HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

MATINÉ vagy amit akartok! :)

(1/129) > >>

Sepi:
Köszönjük szépen.  :) Azóta már mi sem számoljuk, hogy mennyit honosítottunk.

hegyitomi:
Most olvastam az 1500. alkalomra kiadott számot. Pedig már leég régóta ül a vinyómon. Azóta ha jól számolom eltelt 12 év, szóval túl lehettek megint 1500 számon, ami nem semmi.

Noha manapság már csak egy-két képregényt töltök le a tőletek (Grimm, Tarot), azért fogadjátok elismerésemet áldozatos munkátokért. :)  :worship: :worship: :worship: :worship:

Zerit:
John Hurt az 1984-ben hmmm, zsenialis volt.
Mesemondokent is fenomenalis volt, utanozhatatlan es potolhatatlan szinesz.
http://www.youtube.com/watch?v=xF8VgHb_HkI

Fairlight:
Szerintem 70 % unalmas  volt a Warhammer 40K-nak...az elején nem jött át az űrgárdista kiképzés érzés, úgy mint a könyvben...zavaró volt, hogy folyamatosan teljes menetfelszerelésben voltak (még a szanitéc is abban kezelte őket a visszaérkezés után... :nemtudom:)...aztán meg baktattak...baktattak...volt egy hatmatgyenge rohan a káoszgárdista csata...és a 70%-a el is ment a filmnek...

A többi már jó volt, de nem feledtette a forgatókönyv korábbi nyögvenyelését.

És hamár Warhammer 40K feeleing ...eddig csak a Dawn of War I Alappal játszottam(úgyhogy nem tom a többiben van-e valami finomság)...na annak a bevezetőintrójában a csata...az feelinges...érdekes, hogy az Ultramarinokban közel sem volt semmi hasonló pörgés...

Aldarion:
Igen, volt még pár emlékezetesebb alakítása, igazándiból a képregényes vonatkozása miatt emeltem ki pont ezt a hármat.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése