Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 836384 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4458 Dátum: 2017. Január 14., 10:17:28 »
Szepen sorjaban....egyszer elerek odaig. :-)
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4457 Dátum: 2017. Január 13., 23:01:45 »
Olvasd el a Dreamwave féle közös történetet!  ;)
Hú az, de régen volt! Talán még a Comix-art-on olvastam. Nem voltam vele megelégedve. A rajzstílus adott neki egy furcsa hangulatot, ami bevallom még tetszett is, de nagy kár, hogy a 2. VH idején játszódik. Ilyen tekintetben ennél már csak az Acélszívek rosszabb.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4456 Dátum: 2017. Január 13., 21:16:43 »
Olvasd el a Dreamwave féle közös történetet!  ;)

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4455 Dátum: 2017. Január 13., 19:28:46 »
Jó kis olvasmány volt ez a G.I.Joe &Transformers mini.
Nem volt mondjuk ez sem egy extra valami.De tetszett végül is. :)
Aranybogár megszületett. :)

Mondjuk már sokszor azt sem tudtam ki-kicsoda vagy kivel van.De a végére csak összeállt a dolog. :)
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4454 Dátum: 2017. Január 12., 19:05:50 »
2-3 hete itt Tbányán láttam egy sárga kocsit ,autóbot logóval meg Transformers felirattal.
Nem láttam hirtelen miylen autó volt de tiszta Űrdongó(Camaro) volt. :)
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4453 Dátum: 2017. Január 11., 19:14:01 »
A budapesti autobot gyűjteménybe:



Tegnap este állt előttem a Hungárián, azt hittem, szétcsapja egy kicsit a dugót, de nem fedte fel magát  :D

Az igen  ;D ;D ;D a neve pdig pöffencs  :lol:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #4452 Dátum: 2017. Január 11., 17:44:31 »
A budapesti autobot gyűjteménybe:



Tegnap este állt előttem a Hungárián, azt hittem, szétcsapja egy kicsit a dugót, de nem fedte fel magát  :D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4451 Dátum: 2017. Január 07., 18:44:03 »
Egy Superiont vagy Omegát én is szívesen látnék már.
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4450 Dátum: 2017. Január 07., 17:58:53 »
Az pedig gondolom álom marad, hogy láthassunk majd Fejmestereket, Célmestereket, esetleg nebulosiakat, vagy normális óriásrobotokat, mint Maximus, Superion -hol vannak még a légibotok? :D -, Menasor, Bruticus vagy Omega. Abban reménykedem, hogy legalább Unikront nem szabja át a rendező úr radikálisan, mert ellenkező esetben kitérek a hitemből  :badteeth:

Ezért ahogy már mondtam is, nem szabad párhuzamot állítani a Képregény és a film között

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4449 Dátum: 2017. Január 07., 17:27:29 »
Ez Skorponok? :O
Bár ha azt vesszük, hogy Megatronnak eléggé Alien-es kinézetet sikerült adni és a 'jármű' üzemmód is tök más :P
Jó, tudom én, hogy alterverzum, de ennyire átszabni a robotokat..... Most már értem, miért reklamált annyit DeSanto  ;D


Az pedig gondolom álom marad, hogy láthassunk majd Fejmestereket, Célmestereket, esetleg nebulosiakat, vagy normális óriásrobotokat, mint Maximus, Superion -hol vannak még a légibotok? :D -, Menasor, Bruticus vagy Omega. Abban reménykedem, hogy legalább Unikront nem szabja át a rendező úr radikálisan, mert ellenkező esetben kitérek a hitemből  :badteeth:

Magad után közvetlenül ne írj újabb posztot, használd a "módosítás" gombot, köszi. - Micho
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 07., 19:34:34 írta Micho »

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4448 Dátum: 2017. Január 07., 16:32:54 »
Skorponok? Az melyik robot a filmekben?

Még az első részben aki levált a katonai helikopterré változó Álcáról (Blackout), az a skorpió na ő a Scorponok


Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4447 Dátum: 2017. Január 07., 16:06:13 »
Skorponok? Az melyik robot a filmekben?

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4446 Dátum: 2017. Január 07., 14:31:24 »
Na egy ilyet tuti beszereztem volna már rég. A kedvenc karakterem az Álcák közül  :lol:

Soundwave MP3 Player


Nekem megvan. Jóféle.

De egy pain in the ass cserélgetni az sd kártyáján a zenét, és az olyan kényelmi funkciók is hiányoznak róla még, mint pl. egy egyszerű számválasztás. Úgyhogy ráraktam a Vice City rádióadásait, és azóta sem cseréltem rajta zenét. Lehet, bele is hallgatok valamikor...

