Szerző Téma: Hulk  (Megtekintve 172347 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Hulk
« Válasz #1300 Dátum: 2010. Március 20., 20:23:10 »
Na, akkor végül majd a doki nélkül is megcsináljátok? :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1299 Dátum: 2010. Március 20., 13:50:53 »
Nálunk lesz majd, de csak a Polgárháború után.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Hulk
« Válasz #1298 Dátum: 2010. Március 20., 13:48:24 »
ÜDV, akkor lessz majd a folytatáss is vala hol. :worship: :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1297 Dátum: 2010. Március 13., 14:01:20 »
Nálunk ennek az előzménye, a Hulk világa (Planet Hulk) van. Ennek a végén dühödik fel annyira, mint még soha.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Hulk
« Válasz #1296 Dátum: 2010. Március 13., 13:55:42 »
jó akor el kezdem olvasni látttom, hogy fent van itt nállatok. KÖSSSZIKE :worship: :worship:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1295 Dátum: 2010. Március 13., 13:32:19 »
Tudtommal a Hulk háborújában (World War Hulk) volt eddig a legdühösebb.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Hulk
« Válasz #1294 Dátum: 2010. Március 13., 13:26:57 »
üdv,tudok eggy hülye kérdést Hulkrol .......melyik eddigi történetbben volt ,a legdühőssebb-legerősebb. :headscratch: :badteeth:Mert úgy-e minnél dűhössebb annál nagyobb és erősebb is ;) :brow:      ....És lehet hogy egy kicsit torzabb is.Valamint.........mivelmár  való szinü hogy Hulk  már Mistériot is zuzzta  :lol: Misztériorol is esszembe juttot egy hülye kérdés...... :headscratch: :badteeth: Miért vana fején az a dunctos vagy  befőttes üveg, vagy eset leg akvárium. :hehe: :hehe:  Lehet hogy uborkát, vagy meggy beföttet akkart enni és rászorult a fejére s úgy maradt..... :hehe:

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1293 Dátum: 2010. Február 14., 20:32:48 »
Idézet
mondjuk tényleg nem lenne gyenge  de na, ez a lehetőség eszembe jutott, de hogy képregényhős, az nem


Idézet
Legalább egyedi neved lenne.


Mondjuk van benne valami, de itt jegyezném meg, hogy vallásomat tekint római katolikus vagyok és nem zsidó, szóval fura lenne ez a Sámson név, akárhogy is nézzük... :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1292 Dátum: 2010. Február 14., 20:28:00 »
Idézet
Visszatérve a neved eredetére, engem érdekelne az a "mise" 

Azt nem mondtam, hogy publikus... :) De maradjunk annyiban, hogy nem ezt a nevet akartam én, csak sok minden közrejátszott benne, hogy végül ez lett... ;)

értem, és bocs :)

Idézet
Az is eszembe jutott, hogy Sámsonnak hivnak
Idézet
Na az b*szna be... :lol: Már bocsánat, de ez tényleg durva lenne... :)
mondjuk tényleg nem lenne gyenge :lol: de na, ez a lehetőség eszembe jutott, de hogy képregényhős, az nem :) egyedi gondolkodás :P

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Hulk
« Válasz #1291 Dátum: 2010. Február 14., 19:06:58 »
Legalább egyedi neved lenne. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1290 Dátum: 2010. Február 14., 18:57:43 »
Idézet
Visszatérve a neved eredetére, engem érdekelne az a "mise" 

Azt nem mondtam, hogy publikus... :) De maradjunk annyiban, hogy nem ezt a nevet akartam én, csak sok minden közrejátszott benne, hogy végül ez lett... ;)

Idézet
Az is eszembe jutott, hogy Sámsonnak hivnak
Na az b*szna be... :lol: Már bocsánat, de ez tényleg durva lenne... :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1289 Dátum: 2010. Február 14., 10:23:19 »
Őszintén, a HZs tag Sámson dokit hamarabb ismertem meg, mint a képregényhőst, konkrétan addig nem is sejtettem hogy van ilyen hős,
Ezzel én is pont így voltam egy darabig, aztán a Peter Davides Hulk történeteknél tudtam meg hogy van ilyen karakter is.
És akkor Dr Samson kérdését megelőzve és válaszolva rá, először azt hittem a Dr Samson névre hogy az egy sima név, amit csak úgy kitalált, és ugyanúgy mint Genzo nem nagyon foglalkoztam vele hogy van-e valami mögötte, aztán a Hulkok olvasása után gondoltam azt hogy a karakterről jött a név. Persze azóta most már biztos vagyok hogy a többiek nagy részének is valamilyen karakterről jön a neve ahogy az enyém is.  És engem is érdekelne hogy hogyan is lett ez a neved. Ahogyan a többieké is érdekelne.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1288 Dátum: 2010. Február 14., 10:14:33 »
Kösz az ajánlást Sepi, el fogom olvasni őket. :)

Na jó, most már csak nem állom meg, hogy ne kérdezzem meg: Akkor mégis mit hittél, honnan erede a nevem? De komolyan... Mondjuk a nick nevem története is megérne egy misét, hogy miért lett az, ami... :D

Fogalmam sem volt honnan eredhet. Nem feltétlenül kell képregényhősből eredjen (pl. zozié, vagy az enyém sem képregényhősnév). Az is eszembe jutott, hogy Sámsonnak hivnak, a dr-t meg csak úgy elétetted :lol:. De igazából nem sokat gondlkodtam a név eredetén, igy hivnak és kész.
A folytatásig pedig szeretnék kicsit teljesebb képet kapni a karakterről, úgyhogy elolvasom amiket Sepi ajánlott.
Visszatérve a neved eredetére, engem érdekelne az a "mise"  :)

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1287 Dátum: 2010. Február 14., 09:20:34 »
Idézet
Ja, majd' elfelejtettem, Samson doki Hummerje nagyon ott van. Gondolom a másik is elfogadná 

Hajaj... az más kérdés, hogy az autó fogyasztását és a mai magyar benzinárakat figyelembe véve, kb annyira lenne jó, hogy havonta egyszer elmenjek vele a Móravárosi Tuskóba bevásárolni, meg vissza és már el is vinné az egész havi ösztöndíjamat... :D

Idézet
Őszintén, a HZs tag Sámson dokit hamarabb ismertem meg, mint a képregényhőst, konkrétan addig nem is sejtettem hogy van ilyen hős,

Na jó, most már csak nem állom meg, hogy ne kérdezzem meg: Akkor mégis mit hittél, honnan erede a nevem? De komolyan... Mondjuk a nick nevem története is megérne egy misét, hogy miért lett az, ami... :D

Idézet
és a folytatás is jöhet.
Jön is. Két hónap múlva, elvileg BuB már a borítót is megcsinálta ahhoz is. :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1286 Dátum: 2010. Február 14., 08:47:10 »
konkrétan addig nem is sejtettem hogy van ilyen hős, amig Sámson doki ( HZs tag) ki nem tett egy zöldhajú krapekot avatarnak a Spidertom fórumon. Akkor kezdtem sejteni, hogy talán ez a hős nem véletlenül van kitéve.
Pedig sok Hulk honosításunkban szerepel Sámson doki. Például figyelmedbe tudom ajánlani a Hulk v2 380-at (mondjuk ez nemrég került ki, lehet hogy olvastad is), abban végig a doki szerepel, de a v3-as sorozat elején is elég sok füzetben feltünik, ott elég gyakori szereplő volt, Jenkins szerette szerepeltetni, hiszen a pszichológiai stílushoz az a karakter nagyon jól passzolt.  ;)
Esetleg olvasd el ezeket is, jobb képet fogsz kapni magáról a karakterről, mint ebben a miniben, mert ahogy doki is mondta, ez inkább olyan könnyedebb sztorikból áll, az igazi Samsont a Hulkokból lehet megismerni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1285 Dátum: 2010. Február 13., 23:05:14 »
Elolvastam a Sámson doki v2 1-es számot. Őszintén, a HZs tag Sámson dokit hamarabb ismertem meg, mint a képregényhőst, konkrétan addig nem is sejtettem hogy van ilyen hős, amig Sámson doki ( HZs tag) ki nem tett egy zöldhajú krapekot avatarnak a Spidertom fórumon. Akkor kezdtem sejteni, hogy talán ez a hős nem véletlenül van kitéve. Ez van, kicsit le voltam maradva,és még most is le vagyok. De most legalább jobb később mint soha-alapon elolvastam egy Sámson doki történetet, és mostmár mindkét dokit ismerem valamenyire. Tetszett amúgy a képregény, a rajzok is szépek, a Doki pedig nagyon ász. Mind a kettő. Köszönet az egyiknek, hogy honositotta a másikat. :) :worship:
és a folytatás is jöhet.
Ja, majd' elfelejtettem, Samson doki Hummerje nagyon ott van. Gondolom a másik is elfogadná  :lol:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1284 Dátum: 2010. Február 13., 19:54:54 »
Jól hangzik! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1283 Dátum: 2010. Február 13., 18:15:56 »
Hát, egy komolyabb hangvételű történet még van a tarsolyomban a dokival, de arra majd beíró is kell, mert egy piszok régi Marvel Team-Upról van szó... ;)

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1282 Dátum: 2010. Február 13., 15:11:08 »
Kösz szépen. Hát a Doki karakterét legnkább az itt lévő halálra itélt nős sztoriból ismerem, és először arra számítottam, hogy ez a történet is olyan komor lesz, úgyhogy kicsitt meglepett as könnyed hangulat. Elég szórakoztató volt, meg minden, de ha lesz még olyan drámai Samson Doki történet, azt is örömmel olvasom majd! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1281 Dátum: 2010. Február 10., 21:43:23 »
Igen, marad. Talán az utolsó rész vége lesz az, ami kicsit komolyabbra sikerült a kellenténél, de alapjában véve ez vicces, könnyed kis sztori. ;)

Nem elérhető eLeM

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Hulk
« Válasz #1280 Dátum: 2010. Február 10., 20:19:33 »
es a Samson szam kellemes kis tortenet volt, remelem marad a tobbi resze is hasonlo

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1279 Dátum: 2010. Február 10., 20:07:42 »
És nagy világmegváltásra senki se számítson. Ez egy könnyed kis sorozat, amit nem kell komolyan venni, de én pont ezért szeretem.
Szerintem nem kell, hogy mindig a világmegváltásról szóljon. Könnyed kis sorozatok is tetszenek nekem.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1278 Dátum: 2010. Február 10., 19:57:15 »
Idézet
Ahogy látom az-az öt rész öt különálló történet lesz, ahogy kivettem ebből a történetből, bár lehet hogy a második az ennek a folytatása lesz.
Öööö...nem igazán. Tulajdonképpen az 5-ből az 1-2. és a 4-5. részek adnak egy kerek sztorit, a 3. amolyan töltelék sztori, míg a 4-5. rész igazából egy két részes sztori, ami egymásra épít... igen, kicsit bonyolult... :)

Idézet
Az autója, amin rajza van a samson felírat. Az talán akár Samson-mobilnak is nevezhető, mint a Batmannél a Batmobil.
Na igen, azt a kocsit én is nagyon bírtam, mikor először megláttam... :)

És nagy világmegváltásra senki se számítson. Ez egy könnyed kis sorozat, amit nem kell komolyan venni, de én pont ezért szeretem.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Hulk
« Válasz #1277 Dátum: 2010. Február 10., 19:16:56 »
kár hogy a skrull-nak csak ennyi szerepe volt. Kíváncsi lettem volna egy-két beszélgetésükre.
Az a baj, hogy ezt az epizódot régen már legalább kétszer, de talán többször is részletesen körüljárták a Marvelnél. Így ennek a kis kikacsintásnka még elment, de utána már az ötlettelenség jelét mutatta volna, ami ellentétben áll majd a sorozat azon aspektusával, hogy egy csomó Zzzs-kategóriás alak fog előbukkanni, és igen, az Élő Totem volt az egyik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1276 Dátum: 2010. Február 10., 19:12:54 »
Samson-nak és BuB-nak köszönöm a Dr. Samson vol. 2. első részét!  :worship: :worship:
Nem tudtam, hogy Samson kozmikus körökben is ilyen népszerű pszichológus!  :badteeth:
Az az élő totem egy kicsit erős volt...  :blink:
Strange apródja poénos figura!  ;D

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1275 Dátum: 2010. Február 10., 16:19:16 »
Köszönöm Dr Samsonnak és BuBnak a Dr Samson 1. részét.
Ahogy látom az-az öt rész öt különálló történet lesz, ahogy kivettem ebből a történetből, bár lehet hogy a második az ennek a folytatása lesz.
Jó történet volt, szegény Dr Strange megértem hogy meg akart szabadulni Jack-től. Csodálom hogy Dr Samson azután hogy látta, hogyan ébresztette fel Dr Strange-t elfogadta Jack-t útitársául. Remélem találkozunk még vele, és fog még olyanokat csinálni, mint amit Dr Strange-el csinált.
az elejét is jól kitalálták, hogy egy skrull-t próbál éppen lebeszélni az atombombák kilövéséről, pedig nem is figyel a skrull-ra és az álmaira, de persze utána rámondja hogy, "ezek teljesen normális dolgok" kár hogy a skrull-nak csak ennyi szerepe volt. Kíváncsi lettem volna egy-két beszélgetésükre.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1274 Dátum: 2010. Február 10., 13:54:43 »
Ezer köszönet dr samson és BuB a Sámson Doki v2 1. részért! :worship: :worship:(Remélem jó helyre írom ezeket a hozzászólásokat.)
Leonard Samsonról nem is gondoltam, hogy ő néha vicces is szokott lenni. Mert ő nem olyannak tűnt. Inkább olyannak, hogy drótkötélből vannak az idegei.
Az autója, amin rajza van a samson felírat. Az talán akár Samson-mobilnak is nevezhető, mint a Batmannél a Batmobil.
Kommunikációs eszközei is vannak.(Ezeket a klasszikus időkben pl. a Chronopolison lévő Hulkban nem voltak olyanok.)
Hibákat is találtam a történetben. A 06. oldal 5. panel "De mielőtt ezt megette volna"szövegbe hiányzik egy "T" betű a Megette szóból, ami a megtette lenne.
14. oldal 1. panelen a "Brian Jonessazl".
20. oldal 4. panelen a "fogvat artott".
Ennyi volt.
SOk sikert kívánok neked dr samson a Sámson Doki v2 mini folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1273 Dátum: 2010. Február 06., 14:46:32 »
Én is csak nemrég olvastam.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1272 Dátum: 2010. Február 06., 14:43:06 »
Ez utóbbit nem tudtam.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Hulk
« Válasz #1271 Dátum: 2010. Február 06., 14:39:43 »
Egyébként kék Hulk csak egyetlen egyszer volt, de az sem igazán kék volt csak a rajzokban tünt úgy,

 :headscratch: Legalább kétszer. Mert a Cap Universe minin kívül szerepelt a 98-as The Incredible Hulk and Sub-Mariner Annual-ben is.