Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838305 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5358 Dátum: 2020. Május 29., 10:09:52 »
Köszönöm! Akkor ez nem ragadt meg az emlékeimben. De akkor az Autobotok miért nem építenek magukra olyan páncélzatot mint Overlordnak? Vagy ő egyszerűen csak ilyen erős és semmi különleges nincs a burkolatában? Mert hát józan ésszel belegondolva, csak strapabíróbbnak kell lennie, mint az átlag robiknak. Egy Ultra Magnusz-t simán átüt, őt meg püfölik, lövik 50-en...

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5357 Dátum: 2020. Május 29., 10:03:15 »
Overlord azért volt sértetlen, mert újjáépítették. Az MTMTE 14. számának 18. oldalán idézi fel Portyázó, hogy Űrdongó szerint "morális kötelességük" a hadifoglyokat visszaállítani eredeti állapotukba. Ott ugye kiderül az is, hogy Portyázónak milyen tervei voltak Overlorddal. Hogy hogy került pontosan a hajóra, az még nem derült ki a füzetekből, de néhány számon belül meglesz a válasz erre is.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5356 Dátum: 2020. Május 29., 09:00:16 »
Nekem is lenne egy kérdésem! Overlord hogyan kerül sértetlen állapotban az Elveszett fényre? Vasököl "bumm"-ja mintha lerobbantott volna róla mindent.

(Vagy ezt megmagyarázzák csak nekem nem ugrik be, hogy olvasram volna róla?  :nemtudom: )

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5355 Dátum: 2020. Május 28., 16:38:38 »
Nem mondom sem azt, hogy mindennek van értelme, amit Barber ír, se azt, hogy maradéktalanul meg lennék vele elégedve.  ;)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5354 Dátum: 2020. Május 28., 16:06:18 »
Na akkor bennem van a hiba, hogy nem értem mit olvasok, vagy csak szimplán nem áll össze a kép. :o
És tényleg Szilánk ölte meg Merülőt. De miért rakta oda a holttestet, ahol biztos volt, hogy megtalálják? Ráadásul egy álca zászlóval átszúrva. El is áshatta volna.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5353 Dátum: 2020. Május 28., 15:04:34 »
Lenne még két dolog, ami nem tiszta számomra.
Az első, hogy ki ölte meg Merűlőt a RiD füzetben, ami elindította Portyázó nyomozását?
Valamint hogy élte túl Szilánk és a Szerkesztettek a fejük felrobbantását? Mi értelme az elrettentő chip-nek, ha nem is öli meg a rabot?
Merülővel Szilánk végzett, (RiD 4., 9. oldal) a cerebro-szilánkjaival rajta is kíséreletezett, mikor a tökéletes kapcsolódót akarta létrehozni - illetve kipótolni a szerkesztetteket, de túl "megosztó" volt. Az elrettendő/gátló chipeket az álcák elég hamar kijátszották, arról csak azt hitték az autobotok, hogy működnek. Igazából se Szilánk, se a szerkesztettek nem haltak meg, mikor szétlőtték/felrobbantották a fejüket. Mikor a 14. számban (10. oldal) szóba kerül, hogy Szilánk és a szerkesztettek is halottak, Szilánk azt mondja, hogy a jelentések "némieg túloztak". A 4. számot Portyázó narrálja, akiről a 14. számban kiderül, hogy ekkor kerítette hatalmába Szilánk egy cerebro-szilánkkal, ezért az egyik olvasat az, hogy amit Portyázó elmondott, arról csak azt hitte, hogy megtörtént. Ha jól megnézzük a lövést a 4-es füzetben, az lehet, hogy Szilánk arca előtt megy el, vagy csak súrolja azt. A szerkesztettek feje ugyan direketbe felrobban, de ez is lehet, hogy ez csak Szilánk elmejátéka volt Portyázó fejében, illetve az is lehet, hogy a robbantás irányított volt, és nem tett érdemi kárt a szerkesztettekben, akiket Szilánk ugyancsak megbütykölt egy kicsit, miközben a tökéletes kapcsolódó óriáson ügyködött.

Megatron az új testében képes lenne egyesülni a szerkesztettekkel, pont ahogy Portyázó is.

Gondolom ezt nem fogják meghúzni a későbbiekben.
Igen, de a jövőben Megatron és a szerkesztettek nem sok időt fognak együtt tölteni, illetve Megatron teste sem lesz sokáig az, ami most.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5352 Dátum: 2020. Május 28., 12:29:57 »
Köszönöm a választ elwood! :worship:
Szóval akkor megmagyarázták csak nekem nem tűnt fel olvasás közben. :dry:
Lenne még két dolog, ami nem tiszta számomra.
Az első, hogy ki ölte meg Merűlőt a RiD füzetben, ami elindította Portyázó nyomozását?

Valamint hogy élte túl Szilánk és a Szerkesztettek a fejük felrobbantását? Mi értelme az elrettentő chip-nek, ha nem is öli meg a rabot?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #5351 Dátum: 2020. Május 28., 11:57:23 »
Megatron az új testében képes lenne egyesülni a szerkesztettekkel, pont ahogy Portyázó is.

Gondolom ezt nem fogják meghúzni a későbbiekben.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5350 Dátum: 2020. Május 28., 04:02:59 »
1. Ez már kiderült a MTMTE 6. szám 17. és 21. oldalán és MTMTE 12. szám 17-18. oldalán. A lényeg: Csévélőnek volt már egy komoly kapcsolata Krómpáncél előtt, egy bizonyos Dominusz Ambusz, aki mint a legutóbbi számból kiderült, Minimus Ambusnak, más néven Ultra Magnusznak(?!) a szikratestvére volt, és aki egyszer csak nyomtalanul eltűnt. Csévélő, aki amúgy is hajlamos megszállott módjára viselkedni, elkezdte járni az olvasztókat, halottasházakat, stb., hogy megbizonyosodjon arról, mit történt Dominusz Ambusszal, tényleg meghalt-e, és ennek keretében elkezdett egyebek mellett térfigyelő felvételeket, "gyilokvideókat" gyűjteni robotok kínzásáról, haláláról. A Svindlitől szerzett lemezen is ilyen felvételek voltak, a 6. szám bejátszása alapján többek közt - vagy teljes mértékben? - a Garrus-9-ről, Overlord "uralkodásának" napjaiból.

2. Nem, nem jelenti. A való világos válasz az, hogy a Reflektorfényben-sztori egy különálló, az univerzumba nem nagyon illeszkedő történet volt elég sokáig, amivel igazából senki sem törődött, de John Barber "leave no man behind/senkit nem hagyunk hátra" szerkesztési elvének köszönhető minden félrevetett, elfeledett ötletmorzsát igyekszik felkarolni és bemagyarázni a fősodorba - lásd Simon Furman érc-13-a köré kerekített sztoriark, ami a Sötét Kibertronban csúcsosodik ki, és ez lesz majd az Acélszívek alternatív idősíkjával is, jóval később. Születik majd így egy magyarázat a Délibáb spotlightra is, hogy ez az egész füzet egy látomás volt, hasonlóan azokhoz, amiket Acélfej áltélt, és amiknek a hitelessége azonban nem feltétlenül megalapozott.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 28., 04:15:54 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5349 Dátum: 2020. Május 27., 18:48:51 »
Lenne két kérdésem srácok.
1. Mikor fog kiderűlni, hogy mik azok a lemezek, amit Csévélő Svindlitől kapott?
2. Eszembe jutott Délibáb reflektorfényben füzete és azon agyalok, hogy az álma, amiben egy Álca volt valós volt-e? Acélfej később meg is jegyezte, hogy nem bízik benne, mert nem tudják, hogy honnan jött. Jelentheti ez azt, hogy Délibáb egy másik dimenzióból származik?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #5348 Dátum: 2020. Május 23., 17:33:10 »
Köszönöm a Marvel UK 31. és 32. számát  :tf-optimus: :tf-megatron: :tf-shockwave: :tf-jazz:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5347 Dátum: 2020. Május 23., 17:16:24 »
Igen. A Hasbro a karanténra való helyzetre feltöltötte a teljes sorit a ytube csatornájára. :)
Én meg sajnos nem haladtam a magyar nevekkel, mert nem találtam sehol a hiányzó részeket magyarul, csak a DiC részeket. :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #5346 Dátum: 2020. Május 23., 14:55:00 »
Tisztelt urak. Tudom, hogy ez nem az a topik, de ha már múltkor a G.I. Joe-król volt szó, most értem haza, és mit találtam YouTube-on!!!

https://youtu.be/_JTl6N7ZUjE

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5345 Dátum: 2020. Május 23., 07:50:38 »
Most a Legacy of Unicron fordításánál tartok, ami kb. féltáv a brit történeten belül, aztán persze jön még a beírás. Az IDW füzetekről meg ne is beszéljünk. De már mindent lefordítottam... ami kb. még egy év, majd felpörgetjük a beírást is, csak győzzétek olvasni! :)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5344 Dátum: 2020. Május 22., 19:56:15 »

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5343 Dátum: 2020. Május 22., 19:25:36 »
Nagy TF-rajongó létemre szégyenszemre be kell valljam, az alakváltók brit történeteit soha nem forgattam, kizárólag az amerikai történéseket követtem  :P
Ha viszont teljessé válik az angol kiadás, ígérem, nekilátok.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5342 Dátum: 2020. Május 22., 15:44:49 »
Pont ezért szép az UK vonal. Anno mielőtt elolvastam el úgy gondoltam, hogy elég szűk mozgástere lehetett Furmannak, és ha elolvasod az UK történeteket, leesik az állad attól, hogy ő ebből mit tudott kihozni mielőtt átvette a fősorod írását is. Amikor Budiansky a mélypontján volt, az US ágat kifejezetten maga mögé utasította az UK sorozat.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5341 Dátum: 2020. Május 22., 14:37:14 »
 :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, de előtte lesz még ez-az.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5340 Dátum: 2020. Május 22., 10:28:16 »
Végigolvastam a UK 31-32 számot. Egész jó volt, köszönet a honsoításért. Rohamnak mi a története ez után? Merthogy nem semisült meg, de akkor hová tűnt?

Az is ki fog derülni hamarosan, itt.... a HÁLÓZSÁKON! Tartsatok akkor is velünk!


Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5339 Dátum: 2020. Május 22., 09:05:19 »
Végigolvastam a UK 31-32 számot. Egész jó volt, köszönet a honsoításért. Rohamnak mi a története ez után? Merthogy nem semisült meg, de akkor hová tűnt?
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5338 Dátum: 2020. Május 09., 13:25:54 »
Még annyit, hogy Mainframe hol szerepelt Szerverként? Mert én az MTMTE-ban a Nagygép névvel találkoztam, de a Szerver jobban tetszik :)
Többek, mint aminek látszanak 1. füzet 26. lap. Rodimusz jelentést kért tőle, hogy mi robbant fel az Elveszett fény indulásakor.
Hoppá, ezt jó hogy kiszúrtad, mert a Szervert kapta végleges névnek, a "Nagygép" csak amolyan munkanév volt anno, de ezek szerint trehány voltam. Ezt majd javítani kéne valamikor.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5337 Dátum: 2020. Május 08., 19:07:03 »
Még annyit, hogy Mainframe hol szerepelt Szerverként? Mert én az MTMTE-ban a Nagygép névvel találkoztam, de a Szerver jobban tetszik :)
Többek, mint aminek látszanak 1. füzet 26. lap. Rodimusz jelentést kért tőle, hogy mi robbant fel az Elveszett fény indulásakor.

aztán ott volt a veterán Elekes Pál (Kobra parancsnokként szerintem 10/10),
Szeretem Chris Latta-t, de tény, hogy a Parancsnok magyarul milliószor jobb, plusz a hangtorzítás is nagyon menő. :) Vicces is, hogy akkor is gépies a hangja, amikor csak a kendő maszk van rajta. :lol:

Firefly a Rock moziban Tűzbogár volt. Szóval most már lehet miből választani. :D
És a "fly"-ról eszembe jutott, amikor az Energon sorozatban a dragonfly-t sárkánylégynek fordították. :badteeth:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 08., 19:28:11 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #5336 Dátum: 2020. Május 08., 18:08:53 »
Te jó ég! Mennyi elment klasszis! Elekes Pál, Nagy Attila (ős-Vader, talán legjobb. Ez a két tehetség minden idők leggonoszabb hangjait tudta adni. Nagy Attila Vader alakításába alig futni már bele egy eredeti kópián!!)
 Kránitz Lajos, Gruber Hugó és főleg az én személyes kedvencem,
 Sinkovits "Aki érkezett, az mondjon jó napot!" Imre. LEHENGERLŐ. Embert még olyan bölcs és delejező hanggal nem hallottam beszélni.
Reviczky Gábor és Vass Gábor még tagjai az élő óriásoknak.

Más: reggel nem tudtam visszaaludni, eszembe jutott Megatron. 😊
Azon gondolkodtam, a szuperhősöknél kardinális kérdés az erő tonnában kifejezve. A robiknál ez elsikkadt. Támpont a testsúlyuk lehet.
10 méteres testmagassággal számoltam, a test térfogatát több hasábra bontva számoltam. Anyagsűrűségnek találomra egy kis sűrűségű és magas szilárdságú fémet -titánt- választottam, bár nyilván vmi ismeretlen fémből van. Szóval össz 5800 dm3-rel ez 26 tonna kerekítve? De nyilván nem tömör a teste, szóval könnyebb lehet. 20 talán. Jogász vagyok, szóval a matekom kikezdhetetlenségére ne vegyetek mérget, egy műszaki arc utánam számolhatna. Ha persze érdekel valakit ez a hülyeség. ;D

Szóval az ereje reálisan ehhez a testsúlyhoz igazodna. 75 tonna megmozgatása ésszerű lehet.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 08., 21:17:54 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5335 Dátum: 2020. Május 08., 17:19:57 »
Azért itt is kezdő ipari tanulóként olyanok szinkronizálták a G.I. Joe rajzfilmsorozatot, mint László Zsolt, Stohl András, Kautzky Armand, Détár Enikő vagy Csankó Zoltán, aztán ott volt a veterán Elekes Pál (Kobra parancsnokként szerintem 10/10), az akkor középgenerációból Jakab Csaba, Némedi Mari, Ujréti László. Az hogy átlag 7 fő leszinkronizált mindenkit, Némedi Mari pl. egy részen belül 4-5 csajt is, úgy, hogy volt, ahogy egymással beszélgetett 3, arra azt kell mondanom, le a kalappal!

Intruder, nagyon köszi az összeírást, Firefly volt még Robbantó is, illetve Dusty Poros, igaz az már a DiC-sorozatban.

Én is mozitam az emúlt pár napban, néhány az én gyűjtésem:
Airborne - Száguldó (DiC)
Airwave - Légmadár (DiC)
Blowtorch - Profi(?)
Copperhead - Hüllőfej is volt Csörgőkígyó mellett.
Doc - Doki
Dusty és Sandstorm - Poros és Homokvihar (DiC)
Gung Ho - Gung Ho
Heavy Duty - Nehéz súlyú (DiC)
Rampart - Sánc (DiC)
Rock'n'Roll - Rock'n'Roll
Skydive - Villám (DiC)
Stalker - Vadász (Bimbum???)
Sub-Zero - Fagyos (DiC-ből)
Tollbooth - Vadember (???)
Torpedo - Torpedo
Zartan -Zartan
Zarana - Zarana (DiC)
Viperavezér - Night Creeper Leader (DiC)
Wild Bill - Vad Bill
Xamot és Tomax is saját néven futott.

A Dreadnokok voltak Rettenthetetlenek és Zartan-csoport is.
A Yo, Joe! volt Hé, Joe-k!, Hurrá, Joe-k! és G.I. Joe-k!

A kedvencem:
Professzor Attila (aki amúgy egy feka csaj) - Alamusszi professzor

Még annyit, hogy Mainframe hol szerepelt Szerverként? Mert én az MTMTE-ban a Nagygép névvel találkoztam, de a Szerver jobban tetszik :) A GI Joe-s nevek visszamenőleges átírásáig még nem jutottam el, de majd megfontolom.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 08., 17:31:24 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5334 Dátum: 2020. Május 08., 13:03:23 »
turkia: Így igaz. :) Régen még csodákra voltak képesek szinkronizáláskor. Most meg a fejlettebb felszereléssel meg csak "szalon szinkronra" futja. :/ Persze ehhez még kellett az is, hogy az elmúlt 30 évben rengeteg kiváló színészt vesztettünk el, akik annó hatalmas pluszt adtak a magyar változathoz. Példának okán Kránitz Lajos, mint Jockey Ewing  a Dallasban és Al Pacino örökös magyarhangja: Végvári Tamás valami isteni volt.
És, ami az emlékeket illeti. Most pár Joe epizódban volt pár jelenet, amire tisztán emlékeztem, de sose jutott volna eszembe, ha nem néztem volna meg azt a részt. Ilyenkor elgondolkodok azon, hogy vajon mennyi emlék van eltemetve a fejemben, ami arra vár, hogy valami külső inger a felszínre hozza...

grey gargoyle: akkor itt az ideje, hogy felcsapjak kalóznak a torrent tengeren. ;)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5333 Dátum: 2020. Május 08., 08:41:43 »
Torch- Lángos (sajtos-tejfölös)
Covergirl- Cica (sexist 100)
  :hehe: :lol:
Indán biztos hogy nincs fent az első széria összes szinkronizált része, de azok torrentről letölthetőek.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #5332 Dátum: 2020. Május 08., 07:58:32 »
Off topic: megnéztem pár epizódot a Sunbow-s részekből
Ripcord - Kajak(os) [jó név egy ejtőernyősnek]
Cutter - Favágó (ő tengerész btw)
Shipwreck- Hajós András
Torch- Lángos (sajtos-tejfölös)
   
 :bravo:
Jó gárda csinálhatta egyébként, mert képesek voltak páran leszinkronizálni a részeket. Akkoriban alja szinkronnak tűnt a hagyományosan kiemelkedő és sokszor eredeti nyelvet meghaladó minőségű magyar szinkronok között, de újabban felhígult a szakma. Most már normál minőségűnek menne el. Volt egy rész videókazira felvéve. Jutubon asszem ott figyel. Kígyóember, mikor a Parancsnok beöltözik szuperhősnek.  :cool: Megnéztem tavaly és durva volt, hogy mivel anno biztos láttam vagy tizenöt-húsz alkalommal, komplett mondatokra szó szerint emlékeztem. Szívet melengető volt.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5331 Dátum: 2020. Május 07., 23:16:06 »
Off topic: megnéztem pár epizódot a Sunbow-s részekből. Idáig ennyi nevet írtam össze:
Junkyard - Tróger
Flint - Delta
Breaker - Kobak
Ripcord - Kajak(os) [jó név egy ejtőernyősnek]
Timber - Rideg/Ordas
Freedom - Vascsőr
Flash - Flash
Sparks - Sparks
Airborne - Pilóta
Spirit - Fantom
Firefly - Szentjánosbogár/Bombázó
Cutter - Favágó (ő tengerész btw)
Shipwreck- Hajós András
Buzzer- Bicsek
Ripper- Borotva
Torch- Lángos (sajtos-tejfölös)
Covergirl- Cica (sexist 100)
Recondo- Szimat
Dusty- Borosta
Weasel- Menyét
Roadblock- Úthenger
Stormshadow - Villám
Thunder- Mennydörgés
És egy észrevétel: van egy Mainframe nevű Joe, akinek létezik egy Autobot névrokona az Elveszett fény fedélzetén. Ő itt a Marveles G.I. Joe vs. Transformers miniben Főközpontként lett honosítva, de a robi már Szerver néven fut. Talán jobb lenne a katonának is az utóbbi név.
Még egy észrevétel: emlékszik még valaki a Megavideo-ra, amit az fbi lekapcsolt? 10 éve ott néztem a Joe sorozatot és sokkal több rész volt oda feltöltve, mint erre a rozoga indára..
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 07., 23:29:11 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith


Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5329 Dátum: 2020. Május 07., 18:15:36 »
De jó az a Koponya sztori is!

Ez melyik számtól olvasható? Ő nem dereng, de most kíváncsi lettem.