Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837147 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4968 Dátum: 2018. December 26., 17:31:07 »
Mr. Aldarion, ne szabadkozzon, kéhem ;D
A Hálózsák még csak rak fel -ha nem is olyan gyakran- új füzeteket, míg a NewGen-nél megálltak az októberi feltöltés után.
Szoktam is ezen gondolkodni néha, hogy egy ekkora országban miért is van több képregényhonosító oldal. Elég lenne egy, ahol egyszeri regisztrálás után bármit megtalálhatok.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4967 Dátum: 2018. December 26., 16:16:12 »
Mr. Aldarion, ne szabadkozzon, kéhem ;D
A Hálózsák még csak rak fel -ha nem is olyan gyakran- új füzeteket, míg a NewGen-nél megálltak az októberi feltöltés után.
Más: TF vonalon jövőre jobbára a More Than Meets The Eye és a Robots In Disguise sorozatok folytatódnak, vagy van tervbe véve egyéb széria is ezek mellett? Csak a miheztartásunk végett  :)

Nem elérhető Ramblinger

  • Papucsorrán Pamutbolyt
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Nő
Re:Transformers
« Válasz #4966 Dátum: 2018. December 26., 12:16:00 »
Áhhh, nem értettem miért van feketével kitakarva egy mondatod.. Rávittem a kurzort. Megbántam a kíváncsiságomat. (Igen, még tanulmányozom az oldalt, és annak működését)  Örülök hogy sikerült a gépeddel végre dűlőre jutnod. Jövőre már nagyon várom az új részt :D  Az új felvonultatás meg majd kiderül, milyen lesz. Én bízom a legjobbakban, és reménykedek, hogy nem valami eszement túlgondolás, és pánikmegoldások tömkelege lesz a vége....
A Kószáló szarka - Hóért halált, halálért havat!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4965 Dátum: 2018. December 26., 10:51:11 »
Aki jobb angolból:https://www.seibertron.com/transformers/news/first-images-of-idw-transformers-reboot-set-to-arrive-spring-2019/42619/
Ez miez ez?? :headscratch: Vagy erről itt volt már szó, csak lemaradtam???Sakkor most minden sorozat nullázódik????????
Igen, arról van szó, hogy idén ősszel lefutott egy záró crossover mini, az Unicron - a címe mindent elárul - ami rendesen fejre állította az eseményeket, majd a nagy finálét követően elköszöntek ettől az idővonaltól. Mindenkit megnyugtatok, nem totális népirtással ért véget a történet. Viszont ezt követően úgy gondolták, hogy más irányba akarnak elmozdulni, amit személy szerint nem igazán értek, de ők tudják. Viszont abban sem vagyok teljesen biztos, hogy hosszútávon nem térnek-e vissza az épp lezárt sorozatokhoz, ha a rajongók nem fogadják jól az újragondolást.

Más. Elnézést, hogy az idei évre így elakadtunk, de sajnos le kellett zongoráznom egy melóváltást, az utóbbi két hónapban meg még a gépem is vacakolt és eddig 6-szor kellett újrahúznom, mire megtaláltam a hiba okát, de végre javítottam, így lassan vissza tudok állni a menetrendre. Épp ezért bocs, srácok, de idén már nem jön új TF, viszont jövőre megyünk tovább.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Ramblinger

  • Papucsorrán Pamutbolyt
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Nő
Re:Transformers
« Válasz #4964 Dátum: 2018. December 25., 19:42:55 »
Igen, talán e miatt tartok tőle tudat alatt egy picit. Bár most pl. a  BumbleBee jóra sikerült,(életem első TF-es moziélménye, ráadásul 3D-ben)és a két új álca is tetszett. Szerethetőek voltak. Legalább is számomra a hölgyemény az volt. És vigadtam, amikor megannyi ismerős arc köszönt vissza rám.  ;D

Csak nekem talán szimpatikusabbnak hatna pl. újradolgozni inkább(kisebb-nagyobb változtatásokkal), vagy egy új szálat felhúzni, mert már sokadjára építik fel mindig másképp az egész 'univerzumot' és kezd az ember kicsit belekavarodni. Persze ki hogy látja. Mondjuk én ki vagyok békülve ezzel a megoldással is, csak ne kavarodjanak bele... Mert meg-meg esik, és ott azért elég nagy kavarodások is előfordulnak. Mondjuk én erről csak ne szóljak, mert saját szórakoztatásra átformáltam az egész történetet egy fanfic keretein belül.
A Kószáló szarka - Hóért halált, halálért havat!

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4963 Dátum: 2018. December 25., 02:19:52 »
Hova tudják újra, és újra feldolgozni az egészet... Elképesztő.

Filmeknél is ez van. Reboot-ok, remake-ek, folytatás filmek egymás hegyén-hátán-szerencsés esetben képregény-adaptációk,de sok esetben azok sem sülnek el jól. Mintha kifogytak volna a jó ötletekből...

Nem elérhető Ramblinger

  • Papucsorrán Pamutbolyt
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Nő
Re:Transformers
« Válasz #4962 Dátum: 2018. December 25., 00:46:06 »
Hmm, arra igazán kíváncsi leszek. Hova tudják újra, és újra feldolgozni az egészet... Elképesztő.
A Kószáló szarka - Hóért halált, halálért havat!

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4961 Dátum: 2018. December 24., 20:10:29 »
Annyit vettem ki belőle, az Optimus Prime füzet 25. részének megjelenése az újságosnál lezár egy régi kontinuitást, azaz egy történet vezetés lezárul, jövő tavasszal pedig jön a reboot. Az új történet a nagy kibertroni háború előtt indul, az első gyilkossággal Kibertron történelmében.
A karaktereket pedig a Siege játék figurák alapján rajzolják majd.

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4960 Dátum: 2018. December 24., 17:10:51 »
Aki jobb angolból:https://www.seibertron.com/transformers/news/first-images-of-idw-transformers-reboot-set-to-arrive-spring-2019/42619/
Ez miez ez?? :headscratch: Vagy erről itt volt már szó, csak lemaradtam???Sakkor most minden sorozat nullázódik????????

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4959 Dátum: 2018. Október 27., 22:37:23 »
Ez elég szomorú jelenet (és egyben spoileres is):
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4958 Dátum: 2018. Október 23., 21:49:36 »
Regeneráció dióhéjban:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4957 Dátum: 2018. Október 13., 00:20:34 »
Szán avatarja a Doctor Who /Ki vagy Doki egyik doktora. Roberts imádja a sorozatot. Nem ez lesz az első ilyen pop kulturális utalás. Kanyar 2. évados 1 részese még ennél is súlyosabb lesz, avatarostul, mindentűl. :) ÉsSzán ottis a Doktor avatarját ölti, csak a mostani Matt Smith.es helyett a Christopher Ecclestonos verziót.)

Köszönet a mostani részt. :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4956 Dátum: 2018. Október 09., 10:20:14 »
Én is köszönöm az új részt.
Csak kettőt ismertem fel az avatarok közül. Aki a g.i.joe-ban volt. Scoop az egyik, a máknak meg most nem fog eszembe jutni a neve, de a rajzfilmben láttam. A félszemű kislány ismerős, láttam már csak fogalmam sincs, hogy hol.
Meg persze Veritiy-t is felismertem.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4955 Dátum: 2018. Október 08., 19:07:01 »
Igen, visszatér még párszor, de komolyabb szerepet majd csak a Roncsolók bűneiben kap, az viszont még jóval odébb lesz.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4954 Dátum: 2018. Október 08., 15:41:06 »
Köszönöm az új TF részt! Betegre röhögtem magam!
Kérdés: egyébként látjuk még Verity-t valamikor?
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4953 Dátum: 2018. Szeptember 14., 16:30:11 »
Köszönöm az új részt, nagyon ott volt...főleg a csavar a végén...erre nem számítottam   :headscratch:

Nagyon kíváncsi vagyok hogy fogják a két szériát összekapcsolni a Sötét Kibertron eseményre...
Mindkét sorozatot nagyon kedvelem, főleg azért mert tartalmas és kiszámíthatatlan...nagyon kellett már ez a fajta vér(üzemanyag) frissítés.
A magyarítás szokás szerint nagyon színvonalas, első osztályú.
Köszönet érte!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4952 Dátum: 2018. Szeptember 09., 19:05:59 »
Köszönöm az Álcázott robotok tizenharmadik számát, jó volt már egy TS-t olvasni újra  :tf-optimus: :tf-megatron: :tf-shockwave: :tf-jazz:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4951 Dátum: 2018. Szeptember 09., 19:03:34 »
Köszönöm az új részt!  :worship:
Milyen vége volt, nem bírok várni a következő honosításig, bitang lesz!
Ó, ha ez tetszett, várd ki a következő részt. Az még nagyobbat fog ütni...

Az a helyzet Barberrel, hogy sokan kritizálják a történetvezetését, mondván, hogy unalmas, ami bizonyos szempontból igaz is, de csak azért, mert nagyon hosszan vezeti fel az eseményeket. Viszont, amikor már minden szálat előkészített, akkor az szól rendesen. Talán ezért is van az, hogy a Sötét Kibertron eseményeit is ő vezette fel, a fő eseményt meg Robertsel karöltve írták meg.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4950 Dátum: 2018. Szeptember 09., 17:42:37 »
Köszönöm az új részt!  :worship:
Milyen vége volt, nem bírok várni a következő honosításig, bitang lesz!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4949 Dátum: 2018. Szeptember 09., 17:26:02 »
Köszönöm én is az új füzetet!
Most aztán már lövésem sincs mi frász foyik itt. :badteeth:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4948 Dátum: 2018. Szeptember 09., 10:40:09 »
Köszönöm az Álcázott Robotok 13. számot. Ez a vonal egyre jobb és jobb lesz. Ennyi ármány és cselszövés minden oldalon!  :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4947 Dátum: 2018. Szeptember 03., 21:13:23 »
Nem egészen erről a történet, de hamarosan meglátjátok. A következő rész egy közjáték lesz, de utána jön Overlord - és az eredettörténete, úgyhogy azt érdemes várni.

várom már. Olvasnék már TS-t... de akkor addig szemezgetek a fentlévők közűl  :tf-optimus: :tf-jazz:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4946 Dátum: 2018. Augusztus 09., 12:20:48 »
Nem egészen erről a történet, de hamarosan meglátjátok. A következő rész egy közjáték lesz, de utána jön Overlord - és az eredettörténete, úgyhogy azt érdemes várni.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4945 Dátum: 2018. Augusztus 07., 15:32:21 »
Overlord.
Volt szó erről a fórumon, amikor az egyik füzet utolsó panelján láthattuk az Elveszett Fény fenekén megbilincselve.
Akkor dobta fel valaki, hogy Portyázó rakta össze a roncsait, hogy hatos fázisos autobotot neveljen belőle.
Gondolom erre utalt a ,,hang" aki Krómpáncélhoz beszélt.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4944 Dátum: 2018. Augusztus 06., 07:54:24 »
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4943 Dátum: 2018. Augusztus 05., 10:56:11 »
Köszönöm a választ! Így már értem.
Lesz itt meglepetés bőven  ;D Hatos fázisos autobot  :nezze:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4942 Dátum: 2018. Augusztus 04., 14:50:38 »
Az az epilógus nem ide tartozik, eredetileg a Roncsolók végső harcának gyűjteményes kiadásában jelent meg. Csak amolyan kis pluszként fűztem hozzá a füzethez, ha már egyszer visszahivatkoznak rá a történet elején.

Az pedig, hogy ki beszélt Krómpáncélhoz rövidesen kiderül. Egyelőre annyit érdemes tudni, hogy vannak páran a hajón akiknek nem feltétlenül csak a Kibertron Lovagjainak felkutatása az egyedüli céljuk ezen az úton.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4941 Dátum: 2018. Augusztus 04., 14:23:19 »
Köszönöm a Többek mint... 12 számot!
Tudja valaki mi volt ez a prológus? ( Impactor és Torkos menekülésére gondolok) Hogy jön ez ide?
Vajon ki beszél Krómpáncélhoz az ajtón keresztül?
Nagyon várom a folytatást!
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4940 Dátum: 2018. Július 30., 08:35:17 »
Köszömet az ?MTMTE 12-ért. Igen ez kvázi a prológusa annak a történetflyamnak, ami elvezet minket az 1. évad végére. Igaz a következő rész némi kitérő lesz ebben. De hamarosan nagyon felgyorsulnak az eseméynek.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4939 Dátum: 2018. Július 29., 22:15:15 »
Sikerült végigolvasnom a 12. részt, ami most került ki. Jó volt, de a legjobb Kanyar "balesete" volt. Ott majdnem kiköptem mindent, ami a számban volt. (épp kajáltam)
"Miért hívják ezt..."
Óriási.  :lol:
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."