Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 847124 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4428 Dátum: 2017. Január 05., 20:34:58 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

.. Romboló például jó sokat szerepel benne, pedig ekkorra már Szán eltüntette a föld alá.....


Elméletileg Romboló előkerülését az UK 199-205-ig tartó TIME WARS történetében megpróbálják megmagyarázni (több kevesebb sikerrel)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4427 Dátum: 2017. Január 05., 18:04:16 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

Én jobban szeretem Aranybogár angol eredettörténetét. Egyrészt jobb sztorinak tartom, másrészt az amerikai verzióban elég sok hiba maradt. Romboló például jó sokat szerepel benne, pedig ekkorra már Szán eltüntette a föld alá. Olyan álcák is fölbukkannak, akiket Szuper Omega hidegre tett, és elvileg a Bárkán kéne feküdniük deaktiválva.

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4426 Dátum: 2017. Január 05., 14:58:25 »
Most meg azt nem értem,hogy a G1 27-28 között van a G.I.Joe-s mini.
Ott már halott Optimusz ,a G.I.Joe-s meg vele kezdődik... :headscratch:

Ja ,nem...elnéztem...a 23 után van.Az pont a Halála előtt van.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 05., 16:51:27 írta ZoliZoltán87 »
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4425 Dátum: 2017. Január 05., 09:31:25 »
Jaja, folytatás, utólag már én is tom, csak anno amikor először gyerek fejjel láttam, úgy képzeltem el, hogy komplett folytatás, tehát Optimus lett a Gorilla új alakban, Ratrapet mindig Dongónak képzeltem, Rhinoxot meg Acélfejnek... sajna anno az első részről lemaradtam, emiatt volt bennem ez, hogy nem tudtam ki kicsoda és a régi szereplőkre próbáltam behelyettesíteni őket.
Haha! Én is.  :D Én a fejformájuk alapján próbáltam belőni, hogy ki-ki lehet új testben, de Tigartronnál elakadtam.


He, télleg, mekkora ötlet, hogy a fejük alapján.   :D

Bár azért Galvatron merész a hópárducra :D

Én asszem Cheetorra inkább Jazzt, vagy Csatárt gondoltam, laza-menő-ügyes karakter.
Arra még emlékszem, hogy Terrasorauhzoz, vagy mi is volt a neve, végig Üstököst párosítottam.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4424 Dátum: 2017. Január 05., 08:39:40 »

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4423 Dátum: 2017. Január 04., 18:54:49 »
É is msot decemberben kezdtem el erősen gondolkozni rajta,hogy beruházok TF figurákra.
Elsőre nekem is Optimusz és Megatron a választottak.
Optimusz mellé tutira Dongót fogom majd Megatronhoz pedig Sokkolót.....majd egyszer. :rolleyes: :lol:
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4422 Dátum: 2017. Január 04., 17:19:22 »
Jaja, folytatás, utólag már én is tom, csak anno amikor először gyerek fejjel láttam, úgy képzeltem el, hogy komplett folytatás, tehát Optimus lett a Gorilla új alakban, Ratrapet mindig Dongónak képzeltem, Rhinoxot meg Acélfejnek... sajna anno az első részről lemaradtam, emiatt volt bennem ez, hogy nem tudtam ki kicsoda és a régi szereplőkre próbáltam behelyettesíteni őket.
Haha! Én is.  :D Én a fejformájuk alapján próbáltam belőni, hogy ki-ki lehet új testben, de Tigartronnál elakadtam.

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4421 Dátum: 2017. Január 04., 11:28:49 »
Köszi, nekem is baromira tetszik, kari első két napján csak nézegettem, nézegettem, mint egy hímestojás... kb. 2 órámba telt átalakítani, alig mertem hozzányúlni/tekergetni  :badteeth:

beruháztam egy Optimusztra, igaz, nem eredeti, elvben vmi utángyártott cucc (az eredeti majd 70 ezer forintocska lett volna...  :badteeth:), de nagyon tetszik, igazi karácsonyi csoda lett, mert Dec 24-én reggel hozta meg a postás a kis csomagot Kínából.  :D

Gratula, Bub, ez tűnik a legkomolyabb cuccnak, leszámítva Feast4 disszidens Imre bácsikájának ajándékait, mert azok verhetetlenek  :cool:
Egyébként utólag én is teljesítettem pár gyerekkori kívánságomat, amit a '90-es évek elején nem engedhettek meg a szülők... pl. pár éve vettem magamnak egy klasszikus, korabeli Gameboyt, jó pár kazettával, de mondanom sem kell, hogy kb. egy óra nyomkodás után felkerült a polcra, és azóta se vettem elő  :D

Jah, nagyon átérzem...  a múltkor már megvettem az első komolyabb DC-s figura cuccom, a Liga Box Setet, utána is elég nehéz volt uralkodni magamon, hogy ne tovább, mást ne vegyek :D és azóta ott vannak a polcon (vagy most éppen a dobozban), kicsit gáz, nézegetem, néha fogdosom, de másra már nem futja  :hehe:  de most meg ugyanezt élem át a TF-ekkel, lemondtam a 70 ezres Optimuszról, így megvettem egy olcsóbb kategóriát, és kapásból ezen felbuzdúlva mellé csaptam egy Megatront is, ha már van Optimus, legyen egy Megatatron is (igaz, azt sajnos a Kínai határról visszafordították, elvben újra elküldte a srác, remélem most már nemsokára ideér... ha ideér...), és most nagyban filózok, hogy milyen autobot-Álca bandát állítsak a két vezér mögé... :D  közbe meg azért drága móka ez, hogy csak a polcon tároljam...  :-\

És igen, az a Fortres meg Omega figura nem semmi, főleg a 90-es években(?) elég nívós lehetett :D


aztán jött a Beast Wars rajzfilm az RTL2-őn, azt hittem valami folytatás féleség a régi rajzfilmnek  :hehe:
Mert az is. ;) :nezze: (oké nem teljesen annak a rajzfilmnek, amit néztél, hanem egy külön, G1 sorozat és képregény kombó univerzumnak a folytatása)
Amúgy nagyon tuti az Optimuszod, láttam a fész csoportban is. ;) Meg se látszik rajta, hogy kínai másolat.

Jaja, folytatás, utólag már én is tom, csak anno amikor először gyerek fejjel láttam, úgy képzeltem el, hogy komplett folytatás, tehát Optimus lett a Gorilla új alakban, Ratrapet mindig Dongónak képzeltem, Rhinoxot meg Acélfejnek... sajna anno az első részről lemaradtam, emiatt volt bennem ez, hogy nem tudtam ki kicsoda és a régi szereplőkre próbáltam behelyettesíteni őket.

Intruder, azért ez se semmi gyűjtemény :O :D


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4420 Dátum: 2017. Január 04., 09:04:37 »
Csúcs az Optimusz és még a mátrix is a mellkasába van ez kész  ;D

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4419 Dátum: 2017. Január 04., 08:36:40 »
Nagyon kiraly az az Optimamusz!!! :brow:
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4418 Dátum: 2017. Január 04., 07:12:12 »
most hirtelen figyelmes lettem egy régi fényképre (talán '87), amin a háttérben látható egy alakváltó robot, amit ajándékba kaptam. Sajnos nem TF, ezért láthatóan jobban érdekelt a marcipánfigura  :hehe:
Ha jól veszem ki, valami "strijdrobot" van a dobozra írva, ez a google szerint svédül harcirobot.
A zöld banánt még a KGST robot se tudja überelni.  :hehe: :lol:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4417 Dátum: 2017. Január 03., 23:23:11 »
aztán jött a Beast Wars rajzfilm az RTL2-őn, azt hittem valami folytatás féleség a régi rajzfilmnek  :hehe:
Mert az is. ;) :nezze: (oké nem teljesen annak a rajzfilmnek, amit néztél, hanem egy külön, G1 sorozat és képregény kombó univerzumnak a folytatása)
Amúgy nagyon tuti az Optimuszod, láttam a fész csoportban is. ;) Meg se látszik rajta, hogy kínai másolat.

Volt anno nekem is ez a kicsi mentő autó
Ebből vajon mennyit adhattak el Mo-on?  :lol:
Nevetni fogsz Micho, mert ez nekemis megvolt.  :D

És én is köszönöm az utolsó ReGen füzetet (meg úgy az egész eddigi munkátokat)! :worship: Most leírhatnám róla a véleményemet, meg én is tarthatnék egy retro beszámolót, de eléggé "mehh" állapotban vagyok, szóval majd kicsit később...
Addig is:

Persze ez nem teljes, mert azóta csatlakozott a csapathoz még néhány új tag.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #4416 Dátum: 2017. Január 03., 22:34:27 »
beruháztam egy Optimusztra, igaz, nem eredeti, elvben vmi utángyártott cucc (az eredeti majd 70 ezer forintocska lett volna...  :badteeth:), de nagyon tetszik, igazi karácsonyi csoda lett, mert Dec 24-én reggel hozta meg a postás a kis csomagot Kínából.  :D

Gratula, Bub, ez tűnik a legkomolyabb cuccnak, leszámítva Feast4 disszidens Imre bácsikájának ajándékait, mert azok verhetetlenek  :cool:
Egyébként utólag én is teljesítettem pár gyerekkori kívánságomat, amit a '90-es évek elején nem engedhettek meg a szülők... pl. pár éve vettem magamnak egy klasszikus, korabeli Gameboyt, jó pár kazettával, de mondanom sem kell, hogy kb. egy óra nyomkodás után felkerült a polcra, és azóta se vettem elő  :D

Másik: karácsonyi időszakban hajlamos vagyok otthon régi fotókat nézegetni, és most hirtelen figyelmes lettem egy régi fényképre (talán '87), amin a háttérben látható egy alakváltó robot, amit ajándékba kaptam. Sajnos nem TF, ezért láthatóan jobban érdekelt a marcipánfigura  :hehe:
Ha jól veszem ki, valami "strijdrobot" van a dobozra írva, ez a google szerint svédül harcirobot. Felteszem a képet, hátha valaki másnak is megvolt  ;)





Volt anno nekem is ez a kicsi mentő autó

Ebből vajon mennyit adhattak el Mo-on?  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4415 Dátum: 2017. Január 03., 22:09:39 »
Hu, de király, szabiról visszajőve és ilyen jó karácsonyi friss fogad. Ezer hála és köszönet a Reg utolsó részéért, élmény beszámolót még nem tudok tartani, az olvasásig még kell egy-két hét, de holnap tuti elkezdem előkészíteni cuccot!  :worship: 
köszi az eddigi munkát , hogy megcsináltátok az egész minit!  :worship: :worship:

Kicsit sokára, de az én nosztalgia faktorom nekem még tart, sokszor eszembe jutnak a régi idők.
Először a TF-ekkel a rajzfilmen találkoztam, annak idején ment szombat reggel a német RTL-en, rohadt gané időpontban, reggel 6 körül kezdődtek, tudom, hogy apámék ki voltak akadva, hogy hétköznap suli kezdésre alig kellek fel, de hétvégén már 6-kor ott feszítek a tv előtt  :badteeth: sajnos azért jó pár részről lemaradtam, meg akkor már a 3. évadot tolták, amiben Rodimusz, Kup, Magnuszék és Galvatronék mentek... azt már nem tom mennyi idő telt el, de egyik alkalommal láttam meg az újságosnál az első részt, na, hát azt azonnal kikönyörögtem, hogy én őket ismerem, és szeretném (később derült ki, hogy a 3. évadból ismert karakterekből szinte senki nincs benne, én meg minden résznél azokat a szereplőket vártam :badteeth: ), kis idő múlva jött ki a matricás album, amiből elég sok matrica meglett, utána láttam magyarul az Animációs mozi videó reklámját, videómagnó hiányában sajnos ez kimaradt... a képregényt végig vettem, egyedül a 17. rész tűnt el szőrén-szálán,  a mai napig nem tom megfejteni hova lett... aztán jött a Beast Wars rajzfilm az RTL2-őn, azt hittem valami folytatás féleség a régi rajzfilmnek  :hehe:  majd kis szünet, pár évvel később láttam pár részt az Energonból meg a Cybertronból, utána meg jött a mozifilm, aminek az első része még so-so, de a többi már kínkeserves volt...
Honosítás révén meg a Comixarton futottam bele ismét a képregényben, a Dreamwave-es cuccok rajzfilm és régi klasszikus sztorik keveréke miatt nagyon tetszett, csak sajnos megszűnt, viszont az IDW új kezdete egyből bejött, azóta is figyelemmel kísérem, itt a Hzs-n is, amiért sok köszönet jár a srácoknak!   :worship: :worship:

Kicsit hosszú lett, de még kis kiegészítés: mondhatni TF fan voltam/vagyok, de "csak" képregényeim voltak.
Volt anno nekem is ez a kicsi mentő autó, meg vmikor 2000 környékén vettem egy Beast Warsos Ratrapet, de az igazi echte TF figurám sose volt, pedig egy Optimuszt mindig is szerettem volna, nos ezt pótoltam nem is olyan régen, pár hete volt a SZegedi Képregényfesztivál, ahol végre láttam élőben is nagyon komoly TF figurákat, a tulajt kifaggattam a dolgokról, és beruháztam egy Optimusztra, igaz, nem eredeti, elvben vmi utángyártott cucc (az eredeti majd 70 ezer forintocska lett volna...  :badteeth:), de nagyon tetszik, igazi karácsonyi csoda lett, mert Dec 24-én reggel hozta meg a postás a kis csomagot Kínából.  :D






So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4414 Dátum: 2017. Január 03., 20:30:09 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

Az első TF G.I.Joe minimen dungot felrobbantják és utána építeik a Joe-k, végül Racsni fejezi be.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4413 Dátum: 2017. Január 03., 19:59:41 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.

Na ennek akkor utána járok mert nem tudtam  ;)

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4412 Dátum: 2017. Január 03., 19:16:04 »
Aham.Okés.köszi.
bár nme tudom sose,hogy ezeket,hogy is gondolják?! :rolleyes:
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4411 Dátum: 2017. Január 03., 18:32:14 »
Igen, a Transformers vs. GI Joe (Marvel) minibe van a magyarázat, hogy Űrdongóból hogyan lett Aranybogár. Nekem is régen zavaros volt, de ebbe minden kiderült.
Van néhány része Aranybogárrá változásról az UK 118-ban. Persze nem főtörténet, hanem alternatív.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4410 Dátum: 2017. Január 03., 17:59:03 »
Azta! :whistle: Nem semmi.... :rolleyes:


Ill. volna egy kérdésem megint; Marvel G1 28-ban ,hogy lett Űrdongóból Aranybogár?
Mert erre itt per pillanat semmi magyarázat.
Ha jól olvasgattam utána,akkor a G.I.Joe miniben lesz?(mikor meghalt Dongi?)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 03., 18:31:36 írta ZoliZoltán87 »
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4409 Dátum: 2017. Január 02., 14:29:35 »
Nos nekem Villámyszárny volt meg, Egy álca Tank szerintem Cudar, volt egy transformerem a Beast Warból, egy porche autobot, de az igazi relikviák, azok...

Volt nagymamámnak egy testvére Imre Bá, ő diszidált 56-ban és amikor egyszer hazajött ezt kaptam:

https://www.youtube.com/watch?v=M1j3ddWYjrQ Ez még mindig megvan, otthon valahol. (Szerintem a padláson lehet a dobozában mert annó nagyobb volt mint én :D

Egyszer pedig ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=WrwHldNDK-s Mondjuk ebben nem vagyok biztos, hogy úgyanez a változat.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #4408 Dátum: 2016. December 31., 17:43:51 »
Hahó! Köszönöm a fordítást! Bár a vége összecsapott lett, addig nagyon élvezetes volt. Nekem 4 db játékom volt, két autobot, két álca. Az egyik autobot helikopter, a másik terejáró volt. Valamelyik IDW füzetben szerepeltek is azt hiszem. Az álcák közül az egyik tankszerű jármű, a másik egy zöld vadászrepülő volt. Volt még ehhez a játékszériához egy autó autobot és egy fordított szárnyú álca vadász. Valakinek ismerősek?

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4407 Dátum: 2016. December 31., 16:01:12 »
Állatiiii! ;D ;D ;D
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4406 Dátum: 2016. December 31., 14:10:22 »
Én először 91 nyarán találkoztam az újsággal. A második számot láttam meg nyaraláskor és rögtön beleszerettem.
Mindig nyaggattam mutert hogy vegye meg a következő számot. Emlékszem az első számát jó pár év után tudtam csak beszerezni. Meg van még egy matricás album is, csak nincs meg benne az összes kép.

Játékokból viszont nem volt sok, és már sajna nincsenek is meg de a papírjaikat elő bírtam bányászni:





Az újságokat viszont nem tékozlom el soha.


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4405 Dátum: 2016. December 30., 17:38:09 »
Nekem is volt régen ilyen Villámszárny játék. Kettő is volt. A testvéremnek és nekem.
Az igaz, hogy könnyen tört. Nem semmi, csupa "régi szép idők" vannak említve. Nekem tetszik. :D
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4404 Dátum: 2016. December 27., 23:19:41 »
Villámszárnyból volt egy nagyon jó kis kamu kiadás Magyarországon. Értsd, könnyen tört, de cserébe olcsón kaptál igazi szereplőt. Én is megvettem egy nyári táborban, azt hittem, hogy eredeti. Valahol még megvan, de azt hiszem, eltört.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4403 Dátum: 2016. December 27., 23:17:30 »
Na, ezek azok:










Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4402 Dátum: 2016. December 27., 23:03:08 »
Közben nekem is beugrott még néhány: megvolt Villámszárny, kicsi, nem túl jó minőségű, nem tudom milyen kiadás, nade mégiscsak egy tripla változó... Volt egy olyasmi vadászgép, ami a csúcsfej Fürkészekre hasonlított, de hagyományos, csak éppen változtatható nyilazású szárnyakkal. Jaa, és a G2es Megatron is megvolt, terepszínű tank, és a szintén G2es (talán) Optimusz? Amelyiknek a karján volt a löveg, hozzá két rakéta és egy kis pumpával lehetett kilőni őket... Altmódja egy piros-fehér csőrös járgány, hátán a löveggel...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4401 Dátum: 2016. December 27., 22:15:50 »
Hivatalosan Double Punch néven fut, de így nem szerepelt sehol.

Viszont a japán rajzfilmekben szerepelt egy BlackZarak nevű karakter, aki Skorponok upgrade-elve, szóval gyakorlatilag Skorponok.



Amúgy meg Action Master ő is, csak ő Action Master elite, szóval ő át tud változni mégis... méghozzá úgy, hogy félbehajtod.   :badteeth:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4400 Dátum: 2016. December 27., 22:05:12 »
uh, ilyenem nekem is volt! Talán valahol még mindig megvan!

Nekem is játékfigurákkal kezdődött a TF.
De nekem szerintem nem eredetik voltak.
Annyi rémlik belőlük,hogy mindegyiknek fekete volt a törzse,az egyiknek élénk kék volt a keze talán, a másikra viszont tökre emlékszem,hogy narancssárga lábai voltak.Olyan volt két oldalt,mint egy 3-as rákláb.Gondolom Skorponok volt.
Erről a szériáról hallott még valaki?Kíváncsi lennék mik is voltak azok.
A 90-es ével legelején jöttek ki itthon.

Ő?



Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4399 Dátum: 2016. December 27., 19:13:05 »
Uhh.! :blink:
Nagyon hasonlít!!! :)
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége