Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 836764 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #438 Dátum: 2008. Június 09., 18:12:24 »
Már itt is a WW The Fallen-re gondol mindenki? A neten is ez söpör végig, de miért csak most? Kicsit bugyuta, szétnéztek a TF Univerzumban és rájöttek "jééé, van The Fallen nevű karakter is, vazze! akkor tuti erre utal a cím!"    

Egyébként szerény angol tudásom is arra enged köveztetni, hogy nem róla van szó. Mert ha az adott karakterről lenne szó akkor "The Fallen's Revenge" és nem mint jelző lenne használva "Revenge of the Fallen". Másfelől Orci-ék azt sem tudják ki az a The Fallen.  

Én Screamer visszatérésére gondolok. Hisz hagyta elbukni szeretet vezérét, elvesztette az AllSpark meg azt a pár harcost, akinek parancsolgathatott. Egyébként az új "The Reign of Starscream" képregényben felbukkan Barricade, aki nem halt meg... annyira. A sorozat 3. számának borítóján pedig Arcee és Cliffjumper látható. Azon felül az UK Titan sorozatban felbukkan majd Scorponok is.

Na, lehet találgatni, spekulálni. De lefogado, hogy Wheelie is benne lesz a filmben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 09., 18:13:19 írta Optimus Prime »
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #437 Dátum: 2008. Június 09., 11:03:45 »

Ez biztos? Nem lehet Megatron? Esetleg Unikron (aki állítólag a 3. részben jön)?
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #436 Dátum: 2008. Június 08., 11:34:29 »
A cím nem az Álcákra vonatkozik, hanem a Fallen karakterre a Dreamwave képregényekből, rá pedig a Kárhozott fordítás eléggé passzol.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #435 Dátum: 2008. Június 08., 00:57:05 »
Na ehhez már én is hozzászólok...

Egyfelől, a cím Revenge of the Fallen, ami szerintem inkább a Bukottak bosszúja lenne, másfelől az új szereplőkről pár oldallal ezelőtt már folytattunk egy hosszabb eszmecserét, akit érdekel lapozzon vissza, mert érdemes. Egy forgatókönyvre való ötletet elpufogtattunk, tehát ha gyanús egybeesés lenne az ott felsorolt ötletek és a Tf 2. film között, az csak azt igazolja, hogy Michael Bay is a HZs fórumot olvasgatja titokban...

Az új szereplőkről: Én úgy hallottam, hogy Autobot oldalon két fővel bővül a csapat: Röptűzre és Arszira lehet számítani, míg az Álca oldal alapjaitól épül újra, azaz állítólag visszatér Üstökös és hoz magával egy rakat új arcot. De hogy azok ki lesznek az még kérdéses. Fülelőt hallottam emlegetni, de majd kiderül.

Apropó! Valaki tud valamit arról, mi lett Skorponnok sorsa? Az első moziban elég keveset sugallt az a jelenet, hogy visszaásta magát a homokba...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #434 Dátum: 2008. Június 07., 22:48:03 »
Kid a hiányosság pótolva!
 

Jetfire is lesz ha minde igaz egy lopakodó alt móddal! Hmm nem lenne rosz!
Jazz pedig ha visszatérne! De jó lenne. Bár szerintem kicsi a valószínűsége..


Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #433 Dátum: 2008. Június 07., 12:23:01 »
Nem vagyok én türelmetlen... Csak már úntam Dagobert bácsi képét és mikor megláttam, hogy frissült az oldal megörültem, majd mikor láttam, hogy nincs TF szomorú lettem!  Persze ezer köszönet a fordítóknak!    

Megnéztem a film adatlapját az IMDB-n és szomorúan láttam, hogy Simmons ügynök visszakerül a filmbe. De érdekes pletykaként ott van Jazz visszatérése. Valami Info, hogy kik lesznek benne új robotok? Én Sokkolóról hallottam. De remélem az autobotok többen lesznek, nem lesz megint olyan gyér a felhozatal!

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #432 Dátum: 2008. Június 07., 00:36:16 »
Ejnye Clio, nem látogatod a mozis oldalt?  

Ja, amúgy ne lepődjetek meg, kapni fogtok egy körlevelet a honlapról, de egyszeri alkalom lesz, úgyhogy nem kell félni, hogy tele szemetelem majd a postafiókotokat.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 07., 08:08:33 írta talgaby »

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #431 Dátum: 2008. Június 07., 00:00:48 »
Ej de türelmetlen valaki. Én inkább örülök hogy önként fordítják. ( különben én is nagyon várom)


Nocsak Optimus új infók és itt a hálózsákon! " Kárhozott visszatérése?" ha jól értem.. Már csak egy év van hátra a bemutatóig.. kb Bár a forgatást is csak most kezdték.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 07., 08:08:53 írta talgaby »

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #430 Dátum: 2008. Június 06., 22:32:51 »
Egy kis jó hír: tegnap bejelentették hivatalosan (Transformers.com) az új Transformers film címét
Transformers 2: Revenge of the Fallen
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 07., 08:09:09 írta talgaby »
"Give me your face!"

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #429 Dátum: 2008. Június 06., 16:00:55 »
Megint nincs TF...        

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #428 Dátum: 2008. Június 01., 13:39:03 »
Na most örülök igazán, hogy nem nyúltunk a IDW Transformers mozis füzeteihez.  
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #427 Dátum: 2008. Május 31., 16:21:30 »
Az nem valami sok. Már maga az 1ső szám sem érte meg ki adni érte a pénzt ahhoz túl vékony volt.

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #426 Dátum: 2008. Május 30., 22:34:31 »
Igen, Kup és Rodi visszatérnek. Na, de mennyi idő után? Lévén nálunk anno kimaradt "pár" szotir azt hittem Furman csak úgy előkapta őket és beírta a sztoriba. Pedig már rég bemutatkoztak és szerepeltek benne. De igaz, sok karakter egy-egy reflektorfény után totál eltűnik.

Ma megvettem a Transformes Magazin 2. számát. Benne a Titan Comic Megatron képregénye, valamint az IDW Official Movie Prequel képregény első szelete. Lévén, mint anno  Marvelt is, több részre osztva közlik. Ajándék ezúttal csak hat körmatrica.
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #425 Dátum: 2008. Május 28., 16:21:44 »
Azért a pillanatnyi feltűnés nem egyedülálló Ciklon és Ostor esetében. A bemutatkozó történetük után, kevés kivételtől eltekintve, jobbára eltűntek a figurák. Csörlőt, Csákányt, Vágányt vagy Füstfelhőt a 14. részbeli feltűnésük után csak nagyítóval lehet megtalálni, jó ha egy-egy panelon szerepelnek. Motorszárny, Tajték, Észlelő szintén alig szerepelnek a Kibertroni történetek után. De a többi álca célmester se kap sokkal több műsoridőt, csak majd jóval később, Lődöző tér vissza valamennyire. Nincs ebben semmi rendkívüli. Kup és Nagyágyú egyébként pont kivételek, Ők Furmannál rendszeresen visszatérő mellékszereplők maradnak.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #424 Dátum: 2008. Május 28., 08:55:10 »
Hát, nem tudom.  A Hasbro-nak igaza van, hiszen a képregény megjelenés biztosan feldobja egy figura értékesítését. (És nekik gondolom ez az ami számít) És Optimusnak is igaza van, mivel, ha már belerakják a történetbe akkor (a történet szempontjából) értelme legyen.

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #423 Dátum: 2008. Május 27., 13:08:30 »
Hát hogy ott van Cyclonus és Scourge, pedig mindenki tudja hogy csak később jelennek meg és Unicron teremtményei. Sztori, de főkép fan odalról nézve ez baki. (Hasbro) Marketing szempontból nem.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 27., 13:40:17 írta talgaby »
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #422 Dátum: 2008. Május 26., 17:41:13 »
Idézetet írta: Optimus Prime
Idézetet írta: Optimus Prime
Ostor és Ciklon megjelenése csakugyan érdekes a Headmasters-be. Anno jómagam is meglepődtem.
Lévén, mint Elwood is említi figuraként is kijöttek, mint Targetmaster és a rajzfilm 4. évadában is azzá válnak, az oka, hogy ide is bekerültek. Bár dialógusok nemigen van, szóval inkább a rajzoló "hibája" a megjelenésük.

A hibát itt nem szószerint értettem, ezért is tettem idézőjelbe.


Akkor nem tudom, mit értettél "hiba" alatt.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #421 Dátum: 2008. Május 26., 16:31:48 »
Idézetet írta: elwood
Idézetet írta: Optimus Prime
Ostor és Ciklon megjelenése csakugyan érdekes a Headmasters-be. Anno jómagam is meglepődtem.
Lévén, mint Elwood is említi figuraként is kijöttek, mint Targetmaster és a rajzfilm 4. évadában is azzá válnak, az oka, hogy ide is bekerültek. Bár dialógusok nemigen van, szóval inkább a rajzoló "hibája" a megjelenésük.
Már miért lenne a rajzoló hibája? Ostor és Ciklon a targetmaster játéksorozat része volt. A Hasbro, mint megrendelő, nyilván elvárta, hogy a sorozat összes figurája, ha másképp nem is, felsorolás szinten megjelenjen az általa megvásárolt felületen. Az író (Budiansky) megírta a történetet, a rajzoló (itt Frank Springer) megrajzolja. Az, hogy az író nem ad annyi mondatot egy karakter szájába, nem szerepelteti őket annyiszor, mint azt a rajongók szeretnék, az nem a rajzoló hiába. Vagy Vaktöltény és Golyóvető szerepeltetése is hiba volt, mert ők sem sok terepet kaptak a későbbi füzetekben.

A hibát itt nem szószerint értettem, ezért is tettem idézőjelbe.

Idézet
Szerintem nincs itt semmi hiba. Az amerikai Marvel TF univerzum szempontjából, amibe a Fejmesterek mini beletartozott, Unikron és az egész filmes hóbelebanc Simon Furman megjelenéséig nem is létezett. Innentől itt Ostor és Ciklon ugyanolyan mezei Álcának számít, mint pl: Romboló vagy Villámszárny. Még az alternatív jövőben játszódó rész se mondja ki nyíltan (csak utal rá) hogy Ostor és Ciklon Unikron teremtményei lennének.
Más kérdés, hogy a rajzfilm alapján (és ennek hatására SimFur a Marvel UK-ben) mi egyértelműen Unikron teremtményének tekintjük őket, de nemsokára jön ki a Spotlight: Cyclonus, ahol megint nem ez a helyzet

Nekem ők már mindig is Uincron teremtményei maradnak. Min. 200x láttam a TFTM-et.

Idézet
Amúgy, most hogy megnéztem, az alternatív jövőben is "beszél" Lézercsőr.

Igen, ez érdekes. Ano fucsáltam is, főleg mert még nem olvastam az első számokat.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 26., 17:38:49 írta elwood »
"Give me your face!"

Nem elérhető SkleshN

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #420 Dátum: 2008. Május 26., 11:33:34 »
Idézetet írta: Optimus Prime
Aki tud angolul felkereheti bármelyik nagyobb TF fan olat ott is fent van minden Marveles jellemzése. Seibertron.com, TheTransformers.Net, Unicron.com
Igen, köszi, magam is rátaláltam ezekre az oldalakra, csak hát a lefordításokhoz nem töltöttem sok időt.    
Az oldaladat is ismerem, bár néhány linkre 404-es hiba lép fel, tehát nincsenek meg a hivatkozásra mutató fileok... gondolom még a tárhely váltások során bennmaradtak ezek...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Idézetet írta: elwood
A More Than Meets the Eye-ban van Carnivacről is jellemzés.

Rákeresek neten, hátha fent van...vhol... vagy ha tudtok linket hozzá...
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat ehhez a felvetett témámhoz!

" Freedom is the right of all sentient beings. "
-- Optimus Prime


Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #419 Dátum: 2008. Május 25., 09:49:54 »
Idézetet írta: neverlivetosee
Köszi a válaszokat!
Amúgy a Crossing Over alatt nem a crossover sztorikra gondoltam, bár mikor megláttam, nekem is valami hasonló jutott eszembe. Elvileg valami Hasbro kiadású hülyeség, de lényegi információt nem igen olvastam róla, csak azt, hogy van.
Ja, igen, utánaolvastam. Az ilyen rajongók által készített, semmilyen univerzumba se foglalható történetek nálam szóba sem jönnek.


Idézetet írta: Optimus Prime
Karakter leírások vannak a honlapomon, párat jómagam (is) fordítottam. Xaaron Emírnek nincs jellemzése, ahogy Carnivac-nak sem.
A More Than Meets the Eye-ban van Carnivacről is jellemzés.

Idézet
Ostor és Ciklon megjelenése csakugyan érdekes a Headmasters-be. Anno jómagam is meglepődtem.
Lévén, mint Elwood is említi figuraként is kijöttek, mint Targetmaster és a rajzfilm 4. évadában is azzá válnak, az oka, hogy ide is bekerültek. Bár dialógusok nemigen van, szóval inkább a rajzoló "hibája" a megjelenésük.
Már miért lenne a rajzoló hibája? Ostor és Ciklon a targetmaster játéksorozat része volt. A Hasbro, mint megrendelő, nyilván elvárta, hogy a sorozat összes figurája, ha másképp nem is, felsorolás szinten megjelenjen az általa megvásárolt felületen. Az író (Budiansky) megírta a történetet, a rajzoló (itt Frank Springer) megrajzolja. Az, hogy az író nem ad annyi mondatot egy karakter szájába, nem szerepelteti őket annyiszor, mint azt a rajongók szeretnék, az nem a rajzoló hiába. Vagy Vaktöltény és Golyóvető szerepeltetése is hiba volt, mert ők sem sok terepet kaptak a későbbi füzetekben.
Szerintem nincs itt semmi hiba. Az amerikai Marvel TF univerzum szempontjából, amibe a Fejmesterek mini beletartozott, Unikron és az egész filmes hóbelebanc Simon Furman megjelenéséig nem is létezett. Innentől itt Ostor és Ciklon ugyanolyan mezei Álcának számít, mint pl: Romboló vagy Villámszárny. Még az alternatív jövőben játszódó rész se mondja ki nyíltan (csak utal rá) hogy Ostor és Ciklon Unikron teremtményei lennének.
Más kérdés, hogy a rajzfilm alapján (és ennek hatására SimFur a Marvel UK-ben) mi egyértelműen Unikron teremtményének tekintjük őket, de nemsokára jön ki a Spotlight: Cyclonus, ahol megint nem ez a helyzet
Amúgy, most hogy megnéztem, az alternatív jövőben is "beszél" Lézercsőr.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 25., 09:57:25 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #418 Dátum: 2008. Május 24., 19:41:50 »
Karakter leírások vannak a honlapomon, párat jómagam (is) fordítottam. Xaaron Emírnek nincs jellemzése, ahogy Carnivac-nak sem. A többiknek igen, sőt magyarul is megjelent. A honlapomon fent van valamennyi, Vector Sigma szekció
Aki tud angolul felkereheti bármelyik nagyobb TF fan olat ott is fent van minden Marveles jellemzése. Seibertron.com, TheTransformers.Net, Unicron.com

Ostor és Ciklon megjelenése csakugyan érdekes a Headmasters-be. Anno jómagam is meglepődtem.
Lévén, mint Elwood is említi figuraként is kijöttek, mint Targetmaster és a rajzfilm 4. évadában is azzá válnak, az oka, hogy ide is bekerültek. Bár dialógusok nemigen van, szóval inkább a rajzoló "hibája" a megjelenésük. Lévén az amerikai Marvel más vonalat követett, mint az angol.
Azért fura a megjelenésük, mert a későbbiekben totál eltűnnek. Még Kup és a többiek is.
"Give me your face!"

Nem elérhető neverlivetosee

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://www.northernbastards.hu
Re:Transformers
« Válasz #417 Dátum: 2008. Május 24., 13:22:28 »
Köszi a válaszokat!
Amúgy a Crossing Over alatt nem a crossover sztorikra gondoltam, bár mikor megláttam, nekem is valami hasonló jutott eszembe. Elvileg valami Hasbro kiadású hülyeség, de lényegi információt nem igen olvastam róla, csak azt, hogy van.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 25., 09:03:16 írta elwood »

Nem elérhető SkleshN

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #416 Dátum: 2008. Május 22., 23:18:32 »
- Elwood! Még az idén?    Coool!
- Talgaby. Legközelebb figyelek erre is.
Köszönöm válaszotokat!
" Freedom is the right of all sentient beings. "
-- Optimus Prime


Nem elérhető Panni

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #415 Dátum: 2008. Május 22., 18:08:32 »
na, az emberek kinyírva, a másik gonosz támad,  Hatlövet legyőzhetetlen, a Fejmesterek(IDW) előnyben... Lehet ennél rosszabb?
 

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #414 Dátum: 2008. Május 22., 18:00:30 »
Idézetet írta: SkleshN
Tudna valaki némi infoval szolgálni (hol találok leírást róluk, szerepelnek-e Marvel TF gen.1-ben, melyik számban) a következőkről?

[/list]vagy esetleg még Optimusz komponensére, HI-Q érdekelne, ők hol akadtak össze?
A Dreamwave anno megjelentetett egy More Than Meets the Eye című, nyolc részes kiadványt, abban Xaaron kivételével mindenki szerepel, akikre itt rákérdezel. Volt a Marvelnek is egy Marvel Universe c. négy részes kiadványa, abban a 1987-ig megjelent figurák vannak benne, de az általad kérdezettek közül csak Springer, Triptikon, Légi Hiúz és talán Marcangoló szerepel benne. Az amerikai Marvel füzetekben a 49. számtól asszem rendszeresen jelentek meg  még karakterleírások, abban talán benne van Ruckus, Karom, meg pár álcapáncélos is. Magyarul ezek közül azt hiszem, csak Légi Hiúz, Karom és Triptikon jellemzése jelent meg füzetben, hogy melyikben, azt nem tudom. A jellemzésekből többet feltöltöttek már a netre, ha visszaolvasod a fórumot, találsz linkeket is. A Szökkenőről a DW G1 füzetek közt nálunk is szerepel leírás. Xaaronnak nincs adatlapja. Hi-Q háttértörténetét nem mondanám el, mert még az idén itt is olvashatod majd.
Idézet
Ha valaki arra jár, tudna segíteni? > A Hibás dolgok
Válasz helyben.
Idézet
Hearts of Steel lesz fordítva???
Általam biztos nem.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 22., 18:14:00 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #413 Dátum: 2008. Május 22., 17:38:26 »
Ha törölni akarod az aláírásodat, de látszólag nem megy, akkor válts át klasszikus szerkesztőbe (a jobb felső sarokban található egymásba forgó nyilacskák). Akkor bb-kódban látod a szöveget, és törölheted, amit akarsz.



Más:
Megkérnék mindekit, hogy vagy szedjétek össze, mit akartok írni, vagy használjátok a Szerkesztés gombot, de ne írjatok egymás után 2-3-10 perceken belül. Errefelé se rajongunk a floodért, és mostanság ebben a topicban bukkan fel a leggyakrabban. Köszönöm.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SkleshN

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #412 Dátum: 2008. Május 22., 16:23:07 »
Tudna valaki némi infoval szolgálni (hol találok leírást róluk, szerepelnek-e Marvel TF gen.1-ben, melyik számban) a következőkről?

 Pl.:
  • Alfa Trion,
  • Carnivac (Álcapáncélosok - Bestia),
  • Triptikon,
  • Karom (Pounce - klón),
  • Xaaron Emir,
  • Szökkenő (Springer),
  • Légihiuz (Sky Lynx),
  • Mennydörgés - Thunderwing,
  • Álcapáncélosok - Bestiák
  • Overkill
  • Marcangoló - Gnaw
  • Ruckus
  • Slugfest
vagy esetleg még Optimusz komponensére, HI-Q érdekelne, ők hol akadtak össze?

Ha valaki arra jár, tudna segíteni? > A Hibás dolgok
 
Köszi előre is!

Hearts of Steel lesz fordítva???
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 22., 17:34:04 írta talgaby »
" Freedom is the right of all sentient beings. "
-- Optimus Prime


Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #411 Dátum: 2008. Május 21., 15:41:52 »
Idézetet írta: neverlivetosee
KÉRDÉS(ek):
-Lesz Marvel UK TF? Nekem mondjuk elvileg meg van az összes, de elég rendszertelenül és változó minőségben.
Elvben lesz, de nem itt. Van egy Optimusz Prime fórumán kialakult lelkes közösség, amiek egyik vezéralakja, Shockwave, és a mi tyrantunk közös projektjében készülnek már az első számok, de a munka sokat tolódik, mert ugye az élet gyakran közbeszól.
Idézet
-Lesz G2-es TF? Nagyrészt ez is elég rossz minőségben van meg nekem, úgy értem elég kicsik a beszkennelt képek.
Lesz. Egyszer. Ha befejeztük a G1-et.
Idézet
-Lesz TF Universe? Elég érdekesnek néz ki, csak egy előzetest sikerült még szereznem. Bár a Beast warst úgy ahogy van, utálom, de így vegyítve talán érdekes.
Nem lesz. Nincs meg az összes rész, nem is tetszett annyira, és az már a nagyon hc rajongóknak való. Mi meg még a G2-t se tudtuk le.
Idézet
-Lesz Crossing Over? Meg hasonló Hasbro dolgok?
A helyes kifejezés: crossover. A GI Joe-val és a Bosszú Angyalaival közös történetekre gondolsz? Nem, azok se lesznek. Legalábbis tőlem nem. Nem szívesen fordítok olyat, amit fáj elolvasni, és azoknak a történeteknek a minősége jócskán hagy maga után kívánnivalót. Egy kivétel van, azzal már régóta tartozunk, de már nem sokáig...
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető neverlivetosee

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://www.northernbastards.hu
Re:Transformers
« Válasz #410 Dátum: 2008. Május 21., 11:35:46 »
KÉRDÉS(ek):

-Lesz Marvel UK TF? Nekem mondjuk elvileg meg van az összes, de elég rendszertelenül és változó minőségben.

-Lesz G2-es TF? Nagyrészt ez is elég rossz minőségben van meg nekem, úgy értem elég kicsik a beszkennelt képek.

-Lesz TF Universe? Elég érdekesnek néz ki, csak egy előzetest sikerült még szereznem. Bár a Beast warst úgy ahogy van, utálom, de így vegyítve talán érdekes.

-Lesz Crossing Over? Meg hasonló Hasbro dolgok?

Jó tudom telhetetlen vagyok, csak érdeklődök a tervek iránt :-)

Idézetet írta: elwood
Amit legközelebb lefordítok, az a Spotlight: Grimlock  De komolyan, most az Össztűz, majd az Arszi Spotlightok jönnek. Hogy mikor lesz frissítés? Hisz csak most volt...
Húúú, Arszi Spotlight nagyon ott van! Én legalább is meglepődtem, hogy mi lett az egészből ki hozva, várom magyarul!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 21., 11:45:22 írta talgaby »

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #409 Dátum: 2008. Május 21., 07:36:25 »
Idézetet írta: holloo
A DW első gen. v3. utolsó részének folyt. (Gonosz társaságában vagy valami hasonló  ) nincs fenn az oldalon, mert én keresem, de nem találom.
Sajnos nincs folytatás. Itt volt az, hogy a DreamWave becsődölt. Ez az oka, hogy a War Within vol. 3. harmadik részének sincs folytatása.

Idézetet írta: iktriad
Elwood, döntöttél az ügyben, hogy Délibáb spotlightja le lesz-e fordítva?
A döntést tyrant hozta meg helyettem, úgyhogy úgy néz ki, lesz fordítás.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 21., 07:37:23 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."