Csúcs, hogy neked meg van gratula... És a Vice City adása is szuper ötlet. Mellesleg szerintem a mai napig a legjobb GTA  :lol:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4445 Dátum: 2017. Január 07., 12:08:37 »
Ti csak Sokkoló kispados vonalán voltatok kiakadva? Pedig van még lejjebb, nézzétek meg Skorponokot az első két filmben...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4444 Dátum: 2017. Január 07., 09:36:32 »
Sokkolóból én is szívesen néztem volna többet a filmekben.Lehetett volna egy Megatron vs. Sokkoló gigacsata is. :brow:
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4443 Dátum: 2017. Január 07., 01:53:05 »
Na egy ilyet tuti beszereztem volna már rég. A kedvenc karakterem az Álcák közül  :lol:

Soundwave MP3 Player


Nekem megvan. Jóféle.

De egy pain in the ass cserélgetni az sd kártyáján a zenét, és az olyan kényelmi funkciók is hiányoznak róla még, mint pl. egy egyszerű számválasztás. Úgyhogy ráraktam a Vice City rádióadásait, és azóta sem cseréltem rajta zenét. Lehet, bele is hallgatok valamikor...

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4442 Dátum: 2017. Január 06., 22:11:53 »
Keresgéltem és találtam néhány avatart, gondoltam megosztom

http://members.chello.nl/~h.vogels1/html/transformers.html

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4441 Dátum: 2017. Január 06., 21:51:05 »
Na egy ilyet tuti beszereztem volna már rég. A kedvenc karakterem az Álcák közül  :lol:

Soundwave MP3 Player

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4440 Dátum: 2017. Január 06., 21:36:56 »
Na azért a robotokat nem úgy képzeltem el, hogy balett-táncosok módjára mozognak majd a filmvásznon.
És mint említettem alább, Sokkolóból is már a rajzfilmben egy balféket kreáltak. Azt kell mondanom, ezt a karaktert veszélyesebb és keményebb, számítóbb álca vezérnek tartom Megatronnál. Hirtelen nem is tudom, melyik neves személyt lehetne a helyére tenni a hadászat teréről. Először Rommelre gondoltam, de valahogy nem passzolnak össze.

Nem hinném hogy Megatront levágná... megpróbálta / megpróbálták már egy páran  ;D

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4439 Dátum: 2017. Január 06., 21:32:31 »
Na azért a robotokat nem úgy képzeltem el, hogy balett-táncosok módjára mozognak majd a filmvásznon.
És mint említettem alább, Sokkolóból is már a rajzfilmben egy balféket kreáltak. Azt kell mondanom, ezt a karaktert veszélyesebb és keményebb, számítóbb álca vezérnek tartom Megatronnál. Hirtelen nem is tudom, melyik neves személyt lehetne a helyére tenni a hadászat teréről. Először Rommelre gondoltam, de valahogy nem passzolnak össze.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4438 Dátum: 2017. Január 06., 21:16:33 »
Mit is mondott Bay a filmjeiről a fanyalgóknak? Egy másik univerzumnak kell felfogni :D
Úgyhogy számon kérheted rajta Sokkoló kispados szerepeltetését, max neked is annyit válaszol, mint a producernek: kívül tágasabb, itt én vagyok a főnök, én döntöm el, mi lesz a filmben.

Nincs ezzel semmi baj. Látványos és tök jól megalkotott. És tényleg nem kell, nem is lehet párhuzamot vonni a film és a képregény / rajzfilm között... Bár nekem még mindig az utóbbi akkor  :lol:

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4437 Dátum: 2017. Január 06., 21:13:34 »
Mit is mondott Bay a filmjeiről a fanyalgóknak? Egy másik univerzumnak kell felfogni :D
Úgyhogy számon kérheted rajta Sokkoló kispados szerepeltetését, max neked is annyit válaszol, mint a producernek: kívül tágasabb, itt én vagyok a főnök, én döntöm el, mi lesz a filmben.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4436 Dátum: 2017. Január 06., 21:03:15 »
Mire érted a kiemelt szerepet? A filmre vagy magára az univerzumra?

Arra, hogy azért jóval többet szerepel és fontos karakter mind a képregénybe, mind a  rajzfilmbe és amúgy a Transformers világába

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4435 Dátum: 2017. Január 06., 20:46:53 »
Mire érted a kiemelt szerepet? A filmre vagy magára az univerzumra?

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4434 Dátum: 2017. Január 06., 20:29:16 »
Engem az érdekelne, a rajzfilmekben hogy tudták elrontani Sokkoló karakterét? A képregényekben elég komoly és számító típusú ellenfél. Nálam vetekszik Megatronnal, csak míg utóbbi a nyers erőre alapoz, addig Sokkoló inkább a logikát részesíti előnyben. A Bay-filmben látott Sokkoló pedig sztem elég távol áll a klasszikus figurától :P
A Bay filmekben nem csak Sokkoló az aki távol áll az eredetitől...  :D

Ráadásul szerintem keveset is szerepeltetik, ahhoz mérten hogy azért kiemelt karakter

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4433 Dátum: 2017. Január 06., 16:39:03 »
A Bay filmekben nem csak Sokkoló az aki távol áll az eredetitől...  :D

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4432 Dátum: 2017. Január 06., 12:53:09 »
Engem az érdekelne, a rajzfilmekben hogy tudták elrontani Sokkoló karakterét? A képregényekben elég komoly és számító típusú ellenfél. Nálam vetekszik Megatronnal, csak míg utóbbi a nyers erőre alapoz, addig Sokkoló inkább a logikát részesíti előnyben. A Bay-filmben látott Sokkoló pedig sztem elég távol áll a klasszikus figurától :P

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4431 Dátum: 2017. Január 06., 10:21:03 »
Bár azért Galvatron merész a hópárducra :D
Én asszem Cheetorra inkább Jazzt, vagy Csatárt gondoltam, laza-menő-ügyes karakter.
Arra még emlékszem, hogy Terrasorauhzoz, vagy mi is volt a neve, végig Üstököst párosítottam.
Igen, ebből is látszik, hogy a fejforma teória megbukott, mert egy Nagy ágyú féle Cheetor-nak akkor miért van Portyázó feje? A Galvatron fejű Tigartront meg már nem is említem. :D Ezekből nem lehet semmit levonni, BÁR asszem azt is rebesgették, hogy Primal valóban leszármazottja az eredeti Optimusznak, de ez se 100%.
Terrorsaur, igen ő volt a repülő őshüllő és tényleg Üstökös 2.0 volt. :) A Possessed epizódban eredetileg őt szálta volna meg Üstökös szelleme, de végül Waspinatort választották a készítők mondván ki venné észre a változást. :lol:
Apropó Waspinator vagy ahogy itt lett honosítva: Haláldarázs, a sorozatba beraktak egy tuti kis easteregg-et, amiben magát Shrapnelnek nevezi egy kiadós fejre mért ütés után.


He, ez vicces.  ;D
Azért az emlékeimben szebb volt a cucc, de hát elszállt felette az idő  :D (amúgy furi, vhol még mindig jobban bejön ez, mint a Cybertron Energon féle grafika...  :-\ )

Kayamiel:
köszi, szupi írás ez is.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4430 Dátum: 2017. Január 06., 09:39:20 »
Cheetor = Űrdongó
Megatron a Lila T-Rex
Üstökös a dinómadár ez így van
Jazz = Rattrap
Optimus Primal – Optimusz Fővezér leszármazottja. Ebbe a részbe ők csak lenyomatai az eredetieknek.
De itt van leírás a szereplőkről

https://hu.wikipedia.org/wiki/A_Beast_Wars:_Transformers_szerepl%C5%91inek_list%C3%A1ja

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4429 Dátum: 2017. Január 05., 23:36:01 »
Bár azért Galvatron merész a hópárducra :D
Én asszem Cheetorra inkább Jazzt, vagy Csatárt gondoltam, laza-menő-ügyes karakter.
Arra még emlékszem, hogy Terrasorauhzoz, vagy mi is volt a neve, végig Üstököst párosítottam.
Igen, ebből is látszik, hogy a fejforma teória megbukott, mert egy Nagy ágyú féle Cheetor-nak akkor miért van Portyázó feje? A Galvatron fejű Tigartront meg már nem is említem. :D Ezekből nem lehet semmit levonni, BÁR asszem azt is rebesgették, hogy Primal valóban leszármazottja az eredeti Optimusznak, de ez se 100%.
Terrorsaur, igen ő volt a repülő őshüllő és tényleg Üstökös 2.0 volt. :) A Possessed epizódban eredetileg őt szálta volna meg Üstökös szelleme, de végül Waspinatort választották a készítők mondván ki venné észre a változást. :lol:
Apropó Waspinator vagy ahogy itt lett honosítva: Haláldarázs, a sorozatba beraktak egy tuti kis easteregg-et, amiben magát Shrapnelnek nevezi egy kiadós fejre mért ütés után.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith