Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 218704 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4456 Dátum: 2017. Január 13., 21:16:43 »
Olvasd el a Dreamwave féle közös történetet!  ;)

Nem elérhető ZoliZoltán87

• Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Nem: Férfi
« Válasz #4455 Dátum: 2017. Január 13., 19:28:46 »
Jó kis olvasmány volt ez a G.I.Joe &Transformers mini.
Nem volt mondjuk ez sem egy extra valami.De tetszett végül is. :)
Aranybogár megszületett. :)

Mondjuk már sokszor azt sem tudtam ki-kicsoda vagy kivel van.De a végére csak összeállt a dolog. :)
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

• Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
« Válasz #4454 Dátum: 2017. Január 12., 19:05:50 »
2-3 hete itt Tbányán láttam egy sárga kocsit ,autóbot logóval meg Transformers felirattal.
Nem láttam hirtelen miylen autó volt de tiszta Űrdongó(Camaro) volt. :)
Marvel G1 #80!!! Vége
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4453 Dátum: 2017. Január 11., 19:14:01 »
A budapesti autobot gyűjteménybe:

Tegnap este állt előttem a Hungárián, azt hittem, szétcsapja egy kicsit a dugót, de nem fedte fel magát  :D

Az igen  ;D ;D ;D a neve pdig pöffencs  :lol:

Nem elérhető Micho

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • http://www.halozsak.ini.hu
« Válasz #4452 Dátum: 2017. Január 11., 17:44:31 »
A budapesti autobot gyűjteménybe:

Tegnap este állt előttem a Hungárián, azt hittem, szétcsapja egy kicsit a dugót, de nem fedte fel magát  :D
"once a scanlater, always a scanlater"

• Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
« Válasz #4451 Dátum: 2017. Január 07., 18:44:03 »
Egy Superiont vagy Omegát én is szívesen látnék már.
Marvel G1 #80!!! Vége
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4450 Dátum: 2017. Január 07., 17:58:53 »
Az pedig gondolom álom marad, hogy láthassunk majd Fejmestereket, Célmestereket, esetleg nebulosiakat, vagy normális óriásrobotokat, mint Maximus, Superion -hol vannak még a légibotok? :D -, Menasor, Bruticus vagy Omega. Abban reménykedem, hogy legalább Unikront nem szabja át a rendező úr radikálisan, mert ellenkező esetben kitérek a hitemből  :badteeth:

Ezért ahogy már mondtam is, nem szabad párhuzamot állítani a Képregény és a film között

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4449 Dátum: 2017. Január 07., 17:27:29 »
Ez Skorponok? :O
Bár ha azt vesszük, hogy Megatronnak eléggé Alien-es kinézetet sikerült adni és a 'jármű' üzemmód is tök más :P
Jó, tudom én, hogy alterverzum, de ennyire átszabni a robotokat..... Most már értem, miért reklamált annyit DeSanto  ;D

Az pedig gondolom álom marad, hogy láthassunk majd Fejmestereket, Célmestereket, esetleg nebulosiakat, vagy normális óriásrobotokat, mint Maximus, Superion -hol vannak még a légibotok? :D -, Menasor, Bruticus vagy Omega. Abban reménykedem, hogy legalább Unikront nem szabja át a rendező úr radikálisan, mert ellenkező esetben kitérek a hitemből  :badteeth:

Magad után közvetlenül ne írj újabb posztot, használd a "módosítás" gombot, köszi. - Micho
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 07., 19:34:34 írta Micho »

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4448 Dátum: 2017. Január 07., 16:32:54 »
Skorponok? Az melyik robot a filmekben?

Még az első részben aki levált a katonai helikopterré változó Álcáról (Blackout), az a skorpió na ő a Scorponok

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4447 Dátum: 2017. Január 07., 16:06:13 »
Skorponok? Az melyik robot a filmekben?

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4446 Dátum: 2017. Január 07., 14:31:24 »
Na egy ilyet tuti beszereztem volna már rég. A kedvenc karakterem az Álcák közül  :lol:

Soundwave MP3 Player

Nekem megvan. Jóféle.

De egy pain in the ass cserélgetni az sd kártyáján a zenét, és az olyan kényelmi funkciók is hiányoznak róla még, mint pl. egy egyszerű számválasztás. Úgyhogy ráraktam a Vice City rádióadásait, és azóta sem cseréltem rajta zenét. Lehet, bele is hallgatok valamikor...

Csúcs, hogy neked meg van gratula... És a Vice City adása is szuper ötlet. Mellesleg szerintem a mai napig a legjobb GTA  :lol:

Nem elérhető Aldarion

• Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #4445 Dátum: 2017. Január 07., 12:08:37 »
Ti csak Sokkoló kispados vonalán voltatok kiakadva? Pedig van még lejjebb, nézzétek meg Skorponokot az első két filmben...
"When the battle is through, only the strong will survive."

• Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
« Válasz #4444 Dátum: 2017. Január 07., 09:36:32 »
Sokkolóból én is szívesen néztem volna többet a filmekben.Lehetett volna egy Megatron vs. Sokkoló gigacsata is. :brow:
Marvel G1 #80!!! Vége
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #4443 Dátum: 2017. Január 07., 01:53:05 »
Na egy ilyet tuti beszereztem volna már rég. A kedvenc karakterem az Álcák közül  :lol:

Soundwave MP3 Player

Nekem megvan. Jóféle.

De egy pain in the ass cserélgetni az sd kártyáján a zenét, és az olyan kényelmi funkciók is hiányoznak róla még, mint pl. egy egyszerű számválasztás. Úgyhogy ráraktam a Vice City rádióadásait, és azóta sem cseréltem rajta zenét. Lehet, bele is hallgatok valamikor...

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4442 Dátum: 2017. Január 06., 22:11:53 »
Keresgéltem és találtam néhány avatart, gondoltam megosztom

http://members.chello.nl/~h.vogels1/html/transformers.html

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4441 Dátum: 2017. Január 06., 21:51:05 »

Soundwave MP3 Player

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4440 Dátum: 2017. Január 06., 21:36:56 »
Na azért a robotokat nem úgy képzeltem el, hogy balett-táncosok módjára mozognak majd a filmvásznon.
És mint említettem alább, Sokkolóból is már a rajzfilmben egy balféket kreáltak. Azt kell mondanom, ezt a karaktert veszélyesebb és keményebb, számítóbb álca vezérnek tartom Megatronnál. Hirtelen nem is tudom, melyik neves személyt lehetne a helyére tenni a hadászat teréről. Először Rommelre gondoltam, de valahogy nem passzolnak össze.

Nem hinném hogy Megatront levágná... megpróbálta / megpróbálták már egy páran  ;D

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4439 Dátum: 2017. Január 06., 21:32:31 »
Na azért a robotokat nem úgy képzeltem el, hogy balett-táncosok módjára mozognak majd a filmvásznon.
És mint említettem alább, Sokkolóból is már a rajzfilmben egy balféket kreáltak. Azt kell mondanom, ezt a karaktert veszélyesebb és keményebb, számítóbb álca vezérnek tartom Megatronnál. Hirtelen nem is tudom, melyik neves személyt lehetne a helyére tenni a hadászat teréről. Először Rommelre gondoltam, de valahogy nem passzolnak össze.

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4438 Dátum: 2017. Január 06., 21:16:33 »
Mit is mondott Bay a filmjeiről a fanyalgóknak? Egy másik univerzumnak kell felfogni :D
Úgyhogy számon kérheted rajta Sokkoló kispados szerepeltetését, max neked is annyit válaszol, mint a producernek: kívül tágasabb, itt én vagyok a főnök, én döntöm el, mi lesz a filmben.

Nincs ezzel semmi baj. Látványos és tök jól megalkotott. És tényleg nem kell, nem is lehet párhuzamot vonni a film és a képregény / rajzfilm között... Bár nekem még mindig az utóbbi akkor  :lol:

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4437 Dátum: 2017. Január 06., 21:13:34 »
Mit is mondott Bay a filmjeiről a fanyalgóknak? Egy másik univerzumnak kell felfogni :D
Úgyhogy számon kérheted rajta Sokkoló kispados szerepeltetését, max neked is annyit válaszol, mint a producernek: kívül tágasabb, itt én vagyok a főnök, én döntöm el, mi lesz a filmben.

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4436 Dátum: 2017. Január 06., 21:03:15 »
Mire érted a kiemelt szerepet? A filmre vagy magára az univerzumra?

Arra, hogy azért jóval többet szerepel és fontos karakter mind a képregénybe, mind a  rajzfilmbe és amúgy a Transformers világába

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4435 Dátum: 2017. Január 06., 20:46:53 »
Mire érted a kiemelt szerepet? A filmre vagy magára az univerzumra?

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4434 Dátum: 2017. Január 06., 20:29:16 »
Engem az érdekelne, a rajzfilmekben hogy tudták elrontani Sokkoló karakterét? A képregényekben elég komoly és számító típusú ellenfél. Nálam vetekszik Megatronnal, csak míg utóbbi a nyers erőre alapoz, addig Sokkoló inkább a logikát részesíti előnyben. A Bay-filmben látott Sokkoló pedig sztem elég távol áll a klasszikus figurától :P
A Bay filmekben nem csak Sokkoló az aki távol áll az eredetitől...  :D

Ráadásul szerintem keveset is szerepeltetik, ahhoz mérten hogy azért kiemelt karakter

Nem elérhető mad47

• Fantom
« Válasz #4433 Dátum: 2017. Január 06., 16:39:03 »
A Bay filmekben nem csak Sokkoló az aki távol áll az eredetitől...  :D

Nem elérhető roberto

• Garfield
  • **
« Válasz #4432 Dátum: 2017. Január 06., 12:53:09 »
Engem az érdekelne, a rajzfilmekben hogy tudták elrontani Sokkoló karakterét? A képregényekben elég komoly és számító típusú ellenfél. Nálam vetekszik Megatronnal, csak míg utóbbi a nyers erőre alapoz, addig Sokkoló inkább a logikát részesíti előnyben. A Bay-filmben látott Sokkoló pedig sztem elég távol áll a klasszikus figurától :P

Nem elérhető BuB

• HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
« Válasz #4431 Dátum: 2017. Január 06., 10:21:03 »
Bár azért Galvatron merész a hópárducra :D
Én asszem Cheetorra inkább Jazzt, vagy Csatárt gondoltam, laza-menő-ügyes karakter.
Arra még emlékszem, hogy Terrasorauhzoz, vagy mi is volt a neve, végig Üstököst párosítottam.
Igen, ebből is látszik, hogy a fejforma teória megbukott, mert egy Nagy ágyú féle Cheetor-nak akkor miért van Portyázó feje? A Galvatron fejű Tigartront meg már nem is említem. :D Ezekből nem lehet semmit levonni, BÁR asszem azt is rebesgették, hogy Primal valóban leszármazottja az eredeti Optimusznak, de ez se 100%.
Terrorsaur, igen ő volt a repülő őshüllő és tényleg Üstökös 2.0 volt. :) A Possessed epizódban eredetileg őt szálta volna meg Üstökös szelleme, de végül Waspinatort választották a készítők mondván ki venné észre a változást. :lol:
Apropó Waspinator vagy ahogy itt lett honosítva: Haláldarázs, a sorozatba beraktak egy tuti kis easteregg-et, amiben magát Shrapnelnek nevezi egy kiadós fejre mért ütés után.

He, ez vicces.  ;D
Azért az emlékeimben szebb volt a cucc, de hát elszállt felette az idő  :D (amúgy furi, vhol még mindig jobban bejön ez, mint a Cybertron Energon féle grafika...  :-\ )

Kayamiel:
köszi, szupi írás ez is.

So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Kayamiel

• Garfield
  • **
« Válasz #4430 Dátum: 2017. Január 06., 09:39:20 »
Cheetor = Űrdongó
Megatron a Lila T-Rex
Üstökös a dinómadár ez így van
Jazz = Rattrap
Optimus Primal – Optimusz Fővezér leszármazottja. Ebbe a részbe ők csak lenyomatai az eredetieknek.
De itt van leírás a szereplőkről

https://hu.wikipedia.org/wiki/A_Beast_Wars:_Transformers_szerepl%C5%91inek_list%C3%A1ja

Nem elérhető Intruder

• Spawn
« Válasz #4429 Dátum: 2017. Január 05., 23:36:01 »
Bár azért Galvatron merész a hópárducra :D
Én asszem Cheetorra inkább Jazzt, vagy Csatárt gondoltam, laza-menő-ügyes karakter.
Arra még emlékszem, hogy Terrasorauhzoz, vagy mi is volt a neve, végig Üstököst párosítottam.
Igen, ebből is látszik, hogy a fejforma teória megbukott, mert egy Nagy ágyú féle Cheetor-nak akkor miért van Portyázó feje? A Galvatron fejű Tigartront meg már nem is említem. :D Ezekből nem lehet semmit levonni, BÁR asszem azt is rebesgették, hogy Primal valóban leszármazottja az eredeti Optimusznak, de ez se 100%.
Terrorsaur, igen ő volt a repülő őshüllő és tényleg Üstökös 2.0 volt. :) A Possessed epizódban eredetileg őt szálta volna meg Üstökös szelleme, de végül Waspinatort választották a készítők mondván ki venné észre a változást. :lol:
Apropó Waspinator vagy ahogy itt lett honosítva: Haláldarázs, a sorozatba beraktak egy tuti kis easteregg-et, amiben magát Shrapnelnek nevezi egy kiadós fejre mért ütés után.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető TFxlr8r11

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #4428 Dátum: 2017. Január 05., 20:34:58 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

.. Romboló például jó sokat szerepel benne, pedig ekkorra már Szán eltüntette a föld alá.....

Elméletileg Romboló előkerülését az UK 199-205-ig tartó TIME WARS történetében megpróbálják megmagyarázni (több kevesebb sikerrel)

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #4427 Dátum: 2017. Január 05., 18:04:16 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

Én jobban szeretem Aranybogár angol eredettörténetét. Egyrészt jobb sztorinak tartom, másrészt az amerikai verzióban elég sok hiba maradt. Romboló például jó sokat szerepel benne, pedig ekkorra már Szán eltüntette a föld alá. Olyan álcák is fölbukkannak, akiket Szuper Omega hidegre tett, és elvileg a Bárkán kéne feküdniük deaktiválva.