Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 869262 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3468 Dátum: 2015. Április 19., 15:51:59 »
Így van. Abban a jelenetben csak azon volt a hangsúly, hogy mivel egy kicsi rendőr állomás szembe merte szegülni A szenátus akaratával, így ez ellen példaértékűen fel kellett lépni. Nem az volt a lényeg, hogy ki küldte őket, hanem az hogy a korrupt vezetés nem nézte jó szemmel, hogy a rend őrei megakadályozták őket abban, hogy elhallgattassanak egy agitátort.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3467 Dátum: 2015. Április 19., 15:14:37 »
Az egyik, hogy akkor melyik szenátor is külde rá Orionra a verőlegényeit? És mégis miért is? Pax nem is csinált semmit, amivel kiprovokálta volna ezt a lépést.
Az egyelőre nem derül ki.

Szerintem nem is lényeg. A kibertroni korruptságot érzékelteti. Vicces kérdés amúgy ha Megatron jut a tanács elé mi lett volna? ( tényleg TFből nincsennek ilyen mi lett volna ha jellegű stroyk?) Amúgy érdekes, mert tulajdonképp Megatront itt ebből a szempontból nem mutatja olyan gonosznak. Bár egy történetet szerintem meg érne a lelki világa, mi ment végbe benne azokban az időkben, mielőtt gladiátor lett. Hogy jutott a gondolkodó íródeák a szadista gyilkos utjára. Igazából szerintem ezt a Megatron eredet annyira nem fedi le. Az inkább a felemelkedéséről szól, nem magáról a karakterről. Legközelebb mi várható? Az Orion Pax vagy az onogoing vagy a Britt kiadás?  Félve kérdezek rá a regenre. :)

Ja és egy kérdés teljesen off. Van egy másik női robot. Ő ki?

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3466 Dátum: 2015. Április 19., 14:18:45 »
Köszi az eheti meg a múltheti frissítést igazán jó volt látni az Álca jel születését, meg azt hogyan nosztalgiáznak Optiék azon ki miként bánt el a másikkal. Legalább ők is tudják, hogy egyenlő ellenfelek egymás számára. Bár ebben mot kételkedem, mert Megatron új alakja és ereje nem kicsit múlná felül Optit.
Viszont Megatronról nem tudom elképzelni, hogy építő lenne Álcáiról nem is beszélve.  Értem, hogy forradalmárként indította a polgál háborút, a szabadságért. De mára szerintem túlzásba vitte, hiszen nem kellet volna más bolygókra el vinnie a háborút és le rombolni azokat. Inkább már ő is nemesebbnek érzi magát és a többieket alacsonyabb létformának.  Ahogy ő is mondta Béke zsarnokság álltal, de ha úgy nézzük ők is emiatt lázadtak fel, egy zsarnokság ellen amivé most ő is válni kíván.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3465 Dátum: 2015. Április 19., 13:00:23 »
Az egyik, hogy akkor melyik szenátor is külde rá Orionra a verőlegényeit? És mégis miért is? Pax nem is csinált semmit, amivel kiprovokálta volna ezt a lépést.
Az egyelőre nem derül ki.
A másik meg az, hogy akkor ebben az univerzumban egyszerre több Fővezér is van, mint a mozifilmben? Nominusz Fővezér még meg se halt, de már jelen van Szentinel is.
De ő itt még csak a szenátusi testőrgárda parancsnoka, és nem Fővezér. Időrendben ide kapcsolódik most a Megatron Eredet, bár azért marad egy kis űr a kettő között, azt követően pedig a jövőheti Orion Pax eseményei jönnek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3464 Dátum: 2015. Április 19., 12:52:15 »
Először is nagyon szépen köszönöm srácok, hogy ennyi energiát fektetetek a honosításba csak azért, hogy megkapjuk az Ongoing legújjabb számát.  :worship: Kicsit "csalódott" lettem volna, ha ehelyett UK füzetet kaptunk volna. ;)
Viszont lenne pár hülye kérdésem. Az egyik, hogy akkor melyik szenátor is külde rá Orionra a verőlegényeit? És mégis miért is? Pax nem is csinált semmit, amivel kiprovokálta volna ezt a lépést.
A másik meg az, hogy akkor ebben az univerzumban egyszerre több Fővezér is van, mint a mozifilmben? Nominusz Fővezér még meg se halt, de már jelen van Szentinel is.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3463 Dátum: 2015. Április 19., 12:51:52 »
Köszönet az extra fáradozásért mindenkinek, hogy ma el lehetett már magyarul is olvasni a Káosz Teória befejezését.  :worship: :worship: :worship:

Hát igen, ilyen kaliberű történetekre készüljön fel mindenki, mikor majd itt is elindul az MTMTE.

