Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838130 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5298 Dátum: 2020. Május 04., 20:41:23 »
A briteknél 15 éve jött ki a DVD, amerikában 6 éve utoljára. De ugye ki néz ma még DVD-t?

Én szoktam. Ha pedig nem jelenik meg valami Blu-Rayen csak DVD-n, akkor még venni is.  :-[
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5297 Dátum: 2020. Május 04., 20:36:56 »
A briteknél 15 éve jött ki a DVD, amerikában 6 éve utoljára. De ugye ki néz ma még DVD-t?
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5296 Dátum: 2020. Május 04., 19:41:50 »
Ha az átlag magyar meg akarná nézni ezt a Beast Wars-t, megteheti valahol, valamelyik oldalon?
Ha az átlag magyar torrenetzik, akkor leginkább onnan. Legálban pedig lehet próbálkozni külföldről a gyűjteményes DVD-vel, de eléggé aranyárban van, jobbára csak másodkézből.
Hm, ennyire ritkaságszámba megy?

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5295 Dátum: 2020. Május 04., 19:37:45 »
Ha az átlag magyar meg akarná nézni ezt a Beast Wars-t, megteheti valahol, valamelyik oldalon?
Ha az átlag magyar torrenetzik, akkor leginkább onnan. Legálban pedig lehet próbálkozni külföldről a gyűjteményes DVD-vel, de eléggé aranyárban van, jobbára csak másodkézből.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5294 Dátum: 2020. Május 04., 19:33:49 »
Gondolom, a Bayformers-ről van most szó... Eléggé átdolgozták Racsnit és szerintem Jazz-t is.
Ha álcákat veszem, durván átszabták-csak a legismertebbeket említve- Megatront (szerencsétlen úgy festett, mintha valamelyik Alien filmből lépett volna elő  :hehe:) és Üstököst (nem tudom, mely típusú vadászgép az altmódja, de hogy nem Raptor, az biztos).

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5293 Dátum: 2020. Május 04., 19:16:41 »
Mondjuk annyit tegyünk hozzá az égész védelmében, hogy autó márka reklámok nélkül elég fura lett volna megcsinálni ezeket a filmeket.
Nem is ezzel volt a fő baj, hanem azzal, hogy a reklám jegyében átdolgozták a karakterek altmódját, mert épp nem egy tűzpiros furgont akart eladni a General Motors, hanem egy fekete pickupot, így úgy voltak vele, hogy teherautó-teherautó, tehát jó lesz Acélfejnek... A többiről nem beszélve. Az a szomorú, hogy olyannyira sablonosak a karakter jellemek, hogy ha nem mondanák ki a neveiket, akkor sokszor azt sem tudnád, hogy épp ki van benne az aktuális moziban...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5292 Dátum: 2020. Május 04., 19:16:17 »
Ha az átlag magyar meg akarná nézni ezt a Beast Wars-t, megteheti valahol, valamelyik oldalon?

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5291 Dátum: 2020. Május 04., 17:53:02 »
Én már a Beast Wars filmben élőszereplők részt se értem. :D Gyanítom, az inkább szintén animáció lenne...
Ja, mint az új Oroszlán Király.  :lol:
Ott a pont, ezen gondolkodtam én is, de ha választani lehet, inkább a Dzsungel könyve legyen az irány :) Amúgy meg a Beast Warsnál is kérdés, hogy milyen korban játszódik a történet... Mert ha valamiért úgy adódik, hogy napjainkban, akkor jöhetnek az emberek és a reklámok is.

A maga korában a Beast Wars -láttam belőle pár részt- a rajzfilmek csúcsát jelentette technikai megvalósításban (mindent CGI segítségével csináltak), de az alakváltós rajongótábor nem lelkesedett a sorozatért, miután járművek helyett állati altmódot kaptak a robotok. Ezt a készítők azzal magyarázták, ők egy külön sci-fi univerzumot akarnak felépíteni ezekből.
Azért ahogy haladt előre a sorozat, és az alkotók odafigyeltek a rajongókra, úgy sokasodtak a G1-es utalások, ezért (is) időközben eléggé átalakult a BW megítélése. Mára már szerintem az ortodox G1 hívők kisebbségbe szorultak a fandomon belül, annyi jó karaktert és fontos koncepciót adott a BW a közösbe, hogy mára már a többség megbarátkozott vele/szereti/rajongja/jobbnak tarjta, mint az eredetit.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5290 Dátum: 2020. Május 04., 17:21:10 »

Megnéztem a videót.
Mondjuk annyit tegyünk hozzá az égész védelmében, hogy autó márka reklámok nélkül elég fura lett volna megcsinálni ezeket a filmeket.
A személyes véleményem meg az, hogy engem ezek nem zavartak fimnézés közben. Nem azokra figyelek, ha egy ilyen filmet nézek. Pl az hogy e by-t említik a filmben inkább reálisabbá tette a jeleneteket hogy nyíltan beszéltek róla, mi az aktuális oldal. Én továbbra is szeretem a tf 1-3 részét, a többiről meg inkább ne is beszéljünk.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5289 Dátum: 2020. Május 04., 15:37:49 »
A maga korában a Beast Wars -láttam belőle pár részt- a rajzfilmek csúcsát jelentette technikai megvalósításban (mindent CGI segítségével csináltak), de az alakváltós rajongótábor nem lelkesedett a sorozatért, miután járművek helyett állati altmódot kaptak a robotok. Ezt a készítők azzal magyarázták, ők egy külön sci-fi univerzumot akarnak felépíteni ezekből.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5288 Dátum: 2020. Május 04., 15:13:47 »
Én már a Beast Wars filmben élőszereplők részt se értem. :D Gyanítom, az inkább szintén animáció lenne...
Ja, mint az új Oroszlán Király.  :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5287 Dátum: 2020. Május 04., 14:34:11 »
Azt azért megnézném, hogy egy Beast Wars filmben hogyan helyeznek el reklámokat. :rolleyes:

Én már a Beast Wars filmben élőszereplők részt se értem. :D Gyanítom, az inkább szintén animáció lenne...

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5286 Dátum: 2020. Május 04., 12:15:29 »
Azt azért megnézném, hogy egy Beast Wars filmben hogyan helyeznek el reklámokat. :rolleyes:
Ha nem Bay viszi, akkor remélhetőleg sehogy, ez ugyanis - legalábbis emlékezetem szerint - Bay egyik védjegye.
Pontosan. ;)

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5285 Dátum: 2020. Május 04., 12:01:40 »
Azt azért megnézném, hogy egy Beast Wars filmben hogyan helyeznek el reklámokat. :rolleyes:
Ha nem Bay viszi, akkor remélhetőleg sehogy, ez ugyanis - legalábbis emlékezetem szerint - Bay egyik védjegye.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5284 Dátum: 2020. Május 04., 11:51:40 »
Azt azért megnézném, hogy egy Beast Wars filmben hogyan helyeznek el reklámokat. :rolleyes:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5283 Dátum: 2020. Május 04., 09:33:29 »
És bocs, hogy felülposztolom magam, de más a téma a fények és csillogás világából:
A júniusra várható netflixes Transformers-rajzfilmsorozat, és múlt héten belengetett, a Kibertron múltjában játszódó rajzos mozifilm mellé a Paramount kiadta a következő élő szereplős Transformers-mozifilm bemutatójának dátumát: 2022. június 24.
Még nem dőlt el, miről fog szólni, egy Beast Wars-szkripten és egy Űrdongó-univerzumbeli forgatókönyvön is dolgoznak, hogy melyik valósul meg, esetleg a későbbiekben mindkettő, az még a jövő zenéje.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5282 Dátum: 2020. Május 03., 12:20:44 »
Igen, időközben én is utánaolvastam. Hát... úgy érzem több párhuzamos valóságban élünk.
Én nem éreztem sértő szándékot a Reflektorfény: Arsziban, nem is gondolom annak a nőkre nézve, ugyanakkor nem vagyok nő, és azt is tudjuk, Furman hogy vélekedett Arsziról és a femmebotokról általában - nem szerette őket - ezért azok eléggé a sarokba is voltak téve, és ez a női olvasókban jogosan válthatott ki nemtetszést, lévén bennük is megvan az igény arra az azonosulásra, ami nekünk természetes. Szerintem a "transformerek nemtelen/semleges robotok" érvelés is érezhetően sántít, amikor szinte minden robot - kb. az MTMTE-ig - érezhetően férfi tulajdonságokkal volt felruházva, és valahányszor korábban femmebotok megjelentek, akkor igen hamar kialakult körülöttük valami románcféle is. (Oldaljegyzet: állítólag eredetielg, mikor Nautika, Krómia és Szélpenge először megjelent a Sötét Kibertronban, Roberts azt szerette volna, hogy gendersemlegesre legyenek rajzolva, és csak a szövegből derült volna ki, hogy "she"-ként utalnak egymásra. Akkor ezt az IDW/Hasbro lefújta, nyilván, mert pl. játékok is tervbe voltak már véve. Aztán később a LOST LIGHT sorozatban az Anode/Lug párosnál ez már jobban érvényesült a rajzokban érzésem szerint. A magyar ugye ennél gendersemlegesebb nyelv, úgyhogy még jobban eltűnt volna a különbség. :) )
Tekintve, hogy a TF-rajongók táborában egyre inkább megjelentek a női olvasók, akiknek ugyanúgy megvan a joguk ahhoz, hogy olyan figurákról olvassanak, akikkel szívesebben azonosulnak, és mivel egy kereskedelmi termékről beszélünk, ami igenis reagál a fogyasztói igényekre, teljesen érthető, hogy a TF olyan irányt vett, amilyet. Úgy gondolom, a TF irodalom/univerzum ettől csak gazdagodott, ezeket a változtatásokat én speciel inkább érdekesnek/gondolatébresztőnek tartottam, mégha nem is minden sztori tetszett, vagy voltam elégedett a kimenetelével (pl. az első Windblade mini befejezése, és nemektől függetlenül sosem rajongtam a szerelmi szálakért, bár teljesen értem a funkcióját és célját, és hogy ennek is van közönsége, ha olyan sok tekintetben antropomorfok ezek a robotok, miért pont ez lenne a kivétel).
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."


Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #5280 Dátum: 2020. Május 02., 23:00:13 »
"Ha" nemtelenek... :) Van olyan hal is, amelynek hímje olyan apró, hogy a nőstény kopoltyujaban eldegel (további részleteket ne kerdezzetek). Attol meg, hogy humankent nem tudjuk első blikkre eldonteni, hogy ki milyen nemű, lehet nekik megy...valahogy. :) :)
Pölö:  https://readcomiconline.to/Comic/Gold-Digger-1999/Issue-259?id=147110 18 év alattiak azért nem feltétlenül olvassák el, jó???

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5279 Dátum: 2020. Május 02., 17:31:20 »
Még mindig Furman Arszis/Jhiaxus-os ötlete ideáig a legjobb a fembotok létezésének a megmagyarázására egy nemtelen fajnál.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5278 Dátum: 2020. Május 02., 16:49:18 »
Én erről csak utólag olvastam, hogy végül Furman bocsánatot kért. Volt nagy feud? Üzengetés? Public shaming? Bullying? Battle? (Ide jönne egy popcorn zabáló smiley, de olyanunk nincs.)

Emlékeimre hagyatkozom csak itt, de nagyjából pontos lesz, mert Furmannek konkrétan én szóltam...  :D (lásd lejjebb)

Scott nyilatkozott valamit a Windblade kapcsán, nyers fordításban az volt a lényege, hogy mekkora gáz, ahogy a fembotok az IDW univerzumban eddig ábrázolva voltak (értsd: Arszi valamiféle bizarr kísérlet eredményeként lett nő, mintha az valami rossz dolog lenne). Akkoriban ment a Regen, Furman oldalán aktív fórumozás ment, belinkeltem neki a cikket és megkérdeztem, mit szól hozzá. Elolvasta és valami olyasmit válaszolt, hogy joga van a véleményéhez, de lehetne elég profi ahhoz, hogy megtartja magának... Utána erről kifejtette a gondolatait hosszabban és élesebben is, talán Scott is válaszolt rá(?) bevallom, erre már nem emlékszem, aztán házon belül elboronálták a dolgokat, Furman nyilvánosan bocsánatot kért, mintha azt is írta volna, hogy tőle meg Scott kért elnézést(?), de lehet, hogy nem, ezt már nem tudom. Emlékszem, Furman a tfw-n próbálta védeni az igazát valamelyik fórumban, de a többség nagyon lehurrogta szegényt, de hát ugye tudjuk, hogy a leghangosabbak a leghülyébbek. Aztán végül elengedte a sztorit, Scott meg inkább nem nyilatkozta azt a továbbiakban, hogy gáz, ahogy a fembotokat kezelték korábban, általában azt mondta helyette, hogy olyan jó, hogy a Transformereket nem nemük határozza meg legfőképp.  :D


Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5277 Dátum: 2020. Május 02., 14:39:35 »
A legjobb az volt, mikor Mairghread Scott és Simon Furman összekaptak a fembotokon.
Én erről csak utólag olvastam, hogy végül Furman bocsánatot kért. Volt nagy feud? Üzengetés? Public shaming? Bullying? Battle? (Ide jönne egy popcorn zabáló smiley, de olyanunk nincs.)

Azt tudtátok, hogy a harmadik évaddal vége a Cyberverse sorozatnak?
Igen sajna, de valahol várható volt. Végül is a Unicron-trilógia óta 3 évadokat élnek meg a sorozatok. Kivéve a Rescue Botsot, amit nem is értek, nem is nézem, de szigorúan véve most a Rescue Bots Academy megy, ami más formátum, és nagyrészt más alkotók is csinálják, úgy tudom.
Idézet
És a Fembotokra reagálva, én még mindig nem értem, hogy miért rakták be őket a G1 sorozatba, ha egyszer nem készűltek játékok belőlük. Mert ugye az egész rajzfilm csak azért volt, hogy játékokat adjanak el velük. :headscratch:
Azért nem csak azért volt. Illetve szerepelt benne így is egy tucat játék. A femmebotok ugyanolyan epizódszereplőnek indultak, mint az összes többi, vagyfél tucat tudós, tenger alatti király, középkori hercegnő, gazdag örököslány, beképzelt autóversenyző, kisemmizett arab herceg, trófeagyűjtő, földön kívüli forradalmár vagy óriásgyerek, űrmaffiózó. Egy részben szerepeltek, oszt annyi, jövő hétre el is felejtik. Gondolták akkor.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5276 Dátum: 2020. Május 02., 12:49:34 »
A legjobb az volt, mikor Mairghread Scott és Simon Furman összekaptak a fembotokon.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5275 Dátum: 2020. Május 02., 10:50:38 »
Kiégtem azokon a hozzászólásokon. :omg: Főleg azon, hogy miért beszélnek angolul a robotok. Mondjuk igaza van. Az én szememet is szúrta, hogy az oroszok angolul beszéltek egymásközt a Vadászat a Vörös Októberre-ben. :hehe:
Azt tudtátok, hogy a harmadik évaddal vége a Cyberverse sorozatnak? Így a Rescue Bot (ami már így is a legtöbb epizóddal rendelkező TF széria) már a harmadik testvér sorozatát élte túl.
És a Fembotokra reagálva, én még mindig nem értem, hogy miért rakták be őket a G1 sorozatba, ha egyszer nem készűltek játékok belőlük. Mert ugye az egész rajzfilm csak azért volt, hogy játékokat adjanak el velük. :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 02., 11:22:53 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5274 Dátum: 2020. Május 02., 09:28:11 »
Igen, Josh Cooley neve reménytkeltő, talán Andrew Barreré és Gabriel Ferrarié is. Júniusban pedig jön a Netflix-sorozat is. Legalább van valami a karanténban. (Jók a kommentek, milyen hányás menne, ha tudnák, az elmúlt években csőstül jöttek be a régi és új femme botok és virágzik az azonos "nemü?" robik közti szerelem.)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5273 Dátum: 2020. Május 01., 18:30:32 »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5272 Dátum: 2020. Április 27., 12:01:27 »
Optimusz meg már szinte magyar, még Levédiából.

Sőt, valójában a 9. számban elhangzó Optinyuszi kifejezésből vették át a kibertroni nyelvbe.

Idézet
Milyen duplaposzt? :cool:

 :whistle:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #5271 Dátum: 2020. Április 26., 23:20:35 »
Meg ilyen alapon elmehetnénk Megatronig

Talán bajod van az Óriástrónussal?  ;D
Optimusz meg már szinte magyar, még Levédiából.

Idézet
Bocsi a duplaposztért.

Milyen duplaposzt?  :cool:

Idézet
Jelen, jelen.

Hajrá  :bravo:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5270 Dátum: 2020. Április 26., 22:25:07 »
Úgyhogy most érdemes honosítónak állni, ha valaki kedvet és tudást érez magában akár a fordításra (Hol vagy, KiD?) akár a beírásra, és ami legalább ilyen fontos, van ideje is rá, az szóljon, mert különben sose végzünk.

Jelen, jelen.

Overlordot inkább lefordítanám (a Nagyhatalom egészen tetszik), mint Impaktort. De persze, hogy ez mennyire szubjektív, azt nem győzöm hangsúlyozni.


Meg ilyen alapon elmehetnénk Megatronig és Optimuszig az idegen hangzású nevek magyarra fordításában. Lásd még: Batman.

Thunder Clashre a Viharcsapást, és Salakra a Csatakot támogatom.  :)

Bocsi a duplaposztért.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 26., 23:15:31 írta Micho »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5269 Dátum: 2020. Április 25., 21:59:40 »
De amíg a TF fősodorban is durva lemaradásaink vannak, ilyenek fordítására még nem gondolni sem merek.
Ja, hát én nem is úgy gondoltam, hogy most csináljátok meg. Majd sorra kerül ha sorra kerül.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.