Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 855170 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3228 Dátum: 2015. Március 05., 15:18:27 »
Arra van is valamiféle válasz, mert leírják, hogy csontszerkezeteket érintő változtatást hajtanak végre az embereken és át tudnak alakulni. Ez is oké, mert akkor a páncéljuk is nyilván a csontjukhoz van fogatva. Viszont ez megdől, mert egyszer a srác, aki később Maximus feje (Spike?) elmegy síelni és semmi páncél nincs rajta, továbbá a teste is teljesen normális kinézetű. Emberként hogy gömbölyödik össze? Úgy vagyok ezzel, mint a Star Wars Expanded Universe kérdéskörrel. Simán a nem kellő átgondolás rovására írom.  :badteeth:

Mondjuk az is jó, amikor Zarak a Földön van, öltönyös úriembernek álcázza magát, aztán amikor ledobja a karcsúsított zakót, alatta van a 300 kilós acélpáncél.  :lol: De említhetném azt is, amikor a Kobraparancsnok lehúzza a gumiálarcot és sisak van alatta!  :bravo:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3227 Dátum: 2015. Március 05., 13:58:40 »
Én mindig azon gondolkodtam, hogy az emberi komponensek fejjé alakulásakor milyen anatómiai csodák alakulhatnak ki; biztos kényelmes lehet...  :badteeth:

Köszönöm a Megatron-os story-t!  :worship:

Hihetetlenül jó a grafika és nagyon tetszik nekem ez az új Megatron!  :bravo:
(A G1-es nekem soha nem tetszett, ez az új alt-mode viszont még a G2-esnél is jobb!)
Üstököst hányadszorra náspángolta el?  :badteeth:

Álca vezérek közül nekem még Mennydörgés is nagyon tetszett!
Igazán kár, hogy a későbbiekben a ravasz, kegyetlen álcából csináltak egy agyatlan őrültet...  :dry:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3226 Dátum: 2015. Március 05., 12:55:22 »
Olvastam a Fejmester részeket. Gyerekkoromban sem volt tiszta, most sem az.
 Mi vinne rá egy halom intelligens robotot, hogy beleegyezzenek egy olyan eljárásba, aminek következtében levágják a fejüket, a csonkra emberek ülnek, az eredeti fejek meg (ha megvannak még egyáltalán) egy dobozban figyelnek valahol...amíg ki nem dobják, vagy el nem pusztítják azokat. Amikor az emberek leugranak a testekről, a robotok lényegében leállnak. Nem tudom, hogy a "megnövekedett harci kapacitás" mennyire volt fontos, de hogy a korábban intelligens robot napokat, heteket, éveket egy fal mellett álljon, ha az ember éppen nem irányítja, elég meredek. Nincs ár-érték arány.
Hol van az eredeti fej? Hol van a robot eredeti személyisége? Mi van akkor, ha az ember meghal? És egyáltalán???  :headscratch:

Zarak dirigál akár sima emberi alakban az Álcáknak, Skorponok teste meg a falnak támasztva áll.
Nem biztos, hogy ez volt az írok leglogikusabb ötlete.  :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3225 Dátum: 2015. Március 04., 20:08:10 »
Igen, valamelyik Dicsőség Megatron füzetben volt talán, hogy Galvatron visszament az első Bárkára ahol Ciklon épp hamvasztotta a halottakat (mintha ők nem lennének azok) és ott mondta Ostor a tűzben, hogy ő még működik.
Hmm... Nálatok a pont, ez nekem már kiesett, de igen, a Dicsőség Megatronnak 14-ben történt, a füzet 2. történetében (Újjászületés).
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3224 Dátum: 2015. Március 04., 17:56:32 »
A Sötétség Szíve 1-ben, csak nem húzták az időt, mindössze egy visszaemlékezésben lezavarták a dolgot...

Csak mert mintha emlékeztem volna arra, hogy valahol olvastam ahogy meggyőzi Ciklont, hogy újra álljon mellé és feltámasztja közben Ostort.

