Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 836245 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #6018 Dátum: 2022. Október 18., 14:30:24 »
Persze az Autobotoknál is vannak hősök, de ekkora túltengés nem nagyon.

Ha belegondolsz az első ugye Optimus. Optimus Földbe csapódik, akkor volt utána pár parancsnok. Ultra Magnus, Maximus, Xarron. De nekem a storyból az jön le, hogy ők mind egy-egy álcavezér ellen szervezték az autóbotokat. Maximus Skorponok ellen, Xarron Menydörgés ellen, a Straxus elleni ellenállást nekem az jön le, hogy Észlelő vezette, Ultra Magnus ekkor itt is ilyen legnagyobb hős címen futott.

Optimus és Megatron visszatér de az autobotok sokáig nem tudták, hogy a fővezér feltámadt. Megatronról tudtak az álcák, de senki nem mondta azt, hogy főni cseréljünk helyet te beülsz az én kastélyomba Kibertronon én meg vezetem a Földi hadműveleteket. Közben Össztűz kinyírja Straxust Kibertronon és az ő osztaga is a Földön reked. Optimus meghal, szinte egyből váltja Mogorva. Megatron meghal, váltja Sokkoló. De ekkor már Féregnek elég komoly hatalmi befolyása van, mint üzemanyag ellátó tiszt. Sokkolót is egy csomószor becsicskította, sőt Sokkoló is többször tőle kért segítséget. Nekem az jön le, hogy ő tölthette be a hatalmi űrt Straxus halála után. (Már csak azért is, mert először a földi álcák Straxussal voltak kapcsolatban, utána Féreggel.
Maximus és Skorponok megjárják, a Nebulost és a Földre mennek, Maximus és Sokkoló harcában, látszólag meghal Sokkoló amit Féreg végignéz és átveszi a főparancsnokságot.
Össztűz és Mogorva összecsapnak a vezetői címért, mert Mogorva bunkó, de kettőjük harcát végül Optimus feltámadása megszakítja, megint ő a vezér. Ekkor már a többi autobotparancsnok feltétel nélkül Optimus mögött áll. Férget megöli Skorponok, Skorponok a vezér, amire egyébként Mennydörgés tojik, mert már a Matrixot kergeti. Éjvadász megöli Mennydörgést. Xarront megöli Unikron, Optimus és Skorpi feláldozzák magukat Unikron ellen, a vezér megint Mogorva, a másik Oldalon szervezkedik Husáng, Maximus pihenőn van a bárkán. Optimus visszatér, megint ő a vezér, Husáng lelép. A második generációban tulajdonképp csak a feltámadt Megatron öli meg Husángot. A regenben  meg már nincsenek egybe forrt álca erők max. Husángé, mindenki külön szervezkedik. Ott az egyetlen váltás, hogy Rodimus jön Optimus helyére.

Tulajdonképp minden új álca vezérnek volt egy ellenpontja az autobotk közt és az álcák egymási is nyírták.

(Ez kicsit olyan mintha lehadartam volna a Csillagkapu első 8 évadának szinapszisát  :badteeth: mindig volt egy goa’uldabb goa’uld.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6017 Dátum: 2022. Október 18., 09:49:26 »
Egyébként Csillagszablya szerepelt az UK-ban?
Nem, soha, a japán karakterek akkor teljesen kimaradtak, érthető okokból, hiszen a játékaikat se nagyon lehetett itt kapni. Ez inkább csak egy gesztus volt valószínűleg alkotói részről.

Még mindig hihetetlen, hogy ennyi hadvezérrel hogyan nem tudtak nyerni az Álcák?  ;D
Persze az Autobotoknál is vannak hősök, de ekkora túltengés nem nagyon.
Ahogy itt is látszik, a sok hadvezér egymás rovására is erősen dolgozott, valószínűleg ez is közre játszott abban, hogy a hatékonyságuk nem bizonyult elsöprőnek.

Ez most azt jelenti vége a hosszú böjtnek?  ;D
Nem kiabálnám el, de olyasmi. Kb. még 20 füzet van hátra, és akkor tényleg MINDEN le lesz fordítva, ami eddig IDW vonalon megjelent a 2005-ös és a 2019-es univerzum égisze alatt. Akkor pedig én is felelevenítem 10+ éve szunnyadó beírói tudásom, és remélem, Scorpionnal kettesben már jobban győzzük. De 200+ füzetről beszélünk, és jó, hogy év végén lezárul egy korszak azzal, hogy az IDW-től elvándorol a licensz, és még nem tudjuk, hol, milyen lesz a folytatás, de a lemaradást így is iszonyat nehéz lesz behozni, ha egyáltalán.

Azért most visszagondolva az első (vikinges) számra, Ütő tisztában van a Bárka helyzetével, szóval megtehette volna, hogy feléleszti az Autobotokat. Ehelyett megölte az Autobot klónokat  :headscratch:
Eeegen. Még úgy is, hogy Optimusz kérése volt a titok megőrzése, a körülményeket mérlegelve, ez azért kicsit plothole. Hiszen ha az autobotok legnagyobb hősei Optimusszal az élen visszatérnek, Megatron és álcái meg nem, az tuti nyereség. Lehet, hogy félt, azt kockáztatja, hogy kiszivárog Megatron nyughelye... de most olvastuk, hogy az álca vezetés annyira nem törte volna magát a visszahelyezésére - és ez a későbbi Marvel-füzetekben is így volt.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #6016 Dátum: 2022. Október 18., 09:46:25 »
Azért most visszagondolva az első (vikinges) számra, Ütő tisztában van a Bárka helyzetével, szóval megtehette volna, hogy feléleszti az Autobotokat. Ehelyett megölte az Autobot klónokat  :headscratch:

Parancsot követ. Optimus azt mondta el kell tűnniük. Mondjuk egy ilyen szituban nem hiszem, hogy önállóan egy kettős ügynök ne bírálná felül az utasítást, de ezt hagyjuk meg Furmannak.

(A dicsőség Megatronnak tényleg éljen Megatron címmel került a boltokba? :headscratch:)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6015 Dátum: 2022. Október 17., 20:08:16 »
Azért most visszagondolva az első (vikinges) számra, Ütő tisztában van a Bárka helyzetével, szóval megtehette volna, hogy feléleszti az Autobotokat. Ehelyett megölte az Autobot klónokat  :headscratch:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #6014 Dátum: 2022. Október 17., 18:37:43 »
Köszönöm én is az új TF füzetet. Ez most azt jelenti vége a hosszú böjtnek?  ;D
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6013 Dátum: 2022. Október 17., 16:37:39 »
Köszönöm az új TF füzetet! Jó volt újra a robikat olvasni  :worship:

Még mindig hihetetlen, hogy ennyi hadvezérrel hogyan nem tudtak nyerni az Álcák?  ;D
Persze az Autobotoknál is vannak hősök, de ekkora túltengés nem nagyon.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #6012 Dátum: 2022. Október 17., 14:42:40 »
Köszi srácok a folytatást! Már nagyon hiányzott a story.

Egyébként Csillagszablya szerepelt az UK-ban? Mert nekem nem dereng. Mondjuk sok rész kimaradt.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6011 Dátum: 2022. Október 16., 12:41:53 »
Más sem ismerte fel elsőre Mennydörgést?
Nem könnyű, az álcapáncél nélkül egyedül az UK képregényben szerepelt kb. egyszer.

Idézet
Csillagszablya Harcra fel! kiáltása angolul ugye a Battle up! volt?
Igen.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6010 Dátum: 2022. Október 16., 10:38:22 »
Jó volt az új rész. Végre Furman visszafogta a Dinobot mániáját.
Más sem ismerte fel elsőre Mennydörgést?
Csillagszablya Harcra fel! kiáltása angolul ugye a Battle up! volt?
Ha már Csillagszablya, ez az első alkalom, hogy rendesen bemutatják nála az Elmemester gimmicket. Ezért plusz pontot kapott tőlünk.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6009 Dátum: 2022. Október 14., 13:04:00 »
Kiváncsi leszek rá, hogy Mennydörgés hogyan fogja megszerezni a színlelő technológia terveit Skorponoktól.
Ezzel kapcsolatban ne támassz túl nagy reményeket... :( Igazából ez még megéneklésre vár, mivel a színlelő technológiát Skorpi a US Marvel TF 40. számban vezette be, Mennydörgés pedig egyszer csak úgy megjelent (a Mayhem Attack Squaddal/Csonkoló Támadó Osztaggal/Zavarkeltő Osztaggal egyetemben) a US Marvel TF 60-ban. A kettő között ez nincs felfejtve, se az amerikai, se a brit füzetekben.
Akkor marad a feltételezés, hogy Skorponok eltűnése után Mennydörgés megtalálta az íróasztala fiókjában a korai vázlatokat.  :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6008 Dátum: 2022. Október 14., 11:31:35 »
(A 03 oldal második kockájában van egy elírás "Sokkoló által el-zelt")
Igen, én is későn szúrtam ki, ha lesz alkalom, javítani fogjuk. "Elképzelt" volt a szó, lemaradt egy szótag.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6007 Dátum: 2022. Október 14., 09:02:51 »
Nagy köszönet a fordításért és a beírásért is.
(A 03 oldal második kockájában van egy elírás "Sokkoló által el-zelt")
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6006 Dátum: 2022. Október 13., 17:21:38 »
Kiváncsi leszek rá, hogy Mennydörgés hogyan fogja megszerezni a színlelő technológia terveit Skorponoktól.
Ezzel kapcsolatban ne támassz túl nagy reményeket... :( Igazából ez még megéneklésre vár, mivel a színlelő technológiát Skorpi a US Marvel TF 40. számban vezette be, Mennydörgés pedig egyszer csak úgy megjelent (a Mayhem Attack Squaddal/Csonkoló Támadó Osztaggal/Zavarkeltő Osztaggal egyetemben) a US Marvel TF 60-ban. A kettő között ez nincs felfejtve, se az amerikai, se a brit füzetekben.
 
És egy észrevétel: hogy-hogy Maximus itt már Fortress? Emlékeim szerint Agytröszt akkor csinált belőle óriást, amikor már a Föld felé tartottak a Nebulosról. Azelőtt mintha csak simán Maximus lett volna a neve. :headscratch:
Ha úgy tetszik fordítási baki, valahogy bent maradt a Fortress, mintha az IDW univerzumban ez nem lett volna kiirtva mindenhonnan. Névben valójában nincs különbség US Marvel TF 38. szám előtti és utáni Maximus között, angolul mindkettő Fortress Maximus.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6005 Dátum: 2022. Október 13., 12:05:54 »
Nagyon köszönöm elwood és Scorpion az új füzetet! :worship: :worship: :worship:
Jól halad a sztori. Kár, hogy csak egy szám van már hátra a szériából. :-\
Kiváncsi leszek rá, hogy Mennydörgés hogyan fogja megszerezni a színlelő technológia terveit Skorponoktól.
És egy észrevétel: hogy-hogy Maximus itt már Fortress? Emlékeim szerint Agytröszt akkor csinált belőle óriást, amikor már a Föld felé tartottak a Nebulosról. Azelőtt mintha csak simán Maximus lett volna a neve. :headscratch:
És egy kis funfact: a három csúcsfej fűrkész eredetileg szerepelt volna a Beast Wars befejező részében, amikor TM2 Megatron rátalál a Nemezisre az óceánban. Viszont anyagi okok miatt ezt az ötletet végűl elvetették.
« Utoljára szerkesztve: 2022. Október 13., 13:04:03 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6004 Dátum: 2022. Október 08., 22:33:46 »
Esetleg történt előrelépés Transformers honosítási ügyben?
Történtek, szerintem jövő csütörtökön érdemes lesz erre nézni. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6003 Dátum: 2022. Október 08., 21:48:04 »
Esetleg történt előrelépés Transformers honosítási ügyben?
Történtek, szerintem jövő csütörtökön érdemes lesz erre nézni. :)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #6002 Dátum: 2022. Október 07., 16:30:57 »
Ez valami meseszép cucc.
Hónapokkal ezelőtt ajánlkozott valaki beírónak. Esetleg történt előrelépés Transformers honosítási ügyben?
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6001 Dátum: 2022. Október 05., 13:51:36 »
Kijött annak idején egy Fall of Cybertron artbook, itt bele tudsz lapozni: https://archive.org/details/artbook-Transformers_The_Art_of_Fall_of_Cybertron_Part/page/n9/mode/2up
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6000 Dátum: 2022. Október 02., 12:59:40 »
Elwood: Ó, ezt nagyon sajnálom, mert nekem a WW sokkal jobban adta, mint a WfC/FoC. Különösen tetszett, hogy Megatron eltűnésével az Álcák több apró csoportra szakadtak (például az Ultrakonokra Féreg vezetésével). Ebből is látszik, hogy Mega mekkora kohéziós erővel bírt a Kibertronon.
Wow voltak rajzok is?? Azokról egyáltalán nem tudtam.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5999 Dátum: 2022. Szeptember 25., 18:32:27 »
Az megvan, hogy létezik Transformers vs Terminator Crossover?  ;D
Igen, készült Start Trek, Ghostbuster, My Little Pony, Angry Birds és G.I. Joe crossover is az IDW-nél az elmúlt tíz évben (hogy a 2005-ös Transformers-univerzumonbelüli crossovereket ne is említsem). Alex Milne rajzolta, de a sztori nem nagyon adta a hangulatot - mint ahogy 1991 óta kb. semmi. Egyszer olvasható.

Srácok! Szerintetek meddig lehetnek Patt Lee-nél a Dreamwave-es Transformers jogok? (Ha nála vannak még egyáltalán.) Elképzelhető lenne ennyi év után, hogy az új kiadó folytassa az elkaszált War Within, vagy ongoing sztorit? Ha az IDW visszahozta a Marvel történetet a Regeneration one-nal, akkor szerintem ez is lehetséges lenne.
Nem is a jogok itt szerintem annyira a probléma, hanem, hogy nincs rá igazi igény, az IDW alatt ezek a történetek már meghaladottak lettek, hogy mostanában a DW korszakra némi lesajnáló mosollyal emlékeznek az online térben. Furman nagyjából már mindent megosztott a sztoriról, amivel elkészült, és Joe Ng is közzétette a rajzokat, amikkel elkészült a meg nem jelent füzetből. A War Within szerepét a War for Cybertron és a Fall of Cybertron videójátékok és vizuális világuk vette át az utóbbi évtizedben.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5998 Dátum: 2022. Szeptember 25., 17:51:52 »
Érdekes lenne, de előbb még az is kérdéses, hogy ki veszi át a stafétát az IDW után, mivel a Hasbro nem hosszabbítja meg velük a szerződést.

Az megvan, hogy létezik Transformers vs Terminator Crossover?  ;D
A Terminátor crossoverből csak annyi maradt meg, hogy az első film alternatív változata és a Fürkészek foltos katonai repcsivé alakultak. Üstökös piros, Égretörő lila (biztosan nem fekete) és Villámcsapás talán kék foltokkal.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5997 Dátum: 2022. Szeptember 23., 20:48:48 »
Srácok! Szerintetek meddig lehetnek Patt Lee-nél a Dreamwave-es Transformers jogok? (Ha nála vannak még egyáltalán.) Elképzelhető lenne ennyi év után, hogy az új kiadó folytassa az elkaszált War Within, vagy ongoing sztorit? Ha az IDW visszahozta a Marvel történetet a Regeneration one-nal, akkor szerintem ez is lehetséges lenne
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5996 Dátum: 2022. Szeptember 01., 09:36:48 »
Az megvan, hogy létezik Transformers vs Terminator Crossover?  ;D

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5995 Dátum: 2022. Július 27., 13:25:45 »
Köszönjük! A Fesztáv betalált.
A rajzfilmről megfeledkeztünk.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5994 Dátum: 2022. Július 27., 12:14:57 »
A G1-es rajzfilm 4. évadában szerepeltek, Fesztáv és Karom volt a nevük.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5993 Dátum: 2022. Július 27., 09:44:54 »
Tökély.


Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5992 Dátum: 2022. Július 27., 08:33:52 »
Wingspant az Álca Klónt amcsi képregényben említik név szerint valahol?
A ReGenben és a RF: Hatlövetben nem, de valamelyikben Karmot igen.
Lényegében név kellene neki. Esetleg Fesztáv?
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5991 Dátum: 2022. Július 19., 15:37:35 »
Üdv. A Transformers szekcióba szívesen besegítenék beírni.

Hát ez elég szuper hír! Nagyon köszi! Most eléggé szabin vagyok távol otthonról, de jövő héten otthon, a fordításaim közelében már hatékonyabb leszek.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5990 Dátum: 2022. Július 17., 06:04:06 »
Üdv. A Transformers szekcióba szivesen besegítenék beírni.
:worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Transformers
« Válasz #5989 Dátum: 2022. Július 15., 23:12:10 »
Üdv. A Transformers szekcióba szivesen besegítenék beírni.