyan színpadias.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1242 Dátum: 2010. Február 03., 14:05:03 »
Idézet
Bulldi is szerepel benne és talán valamilyen varázslat általlegyengített formában... erre gondolom azért volt szükség, hogykiegyenlítettek legyenek az esélyek a ződerőssel...  :woot:
Ühüm, a gond csak az, hogy akkor már három vagy négy éve abban a formában volt, tökéletesen más indok miatt (ami két szóban összefoglalható: Chuck Austen) és ez még honosításban is olvasható. X-Men v2 a cotán és majd ha kikerül az allcomicsra is, a FaNa által honosított New Excalibur-részek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1241 Dátum: 2010. Február 03., 13:15:38 »
Első sorban elmondom, hogy ezek a sorok spoiler-veszélyesek azoknak, akik még nem olvasták a World War Hulkot. Így aki inkább honosításban akarja megtudni, ne olvassa tovább a hozzászólást.

Meg azt is kiemelném, hogy a WWH alatti időkben Bulldózer már jó ideje a jók oldalán állt. Hulk hatalmas ereje pedig teljesen logikusan volt felépítve Pak által. Az egy dolog persze, hogy bizonyos szempontokat figyelembe véve nem volt reális még a Marvel univerzumhoz képest sem, de teljesen jól építette fel Pak, azzal, hogy a dühét most az elvesztett szerelme iránti fájdalom táplálja, és hogy ezért akar bosszút állni, és ebben senki sem állíthatja meg. Ezt példázta nagyon jól az X-Men elleni harca is, amiben az összes X benne volt, Bulldózerrel az oldalukon, mégsem tudták megállítani fizikai erővel. És tudom, hogy neked gyengéid a negatív szereplők, de azért Bulldózert félisten szintre emelni, bocsáss meg, de túl nagy merészség. Nagy ereje van, de ez nála is pusztán fizikai jellegű, semmi egyébben nem hasonlítható egy istenszerű lényhez. Nem véletlen, hogy még a hőskorban is viszonylag könnyedén letudták őt győzni az X-ek. Mert csak az ereje az ami van, minden másban jócskán a többi szuperember (most direkt nem a hős szót használtam) mögött kullog, és ezért tudták őt mindig is legyőzni, nem azért mert ő a rossz, és buknia kell, hanem mert egyszerűen a nagy erőn kívül semmi más nincs nála, és az más kérdés, hogy ez az erő mágikus vagy nem, nem végtelen, és legyőzhető, megállítható. Persze volt idő, amikor őt is próbálták kicsit jobban tuningolni, de azóta már inkább visszaállt nála is a régi állapot, sőt, ha jól tudom, akkor a WWH óta elő sem került.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.