Igen, valamelyik Dicsőség Megatron füzetben volt talán, hogy Galvatron visszament az első Bárkára ahol Ciklon épp hamvasztotta a halottakat (mintha ők nem lennének azok) és ott mondta Ostor a tűzben, hogy ő még működik.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3223 Dátum: 2015. Március 04., 17:19:56 »
A Sötétség Szíve 1-ben, csak nem húzták az időt, mindössze egy visszaemlékezésben lezavarták a dolgot...

Csak mert mintha emlékeztem volna arra, hogy valahol olvastam ahogy meggyőzi Ciklont, hogy újra álljon mellé és feltámasztja közben Ostort.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3222 Dátum: 2015. Március 04., 12:29:05 »
Igen erre. Azok ott Ostorok fejei? :D
Igen, mivel Megatron ott tér vissza  az új sorozatokba, így a borítón látható állapota a Káosz eredménye. Addig csak annyit lehetett tudni, hogy Megatron eltűnt a csatát követően. Ezért is vannak nála a trófeák, mert Galvatron serege túlnyomórészt egy külső sablonra épül.
Erről jut eszembe Galvatron melyik füzetben támadt fel?
A Sötétség Szíve 1-ben, csak nem húzták az időt, mindössze egy visszaemlékezésben lezavarták a dolgot...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3221 Dátum: 2015. Március 04., 11:15:09 »
amire még Megatron is csak pislogni tudott

Láttam egy borított ahol nem sok minden volt már a  nagygfiúból? Ez ennek az eredménye volt?
Ha erre gondolsz, akkor nem:
http://tfwiki.net/mediawiki/images2/thumb/9/92/RID12_cvrA.jpg/390px-RID12_cvrA.jpg
Ez után kapja majd vissza a régi testét, és mondunk búcsút a mostani verziónak.

Igen erre. Azok ott Ostorok fejei? :D

Erről jut eszembe Galvatron melyik füzetben támadt fel?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 04., 12:03:59 írta Feast4 »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3220 Dátum: 2015. Március 04., 00:17:02 »
amire még Megatron is csak pislogni tudott

Láttam egy borított ahol nem sok minden volt már a  nagygfiúból? Ez ennek az eredménye volt?
Ha erre gondolsz, akkor nem:
http://tfwiki.net/mediawiki/images2/thumb/9/92/RID12_cvrA.jpg/390px-RID12_cvrA.jpg
Ez után kapja majd vissza a régi testét, és mondunk búcsút a mostani verziónak.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3219 Dátum: 2015. Március 03., 23:47:15 »
Jaj, de soká fogunk odaérni!  :(
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3218 Dátum: 2015. Március 03., 23:32:16 »
amire még Megatron is csak pislogni tudott

Láttam egy borított ahol nem sok minden volt már a  nagygfiúból? Ez ennek az eredménye volt?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3217 Dátum: 2015. Március 03., 21:17:35 »
Nem szándékoznak lassan egy hasonló erejű karaktert előhúzni? ( mondjuk az is vicc, hogy az autobotok nem dolgoznak az óriásrobotokon, főleg hogy látták Pusztitónál, hogy működik anélkül, hogy megzanazásodannának a szerkesztettek.)
Megnyugtatok mindenkit, a Káosz után lesz néhány nyalánkság, az új írók sokkal jobban kibontják az egyéb karaktereket, és csupa érdekes -  és szerintem jó - ötletet dobnak be, így előtérbe kerülnek az óriás robotok, két kultikus álca karakter is megtér, Sokkoló felfedi a lapjait, visszaköszön a Halott Univerzum méghozzá egy olyan aduásszal, amire még Megatron is csak pislogni tudott, és hasonlók - mindezt igyekeztem spoiler mentesen leírni, de lehetőleg úgy, hogy az érdeklődéseteket is felpiszkáljam...

Ráadásnak mondom, hogy épp most fut a felvezetése egy új eventnek, amit részben a Hasbro idei évre kihirdetett tervei inspiráltak. A címe Combiner Wars, főbb szerepekben olyan robotokkal, mint Superion, Defensor, Monstructor és Destroyer. Azt hiszem többet nem is kell mondanom a dologról. Egy szó mint száz, ebből is látszik, hogy Roberts és Barber bele mernek nyúlni a status quóba és meg is teszik rendesen...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3216 Dátum: 2015. Március 03., 17:22:25 »
Teljes mértékben egyet értek veled...Autobot oldalra se ártana pár erős figura végre, mint ahogy a Marveles vonalon volt régen(ahogy írtad is)...én például a hajamat téptem mikor Overlord a Roncsolókban egy ütéssel kifektette Maxot(bár a történet végül kárpótolt) és Kup-ot is hasonló módon rendezte le a végső leszámolásban...ezzel a túl erős Megatronnal szerintem öngólt lőtt az IDW(bár még nem olvastam a folytatásokat)...
A honosításokat nagyon köszönöm, örülök hogy ismét dübörög a Transformers szekere...  :)

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3215 Dátum: 2015. Március 03., 15:06:28 »
Nem biztos, hogy örülni fogsz a hírnek, de lesz még erősebb is nem is oly sokára...

Ez önmagában nem lenne baj csak jó lenne ha valakit szembe tennének már vele. Pont azt az illuziót veszi el, hogy lehet bika erős, de ha más nem Optimus jön és legyőzi. És úgye mindig ott voltak háttérbe azok a robotok akiktől ő is tartott. A marvelben nagy ellenpontja Sokkoló (ez most nekem nagyon hiányzik) Üstökös aki mindig valahol keverte amit nem kellett, vagy itt Overlord, de Hatlövet is ahogy említettétek. De most nem tart senkitől. Optimusból hülyét csinált már 2x is. Magnnust simán letaposta (Ja tényleg ezt mindenki megcsinálja). Gyanítom még Szuper Omegánál is erősebb. Üstökös soha nem volt egy súlycsoport, Sokkoló itt engedelmes kutyus ként megcsinálta za új testét, Skorponok talán fejmesterként régen lett volna valami ellenfél( a Marvelben Sokkóló fejét is bucira verte, megmondom hiányolom, hogy szemtől szemben sosem izmoztak de még csak nem is találkoztak Megatronnal), de most már ős sem hiszem, hogy megállna. Hatlövet lehetett volna még, de most mrá ahogy Aldrion mondta ő se valószínű, mindenki tök gagyinak tűnik mellette. Nem szándékoznak lassan egy hasonló erejű karaktert előhúzni? ( mondjuk az is vicc, hogy az autobotok nem dolgoznak az óriásrobotokon, főleg hogy látták Pusztitónál, hogy működik anélkül, hogy megzanazásodannának a szerkesztettek.) Mondjuk az autobotok oldalán nem ártana már egy-két igazán erős fiú. Ezt pl. a régi Marvelben is jól látták, Optimus mellett mindig ott volt Mogorva, Max, akik hasonlóan bikák voltak és ha kellett nagyon odatették a dolgot, vagy Össztűz aki igazi szívós akcióhős volt. Az Iwd-ben értem én, hogy próbálnak mindenkire hangsúlyt fektetni, de ez nem zárná ki azt, hogy megjelenjenek hasonló erejű és jelentőségű robik mint a vezérek.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3214 Dátum: 2015. Március 02., 19:32:26 »
Amúgy mikor jártak ők Metroplexben?
A Metroplex vonal most a Spotlightokban kapott hangsúlyosabb szerepet, illetve az új ongoingokban feküdtek jobban rá a múlt eseményeire, emiatt van az, hogy bár időben ez korábban játszódik mint a MTMTE, de már az abban kifejtett eseményekre utal előre. Viszont mindenképp itt van a helye, hiszen időrendben ez már megtörtént és az Megatronba integrált űrhíd ténye maga kap hangsúlyt majd a Káoszban, ahol egy elég értelmetlen momentum volt a háttérinfók nélkül, hogy egyszer csak a semmiből belecsöppen az eseményekbe a fél álca hadi apparátus, holott legutóbb a Földön búcsúztunk el tőlük, és állítólag semmi esélyük se volt a szökésre...
Még ennél is erősebb? Akkor ki, vagy kik lesznek majd képesek lenyúzni róla a burkolatot? Ezzel a testtel már Overlordot és Hatlövetet is hazavágná.
Megatron a régi formájában is hazavágta volna Overlordot, ezért se merte az utóbbi sosem kihívni. Hatlövetben nem vagyok biztos, de ebből kiindulva valószínűleg őt is lenyomná szükség esetén Mega. Ami a "fulldoom" üzemmódot illeti, ez is a Káoszban kap jelentőséget, utána viszonylag hamar le is cserélik - már ahhoz képest, hogy jó ideig nem is hallunk majd felőle...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3213 Dátum: 2015. Március 02., 18:57:32 »
Még ennél is erősebb? Akkor ki, vagy kik lesznek majd képesek lenyúzni róla a burkolatot? Ezzel a testtel már Overlordot és Hatlövetet is hazavágná.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3212 Dátum: 2015. Március 02., 17:51:10 »
Kiváncsi leszek meddig fog tartani ez a Megatron sebezthetetlenségi korszak. Ez nagyon egyoldalúvá teszi a dolgokat így.(Már optimus sem ellenfél. Az álcák mind loserek mellette.)

Amúgy mikor jártak ők Metroplexben?

Nem biztos, hogy örülni fogsz a hírnek, de lesz még erősebb is nem is oly sokára...

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3211 Dátum: 2015. Március 02., 10:56:55 »
Kiváncsi leszek meddig fog tartani ez a Megatron sebezthetetlenségi korszak. Ez nagyon egyoldalúvá teszi a dolgokat így.(Már optimus sem ellenfél. Az álcák mind loserek mellette.)

Amúgy mikor jártak ők Metroplexben?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 02., 13:14:49 írta Feast4 »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3210 Dátum: 2015. Március 01., 20:25:05 »
TF Reflektorfényben Megatron: Érdekes volt ez a történet. Nem is gondoltam, hogy az IDW megjelenése szerint évekkel később jelent meg, mint az Ongoing 13-14. száma. Nem is gondoltam, hogy ilyen is van.
Nick Roche rajzai tényleg sokat változtak, mint az eddigiekben, aiket rajzolt(Reflektorfényben Sokkoló, Nagyágyú, Kup, Keményfej, Maximum Dinobotok, Roncsolók végső harca, Fertőzés, stb. hű tényleg nem semmi, hogy mennyi TF-t rajzolt.)
És ln is köszönöm a TF Reflektorfényben új részét! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3209 Dátum: 2015. Március 01., 19:23:04 »
Nagyon kellemes meglepetés volt a mai frissítés. Köszönet érte.
Nich Roche rajzai nagyon sokat fejlődtek az évek folyamán (elég összehasonlítani a Reflektorfényben: Nagyágyút-t ezzel. Íróként meg szerintem kifejezetten tehetséges.

Üstökös meg Megatron párharca meg nagyon sok fordulatot tartogat még a számunkra.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3208 Dátum: 2015. Március 01., 14:50:11 »
Köszönöm az új füzetet! Érdekes számomra, hogy Roche nem csak rajzol, hanem ír is képregényt.
Ez az új Megatron nagyon tetszik nekem, csak kicsit sok rajta az "M".  :rolleyes: És érdekes, hogy most minden előjel nélkül gyanakvón tekint Sokkolóra. Kétlem, hogy tudná, hogy Soki Jhiaxusnak dolgozott.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #3207 Dátum: 2015. Március 01., 09:39:11 »
Eredetileg egy mini volt, ráadásul egy alacsony prioritású valami (ment akkoriban tucatnyi játékokhoz kapcsolt képregény). Valószínűleg amikor ongoinggá növelték, kellett idő, amíg találtak egy stabil rajzolót.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jst222

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3206 Dátum: 2015. Március 01., 00:02:25 »
Elolvastam a Transformers első generáció sorozat első 8 részét (újra)
Azt tudja valaki miért váltogatták ilyen sűrűn a rajzolókat? 8 rész alatt 3 rajzoló.
Nekem a7-8. részek rajzai jobban tetszenek

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3205 Dátum: 2015. Február 23., 10:05:43 »
Ami a folytatást illeti... A Regennel még várni kell egy kicsit, mert egyelőre nem találok rá szabad napot - hacsak nem teszem be valahova hétköznapra - a IDWerzum viszont már a jövőhéten tovább robog, ezúttal egy one-shot visszatekintést kaptok a Reflektorfényben Megatron formájában, ami az ongoing 13-14. részei közé illeszkedik időben.
Ami az ongoingot illeti, azzal még várunk, mert az már a Sötétség szíve után játszódik, én meg szeretnék - amennyire lehetséges időrendben haladni az eseményekkel.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3204 Dátum: 2015. Február 23., 08:06:17 »
Wow, 2 hét - 2 TF képregény. Köszönet a fordításért!  :worship: :worship: Mi várható a legközelebb? Az Ongoing? Netán A  Furmanes G1ből egy resz?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3203 Dátum: 2015. Február 22., 21:52:04 »
TF - Fertőzés 1. és Sötétség szíve 3.: kronológiai sorrendbe tényleg nem lehet beállítani. Bár az érdekes, hogy az írók ugyanazok(Dan Abnett és Andy Lanning).
Bár ezekben a történetekben is vannak olyan sokféle furcsa utalások, mint a lent említett Mike Costa-féle TF Ongoing-ban. Például hogy ki a főnök az autobotoknál Űrdongó vagy Optimusz. És ez a Bajonett, pedig eddig sehol se szerepelt, sokan pedig úgy beszéltek, mintha már régóta ismerik. Kup is meglepődött, amikor észrevette.
A Sötétség szíve 3-ban persze vannak némi kihagyások. Pl. Arcee, aki a 2. rész óta eltűnt.
A rajzok persze tényleg sok kívánni valót hagy maga után. Első ránézésre régen azt hittem, hogy ez egy rajongói rajz lenne, de nem az. És igaz, hogy inkább olyan a stílusa, mint egy mese.
Ezer köszönet a mostani TF képregényekért! :worship: :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3202 Dátum: 2015. Február 22., 18:44:40 »
Köszi ezt a 2 frissítést igazán nagyok vagytok :) Bár őszintén meg vallva már unom, hogy minden hol zombik vannak, de úgy érzem ez tetszeni fog :). A sötétség szíve grafikájával még mindig próbálok meg barátkozni, kicsit mese szerűbb,pedig itt lehetne sötétebb.

 1 nem ide tartozó kérdésem lenne amit remélem meg bocsátotok. Hol érhetem el a Batman képregényeket? Már kerestem a szuperhősök részben, de nem leltem nyomát. Végül persze a DC comics-nál leltem rá, de mintha többet tettek volna fel korábban. Kifejezetten azokat a számokat keresem ahol denevér jelet rajzolt a falakra, hogy jelezze vissza tért az igen csak romos Gothamba. A segítséget előre is köszönöm és bocsánat, hogy tényleg nem ide való.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3201 Dátum: 2015. Február 22., 14:23:17 »
Már hiányoltam ezt a minit. Régen volt, mikor kezdtétek. Amúgy nekem továbbra is nagyon tetszik, annyi a bajom vele, hogy borzazstó a rajzstillusa. (Jó izlések és pofonok)

Ezután mi következik? Regen vagy a V2?
Látod, ezzel nem vagy egyedül. Dan Abnett az egyik kedvenc íróm, és részeb ezért is, de a sztorival semmi bajom. Csak épp ráállíthattak volna egy jobb rajzolót is, mert ez a grafika számomra manapság elfogadhatatlan.

Ami a folytatást illeti... A Regennel még várni kell egy kicsit, mert egyelőre nem találok rá szabad napot - hacsak nem teszem be valahova hétköznapra - a IDWerzum viszont már a jövőhéten tovább robog, ezúttal egy one-shot visszatekintést kaptok a Reflektorfényben Megatron formájában, ami az ongoing 13-14. részei közé illeszkedik időben.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3200 Dátum: 2015. Február 22., 12:59:29 »
Köszönöm a TF: Fertőzés első részét és a TF: A sötétség szíve harmadik részét!  :worship:

Örülök, hogy egyre több TF (képregény) kerül ki ismét!  :bravo: :ugral: :pogo:

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3199 Dátum: 2015. Február 22., 12:54:33 »
Már hiányoltam ezt a minit. Régen volt, mikor kezdtétek. Amúgy nekem továbbra is nagyon tetszik, annyi a bajom vele, hogy borzazstó a rajzstillusa. (Jó izlések és pofonok)

Ezután mi következik? Regen vagy a V2?