Szerző Téma: Hulk  (Megtekintve 172317 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1360 Dátum: 2017. Február 22., 05:40:58 »
Huhh.Koszonom szepen.
Tenyleg egyszeru a WWH-ig.
Aztan....igen...Marvel.De,hogy ezt miert kell mindenkinel eljatszani?!Ertem en,hogy uj generaciok bevonada stb.De ez kaotikus.De tenyleg csak egyszeruen Marve- szindroma.
Na koszi szepen meg egyszer.
Parszor mef atolvasom a veget mondjuk. :rolleyes:
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1359 Dátum: 2017. Február 21., 19:42:06 »
Még talán a NewGen-en van fent belőlük, de ott is inkább a 2000 utáni történetek.

Egyébként a kronológiája nem bonyolultabb Hulk sorozatainak sem, mint a többi Marveles képregénynek. Igazából a 2000-es évek közepéig-végéig egész jól lehetett követni, utána lett kicsit kaotikusabb, ahogy a többi Marvel képregény is, mert nem egyszer indították újra, vagy nevezték át más címre.

De dióhéjban nagyjából így lehet nézni a Hulk képregényeket:

-Az első Incredible Hulk sorozat, ahogy te is mondtad 1-6-ig
-Ezután átkerült Tales To Astonish sorozatba az 59-es résztől és egészen a 101-es számig mindben szerepelt
-A TTA megszűnése után újraindították az Incredible Hulk sorozatot (ez volt a v2), csak a 102-es számtól, értelem szerűen azért, hogy tudják az olvasók, hogy onnan folytatja a sorozatot ahol a másik abbamaradt. Ez a sorozat ment egészen a 474-es számig
-Ezalatt az idő alatt persze volt más sorozata is (akárcsak Pókembernek), például a Rampaging Hulk is.
-Aztán 1999-ben újraindították a Hulkot is, ahogy az akkori összes sorozatot. Ez az új sorozat (v3) egészen a World War Hulkig ment, pontosabban a 111-es számig. Onnantól Herkules vette át a helyét még további 30 számig, de az már Incredible Hercules volt.
-A WWH után indult egy sima elnevezésű Hulk cím, de ebben már nem Bruce Banner volt, hanem a Vörös Hulk. Ezt tekinthetjük a v4-nek.
-Később, ahogy a sima Hulk számozása is elegendő volt hozzá, ismét lett Incredible Hulk amit a 600-as számtól indítottak, és futott egészen a 611-es számig
-Ezután jött az Indestructible Hulk. Ez 20 számig jutott.
-Majd jött megint egy Incredible Hulk sorozat 15 résszel.
-Aztán 2014-ben indították újra megint első számtól egy Hulk sorozatot, ismét Bannerrel. Ez a sorozat 16 számot élt meg.
-Miután ez véget ért, akkor jött egy újabb megújulási hullám, és vele együtt a Totally Awesome Hulk, amiben már Cho a Hulk. Ez most is fut odakint.
-És idén indult egy új sima, jelző nélküli Hulk sorozat, és abban most She-Hulk a főszereplő. Csak simán lehagyták a She jelzőt a neve elől.

Tehát, ahogy látszik, nagyjából a WWH-ig egész egyszerű volt követni a címet, utána lett már követhetetlen a számozása meg az elnevezése. De ez szinte minden mostani Marvel címre igaz, mert szinte évente újraindítják őket, és még megkavarják azzal is, hogy nem ugyanaz a szereplő van benne.  :rolleyes:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1358 Dátum: 2017. Február 21., 17:19:06 »
Ugy ertem,hogy volt a sima Hulk.1-6.Aztan megszunt.
Utana benne volt valamiben a Hangyaval meg nem tudom kikkel.
Azok lettek utana a Vol 2...vagy sima Hulk folytatas lett belole.(ezekben mindegyikben szerepelt?)
Aztan ossze-vissza vannak vol.3-4-5...sima Hulk meg Incredible meg meg valami Unc...akarmi.

Latom vannak itt fent meg chronopolison...de minel elolrebbrol olvasnam..
Vannak meg esetleg magyarul mashol?
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Hulk
« Válasz #1357 Dátum: 2017. Február 21., 17:03:21 »
Köszönik, jól vannak.
Ezen kívül nem igazán értem a kérdést. Szerintem kezdd el a Hulk képregények letöltőoldalán szépen sorozatonként sorjában olvasni őket.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1356 Dátum: 2017. Február 21., 15:25:16 »
Sziasztok!
Kérdezni szeretnék.
Pontosan ,hogy vannak  a Hulk képregények?
Mert nem találok semmi olyat,ahol ki is tudom bogarászni,hogy most ,akkor mi?hol?mikor?
Előre is köszi.
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1355 Dátum: 2013. Június 15., 12:16:25 »
Bizony. Bár engem nem annyira ez fogott meg a történetben, hanem egyrészt unikumnak hat, ha Hulk összecsap a Szellemlovassal, másrészt az tökéletesen el volt találva benne, hogy a Szellemlovas csak a bűnösöket bünteti meg, és Hulk nem volt az (bár ehhez azért nem árt tudni, hogy mi is zajlott a Planet Hulk alatt). Apróság, de az ilyen apróságok tudják megadni egy sztorinak azt a pluszt, amitől élvezhetővé válik. Szóval jó kis kétrészes történet volt ez, egy jó kis adjunk bele apait-anyait smash, és mégis volt benne történet. Ezért vettem meg anno eredetiben is ezt a két füzetet és ezért határoztam el, hogy mindenképpen honosítom majd.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1354 Dátum: 2013. Június 15., 11:23:54 »
Kihozták a maximumot a Szellemlovas karakteréből, szerintem! Ennél többet nem tehetett a (WWH alatt) feltápolt Hulk ellen...  :rolleyes:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1353 Dátum: 2013. Június 14., 17:44:05 »
Örülök, hogy tetszett. Bár nem egy nagy durranás a sztori, de ettől függetlenül nem rossz.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1352 Dátum: 2013. Június 14., 14:28:44 »
Köszönöm a Szellemlovas - Hulk háborúja című képregény két részét!  :worship:

Olvastam már angolul, jó volt most újra elolvasni!  :bravo:

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1351 Dátum: 2012. November 24., 17:39:21 »
Most kérdeztem meg ott, remélem felkerülnek majd idővel. A Marvel+-ban nagyon megtetszett a Szürke Hulk, és kiváncsi vagyok mi jót alkotott a nyugati parton Joe Fixit.  :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1350 Dátum: 2012. November 24., 17:33:54 »
Erre a legrövidebb válasz az, hogy réges-rég, amikor ezek készültek, a fele a Zsákra ment ki, a másik fele az STomra. Ami addig nálunk volt, itt maradt, a 'tomosak meg a Chronóra. Nem emlékszem a részletekre, de mintha minden elkészült volna abból a szakaszból, ami elkészíthető. De tényleg molzót kérdezd, mert mi csak megtartottuk a régieket, de a dolgot ő kezeli igazából.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1349 Dátum: 2012. November 24., 17:30:59 »
Akkor miért van nálatok is fent szürke hulkos részek? Ezért is kérdeztem itt, hogy azokat a részeket nem folytatnátok-e? Chronopolison megkérdezem majd akkor, de nem hiszem hogy ott megcsinálnák azokat a részeket, úgy látom inkább a Peter David utáni részeket csinálják már ott De köszi azért a választ.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1348 Dátum: 2012. November 24., 17:20:16 »
Nem. A Chronopolison keresd ezeket a sztorikat, ők vették át a Peter David-féle Hulkokból, amit lehetett.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1347 Dátum: 2012. November 24., 17:18:43 »
Kiváncsi lennék hol kezdődik el a Szürke Hulk részek? És várható-e itt az oldalon azok a részek?  :)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1346 Dátum: 2012. November 22., 22:04:07 »
Végig olvastam a Hulk Világát, csak annyit mondok EPIC  ;D Elég nagy bátorságnak tűnik nekem amúgy, hogy egy ilyen történetet ki mertek adni, hiszen eléggé távol áll a megszokott Marvel világtól.
Viszont nagyon jó, nagyon bejött  :) Mondjuk annál a résznél néztem, amikor Hulk valahogy összeilleszti a széthullott bolygót  ;D
Meg nagyon tetszett ez a science/fantasy hangulat.  Most már a Hulk megjelenéseit is figyelni fogom  :lol: Köszi a honosítást  :worship:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1345 Dátum: 2012. Szeptember 17., 18:04:00 »
Köszönöm a választ:)

Planet Hulkban az Ezüst Utazó megjelenitése számomra - mivel nagy kedvenc - óriási élmény volt...Meg az egész történet úgy szuper ahogyan van :))

Hulk leállitásához eddig egy csapat(nyi szuperhős) elég volt...most meg a föld majd összes szuperhőse tehetetlen ellene...Az elöbb kommentemből lemaradt...Fátum és Thor!!!! hol tanyázik épp a Hulk háborúja alatt??
Fátum meg saját országában tartózkodott ezalatt. Meg amúgy is, miért segítene a szuperhősöknek? Neki csak jó, hogy ha valaki legyőzi az ő ellenfeleit. Maximum éppen azon gondolkozott, hogy ha vége van az egésznek, akkor hogyan tudná átvenni a hatalmat a győztes féltől.

Fátum azért cameozhatott volna egyet, amikor is NYIL a nagy riválisa legyőzetett :)

Sok esetben tünnek föl különböző történetekben felesleges + szereplők töltelék anyagként, itt azért simán bejátszhatták volna...

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1344 Dátum: 2012. Szeptember 17., 10:43:25 »
Thor már a polgárháború alatt is el volt tűnve, hogy pontosan hol, azt csak azok tudnák megmondani, akik jobban képben vannak az akkori képregényekkel, mint én.
A Ragnarök után "halott" volt, vagy ha úgy tetszik, hibernált.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1343 Dátum: 2012. Szeptember 17., 10:36:12 »
Hulk leállitásához eddig egy csapat(nyi szuperhős) elég volt...most meg a föld majd összes szuperhőse tehetetlen ellene...Az elöbb kommentemből lemaradt...Fátum és Thor!!!! hol tanyázik épp a Hulk háborúja alatt??
Thor már a polgárháború alatt is el volt tűnve, hogy pontosan hol, azt csak azok tudnák megmondani, akik jobban képben vannak az akkori képregényekkel, mint én. A polgárháborúban is ugyebár, csak egy klón robot volt. Fátum meg saját országában tartózkodott ezalatt. Meg amúgy is, miért segítene a szuperhősöknek? Neki csak jó, hogy ha valaki legyőzi az ő ellenfeleit. Maximum éppen azon gondolkozott, hogy ha vége van az egésznek, akkor hogyan tudná átvenni a hatalmat a győztes féltől.

Amúgy meg általános az ilyen eventeknél, hogy pont az van távol az eseményektől, akinek az ereje könnyen eldönthetné a csatát. A polgárháborúból pont ezért volt eltüntetve Hulk, Thor és az egész X-Men. A WWH-nál meg más egyéb tápos hős maradt "független", csak a végén húzták elő a pakliból Sentry-t.

Újabb itteni honositott "termékért" jár a köszönet, ami nem más, mint a Planet Hulk! :worship:
Mint társ-honosító, mondhatom a többiek nevében is, hogy köszönjük a köszönetet és örülünk, hogy tetszett.  :) Az a sztori már fényévekkel jobb, mint az egész WWH.

Igen, ennek a sztorinak a vége miatt van értelme.
Meg ha belegondolunk, akkor az egésznek azért volt értelme, mert így tudták a következő, dédelgetett nagy eventből, a titkos invázióból kivonni ismét a Hulkot.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1342 Dátum: 2012. Szeptember 16., 21:08:22 »
Sziasztok!

Újabb itteni honositott "termékért" jár a köszönet, ami nem más, mint a Planet Hulk! :worship:

Tudom-tudom, már régóta fent van meg minden, de nálam mindenképp ujdonságként hatott, miután elolvastam az eddigi fellelhető WW(mint valami pankrációs monogram :lol: ) )hulk történeteket.Most tartok ép ott, hogy végre megismerjem annak előzményeit, Hulk tomboló dühének,bosszúhadjáratának körülményeit.Köszönet srácok az élményért  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Hulk
« Válasz #1341 Dátum: 2012. Szeptember 16., 10:38:37 »
Igen, ennek a sztorinak a vége miatt van értelme.

Amúgy a magam részéről Hulk, Pókember, Rozsomák feltápolását, értve mind az erejüket, mind a megjelenéseik számát és módját nem szeretem. DC-nél ugyanez igaz pl. Batmanre.

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1340 Dátum: 2012. Szeptember 15., 19:30:16 »
Számomra ez már túlzóóóó :-\
Hulk leállitásához eddig egy csapat(nyi szuperhős) elég volt...most meg a föld majd összes szuperhőse tehetetlen ellene...Az elöbb kommentemből lemaradt...Fátum és Thor!!!! hol tanyázik épp a Hulk háborúja alatt??

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1339 Dátum: 2012. Szeptember 15., 18:44:49 »
A Szellemlovas gyakorlatilag majdnem akkora kárt volt képes okozni,mint maga a Hulk az eszelős(jogos) tombolásával
Bizony, ezért is érdekes karakter a Szellemlovas, mert sokban hasonlít Hulkhoz, és az ő ereje is elég kiszámíthatatlan.

A történet vége érdekes fordulatot vett,hogy igazából ki mellé is állt a motoros hős.
Igen, és ez az a momentum ami miatt honosítva lett a történet, mert bár sok nem történik benne, ez a momentum nagyon jól ábrázolja a WWH lényegét. Nem a zúzást, hanem, hogy Hulknak valójában mi is a célja, hogy ő csak bosszút akar állni, és hogy ő volt az áldozat aki revansot vesz. Bár sekélyes, és a régi akciófilmek már milliószor kivesézték ezt a témát, attól még így is jó a történet. Azt meg senki se mondta, hogy eredeti az ötlet. :)

Ami Hulkot illeti...eszem megáll, hogy mennyire feltápolták őt, hogy még Dr. Strange és NYIL!!! is tart töle (Blackbolt elagyabugyálásáról nem beszélve....).
Az tény, hogy eléggé feltápolták, de ez a Marvel karaktereinek a nagy részére igaz. Az utóbbi évek tendenciája, hogy a korábban "átlagos" szuperhősök mind felerősödtek, és Hulk már eleve nem tartozott a kispályások közé, ő is eléggé fel lett tunningolva. Az, hogy ez mennyire lett a képregények szintjén is realista, az már más kérdés, és erről annó, az amerikai megjelenés idején is rengeteget vitáztak a rajongók/olvasók.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1338 Dátum: 2012. Szeptember 15., 16:56:00 »
Sziasztok!

Szintén köszönet a 2 szellemlovas történetért :worship:
Valóban nem sok köze van a HULK zúzásos háborújához, de azért annak mindig örülök, hogyha több - különféle - szuperhős találkozik egyazon füzetben,történetben és ilyen-olyan okok miatt aztán jól le is zúzzák egymást:) Ami Hulkot illeti...eszem megáll, hogy mennyire feltápolták őt, hogy még Dr. Strange és NYIL!!! is tart töle (Blackbolt elagyabugyálásáról nem beszélve....).Gondolom, ha Galactust hivnák segitségül még azt is legyakalná, merthát Hulk ebben a szerepben épp megállithatatlan,halhatatlan,sebezhetetlen meg MINDEN!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1337 Dátum: 2012. Szeptember 14., 10:40:41 »
Üdv! Köszi a Szellem Lovas-Hulk háborúja melléktörténetet,Sepi! :worship:
Jelentem itt vagyok :) Igen szabin voltam,aztán megláttam,hogy elkezdtétek a Hulk háborúját adni.Fogtam és elolvastam a másik oldalon az ottani eseményeket is.Az itteni is nagyon tetszett! A Szellemlovas gyakorlatilag majdnem akkora kárt volt képes okozni,mint maga a Hulk az eszelős(jogos) tombolásával :D A történet vége érdekes fordulatot vett,hogy igazából ki mellé is állt a motoros hős.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1336 Dátum: 2012. Szeptember 13., 20:45:58 »
Nocsak, egy vélemény.  :D Mi az, keildavid és sithlord szabin van?  :lol:
Nekem voltak más elfoglaltságaim. És megvártam, míg ez a két részes Szellem Lovas történet megvan és egybe olvasom el, amit már meg is tettem.
Tetszett ez a Hulk háborúja mellékszál. A történetben legtöbb oldalon nem volt túl sok szöveg, de mégis jó volt. Bár ennek az egész történetnek végül úgy alakult, hogy szinte nem volt fontos kapcsolat a Hulk háborújához. Mintha ezt a Marvel-nél reklámfogás lehetett vagy valami hasonló.
És végül: ezer köszönet a Szellem Lovas v3 12-13. számokért! :worship: ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1335 Dátum: 2012. Szeptember 13., 20:26:41 »
Nocsak, egy vélemény.  :D Mi az, keildavid és sithlord szabin van?  :lol:

Örülök, hogy tetszett, bár valóban nem egy világmegváltó történet. Én anno mindenesetre megvettem eredetiben ezt a két füzetet, mert valamiért tetszett. És tény, hogy füzetben, kézben tartva és úgy olvasva jobb összhatást kelt a történet. De még ha nem is egy nagy sztori (még magában a crossover keretein belül sem), legalább ezt is elolvashatták a rajongók magyarul.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1334 Dátum: 2012. Szeptember 13., 19:14:04 »
 Köszi az újabb részt. Nagyon tetszett, kemény volt a bunyó, és a vége is jól sikerült. :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1333 Dátum: 2012. Augusztus 31., 14:30:38 »
Kösz a Szellemlovast, hát nem sok minden történt ebbe a részben, de azért nem volt rossz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1332 Dátum: 2011. November 27., 18:19:02 »
Sámson doki fogja majd a NewGenen. Kérdezzétek őt, mikor lesz, bár a legutóbb egy hasonló jellegű kérdésre mintha valami nem _annyira_ távoli időpontot mondott volna.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1331 Dátum: 2011. November 27., 17:24:31 »
A WWH én is szívesen olvasnám! Talán egyszer valaki megkegyelmez nekünk és lehonosítja!  ;D