Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838622 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #138 Dátum: 2008. Február 08., 11:16:40 »
Idézetet írta: Warusz
Én is köszönöm. De 1 kérdésem még mindig maradt. Hol lehet majd meg nézni vagy hogyan lehet?
A Hálózsák főoldalán jobb oldalt a Figyelő alatt van a bannere, villódzik, rajzfilmek vannak rajta. Arra kattintva jön be a főmenü, ahol mindig az aktuális rajzfilm képére lehet kattintani. A terem egy másik ablakban nyílik meg. Ott le kell kapcsolni a villanyt, jobbra görgeted a lenti sávot a vetítővászonig, leszedni róla a FlachBlockos tiltást, aztán nézed az aktuális rajzfilmet.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 08., 11:17:02 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #137 Dátum: 2008. Február 08., 10:19:28 »
Én is köszönöm. De 1 kérdésem még mindig maradt. Hol lehet majd meg nézni vagy hogyan lehet?

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #136 Dátum: 2008. Február 08., 09:25:28 »
Köszi a válaszért Elwood, teljesen logikus az érvelésed!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #135 Dátum: 2008. Február 07., 11:49:24 »
Fülelővel kapcsolatos kérdésekre: Nem hiszem, hogy Fülelő lenne ilyen befolyásos, inkább Féreg számít nagykutyának, aki ugye szenátor. Mivel Fülelő az ő beosztottja és beépített "embere", ezért valószínűsíthető, hogy Féreg intézte el Fülelő kiszabadítását egy szenátusi direktívával.
Ez gondolom magyarázza azt is, hogy nem valószínű, hogy Fülelő Sentinel Fővezérnek dolgozik. Tény ugyan, hogy a képregényekben Fülelő mindig afelé húz, akitől a legtöbb hasznot remélheti, és ebbe belefér az árulás is, láttunk már rá példát, és fogunk is, azt hiszem. De ezek az önös érdekek nem párosultak olyan nemes eszmékkel, ami az Autobotokok vagy egy Fővezér alá rendelte volna Fülelőt. Volt példa rá, hogy egyenrangú felekként, szövetségben harcoltak, de ehhez legkevesebb olyan fenyegetésre volt szükség, mint amilyen Unikron volt.
Ami Fülelő jelvényét illeti, azt hiszem, ez egy amolyan belső poén. Akinek voltak régi, G1-es játékai, emlékezhet, hogy volt rajtuk egy dörzsölhető matrica, ami feketének látszott, de a dörzsölés hatására megjelent vagy az Autobot, vagy az Álca jel, attól függően, milyen figura volt az illető. Itt olyan, mintha Fülelő a saját matricáját dörzsölné meg, hogy ezzel mutassa az őrködő Svindlinek, hogy neki bejárása van a gladiátorok közé. (Emlékeztetnék, hogy az Autobotokat még nem hívják Autobotoknak, és az Álcákat sem Álcáknak.)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #134 Dátum: 2008. Február 06., 17:50:19 »
Fülelö is csak magára teszi az első oldalon, vélhetöleg már ki érdemelte és szerintem a jellenlegi Fővezérnek dolgozik, remélem nincs igazam ha mégis akkor lelőhettem a poént.
Én is mindjárt szavazok. De van 1 kérdésem, hol lehet majd meg nézni a sorozatot?  .
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 07., 12:25:36 írta talgaby »

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #133 Dátum: 2008. Február 06., 16:51:11 »
Máris megyek szavazni, de elöbb pár gondolat.
Elöszőr is szomorúan hallom Figueroa TF csömörét, tényleg az ö rajzai hosszú ideje a legjobbak. Reméelm visszatér!
A másik gondolatom A Megatron eredetre vonatkozik, azon belül is Fülelőre. Hogyhogy ennyire befolyásos, hogy simán elengedik, és miért ő az egyetlen akinek a mellkasán már ott van az álcák jele???? Még Megatronon is csak egy nyakláncon lóg, de rajta már ott van!!! Nagyon rejtélyes!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 06., 16:51:49 írta iktriad »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #132 Dátum: 2008. Február 06., 09:38:47 »
Én már szavaztam, épp ezért mondom, hogy a Beast Wars-ra még elkelne pár szavazat, tekintve, hogy az aktuális állás alapján csak a szavazatok negyedét kapta...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 06., 09:39:01 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #131 Dátum: 2008. Február 06., 09:00:35 »
Szerényen felhívnám a figyelemet, hogy a Matiné topikban indult egy szavazás arról, hogy mi legyen az egyik, a fórumozók által kiválasztott új sorozat a zsák-charax-os mozinkban. Ha és amennyiben valaki rajtam kívül szeretné látni a Beast Wars sorozatot, annak most lehetősége van szavazni.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #130 Dátum: 2008. Február 04., 18:25:31 »
Ezer köszönet az új Megatron részért. Kiváncsian várom a befejezést bár már olvastam angolul :-)
Persze magyarul lesz az igazi...
Meglestem már az Össztüzes Spotlightot is-azt is angolul. Nagyon baró rész, bár lehet kicsit elfogult vagyok mert ő a kedvenc karakterem...

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #129 Dátum: 2008. Február 03., 12:03:03 »
De régen jártam itt.  

Nos én a Megatron eredetet olvastam. Érdekes, nem erre számítottam, bár tudtam, hogy el fog térni a Marvelestől. Elsőre néha nem teljesen érthető, hogy mi történik, de azért össze áll a kép, Megatron kegyetlensége jól kijön.  
Szépek a rajzok, remek munka a honosítás is, köszönöm szépen!
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #128 Dátum: 2008. Február 03., 08:07:13 »
Idézetet írta: KiD
Amúgy Seniorról jut eszembe elwood, nem tudod, hogy állnak az angol füzetek fordításaival az illetékesek? Csak mert gondolkoztam, hogy szabadidőmben elkezdenék fordítani egy sorozatot, és az elég nehezen kivitelezhető az előzményei nélkül.

Vagy akkor bele kellene vágnom a közepébe, igen?

Ezzel kapcsolatban nincs naprakész infóm, Shockwave-et keresd meg a http://iacon.atw.hu/Primus.html fórumában. Bocs, hogy csak most válaszolok, de eltartott egy ideig megkeresni, mert az előző, extra.hu-s oldal megszűnt/elköltözött.

Rossz hírem van egyébként a Don Figueroa fanoknak - így magamnak is: az úriember kicsit megcsömörlött a robotok rajzolásába, és ott hagyta a TF brandet... reméljük, nem véglelegesen. Ami hátra van még tőle, az a Beast Wars második minijének első 3 része (a 4.-et már Guido Guidi rajzolta). Mindazonáltal emberünk nem hagyja ott a képregény ipart, és már dolgozik egy zombis történeten. Pár rajz itt megleshető:
http://ryalltime.blogspot.com/2008/01/don-returns.html
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #127 Dátum: 2008. Február 01., 20:37:20 »
Jó persze, én elfogultan nem szeretem ezt a sztorit.  Amúgy a rajzzal kapcsolatban nem is a karakterekkel van a bajom, hanem hogy a egyes képeken azt sem lehet látni, mi történik. Rosszak a beállítások, és nincs rálátásunk az eseményekre. Mogorva, igen gondoltam én is a többiekre, sugallja a fordítás is, de visszautalva az előző gondolatra, ha voltak is ott Di(y)nobotok, azokból nem sokat látni. Igazából nekem még mindig az a legnagyobb problémám ezzel a sztorival, hogy a kissé kisstílűnek ábrázolja az egész Álca bagázst, pedig ha ők ilyen kisstílűen ilyen jól jöttek ki a buliból, akkor az autobotok ezek alapján még náluk is nagyobb pancserek... Oké, oké...

Amúgy nálam Wildman és a magyar negyedik számot rajzoló William Johnson (az ő nevét nem tudtam fejből) a nyerő, közvetlenül mögöttük pedig Senior. De sok jó TF rajzoló van, szerencsére.

Amúgy Seniorról jut eszembe elwood, nem tudod, hogy állnak az angol füzetek fordításaival az illetékesek? Csak mert gondolkoztam, hogy szabadidőmben elkezdenék fordítani egy sorozatot, és az elég nehezen kivitelezhető az előzményei nélkül.

Vagy akkor bele kellene vágnom a közepébe, igen?

...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 01., 20:37:58 írta KiD »

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #126 Dátum: 2008. Február 01., 17:19:02 »
Én több boltban is látom még most is mind 2 könyvet föleg a Nyugati aluljáróban lévő egyk boltban volt mind 2-ből még igen sok példány. De több boltban is láttam öket. Van még az is amit az újságosnál lehet kapni 1000FT-ért a foglalkoztató könyv-re gondolok há azt nem veszem meg ennyiért .

Thx Elwood a magyarázatért . Nekem is nagyon tetszik, hogy végre ki derül az igazság, hogyan is indult el a polgár háború, de azóta persze szerintem már nagyon el fajult, hiszen Megatron már a Galaxist akarja azóta.

Nem elérhető desert

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #125 Dátum: 2008. Február 01., 12:19:09 »
Idézetet írta: Aldarion
Idézetet írta: Warusz
Igen Szecsu 2 TF regény is van a boltokban egy ami a filmről szólt és egy pedig az elötte lévő történet A múlt árnyai címen. De majd biztosan lesznek még TF könyvek a közel jövöben.

Na ná, főleg ha volt rá kapás. Ha mástnem a Tf 2-t tuti kiadják könyvben.

Van még egyéb PR fogásnak mondható kiadvány is. Egészen a gyerek kataegóriától a film képes leírásán keresztül mindenféle. De igen, ha szorosan a rendes olvasmányos könyvekről beszélünk, akkor ez a 2 van. Ha be tudjátok szerezni, ami negyon nem egyszerű, én is BP összes könyvesboltját végig túrtam (volt ahol bután néztek rám, hogy trans micsodát keresek??? ), érdemes elolvasni, sokminden érthetővé/érthetőbbé válik a filmmel kapcsolatban (pl nem tudom miért tartották fontosnak kiszedni a filmből, hogy a magnézium töltetű Sabot rakétákkal rendes károkat tudnak okozni a humánok a transformereknek... stb). Viszont van benne egy két nagyon gyenge duma, ami a filmben viszont nagyon jó volt. Nem tudom, hogy amúgy jó magyar szokás szerint, hasból fordították-e (mindenesetre feltételezésem szerint a könyvben angolul chopper-ként emlegetett helikoptereket kopternek fordítani asszem ezt támasztja alá), vagy az eredeti szöveg is ilyen genge volt (ezt viszont nem igen várnám Alan Dean Fostertől).
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 01., 12:22:46 írta desert »

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #124 Dátum: 2008. Február 01., 11:30:32 »
Köszönet az új történetért Elwood, és az elemzésedért is. Nekem is tetszik, hogy végre megpróbálják bemutatni, hogy miből is lett a polgárháború, külön kiemelve, hogy vannak autobotok akik ekkor még nem egészen azok. Már előre kiváncsi vagyok a befejezésre.
Kedvenc rajzoló Figueroa mesteren kivűl? Nekem nagyon bejött a Hatlövet történet megjelenitése mind rajzolásilag, mind szinvilágban, és Guido Guidi Galvatronja is jól néz még ki!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #123 Dátum: 2008. Február 01., 08:53:03 »
Talán érezhető a történetből is, hogy Csatár Napcsillantó miatt van leginkább ott. Napcsillantó jellemzése nem jelent meg magyarul, de három lényeges eleme van: az egyik a közismert híúsága/önteltsége, a másik, hogy rendkívüli harcos, a harmadik pedig, hogy igen könyörtelen és kegyetlen tud lenni. DW-es történetekben, már nemtom hol, talán War Withinben, talán máshol, azt hiszem meg is említik, hogy nem sokon múlt, hogy nem Álca lett belőle, és ott is szerepelt a karakter-leírásában utalás a gladiátor-játékokra, úgyhogy lehet, hogy itt van az összefüggés. Ezt a vonalat Mogorvánál is ügyesen átmentették. Szóval igen, úgy néz ki, Napcsillantó azok közt nevelkedett, akiket később Álcáknak hívunk majd, Csatár meg, mint a testvére, igyekezett odafigyelni/vigyázni rá. Hogy pontosan mennyi időt is töltöttek ott, azt nem tudni pontosan. Mindenesetre ez is jól mutatja, hogy semmi sem fekete-fehér az Autobot-Álca történetben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 01., 08:53:31 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #122 Dátum: 2008. Február 01., 08:14:50 »
Én csak annyit nem értek a dologból, hogy Csatár és Napcsilantó mint keres ott. Ők el vileg az autobtokhoz tartoznak még most is nem? Vagy oda csak késöbb kerülnek be mint pl Mogorva?

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #121 Dátum: 2008. Február 01., 07:55:05 »
Pár gondolatra azért reagálnék, csak a pozitív/negatív vélemények hozzávetőleges egyensúlya kedvéért. Üstökös, nem csak arról híres, hogy Megatron posztjára tör, hanem arról is, hogy sokszor gyáva és behízelgő. Ebbe tökéletesen belefér az, hogy Megatron kegyeit keresse, főleg, ha egyszer majd át is akarja venni a posztját. Van viszont, ami nekem sem fér ebbe bele, de azt majd a következő résznél.
Mogorva szerintem nem magában beszél, lehet, hogy a fordítás nem elég egyértelmű (), de többes szám első személyben mondja a magáét, úgyhogy nem tartom kizártnak, hogy a többi Dynobot is a közelben van...
A Predakonok nem megijedtek az Autobotoktól, hanem rájuk kerültek a képkockában említett gátlókarmok (Dühöngőre szemből, Lecsapóra hátulról - látszik elől a karmok vége), és valószínűleg a lebénulás okozta döbbenet ül ki az arcukra. Ugye káosz van, tömeg, és azért még nem tört ki a háború, még a Predakonok se olyan rutinos csókák.
Hogy kikből és mikből lettek az Álcák... Szerintem eddig ez a legnormálisabb megfejtés. Ezzel még egy író sem foglalkozott igazán, mindenki mellőzte valami olyannal, hogy évmilliókkal ezelőtt kezdődőtt. Vagy a leggyerekesebb felfogással: ezek jók, azok rosszak. Vagy Álcák = világuralom. Senki sem gondolkodott el még azon, milyen volt a Kibertron a háború előtt, mi adott okot egy bolygóméretű polgárháborúra. Legközelebb a Dreamwave TF v3. 10. füzetében kerültünk a témához, de az a sorozat ugye ott be is halt, és azt a vonalat nem lehetett ide átültetni. Szóval ez a lázadó, számkivetett csőcselék - nem feltétlenül szegények, vagy csak szegények - egy korrupt rendszer alatt feljogosítva érezhetik megukat, hogy saját maguk, a saját primitív eszközeikkel és gondolkodásuk szerint tegyenek rendet v. káoszt. Az erejük megvan hozzá, és van, akiben az ész is ahhoz, hogy irányítsa őket. Hadd ne kelljen mondanom erre példákat a valós életből. A 20. századi történelemben sok fejezet szól erről, és napjainkban is tetten érhető, kicsiben és nagyban egyaránt.
Üstökös lázadása láttán Megatron először feldühödik, csak utána szontyolodik el... De ennek is megvan az oka, hiszen van még egy negyedik is.
Amúgy nekem tetszik a rajz is, inkább a szinezéssel vannak problémáim, dehát ez már izlések és pofonok kategória. Egyébként azt aláírom továbbra is, nem ez a legsikerültebb TF sztori, amit valaha olvastam, de ugye, ez csak egy képregény.
És megkérdezhetem KiD, és mindenki más, ki(k) a kedvenc rajzoló(i)tok? Don Figueroát mondani nem ér, vagy legalábbis arra vagyok kiváncsi, rajta kívül ki(ke)t? Marvel/DW/IDW.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 01., 07:59:41 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #120 Dátum: 2008. Január 31., 21:06:31 »
Jájjjj, szokásos kifakadásom következik!


Szóval a rajz még mindig gyenge, ezt vegyük is alapnak. Görgető + Tomboló beosztva Fülelő alá, ez pipa. Üstököst behozzák az utcáról, majd leborul Megatron előtt... mi?? Üstökös még akkor is ugatott Megatronnak, amikor az egész Kibertron ura volt, nemhogy akkor, amikor még csak annyit tud róla, hogy valami nagybunyós gengszter... ok. tovább. Álca támadás, környezetszennyezés segítségével... Új robotok érkeznek, sok ismerős arc, Mogorva magában beszél, Megatron hosszúmonológja szenvedéről és összetartásról... Most az álcák komolyan a fellázadó szegényrétege Kibertronnak? Ez azért elég tré. Pláne az, ahogy a Predakonok beijednek az Autobotoktól. Mindenki elfogva.  Megatron elszontyolodik, mikor Üsti lelép. Igen, ez ismerős, Megatron sokszor el szokott szontyolodni, és szégyenében lehajtja a fejét, ez legalább rendben van...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #119 Dátum: 2008. Január 31., 18:28:52 »
Na ja, Üstökös az Üstökös, meglepett volna, ha másképp viselkedik. Előbb térdre borul, utána meg hátbadöfi a főnököt.
Kíváncsi vagyok, hogy ez most valami terv része, vagy pusztán csak menti a bőrét? Egyiken sem lepődnék meg. Na jó az utóbbi valószínűbbnek tűnik, ezt majd megtudjuk egy hónap múlva.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 31., 18:29:21 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #118 Dátum: 2008. Január 31., 16:39:05 »
[font= \"Impact\"]Frissültünk[/font]
Transformers: Megatron eredet #3

« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 31., 16:40:08 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #117 Dátum: 2008. Január 31., 16:36:39 »
Frissités végre Megatron eredet . Erre számitottam Üstököstől még alig látja meg Megatront már le is borul elötte a végén meg a szokásos minden napos dolog amit el várunk még töle .

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #116 Dátum: 2008. Január 31., 12:46:06 »
Idézetet írta: Warusz
Igen Szecsu 2 TF regény is van a boltokban egy ami a filmről szólt és egy pedig az elötte lévő történet A múlt árnyai címen. De majd biztosan lesznek még TF könyvek a közel jövöben.

Na ná, főleg ha volt rá kapás. Ha mástnem a Tf 2-t tuti kiadják könyvben.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #115 Dátum: 2008. Január 31., 11:17:39 »
Igen Szecsu 2 TF regény is van a boltokban egy ami a filmről szólt és egy pedig az elötte lévő történet A múlt árnyai címen. De majd biztosan lesznek még TF könyvek a közel jövöben.

Nem elérhető Zolta

  • Judge, Jury, and Executioner
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #114 Dátum: 2008. Január 30., 18:05:01 »
2 TF könyv?  
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 30., 18:05:25 írta Szecsu »
"After a thousand battles one only sees death!"

"You have been judged. The sentence is death."  Judge Dredd

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #113 Dátum: 2008. Január 26., 23:40:54 »
Akkor dobjuk összeneki azt a jó forgató önyvet és jó pénzért adjuk el neki .

Nem elérhető desert

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #112 Dátum: 2008. Január 26., 10:38:23 »
Szent igaz! A végén még összedobunk itt egy fasza kis forgatókönyvet, lehet a film laposabb lesz  bár nem hiszem, Bay-nek tényleg jó filmjei vannak. 2009-re irja az IMDB a TF2-t... Remélem nem úgy lesz 2009, mintaz AVP Requiem 2007 karácsonyra.

Starcscream a film előzményeit leíró könyvben (ghosts of the past) is alakított. jól elpi***zza Blackout-ot, kiírt egy maréknyi embert egy űrhajóval és majdnem szegény Bumblebee is pórul jár vele, jóval többet szerepelt, mint a filmben vagy a TF könyvben. 210. oldalon tartok, és még egy betű sem volt róla, igaz most érkeznek Samék a S7 bázisra, ahol az Allspark van, úgyhogy nem soká megjelenik.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 26., 10:52:39 írta desert »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #111 Dátum: 2008. Január 25., 22:04:42 »
Idézetet írta: desert
Jaja, Starscream-re nagyon ráférne egy alapos pofagyalu  Ő még a decepticon-ok közt is patkány számba megy

Ezzel egyetértek. Az tuti Biztos, hogy hozta a formáját a moziban is. Időben olajra lépett a csatatérről.

Idézetet írta: desert
Újraélesztő szerkezet??? Hmm, érdekes. Azt tuti megszereznék az autobotok is, és akkor végtelen ciklusba vágná magát a történet...

Nem feltétlenül, mert én nem szerkezetre gondoltam, pusztán a technológiára, magára a tudásra. Sokkoló olyan kaliberű figura akiből kinézem ennek az ismeretnek a birtoklását, ráadásul nem egy könnyű ellenfél, hogy csak úgy megkaparintsák tőle.

Mindenesetre hozzáteszem, hogy a forgatókönyvről úgyis Michael Bay és az írók, döntenek, tehát a találgatások még elég koraiak... Mindenesetre én várom a folytatást.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 25., 22:12:23 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #110 Dátum: 2008. Január 25., 21:58:05 »
Asszem, félre lettem értve. Nem azért kellene érkeznie hogy megagyalja Megatront. Elég az, ha úgy véli, hogy Megatron jól szolgálná a céljait, az már más kérdés, hogy Megatron sosem bírta elviselni, ha ugráltatták. Előbb-utóbb mindíg elfogyott a türelme, utána kitört a balhé.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető desert

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #109 Dátum: 2008. Január 25., 21:54:00 »
Jaja, Starscream-re nagyon ráférne egy alapos pofagyalu  Ő még a decepticon-ok közt is patkány számba megy

Újraélesztő szerkezet??? Hmm, érdekes. Azt tuti megszereznék az autobotok is, és akkor végtelen ciklusba vágná magát a történet...