És hogy ki a titokzatos szenátor? Sokára fog még kiderülni, de NAGYON megéri várakozni a válaszért. :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3462 Dátum: 2015. Április 19., 12:11:05 »
Gondolom a végén az ott Tryest. A Matrix foglalat pedig a mellkasába építve.
Nem és igen. Az a bizonyos rejtéses szenátor...  :brow: Amikor kiderült ki ő, csak pislogni tudtam...

Mellesleg ő Tyrest:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3461 Dátum: 2015. Április 19., 10:47:31 »
Köszi az újabb részt. Tényleg zseniális volt! Optimus itt még jóval lazább mint évekkel később. "Barom!" A történet nagyon komolyan mutatja be azt, hogy Orion Pax a fiatal Megatron gondolatai mentén lett az aki, Megatron pedig egy kérlelhetetlen diktátorrá vált. Gondolom a végén az ott Tryest. A Matrix foglalat pedig a mellkasába építve.  :worship: Tulajdonképp Optimus sorsát Megatron gondolatai jelölték ki.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3460 Dátum: 2015. Április 19., 00:52:36 »
Ja és egy szolgálati közlemény: Sajnálatos módon a hétvégén kivételesen csere lesz a TF fronton, a Káoszelmélet 2. része helyett kikerül majd az UK 121-es, - tudom, pont most, mi? - de emögött semmi tartós gond nincs, csak az, hogy túl soká kezdtem el dolgozni vele és az alapanyagra ráfér némi javítás, így csak a jövőhétre készül majd el. Viszont kárpótlásul akkor ráduplázunk, és együtt kapjátok meg a v2 23. számát és a majdnem folytatásnak tekinthető Reflektorfényben: Orion Paxot, amiben tovább viszik az ifjú rendőrkapitány múltbéli szálát.
Gondoltam szólok, ha valaki még ilyenkor böngészi a fórumunkat...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3459 Dátum: 2015. Április 18., 16:36:00 »
Engem az érdekelne, hogy hallani fogunk-e még Vesztegzárról?
Igen.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3458 Dátum: 2015. Április 18., 14:48:32 »
Engem az érdekelne, hogy hallani fogunk-e még Vesztegzárról? Amúgy a RID rajzfilm sorozatban megjelent egy új karakter, Fracture, aki szintén Álca fejvadász. Ez pont annyira kellett, mint Blackarachnia után Prime Airachnid. Ez olyan mintha azt mondanák, hogy "kellene még egy keresztapa a Marlon Brando-s után". Ráadásul ez a Fracture egy az egyben Prime Üstökős, csak szárnyak nélkül és ciklámen színben. A készítők már meg se erőltetik magukat.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3457 Dátum: 2015. Április 17., 21:28:51 »
A Primeban azt hiszem vagy az első évad végén, vagy a második elején derül ki a karakterek háttere, miszerint Megatron (akkor még Megatronusz) volt kaoni gladiátorból előbb szónokként, majd az archivista Orion Pax bizalmas barátjaként komoly befolyásra és tekintélyre tett szert, annyira, hogy magának merte követelni a Fővezéri címet és a Mátrixot is, azonban a Nagytanács tartott az erőszakos természetétől, ezért helyette - Alfa Trion javallatára - Orion Paxot nevezték ki. Megatron megdühödött, és toborozni kezdett, a többit már sejtheted...

Abban az időszakban derült ki, amikor Optimusz - az Unikron-incidens után - amnéziás lett, és ismét régi barátként tekintett Megára, aki ezt kihasználva szembefordította az autobotokkal. Sok mindent el lehet mondani a Prime-ról, de az tény, hogy meglepően jó kis sorozat volt összességében, az idegesítő kölyköket leszámítva.

Pontosan, az első évad utolsó részében volt erre egy röpke visszaemlékezés. Akit részletesebben érdekelne a történet, annak ajánlom a Transformers: Exodus című regényt. (Magyar kiadása "természetesen" nincs. :( )

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3456 Dátum: 2015. Április 17., 19:16:21 »
Igen, a 87-es TF Évkönyv az. Vagyis hát a 88-as. Ami 87 nyarán jelent meg. Ha majd talgaby erre jár, azt is megmondja majd, hogy miért számozzák máshogy nem csak a havi füzeteket, hanem az évkönyveket is, mert bevallom, én nem tudom.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3455 Dátum: 2015. Április 17., 18:50:34 »
Így már világos. Köszönöm a választ :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3454 Dátum: 2015. Április 17., 18:46:04 »
Igen is, és nem is. Abban igazad van, hogy az US 28 elsőfelét adták ki UK 121 címen, viszont az UK 120-121 között megjelent egy UK Annual, ami lehozta a Halálfej sztori végét. Én most erre az annualra céloztam 121 címen.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3453 Dátum: 2015. Április 17., 18:40:38 »
A Transformers UK 121-es tudtommal az már olvasható, mivel azaz USA-féle TF 28-as(magyar Semic-es), ami a HálóZsákon is fenn van.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3452 Dátum: 2015. Április 17., 12:02:29 »
Előbb ismét adtam egy esélyt a Marvel G2-nek. Jhiaxus, raj, stb. Hú, ez valahogy nagyon nem az én világom. Rajz, történet, események...  :nemtudom: A rajzok még annyira sem jönnek be, mint Geoff Senior munkái.


A G1-ben pedig egy újabb rész, ami feltűnt. Maximus feje Cerebros. C. feje Galen/Spike. Galen halála után Cerebros fej nélkül simán átalakul Maximus fejévé és Spike Maxi vállán állva segíti a csatát Galen sisakjában. Ezek szerint Galen teste és így Cerebros feje/alkatésze nem hiányzik sehova az alakváltás során?? Meg Maximust a bináris dolog után megint feltápolták és fizikailag is sokkal nagyobb lett. Erősebbnek tűnik, mint a Zarak-Skorponok, aki már a bináris kötés miatt eleve tápolt karakter. Nem tudom, így már Maxi kivel lehet egy szinten? Unikronnal?  :D

AZ meg csak most tűnt fel, hogy mikor Optimusz is új testet kap (a videojáték fiaskó után), megvan az eredeti alakja is, de kb ha rágondol az utánfutójára, akkor felveszi azt a pufi alakot és úgy sokkal erősebb.  :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3451 Dátum: 2015. Április 17., 11:38:34 »
Idézet
Viszont kárpótlásul akkor ráduplázunk, és együtt kapjátok meg a v2 23. számát és a majdnem folytatásnak tekinthető Reflektorfényben: Orion Paxot, amiben tovább viszik az ifjú rendőrkapitány múltbéli szálát.

Szuper!!!! köszi:)

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3450 Dátum: 2015. Április 17., 10:34:41 »
Bármi jön, jó hír! Köszönjük!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3449 Dátum: 2015. Április 17., 08:43:11 »
Mennydörgés hivatalosan még mindig halott, és egyelőre ezen a Káosz óta eltelt három évben sem változtattak. Hatlövet - elvileg - túlélte Metroplexet, viszont felszívódott, azóta egy hang sincs róla. Husáng és Monstruktor meg lapítanak. Jelen felállás szerint az utóbbi az előbbi parancsnoksága alá tartozik, és jelenleg valahol kint bujkálnak a galaxisban, a visszatérésük majd a RiD 6. számában lesz esedékes.

Ja és egy szolgálati közlemény: Sajnálatos módon a hétvégén kivételesen csere lesz a TF fronton, a Káoszelmélet 2. része helyett kikerül majd az UK 121-es, - tudom, pont most, mi? - de emögött semmi tartós gond nincs, csak az, hogy túl soká kezdtem el dolgozni vele és az alapanyagra ráfér némi javítás, így csak a jövőhétre készül majd el. Viszont kárpótlásul akkor ráduplázunk, és együtt kapjátok meg a v2 23. számát és a majdnem folytatásnak tekinthető Reflektorfényben: Orion Paxot, amiben tovább viszik az ifjú rendőrkapitány múltbéli szálát.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 19., 00:52:19 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3448 Dátum: 2015. Április 17., 08:19:46 »
Hatlövet, Mennydörgés sorsa engem is érdekel. (bár én se tudok róluk semmit)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3447 Dátum: 2015. Április 17., 00:16:48 »
Most olvastam újra a Reflektorfényben Csatárt és eszembe jutitt egy kérdés. Husáng, Mennydörgés, Monstruktor és Hatlövet. Velük mi lett? Az implatjuk eltávolítása utál láttuk Husángot és Monstruktort de igazából azóta nincs róluk szó. Hatlövet amióta kivaslata Metroplex szintén eltünt. Mennydörgésről pedig még csak egy magyarázat se volt. Nem mintha a többiekről annyira lett volna. Vagy nekem sikkadt el?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3446 Dátum: 2015. Április 16., 17:05:54 »


Egy kibertroni Petőfi Sándor

 :D  :D

Igen, Koponya még szavahihető. Elvégre emberekkel is szövetkezett pusztán a filmezés miatt. Úgy rémlik, még kötődött is a színésznőhöz. Mondjuk ez egy King Kong-koppintás, de attól még nagyon tetszik.
Boncoló? Nem is emlékszem, hogy valaha 2 mondatnál többet mondott volna. Hol szerepel bővebben? A síelős részt leszámítva.

Az angol füzetekben.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3445 Dátum: 2015. Április 16., 10:50:33 »
O.P. és Mega egy közös nagy ellenséggel szemben? Nézd vissza a Viharhozó részeket... Bár azt is a kényszer szülte.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3444 Dátum: 2015. Április 16., 08:15:09 »


Egy kibertroni Petőfi Sándor

 :D  :D

Igen, Koponya még szavahihető. Elvégre emberekkel is szövetkezett pusztán a filmezés miatt. Úgy rémlik, még kötődött is a színésznőhöz. Mondjuk ez egy King Kong-koppintás, de attól még nagyon tetszik.
Boncoló? Nem is emlékszem, hogy valaha 2 mondatnál többet mondott volna. Hol szerepel bővebben? A síelős részt leszámítva.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3443 Dátum: 2015. Április 15., 21:26:03 »
Újkeletűen Villámcsapás került most előtérbe. De neki isncs kibontva még a valódi háttere és inditékai, mit miért tesz.
Nem rossz kis jellemzés, én nem is nagyon vitatkoznék ezzel. Érdekes, hogy felhoztad Villámcsapást, mert a saját reflektorfényben füzetében bemutatott dolgaival elgondolkodtatott, mik is lehetnek a motivációi. Nem mondhatni tucat álcának, sőt pont a hozzá hasonlókra gondoltam, amikor "értelmiségi" álcákra utaltam. Nem az agyatlan hentes közkatona, az biztos. Igazából ő az, aki az elvek miatt csatlakozott az álcákhoz és nem a rendbontás lehetősége húzta oda, és meglehetősen kritikusan fogta fel a dolgokat. Ezek után viszont fel merült a kérdés, hogy miért került 4 millió évbe, mire kiborult nála a bili?

Bázz, komolyan mondom, esküszöm, hogy Délibábnak is ilyen eredet sztorit találtam ki. Egy kibertroni Petőfi Sándor, Megatron barátja, aki miután látja, hogy a forradalom kudarcot vallott, átáll az Autobotokhoz.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3442 Dátum: 2015. Április 15., 20:50:57 »
Szavahihető álca?

Zarak. Aztán... ö... Boncoló...?  Dinobot. Bár ő nem álca, hanem Predacon. Koponya.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3441 Dátum: 2015. Április 15., 20:38:58 »
Az Álcák között nem is tudom, ki tartaná meg az adott szavát.
Én csak Beast Machines Megatront tudom példaként felhozni, aki az egyik epizódban simán hagyta elmenni a Maximálokat a Citadellából. Ez elég fura lépés volt tőle, főleg, hogy korábban simán kiírtotta Kibertron teljes népességét.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3440 Dátum: 2015. Április 15., 20:07:48 »
Sokkoló nálam nem vadállat, szerintem ő tényleg rideg. Az más kérdés, hogy a logikája mögött kell lenni egy morális döntésnek, vagy éppen a moralitás hiányának a felismerésének, ami alapján utána már csak a logika alapján dönt, nem törődve a konvenciókkal.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3439 Dátum: 2015. Április 15., 18:43:11 »
Újkeletűen Villámcsapás került most előtérbe. De neki isncs kibontva még a valódi háttere és inditékai, mit miért tesz.
Nem rossz kis jellemzés, én nem is nagyon vitatkoznék ezzel. Érdekes, hogy felhoztad Villámcsapást, mert a saját reflektorfényben füzetében bemutatott dolgaival elgondolkodtatott, mik is lehetnek a motivációi. Nem mondhatni tucat álcának, sőt pont a hozzá hasonlókra gondoltam, amikor "értelmiségi" álcákra utaltam. Nem az agyatlan hentes közkatona, az biztos. Igazából ő az, aki az elvek miatt csatlakozott az álcákhoz és nem a rendbontás lehetősége húzta oda, és meglehetősen kritikusan fogta fel a dolgokat. Ezek után viszont fel merült a kérdés, hogy miért került 4 millió évbe, mire kiborult nála a bili?
"When the battle is through, only the strong will survive."