Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837113 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Nem elérhető desert

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #168 Dátum: 2008. Február 21., 13:08:20 »
Skacok!

Valaki PM-ben tudna nekem valamit mondani, hogy honnan lehetne hozzá jutni a G1 évadokhoz? Próbáltam pár helyen nézni, de nem volt "forrás".

Idézetet írta: Optimus Prime
EDIT: sokan keresik a TF regények, hiába. Nos, boltban aligha találjátok meg. De  akiadótól megrendelhető, kedvezménnyel, ami rá is megy a postaköltségre: http://www.goldbook.hu/kiadvany.php


Ezt Warusz írta nem is oly rég:

Idézetet írta: Warusz
Én több boltban is látom még most is mind 2 könyvet föleg a Nyugati aluljáróban lévő egyk boltban volt mind 2-ből még igen sok példány.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 21., 15:27:34 írta desert »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #167 Dátum: 2008. Február 19., 20:06:08 »
Idézetet írta: Sepi
Áh, így már érthetőbb. De szerintem a statiszták sztrájkja a legkevésbé fogja zavarna a filmkészítőket, hiszen statiszta minden bokorban terem.
Náluk ez nem ilyen egyszerű, ugyanis csak a mittudomén milyen színész szakszervezetbe bejegyzett tagok szerepelhetnek filmekben, nekik viszont meg lesz tiltva a munka.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #166 Dátum: 2008. Február 19., 19:59:02 »
Áh, így már érthetőbb. De szerintem a statiszták sztrájkja a legkevésbé fogja zavarna a filmkészítőket, hiszen statiszta minden bokorban terem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #165 Dátum: 2008. Február 19., 19:30:17 »
Idézetet írta: Sepi
Na, most már ők is sztrájkolnak? Szegények, annyi pénzért, amit egy-egy filmért kapnak, még sztrájkolni is van kedvük.
Itt nyílván nem Tom Hanksre és Brad Pittre kell gondolni, hanem a párezer névtelen statisztára elsősorban.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19., 19:30:32 írta KiD »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #164 Dátum: 2008. Február 19., 18:58:14 »
Na, most már ők is sztrájkolnak? Szegények, annyi pénzért, amit egy-egy filmért kapnak, még sztrájkolni is van kedvük.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #163 Dátum: 2008. Február 19., 18:40:51 »
Azért én a bemutató dátumára nagy összegben nem tennék mielőtt eldől, hogy a színészek megtartják-e a sztrájkjukat.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19., 18:41:06 írta KiD »

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #162 Dátum: 2008. Február 19., 12:02:26 »
Idézetet írta: Optimus Prime
Milyen jól informáltak a magyar filmes portálok.

Szerintem mind a két hír teljesen megfelel a valóságnak. Külföldi portálokon persze a fanok kicsivel hamarabb olvashatták a őket, de azok az infók, hogy: 1.) Nem lesznek Dinobotok, 2.) Bay nyilatkozott, hogy elkészült a forgatókönyvvel, aboszlút frissen és korrekten szerepelnek. (Szerintem itthon a bemutató dátuma, a 2009. júni 24 is sokaknak új infó.) Senkinek sem az volt a hír, hogy lesz folytatás, azt már akkor lehetett tudni, mikor még a film bemutatása előtt kiderült, hogy Peter Cullen (Optimusz hangja) 3 részre írt alá szerződést. Úgyhogy nem értem, mi a baj ezekkel a hírekkel. Amit leírtál, az tulajdonképpen kiegészítése, és nem cáfolata annak, ami a hírekben szerepel, mivel lényegében ugyanazt írtad le, másképp megfogalmazva.

Amúgy a kiszivárgó hírekkel valóban csínján kell bánni, mert Bay valóban ígért félrevezető kiszivárogtatásokat, de azt is mondta, amit ő nyilvánosan leközöl, az valóban úgy is lesz. Ettől persze még lehet benne kételkedni...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19., 12:04:55 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #161 Dátum: 2008. Február 19., 10:59:14 »
Idézetet írta: Aldarion
Ha esetleg valakit érdekel, erre a cinematrixon találatam rá:

Elkészült a Transformers 2 forgatókönyve

Amíg az írók sztrájkoltak, Michael Bay óriásrobotokat rajzolt, és kitalálta a szupermozi folytatásának sztoriját, amit persze még átírnak a hozzáértők. “Az összes karakterdizájn elkészült. Megvagyok a kézirattal, most már lesz támpontjuk a forgatókönyvíróknak” - nyilatkozta Bay, aki mélységet akar adni az eddigi karaktereknek, és kitalált egy csomó új szereplőt is, akikkel a Transformers 2 már sokkal viccesebb lesz, mint az előző. Sokan már előre félnek ezektől a humoros jelenetektől: a Cinemablend cikkirójánál a kerti bújócskázás verte ki a biztosítékot - nálunk a röhögve hugyozó robot. A Transformers 2 2009 június 26-án kerül majd a mozikba.

Erre meg az sg.hu-n:

Nem lesznek Dinobotok a folytatásban

Michael Bay elárulta, hogy a Transformers folytatásában továbbra sem bukkannak fel a Dinobotok. A rendező már befejezte a forgatókönyvet és hamarosan megkezdik a forgatást is.
A 2007-es év egyik legnagyobb blockbustere a Michael Bay készítette Transformers volt. A film a látvány mellett ismertté tette Shia LaBeouf nevét is, aki azóta újabb produkciókat tett sikeressé. A folytatás természetesen nem maradhat el és Bay - egy kisebb nézeteltérést követően - végül elkezdte az előkészületeket.
Tegnap Bay hajlandó volt beszélni a tervezett Transformers második részéről, melynek forgatókönyvét a rendező már be is fejezte. “Minden karakterünket elkészítettük” - kezdte Bay. “Mindig én írom a forgatókönyveimet és nem hagyom, hogy egy ilyen sztrájk lenyomjon.”
Bay továbbá azt is hozzátette, hogy a második részben sem bukkannak fel a Dinobotok, ám az ellenfelek személyéről nem akart nyilatkozni.

Milyen jól informáltak a magyar filmes portálok.
Néha poénból én is olvasom őket, de aztán csak bepörgök a hsz-eken. Meg a hír általában már nem hír. Kb. tavaly nyár végén olvastam az SG-n, hogy Cullen nyilatkozott: még további két filmre van szerződése, szóval biztos lesz folytatás. Ezt még 2006-ban megmondta nem egy interjúban.

Ami ezekből "igaz": még az írók sztrájkoltak, Bay összedobott egy vázlatot. Főkép az akciókról, a már meglévő szövegkönyv mellé, amit még Orciék a sztrájk előtt összedobtak. Az ILM szerint is (és Bay szerint is) már megvannak az új designok és építik a Transformereket. Gondolom a régi szereplőkkel ez könnyebben megy. Dinobotok nem lesznek. De Bay azt is mondta hogy sok hamis infót fognak elhinteni. Szóval jobb, ha semmit nem hiszünk el és mindent.

Avengers-Transformers képregény szörnyen béna. Senkinek nem tetszett, ahogy a fórumomon veséztük. Sehova nem illik bele, a karakterek szörnyen hülyék, a sztori meg abszúrd.


EDIT: épp a Seibertron.com-ot böngészve találtam: http://seibertron.com/news/view.php?id=12448
Kérdez-felelek Orci-val.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19., 11:11:04 írta Optimus Prime »
"Give me your face!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #160 Dátum: 2008. Február 19., 09:23:22 »
Mióta ennyire elkezdték kiadni az új Marvel-sztorikat - többek között a New Avengerst is - azóta kicsit félve közeledünk midnenféle friss dologhoz. Én nem nagyon erőltetném mondjuk azt a minit emiatt (bár a NA kiadója nemhivatalosan azt mondta, nem nagyon akarja kiadni), meg egyébként is inkább egy egyszerolvasós kis valami, ami ráadásul egy alterverzumban játszódik, tehát még a megértéséhez sem kell semminek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #159 Dátum: 2008. Február 18., 23:27:30 »
Én nem tervezem, viszon dr.samson lehet, hogy elcsábul, de ennek a részleteiről nem beszélhetek. Annyira nem olyan nagyon jó az a történet, nem sokat ad hozzá az eddig ismertekhez, sőt...

Ja, és hadd revidiáljam, amit mondtam a feliratokról. Akkor még nem gondoltam végig, hogy a 2. éved 48(!) részből áll. Szóval nem valószínű, hogy nyár elejéig letudjuk az egészet. Szerintem három kisebb, 16 részes blokkban valószínűbb, hogy megjelennek ezek a részek itt, és majd egy nagyban a Supersubtitlesen, de erről még nem egyeztettem tyranttal, úgyhogy ez eddig csak saját elképzelés.  A második évadtól az időzítés is macerásabb lesz, úgyhogy lehet, hogy kicsit, de lassul a tempó. Négy fordítás mindenesetre már kész.

Ja, és itt is megjegyezném, hogy a Beast Wars nyerte a Hálózsák-Matiné szavazást, én köszönöm nektek, ti is köszönjétek meg magatoknak!  Remélem sokan fogjátok nézni, és tetszeni is fog. Majd az egyes részeket igyekszem itt is - vagy a matiné topikban - ajánlani.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #158 Dátum: 2008. Február 18., 22:04:01 »
http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/

Ez elég friss szokott lenni...

+++

Srácok, Új Angyalok-Alakváltók sztori lesz majd?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19., 09:16:00 írta talgaby »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #157 Dátum: 2008. Február 18., 17:10:26 »
Ha esetleg valakit érdekel, erre a cinematrixon találatam rá:

Elkészült a Transformers 2 forgatókönyve

Amíg az írók sztrájkoltak, Michael Bay óriásrobotokat rajzolt, és kitalálta a szupermozi folytatásának sztoriját, amit persze még átírnak a hozzáértők. “Az összes karakterdizájn elkészült. Megvagyok a kézirattal, most már lesz támpontjuk a forgatókönyvíróknak” - nyilatkozta Bay, aki mélységet akar adni az eddigi karaktereknek, és kitalált egy csomó új szereplőt is, akikkel a Transformers 2 már sokkal viccesebb lesz, mint az előző. Sokan már előre félnek ezektől a humoros jelenetektől: a Cinemablend cikkirójánál a kerti bújócskázás verte ki a biztosítékot - nálunk a röhögve hugyozó robot. A Transformers 2 2009 június 26-án kerül majd a mozikba.

Erre meg az sg.hu-n:

Nem lesznek Dinobotok a folytatásban

Michael Bay elárulta, hogy a Transformers folytatásában továbbra sem bukkannak fel a Dinobotok. A rendező már befejezte a forgatókönyvet és hamarosan megkezdik a forgatást is.
A 2007-es év egyik legnagyobb blockbustere a Michael Bay készítette Transformers volt. A film a látvány mellett ismertté tette Shia LaBeouf nevét is, aki azóta újabb produkciókat tett sikeressé. A folytatás természetesen nem maradhat el és Bay - egy kisebb nézeteltérést követően - végül elkezdte az előkészületeket.
Tegnap Bay hajlandó volt beszélni a tervezett Transformers második részéről, melynek forgatókönyvét a rendező már be is fejezte. “Minden karakterünket elkészítettük” - kezdte Bay. “Mindig én írom a forgatókönyveimet és nem hagyom, hogy egy ilyen sztrájk lenyomjon.”
Bay továbbá azt is hozzátette, hogy a második részben sem bukkannak fel a Dinobotok, ám az ellenfelek személyéről nem akart nyilatkozni.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 18., 17:12:07 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #156 Dátum: 2008. Február 18., 13:13:47 »
100 éve nem voltam, és ezzel együtt a honlapom (ami furamód elég népszerű) elköltözött. Nos, talán az én hibám, mert volt pár Data.hu (tárhely/megosztó) link. Szóval egyszerűen nem tudtam belépni az extra.hu-n se, mert "felhasznéló blokkolva" feliratot kaptam. Szóval az új cím: www.iacon.atw.hu

Ezer köszönönet a feliratért, így talán több új fant tudunk rávenni a G1-re.

Látom a Megatron Origin sokaknak nem jön, a fórumon is sokaknak hasonló a véleménye a sorozatról. Soundwave "dörzsi matricája" szándékos easter egg. És még jópár egyéb, mit Kremzeek és japán TF címek neon reklámjai, stb. Még anno párat ki is emeltem az 1. részből: http://i170.photobucket.com/albums/u257/Op...y/etc/megs1.jpg

Kedvenc rajzolóim pedig: Guido Guidi, Marcello Matare, Nick Roche, Andrew Wildman, Geoff Senior, Don Perlin, Don Figueroa és Pat Lee


EDIT: sokan keresik a TF regények, hiába. Nos, boltban aligha találjátok meg. De  akiadótól megrendelhető, kedvezménnyel, ami rá is megy a postaköltségre: http://www.goldbook.hu/kiadvany.php
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 18., 13:17:25 írta Optimus Prime »
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #155 Dátum: 2008. Február 16., 09:29:25 »
Köszönjük!
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #154 Dátum: 2008. Február 16., 00:39:31 »
Idézetet írta: Remy
Oké.Akinek kell majd írjon pm-et.KiD,Aldarion ment a PM.
Amúgy elwood ez hiánypótló volt, az oldalamon egy pár hónapja keresett mindenki G1-hez feliratot, küldtem is őket ide, ahogy megláttam.

Nem elérhető Remy

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #153 Dátum: 2008. Február 15., 12:53:12 »
Oké.Akinek kell majd írjon pm-et.KiD,Aldarion ment a PM.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #152 Dátum: 2008. Február 15., 11:32:04 »
Idézetet írta: matarese
u.i.: a többivel is foglalkoztok?
azok is le lesznek fordítva?

Igen, terveink közt szerepel a teljes amerikai G1 sorozat lefordítása, úgyhogy hamarosan nekiugrunk a második évadnak is. Ez durván két hónapig készült, úgyhogy szerintem nyár előtt ne várjátok a következőt, de remélem, az év végéig sikerül elkészülnünk az egésszel.

És tényleg, ha nem muszáj, ne itt warezoljunk...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 15., 11:32:20 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #151 Dátum: 2008. Február 15., 11:14:08 »
Privátban, ha kérhetem. Tudom, hogy így is elég megkérdőjelezhető legalitású tartalom van az oldalon (magaa honosítás is egy eléggé szürke terület), de ne warezoljunk nyilvánosan, ha ez lehetséges. Köszi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #150 Dátum: 2008. Február 15., 10:39:51 »
Én is szeretnék köszönetet mondani a Tf feliratokért! Tényleg jó hogy van aki ezzel gürizik és közzé teszi mások számára. Minden tiszteletem a készítőké!
Ezer köszönet!

Remy! Tedd már közzé a Rapidos letöltést, én is inkább onnan szedném, de azt se bánom, ha privát üzenetben küldöd át! Köszi
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #149 Dátum: 2008. Február 15., 10:37:46 »
Idézetet írta: Remy
Hy!

Ezer hála a feliratért holnap el is kezdem leszedni az animét(mondjuk én nem torrentről hanem apidshare-ről szedem)Off:
Megadhatom az oldal elérehetőségét ahonan le lehet szedni?Mondjuk le lehet szedni rmvb  és avi formátumba az avi-s verzió 28részrevan bontva

                                                     még1xthx Üdv.:Remy
Remy, engem érdekelne a rapidshare elérhetőség.

Nem elérhető matarese

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #148 Dátum: 2008. Február 15., 10:04:27 »
Sziasztok!

A mai nap folyamán olyan dolog került fel, ami mindenképpen egy nagy köszönetet érdemel ide a fórumba.
Transformers G1 felirat!
Régóta foglalkoztam vele én is, de annyira nem jó az angolom, vagy a fülem, így simán az angol avikat kiírtam.
De most hogy van full felirat hozzá, amiért big thx, biztos megint előveszem a sorozatot.

thx

m

u.i.: a többivel is foglalkoztok?
azok is le lesznek fordítva?

u.u.i: azokat akiket érdekel, egyéb más magyar torrent oldalról is lehet tölteni a Transformers sorozatot...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 15., 10:09:41 írta matarese »

Nem elérhető Remy

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #147 Dátum: 2008. Február 14., 21:06:29 »
Hy!

Ezer hála a feliratért holnap el is kezdem leszedni az animét(mondjuk én nem torrentről hanem apidshare-ről szedem)Off:
Megadhatom az oldal elérehetőségét ahonan le lehet szedni?Mondjuk le lehet szedni rmvb  és avi formátumba az avi-s verzió 28részrevan bontva

                                                     még1xthx Üdv.:Remy

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #146 Dátum: 2008. Február 13., 01:01:25 »
Tetszett ez a transformers fülelő reflektorfényben képregény. Profi cucc minden szempontból. Igényes, gyönyörű, jól kidlgozott. Köszönöm.
A másikat még nem olvastam el.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #145 Dátum: 2008. Február 12., 18:37:13 »
Most néztem hogy lett frissítés. Máris nekiugrok...   Köszi
Szavaztam a Beast Wars-ra, ezzel el is árultam hogy hova húz a szívem...
Most szereztem meg a G1-es sorozatokat, úgyhogy jobbára én azt fogom nézni idöhiány miatt .De nektek fontos a Beast Wars, úgyhogy igyekszem legalább így támogatni hogy szavaztam  

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #144 Dátum: 2008. Február 12., 16:33:46 »
Thx a friss olvani valóért . Bár kicsit töb cselekményre számtottam, de hát valahogyan el kell indulnilya a történet ezen részének .

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #143 Dátum: 2008. Február 12., 13:58:17 »
Huh. köszönet a frissitésekért, különösen a Pusztitás első részét. Hihetelenül tetszik, remélem ilyewn minőségű lesz a többi rész is, és akkor az egyik legjobb TF történet lesz, amit valaha olvastam. Agymosott romboló, Féreg felbukkanása, Vadászeb És csatár a földön, és ez a befejezés, nagy köszönet! És persze a feljavított Fülelő történetért is, tényleg jól néz ki.
Remek munka Elwood, tyrant és Blixxxa!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #142 Dátum: 2008. Február 12., 13:00:31 »
Idézetet írta: desert
Kérdés Sepi, elfogyott már a The Score OST, amit minden frissítés mellé linkelgettél, vagy csak kimaradt a szórásból? Igaz nekem megvan, csak esetleg a többieket lehet érdekli.
Igazad van, egy kicsit elmaradtam vele, de most gyorsan pótolom is ezt a kis lemaradást:
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_10_-_scorponok.mp3
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_11_-_cybertron.mp3
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_12_-_arrival_to_earth.mp3

Jó olvasgatást hozzá!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 12., 13:01:46 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #141 Dátum: 2008. Február 12., 10:38:51 »
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 12., 13:09:45 írta elwood »

Nem elérhető desert

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #140 Dátum: 2008. Február 12., 10:37:02 »
Nagyon köszi a frissítéseket, lesz mit olvasgatni . Kérdés Sepi, elfogyott már a The Score OST, amit minden frissítés mellé linkelgettél, vagy csak kimaradt a szórásból? Igaz nekem megvan, csak esetleg a többieket lehet érdekli.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #139 Dátum: 2008. Február 08., 16:53:03 »
Thx Sepi!