Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838158 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5448 Dátum: 2020. Augusztus 13., 09:55:50 »
 :cool:



Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5447 Dátum: 2020. Augusztus 13., 09:14:47 »
Szolgálati közlemény:
A Marvel UK G1 fordítása befejeződött, mivel a IDW 2019-es füzetek fordítása is már szinkronban halad a megjelenésekkel, már "csak" a 2005-ös IDW univerzum hártralévő, kb. 150 füzete van hátra. :badteeth:

A beírás meg majd egyszer...
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5446 Dátum: 2020. Augusztus 10., 07:30:21 »
Én idáig csak az élőszereplős BW filmről hallottam. Nem a Netflixes WfC trilógia zárófejezetére gondolsz, a Kingdom-ra?
Címet nem olvastam benne, csak célozgattak rá, de könnyen lehet hogy a Kingdomról beszéltek. Mindenesetre én kíváncsi leszek rá.
Igen, annyit lehet tudni, hogy a Hasbro jelenleg futó WfC játéktrilógiájának, ami alapján a netflixes sorozat is készült, a harmadik zárófejezetét (a Siege és az Earthrise után) Kingdomnak fogják hívni, ezt a Netflix jelentette be. Megjelent egy plakát is, és azt susogják a fórumokon, hogy crossover lesz a G1 és BW között. A Cyberversbe-ben már volt hasonló kezdeményezés, oda Cheetor figuráját csempészték be, ez nyilván jóval nagyobb léptékű dolog lenne.

Egyébként ti láttátok a Netflix első évadát? Kinek mi a véleménye?
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5445 Dátum: 2020. Augusztus 10., 00:07:29 »
Én idáig csak az élőszereplős BW filmről hallottam. Nem a Netflixes WfC trilógia zárófejezetére gondolsz, a Kingdom-ra?
Címet nem olvastam benne, csak célozgattak rá, de könnyen lehet hogy a Kingdomról beszéltek. Mindenesetre én kíváncsi leszek rá.

Igen, de attól még rendes, öt ujjas kezei még lehetnének. Nem kell, hogy olyan spéci legyen, mint a régi, de két mezei robotkar is jobb lenne, mint az a rákolló szerűség, ami most van.
Ne feledd el, hogy a jelenlegi teste egy gyilkológép, és mint ex-roncsoló valószínűleg nem fogadna el egy félmegoldást, ha az a harci képességei rovására mehet. Én legalábbis így lennék ezzel. Ha visszatérhetek a régi életemhez, akkor oké, de ha azt nem kaphatom vissza, és ezt is elveszíteném, és be kellene érnem egy közönséges robi életével, akkor valószínűleg megmaradnék annál, ami nagyobb eséllyel életben tart. De ez csak az én nézőpontom.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5444 Dátum: 2020. Augusztus 09., 14:23:24 »
"The ladies love me."
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5443 Dátum: 2020. Augusztus 09., 11:23:26 »
Én inkább úgy gondolom, hogy azok is rendkívül kényes speciális egységek lehettek, hasonlóak a Racsni illetve más sebész robotok kezeihez.
Meg mint Szimatoló kezei.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5442 Dátum: 2020. Augusztus 09., 00:16:45 »
Igen, de attól még rendes, öt ujjas kezei még lehetnének. Nem kell, hogy olyan spéci legyen, mint a régi, de két mezei robotkar is jobb lenne, mint az a rákolló szerűség, ami most van. Az új fej kérdése az, ami szerintem problémás, mert ahhoz már az agy modult is el kellene távolítani. Azt a műtétet meg tuti még Racsni se vállalná be. Akik végezték ezeket a műtéteket Sokin meg Pörgésen tuti nagy szakik lehettek.

Én idáig csak az élőszereplős BW filmről hallottam. Nem a Netflixes WfC trilógia zárófejezetére gondolsz, a Kingdom-ra?

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5441 Dátum: 2020. Augusztus 08., 23:52:36 »
Srácok Pörgés italozás közben említette, hogy vissza akarja kapni a kezeit. Szóval mi az akadálya, hogy újra rendes feje és kezei legyenek? A műtét, amit végeztek rajta visszafordíthatatlan?
Én inkább úgy gondolom, hogy azok is rendkívül kényes speciális egységek lehettek, hasonlóak a Racsni illetve más sebész robotok kezeihez. Ha emlékszel, a sorozat elején Racsni kifejti, hogy az ő kezei olyan érzékeny műszerek, amiket lehetetlen csak úgy lecserélni. Pörgés esete hasonló, egyszer említette, hogy óraműves szeretett volna lenni, csak a Funkcionalisták ezt nem engedék neki, mert akkor az altmód határozta meg a társadalomban betöltött funkciót, és épp azért ítélték empuratára, mert ezt nem akarta elfogadni. Ha innen nézzük, akkor sejthető, hogy Pörgésnek is rendkívül kifinomult egységek lehettek a kezei, amik Racsniéhoz hasonlóan csak nehezen pótolhatók.

Más: hallottátok a pletykát, hogy Netflix állítólag a Beast Wars rebootjáról tárgyal a Hasbroval? Ehhez mit szóltok?

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5440 Dátum: 2020. Augusztus 07., 23:28:57 »
Srácok Pörgés italozás közben említette, hogy vissza akarja kapni a kezeit. Szóval mi az akadálya, hogy újra rendes feje és kezei legyenek? A műtét, amit végeztek rajta visszafordíthatatlan?

Lehet, hogy csak nem találják őket sehol.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5439 Dátum: 2020. Augusztus 07., 22:47:40 »
Srácok Pörgés italozás közben említette, hogy vissza akarja kapni a kezeit. Szóval mi az akadálya, hogy újra rendes feje és kezei legyenek? A műtét, amit végeztek rajta visszafordíthatatlan?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5438 Dátum: 2020. Augusztus 06., 13:37:05 »
Ez azért elég büdös nagy spoiler.

Jogos inkább kivettem, mielőtt többen látják...

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5437 Dátum: 2020. Augusztus 06., 13:14:40 »
Ez azért elég büdös nagy spoiler.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5436 Dátum: 2020. Augusztus 06., 11:23:16 »
Azért én Tarn eredet tötrénetére nagyon kíváncsi vagyok. Ő és az egész ÁID bitangul kattant.

Nos ... bocs inkább kiveszem mielőtt többen olvasnák Elwoodnak igaza van túl nagy spoiler   :brow:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Augusztus 06., 13:36:12 írta Feast4 »

Nem elérhető zoz

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #5435 Dátum: 2020. Augusztus 05., 15:41:03 »
Köszönöm a választ.

Van benne igazság.

Viszont ebben az esetben Optimusz Fővezér miért engedte ilyen magas rangra jutni?
Elvileg a fővezér főtanácsadója és az osztagának a helyettes tisztje volt.

Valószínűleg a Fővezér belátta, hogy a háború megnyeréséhez szükséges az ilyen mentalitás.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5434 Dátum: 2020. Augusztus 05., 14:03:54 »

De ezek után tekinthetünk-e rá úgy, mint a jó öreg matekozós Portyázóra, vagy morálisan "rossz" lett?


Azon túl, hogy Portyázó nekem is a nagy kedvencem, szerintem az IDW esetében nála moralitásról nem lehet beszélni. Szinte kivétel nélkül csak az érdekli, hogy miként tud az álcák felé kerekedni. Kup felhasználása, színlelővé alakítása, aztán felhasználása arra, hogy befolyásolja a Roncsolókat, Optimust, aztán csont nélkül feláldozta a fertőzés megfékezésére. Az Aequintas. Arsit bérgyilkosként használta Féreg megölésére és egyébként a szerkesztettek sem ok nélkül szerettek bele. Overlordot az Elveszet fényre küldeni stb. A SZ.E.G.ekkel való kapcsolata. Folyamatosan igyekszik befolyásolni Űrdongó döntéseit. Szerintem nem spoiler, hogy a döntései nagyban hozzájárulnak majd az új álcaháborúhoz.

Úgyhogy igen. Portyázó hasonló célvezérelt makacs logika mentén működő figura, mint Sokkoló. Szerintem morálisan nagyon nincs rendben és nem Spike óta.

Nem elérhető zoz

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #5433 Dátum: 2020. Augusztus 04., 18:04:14 »
Sziasztok!

Lenne egy apró kérdésem :)

Apró korom óta mindig is Portyázó volt a kedvenc karakterem: nyugodt, csendes, fegyelmezett, megfontolt stratéga, aki minden lehetőséget számba vesz. Alapvetően nem rosszindulatú, vagy beképzelt, csak zárkózott intellektuális típus. Emiatt lényeges nekem ez a kérdés.
Az IDW sok karaktert módosított (legjobb példa talán Arszi), és talán Portyázón is változtattak némileg.
Portyázó negatív cselekedeteinek legnagyobb része Szilánk befolyásával befolyásával magyarázható, illetve a Spyke által okozott csalódással.

De ezek után tekinthetünk-e rá úgy, mint a jó öreg matekozós Portyázóra, vagy morálisan "rossz" lett?

Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre :)

Illetve remélem a sorozat fog még vele foglalkozni :)

Köszönöm előre is.

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5432 Dátum: 2020. Augusztus 01., 10:26:24 »
Azért én Tarn eredet tötrénetére nagyon kíváncsi vagyok. Ő és az egész ÁID bitangul kattant.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5431 Dátum: 2020. Július 29., 12:07:19 »

Hát igen, a háború kivesz mindenkiből. Az álcáknál gondolom azért nem érződik feltétlen a különbség, mert már eleve a negatív tartományból indulnak, de ott is vannak kivéltelek. A TFwiki-n van egy olyan megfejtés, ami egy mára már elérhetetlen Roberts-interjúból származik, eszerint az itt szereplő Pharma-Csillagszablya-Tryest triumvirátus a társadalom három pillérének torzulását mutatja be (orvosolág, vallás, törvénykezés), ami tudatos koncepciót sejtet, bár nekem kicsit sántít – az orvoslás miért társadalmi alappillér? miért pont ez és csak ez a 3 pillér? Tryrestnél az angol "law" alatt gyakorlatilag mindhárom hatalmi ág megjelenik, mert a törvényhozás és az igazságszolgáltatás mellett közvetve-közvetlenül végrehatjó is egyben.


Igen ez lehet az ok. Ha megnézzük az álcák közül a normálisabbak nem is viselik azt amit az álcák csinálnak. Villámcsapás pl. Ideológiailag egyetért, de a a Dicsőség felesleges népirtását nem tartotta méltónak. Másrészt a saját társait nem viseli el. Így valahogy megragadt kettő közt. Autobot nem, de álca sem.

Sokkoló is érdekes. (akár csak maga Megatron) tulajdonképp a rendszer maga termelte ki az egyik legnagyobb gyilkost.

Érdekes, hogy az álcák ha a meghatározó alakok hátterét megnézzük szinte egyikük se kattant zsigerből. Mind valami miatt az lett aki.


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5430 Dátum: 2020. Július 27., 22:10:12 »
Ahh a Darkhorse comics összehozott már mindenkit mindenkivel. :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5429 Dátum: 2020. Július 26., 13:10:23 »
@Intruder:
;D


"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5428 Dátum: 2020. Július 26., 12:52:16 »
Tryrestnél az angol "law" alatt gyakorlatilag mindhárom hatalmi ág megjelenik, mert a törvényhozás és az igazságszolgáltatás mellett közvetve-közvetlenül végrehatjó is egyben.


Emellett Wildman néha kisebb poénokat is elszórt a képeken


Számomra az volt mindig fura, amikor rajzoló váltásnál egyik számról a másikra megváltozott a robotok külseje, és ezt soha nem magyarázták meg (kivéve, amikor visszamentek Kibertronra, mert ott a földi altmódok alkalmatlanok a közlekedédre).
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5427 Dátum: 2020. Július 26., 08:49:34 »
Sziasztok! TF Többek aminek látszanak 19. menüből nem jelenik meg (404-es hiba), csak a cikkből.
Szia, igen, valószínűleg egy kolléga belenézett szerkesztő módban, és nem lépett ki rendesen, mert nem tudok hozzáférni és orvosolni a hibát...


Ciklon és Csillagszablya nagy egymásra találása is érdekesnek ígérkezik.
Meghiszem azt! Nem túl hosszú, de annál intenzívebb találkozás lesz.

Idézet
Tryest megzakkanása is tök érdekes. A törvény nagy ura lespanol Vesztegzárral. (Vicces amúgy hány autobot megörült vagy legalábbis megzuhant a háború alatt. Csillagszablya, Pharma, Impaktor, Pörgés, Mogorva, Arsie. Még ha a többségéének volt oka akkor is fura.) Lassan több köztük a kattant, mint az álcák közt.
Hát igen, a háború kivesz mindenkiből. Az álcáknál gondolom azért nem érződik feltétlen a különbség, mert már eleve a negatív tartományból indulnak, de ott is vannak kivéltelek. A TFwiki-n van egy olyan megfejtés, ami egy mára már elérhetetlen Roberts-interjúból származik, eszerint az itt szereplő Pharma-Csillagszablya-Tryest triumvirátus a társadalom három pillérének torzulását mutatja be (orvosolág, vallás, törvénykezés), ami tudatos koncepciót sejtet, bár nekem kicsit sántít – az orvoslás miért társadalmi alappillér? miért pont ez és csak ez a 3 pillér? Tryrestnél az angol "law" alatt gyakorlatilag mindhárom hatalmi ág megjelenik, mert a törvényhozás és az igazságszolgáltatás mellett közvetve-közvetlenül végrehatjó is egyben.

Idézet
Menekítő új designja is nekem bejön. Érdekes amúgy hogy különböző rajzolók mennyire másképp kezelnek dolgokat még akár egy sorozaton belül is. Tök jó példa a fürkészek.
Ezt én direkt élveztem a füzetekben. A változások menete kettős: egyrészt vannak kreatív rajzolók (pl. Figueroa, Guidi, Roche, Milne, Matare), akik szívesen terveznek figurákat saját kútfőből, másrészt van olyan is, hogy a Hasbro-promoció részeként frissen kijött játékok adják az ihletett, amelyek megtervezésében, megjegyzem, többen közülük közreműködtek is. Az ongoing elején Fugeroára valóban hatott a mozifilmek stílusa, tudatosan merített belőle, ki is verte sokaknál a biztosítékot, én is szoktam, de általában engem meg lehet győzni, ott se volt vele komolyabb bajom. A Marvel vége és a ReGen nagyrész Andy Wildman munkája, ez az ő rajzstílusa, felfogása, amiben szintén van logika: ha végül is annyira emberszerűek ezek a robotok természetüket, viselkedésüket tekintve, miért ne lehetne őket rajzolni emberszerű arccal, páncélos alakokként? Emellett Wildman néha kisebb poénokat is elszórt a képeken, amiért szintén plusz pont járt neki. Ezzel együtt nem tartozik a kedvenceim közé, de 30+ éve csinálja, tisztelem, becsülöm és igyekszem az erényeit nézni  ;D
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető herschmi

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #5426 Dátum: 2020. Július 25., 21:29:54 »
Sziasztok! TF Többek aminek látszanak 19. menüből nem jelenik meg (404-es hiba), csak a cikkből.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5425 Dátum: 2020. Július 20., 10:20:44 »
Kicsit lemaradtam!Köszi az új részt.

Nagyon komoly, volt ahogy szegény Ambulánst félbe vágta... :hehe:Ciklon és Csillagszablya nagy egymásra találása is érdekesnek ígérkezik.

Tryest megzakkanása is tök érdekes. A törvény nagy ura lespanol Vesztegzárral. (Vicces amúgy hány autobot megörült vagy legalábbis megzuhant a háború alatt. Csillagszablya, Pharma, Impaktor, Pörgés, Mogorva, Arsie. Még ha a többségéének volt oka akkor is fura.) Lassan több köztük a kattant, mint az álcák közt.

Menekítő új designja is nekem bejön. Érdekes amúgy hogy különböző rajzolók mennyire másképp kezelnek dolgokat még akár egy sorozaton belül is. Tök jó példa a fürkészek.

Az először a fejüknél csak egy ilyen dobozszerű izé volt. A classic Marvel 60-tól már két rácsos moduljuk volt. De ott van pl. Superion Idw Superion Marvel.

Van aki meg kukázza az egész alapkoncepciót, már sorozaton belül. Az ongoing elején a rajzstílus gondolom szándékosan a filmekre hajazott, kb. a fogaskerekek látszottak. A Káosznál már nehéz is lenne elmondani mit láttunk, a classic Marvel végén, és a regenben pedig már rendes arcmimikájuk arcizmaik vannak.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #5424 Dátum: 2020. Július 11., 03:48:17 »
Annyira jó
1. újraolvasni régi MTMTE részeket
2. mindezt magyarul. Utóbbiért nagy köszönet.
Amit James Roberts művelt ezzel a sorozattal, azt oktani kéne a képregényírás kurzusán.

Egy kicsit mintha Ramondellisre vették volna a figurát.

Nem is olyan kicsit. Nekem is egyből az ő neve jutott eszembe. Mondjuk az ő stílusa jól kivitelezve tényleg egyedi látványvilágot tud létrhozni.
Azt sajnálom csak, hogy pl. nem az MTMTEt (és a RID-et)  adaptálták sorozattá. Az nagyon ütne.
Plusz Roberts Megatronja óta (Lásd majd MTMTE 2. évad, Lost Light) sokkal nehezebben áll rá a fejem a tradicionális "Megatron, a gonosz" ábrázoláshoz. 

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5423 Dátum: 2020. Július 10., 09:39:02 »
Azért ultra magnussal kapcsolatban jobban tetszik ez a magyarázat hogy volt belőle egy eredeti is, mintha az maradt volna ami az előző részben kiderült, hogy csak egy külső páncél.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #5422 Dátum: 2020. Július 09., 21:25:20 »
Köszönöm a  Többek, mint aminek látszanak 19. számát  :tf-optimus: :tf-megatron: :tf-shockwave: :tf-jazz:

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5421 Dátum: 2020. Július 09., 14:36:30 »
Köszönön én is az új TF füzetet! Jó volt mint mindig! A RiD is folytatódhatna epic cucc jön ott is. ;D
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5420 Dátum: 2020. Július 09., 10:43:14 »
köszönet az új részért. Jó lezárás, nagyon nehéz ezt így részenként olvasni, és mindig megvárni az újat.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5419 Dátum: 2020. Július 07., 15:49:52 »
Izgi! Én megvagyok szinkron nélkül. Az érdekel, hogy miért került a címbe az a "trón".
Ezen mondjuk nem lepődtem meg. :badteeth: Erre a trón dologra én is kíváncsi vagyok. Ez megint a légbőlkapott magyar címadás csúcspéldája lehet, amikor minden háttér ismeret nélkül adnak valaminek címet... :dry:
Mondjuk a Netflix Magyarország Youtube-jára fellőt trailer címében már semmilyen trón nincs, tükörfordításban ráírták a cím magyar megfelelőjét.
"When the battle is through, only the strong will survive."