HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Transformers

<< < (1183/1240) > >>

KiD:
Gyerekek, valami hiba van a gépezetben, nem jó a link.

Pontosítok: az oldalsó link nem jó.

holloo:
Teszett Punkológus kérdése. Megatron egészen egyszerűen azért változik át pisztollyá...mert az első Megatron játék is azzá változott. A filmben pedig szerintem nagyon jó, hogy a többi álca mindenféle földi járművet utánoz, Megatron pedig egy űrhajószerű valamivé változik (ez a kibetroni formája)... Űrdongő Össztűz után a legjobb karakter, talán pont azért mert olyan kis idióta...mondjuk, ha jól emlékszem a G1 végére igencsak megerősödik (azt hiszem színlelő lesz belőle...de lehet, hogy keverem egy másik robottal)

Predash:
Végre rászántam magam, és elkezdtem olvasni az elejétől, a 91-es sorozatot. Meglehetősen érdekesek a rajzok ugyebár  A fordítás egyébként hihetetlenül jó szerintem. Van még mit olvasni, de hát na.

iktriad:
Wow, megint egy fantasztikus rész, az utolsó elötti oldal nekem nagyon bejött (kicsit emlékesztet a Marveles Matrix hajsza első -Éjvadászos- részének utolsó kockájára, csak persze ez sokkal jobban meg van rajzolva, és a jó fiuknál van a stukker). Ez eddig tényleg az egyik legjobb TF történet amit valaha olvastam. Köszi Elwood és tyrant!!!!!!!

Troll:
[font= \"Impact\"]Frissültünk![/font]
Transformers IDW v4 - Pusztitás #03

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése