Szerző Téma: Hulk  (Megtekintve 174548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1210 Dátum: 2009. December 23., 17:27:54 »
Te mit kötözködsz, vazze? Igenis szerettek a Ságváriban a 12C-sek, akiket tanítottam most ősszel a gyakorló tanítás alatt...  

Idézet
Biológia tanár? Hát gratulálok előre is nekem a biológia mindig is olyan volt hogy van ami érdekes és van amiről meg jobb ha nem nem tudok.(én inkább a történelemben vagyok otthon).

Hát, már megint nagyon offolunk, de a másik szakam a történelem. Hivatalosan majd biológia-történelem szakos tanár lesz...  


Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1209 Dátum: 2009. December 23., 17:19:37 »
Idézetet írta: keildavid
Ja még valamit. biológia tanár leszel Dr Samson? gratulálok és sok sikert kívánok neked!
Előre sajnálom azokat a diákokat akiket oktatni fog.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1208 Dátum: 2009. December 23., 17:07:21 »
Ezer köszönet Dr Samson a Hihetetlen Hulk v3 31. és 32. számokért!        Ebben a két részben végre kiderült, hogy Bruce hogyan gyógyult ki a betegségből. A Vezetőről bár nem gondoltam, hogy ő meghalt(a Chronopolison lévő Hulkban nem tűnt annak, csak azt hitték). A 31. számban felbukkant és ahogy látom ő segíteni akart Bruce Bannernek, és oda adja neki azt, amiről kiderült, hogy mi a gyógymódja. És ahogy látom akkor ennyi volt a Vezetőről. És érdekes a 32. számban aztán voltak pár vendégek az F4 és Hangya(Scott Lang). Scott Langről nem gondoltam, hogy ő ilyen jól tudja, hogy mit kell tenni. (Ilyen eseményt eddig a Bosszú Angyalai v1 93. számban láttam. Tudom ott még Henry "Hank" Pym volt a Hangya és a Vízió belsejébe volt, hogy "kigyógyítsa" őt.)
Vissza a Hulkhoz. Azt én se gondoltam, hogy Bruce apjának a csontjaiból vettek ki DNS-mintákat. És ha már Bruce apjáról beszélek. Ezt eddig én nem tudtam, hogy tényleg meghalt. De most hogy itt látom, akkor tényleg igaz.
És jól olvastam. Hogy jövőre a Hulk v3-ból tpb formátumba fogod ezeket folytatni. Ez egy nagyon jó ötlet. Előre is sok sikert kívánok neked a jövő évi Hulk honosításhoz! És tényleg igazad van, hogy az 50. számtól kb. 4-6 részes a történet(a comicvine-en láttam).
Ja még valamit. biológia tanár leszel Dr Samson? gratulálok és sok sikert kívánok neked!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1207 Dátum: 2009. December 23., 16:36:05 »
Köszönöm a válaszokat akkor tényleg a csontból vettek azt tudtam hogy a csont nem porlad el de hogy DNS mintát lehet-e venni belőle abban nem voltam biztos. Biológia tanár? Hát gratulálok előre is nekem a biológia mindig is olyan volt hogy van ami érdekes és van amiről meg jobb ha nem nem tudok.(én inkább a történelemben vagyok otthon). Reed szövegeit akkor ezért nem értem sokszor mert nem biztos hogy van értelme ha jól következtettem ki amit mondtatok.


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1206 Dátum: 2009. December 23., 16:27:59 »
Idézet
mivel majdnem kerek egy hónapja írtad hogy akkor kaptad meg eredetiben így olyan február/márciusra vártam őket szóval gratulálok és köszönöm hogy ilyen gyorsan lefordítottad és beírtad ezt a két képregényt Dr Samson.
Nincs mit. Igazából már mindenképp be akartam fejezni idén ezta  sztorit, nem akartam már ezt tovább húzni, mert még így is az 50. számtól számolva valami harminc egynehány szám van hátra, amit meg kellene majd csinálni...

Idézet
Feltámadt és kész lehetne mondani. Érdekes volt hogy gyakorlatilag csak azért hívta oda Hulk-ot hogy Bruce tanúja lehessen a "halálának".
Hát tényleg nem sok értelme volt az biztos. Egyébként, én ahogy levettem fordítás közben, azt hiszi, hogy a mindenható, vagy a jó ég tufja ki támasztotta őt fel, vagy csak úgy lett, mert lennie kellett. A halála meg persze most is erősen relatív fogalalom, de ezzel már nem árulok el nagy titkot szerintem...  

Idézet
talán a csontból vettek de mivel nem vagyok biológus ezért ezt nem mondom biztosra.
Én viszont az vagyok (jobban mondva biológia tanár leszek nemsokára), és azért a csontok nem porladnak el olyan gyorsan...  

Idézet
Reed pedig hozza a formáját el sem tudom képzelni milyen lehet lefordítani azokat amiket mond én még sokszor magyarul sem értem mit mond nemhogy angolul.
Ahogy talgaby mondta egyszer: áltudományos szövegeket nem nehéz tudományosnak látszóan fordítani...  


Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1205 Dátum: 2009. December 23., 16:09:39 »
Igazi karácsonyi meglepetés volt számomra hogy már ilyen hamar olvashattam a kigyógyulás történetét, mivel majdnem kerek egy hónapja írtad hogy akkor kaptad meg eredetiben így olyan február/márciusra vártam őket szóval gratulálok és köszönöm hogy ilyen gyorsan lefordítottad és beírtad ezt a két képregényt Dr Samson. És akkor a képregényekről:
31: Hát meg kell valljam nem igazán értettem hogy a Vezető valójában hogyan is maradt életben de mivel már annyi feltámadás volt a Marvel univerzumban ezért nem is nagyon kell hogy értsem hogy hogyan is támadt fel.Feltámadt és kész lehetne mondani. Érdekes volt hogy gyakorlatilag csak azért hívta oda Hulk-ot hogy Bruce tanúja lehessen a "halálának".
32: Szóval így gyógyult meg kicsit másra számítottam de nem baj így is jó volt a történet. Csak azt nem értem hogy hogyan vehettek DNS mintát Bruce apjától amikor ő már rég meghalt a teste pedig elporladt így nem nagyon tudtak DNS mintát venni tőle (vér nyál stb) talán a csontból vettek de mivel nem vagyok biológus ezért ezt nem mondom biztosra. Reed pedig hozza a formáját el sem tudom képzelni milyen lehet lefordítani azokat amiket mond én még sokszor magyarul sem értem mit mond nemhogy angolul.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 23., 16:12:44 írta Amondin »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1204 Dátum: 2009. December 23., 14:07:56 »
Nem kis szenvedések árán, de meg van a mai frissítés...

[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2264&catid=11&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Hulk v3 31

Hulk v3 32[/a]


Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Hulk
« Válasz #1203 Dátum: 2009. December 20., 20:34:38 »
Most olvastam el a Hulk Világa What If-et, és meg kell mondjam tetszett. Az első sztori jó volt, de nekem a második történet lett ezekből a sztorikból a kedvencem. Remek történet és irónia egyben, olyan mintha Bruce/Hulk lenne annak a világnak a tényleges istene. Szóval nagyon jó!  A harmadik, egyoldalas sem volt rossz, vicces az biztos.  Köszönet a honosításért Dr Sámson és Sepi!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 20., 20:35:14 írta benya11 »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1202 Dátum: 2009. December 19., 09:19:56 »
Egyébként ez már nagyon off lesz, de olyan szempontból érdekes amit mondasz, és örülök is neki, mert pont a múltkor került szóba, hogy vajon mennyien olvashatják el a híreket és egyáltalán tudják-e az emberek, hogy miket írunk le oda...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1201 Dátum: 2009. December 18., 18:49:27 »
Idézetet írta: dr samson
Egyébként meg nyugi, nem te lennél az első, aki nem olvassa el a főoldali híereket, hanem csak fogja a képregény és viszlát...
Ami azt illeti én imádom olvasni a főoldali híreket, van amikor tudom hogy olyan képregény lesz ma amit nem fogok elolvasni de megnézem mit írnak róla.(Volt már olyan hogy valamit nagyon nem akartam elolvasni de elolvastam hogy mit írtak róla a főoldali hírekben így belekezdtem az olvasásába)Meg még borító alapján is volt ilyen hogy nem akartam elolvasni de a borítója megfogott és így kezdtem bele az olvasásába.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1200 Dátum: 2009. December 18., 18:19:57 »
Persze, kérdezni nyugodtan lehet, csak majd későbbi tanulmányaid során rájössz, hogy amit tudsz, azt felesleges megkérdezni...  Egyébként meg nyugi, nem te lennél az első, aki nem olvassa el a főoldali híereket, hanem csak fogja a képregény és viszlát...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1199 Dátum: 2009. December 18., 17:07:03 »
Elolvastam a főoldali hírt is csak ez egy amolyan "tudom a választ de azért a biztonság kedvéért megkérdezem" kérdés volt, hátha valamit elnéztem hátha valamit félreértelmeztem hátha... gondolom érted. A jövőben majd igyekszem nem feltenni ilyen kérdéseket de ígérni nem ígérek semmit
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 18., 17:07:20 írta Amondin »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1198 Dátum: 2009. December 18., 09:32:21 »
Idézet
Kár hogy vége lett de gondolom lesznek helyette mások.
Mint az a hírből is kiderül, ha elolvassa valaki.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1197 Dátum: 2009. December 17., 17:49:09 »
Idézetet írta: dr samson
Ellenben sajna továbbra is szomorú vagyok, a rendkívül gyér hozzászólási hajlam miatt...
Akkor én is írok egyet(nem mintha nem akartam volna írni de ezt nem lehetet kihagyni)
Köszönöm Dr Samsonnak és BuBnak a MK Hulk utolsó részét.
Jó kis befejező rész volt. Förtelmet igen könnyen legyőzték de jók voltak Hulk mondatai Förtelemhez.
A legviccesebb szerintem az volt amikor Hulk közli Rickkel hogy még nem döntötte el hogy amikor azt mondta "Majom" akkor az igaziról vagy Rickről beszélt. Nem mintha lenne külömbség kettejük között.
Na jó Majom egy hangyányival... akarom mondani bolygónyival okosabb Ricknél.
Kár hogy vége lett de gondolom lesznek helyette mások.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1196 Dátum: 2009. December 17., 08:28:12 »
Olyan ez, mint a menzás fasírt: addig jó neked, amíg nem tudod, miből van...  Ellenben sajna továbbra is szomorú vagyok, a rendkívül gyér hozzászólási hajlam miatt...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1195 Dátum: 2009. December 16., 19:57:21 »
Akkor viszont nem szerb, hanem horvát; a neve viszont ,,lengyeles''...  
Hagyjuk a származását, szerintem!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1194 Dátum: 2009. December 16., 19:48:13 »
Emil Blonsky a hidegháborús képregényekben volt jugoszláv nemzetiségű, de a szovjet blokknak dolgozó kém. Aztán ahogy telt múlt az idő, és bekövetkezett némi retcon, a 80-as évek közepétől a Handbook-okban ukrán nemzetiségüként volt megjelölve. Majd a 2004-től újra jugoszláv lett, és születési helyeként Zágráb van megjelölve.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1193 Dátum: 2009. December 16., 19:47:53 »
A Marvel honlapja szerint Zágrábban született, és Yugó kém volt. Csak a magyar leírásában szúrt el valaki valamit, mert ott írták orosz ügynöknek.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1192 Dátum: 2009. December 16., 19:44:29 »
Sose bízz az adatlapokban...  De most már kíváncsi vagyok, lehet utána keresek.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1191 Dátum: 2009. December 16., 19:43:37 »
Egy adatlapon olvastam, hogy jugoszláv kém (volt).  
Csodálom, hogy Rick nem alakult át, ez kisebb hiba volt a storyban; vagy ilyen rövid hatótávolságú a nagyerejű gamma-sugárzás?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1190 Dátum: 2009. December 16., 19:40:22 »
Öööö...senki nem mondta, hogy itt is ugyan azok a nemzetiségek, de én eleve úgy emlékszem, hogy orosz volt.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1189 Dátum: 2009. December 16., 19:38:39 »
Samson-nak és BuB-nak köszönöm a MK Hulk 16.-ot!    
Blonsky nem szerb (jugoszláv)? Hogy lehet a szülővárosa Csernobil (Ukrajna)???

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1188 Dátum: 2009. December 16., 17:37:16 »
Akkor jól láttam a Chronopolison levő Hulkba, hogy Ross Tábornok felbukkant. Nemrég azt is elolvastam, amelyben kiderült, hogy hogyan tért vissza.
Köszönöm a választ.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1187 Dátum: 2009. December 16., 17:34:24 »
Idézet
Sőt, a 616-os a képességeit is éppen kémkedés közben szedte össze.
És mi lenne, ha nem lőnéd le az egyik jövő évi minisorozatom összes poénját?

Idézet
És tényleg most eszembe, hogy Ross tábornok is felbukkant. Az eredeti 616-os történetbe azt olvastam, hogy ő meghalt. Pedig a Hulk v3-ban látható, hogy él.
Ha figyelmesen végigolvasod a Chronopolison a történeteket ez is, kiderül, de amúgy a Vezető támasztotta fel.  

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1186 Dátum: 2009. December 16., 17:18:46 »
Hát mint mondtam már, Förtelem 616-os történet esetéről nem tudok semmit. Mert eddig csak a Chronopolison levő Hihetetlen Hulkba láttam eddig.
És tényleg most eszembe, hogy Ross tábornok is felbukkant. Az eredeti 616-os történetbe azt olvastam, hogy ő meghalt. Pedig a Hulk v3-ban látható, hogy él. Hogy lehetséges ez? Vagyis mi igaz és mi nem?
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 16., 17:20:23 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1185 Dátum: 2009. December 16., 17:10:33 »
Idézetet írta: dr samson
Idézet
Hát Förtelemről nem gondoltam, hogy ő egy kém.
Pedig nem olyan meglepő, az eredeti Förtelem is az volt.  

[span style=\'color:#000000;background:#000000\']Sőt, a 616-os a képességeit is éppen kémkedés közben szedte össze. [/span]
Az MKH 16. része nagyon jól sikerült honosítás, köszönet érte.  
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 16., 17:40:52 írta Ben Reilly »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1184 Dátum: 2009. December 16., 16:32:26 »
Idézet
Hát Förtelemről nem gondoltam, hogy ő egy kém.
Pedig nem olyan meglepő, az eredeti Förtelem is az volt.  Mindenesetre köszi a hozzászólást.  


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1183 Dátum: 2009. December 16., 15:03:59 »
Hát Förtelemről nem gondoltam, hogy ő egy kém.(Bár lehet azért, mert nekem nem ismerős ez a tény.) Én nem csalódtam a befejező részben. Csak egy kicsit fura volt a vége. Mert pl. Hulk és Rick megmenekültek, a Majom pedig nem volt ott velük. A Förtelem pedig rémisztően nézett ki a végén, amikor úgy villogott a szeme. Ami az a jele, hogy még visszatérhetne. És ennyi volt. Vége lett. Hát szokatlan egy befejezés volt.
Azért annak örülök, hogy más Hulk mini sorozatok is lesznek, mint a Hulk:Pusztítás és a Sámson Doki. Sok sikert ehhez előre is sok sikert kívánok neked!
És ezer köszönet Dr samson és BuB  Marvel Kalandok Hulk 16. részért!        Akkor ennyi volt ebből a sorozatból.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Hulk
« Válasz #1182 Dátum: 2009. December 16., 09:01:23 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2246%3Amarvel-kalandok-hulk-16&catid=11%3Ahulk&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Marvel Kalandok Hulk 16[/a]


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Hulk
« Válasz #1181 Dátum: 2009. November 26., 17:54:02 »
Az Adventures valójában zsebkönyvekre dolgozik. A Hulké nem ment jól, így a második gyenge eladásai után leállították a sorozatot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden