Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837635 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5628 Dátum: 2021. Március 23., 19:56:03 »
Kiké üdvözli a csapatban (még sajnos nincs más)! Kit szeretne szinkronizálni? Sajna még progi nincs és a rajzfilm sincs még beszerezve.
De a a hangeffekt talán a tfcog.net-en rajta van.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #5627 Dátum: 2021. Március 23., 09:01:45 »
Ha még nem foglalt, engem érdekelne az átalakulós effekt szinkronhangja, azt mindig bírtam a rajzfilmben... bár nem tudom, mekkora átéléssel tudnám hozni a szerepet, de hát Kautzky Armand is kezdte valahol.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5626 Dátum: 2021. Március 22., 19:43:45 »
Itt a link a TF/MLP crossover Kiké Fővezér barátom által készített fordításához. Egyelőre csak az 1-2. szám elérhető és holnap a hozzájuk a javítás, mert ma nem tudja feltölteni. Angol pdf-ek, magyar pdf-ek és zip-ek.
1. szám 3 elírás, 2. szám 2 kimaradt szövegdoboz ezek már kijavítva, 3. szám fordítás/beírás alatt, 4. szám még sajnos nincs elkezdve. Az 1. szám "Megatron stop!"-ot tartalmazó szövegdoboz esztétikai okokból nincs átírva "Megatron állj!"-ra.
A fordításra és nem a beírásra koncentrált, ezért nem a legkifinomultabb. Egy-két helyen fordítási nehézségből csak kiötlött valami szituációhoz illő szöveget.

https://drive.google.com/drive/folders/1sjaQmgo7p8G9bhmyqVlk1aWSWGeC-1Xe?usp=sharing

A barátomnak eszébe jutott, mi lenne ha, a G1 rajzfilmet leszinkronizálnánk, persze csak olyan alámondásosra hasonlító módszerrel. A fordítás Elwood és Tyrant által megvan, már csak egy programra, több hangsávos G1 rajzfilm változatra és "szinkronszínészekre" lenne szükség. Vállalná (ha valaki tud hozzá ingyen progit) a teljes hang alávágást és Fülelő szerepét, mert torzítás nélkül elég jól (legalábbis, az, amit ő hall) utánozza, ezért Fülelő a kedvenc álcája. Hosszabb távon esetleg, ha minden jól megy a 86-os film és a többi pre-Armada rajzfilm a japánokkal is jöhetne. Szívesen vállalná továbbá Űrdongó, Össztűz és Csőtörő szerepét. (Az utóbbi az "Alakváltás és guruljunk!" miatt.) A Predacons Rising, a Prime Wars Trilogy, WfC trilógia, WfC/FoC/RotDS videójáték trilógia és TF Devastation is. Az Animated egyelőre biztos nem, de esetleg legutoljára szóba jöhet (a grafika miatt). Akár Unikron trilógia újraszinkron (redub) is. Egyszóval az összes amcsi és japán rajzfilm + WfC/FoC/RotDS és Devastation.
Úgy képzelte a dolgot, hogy az ÉN e-mailemre lenne elküldve a hangfelvétel és ő majd alávágja. Két-három követelmény a hanghoz: Szereplőként lenne felvéve külön minden megszólaláshoz, ezért 1. másodpercre lehetőleg azonos legyen az eredetivel az alávágás egyszerűsítése érdekében 2. átéléssel kéne játszani (ezt csak a biztonság kedvéért írom) 3. nem muszáj a szájmozgást teljes mértékben követni, mert ez egy rajongói szinkron lenne, de lehetőleg időben az egyes szöveg részek tagolva legyenek.
Vállalná a letöltést torrentről, ha megvan honnan lehet a megfelelő változatot letölteni. A 2. évadban a Scramble cityvel együtt tervezné, remélhetőleg a TFcog.netesek is ide adnák a projekthez a beszédmentes változatukat (ha még van nekik persze).
:tf-optimus::tf-jazz::tf-shockwave::tf-megatron:

Szinkront akarunk!
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 22., 20:13:51 írta Kibertroni Űrtigris »
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5625 Dátum: 2021. Március 18., 18:37:27 »
Ricochet - Ricochet (szerintem jól hangzik, hogy "rikosé"), Stepper - Lépő.

Ja, már akartam mondani, hogy Doubledealernek jobb (sokkal) a (Kettős)alkusz mint a Földkelőben a Kétszín. Legalább a végére tehettek volna egy "ú"-t, mert így szörnyen hangzik. Sixshotnál és Two-Facenél (Batman gonosz) mindkét alak jó (Two-Facenél ú-val picit azért jobb), de itt tényleg ez már fáj. Erre még rájön, hogy a felirat sincs mindig jól fordítva, vagy néhol nincs (ez lehet, hogy csak az Ostromban van, nekem egy kutya a 2), de legalább fordították a neveket és a G1-est használták, akinek van. A Vészmadár az jó, de félek mi lesz a neve a Bestiák Háborúja karaktereknek, mert úgy se lesz olyan, hogy "Optimusz ősvezér", de még nem adtam fel a reményt! Meg arra se, hogy lesz olyan, hogy Autobotok, Alakváltás és guruljunk!

ABTF-ben (Android/iOS játék) benne van Ricochet, mint hagyományhoz illően egy  újrafestett/dekorált Jazz. Én innen ismerem, jó pár kevésbé ismert bottal együtt.

*Kérdés: ABTF kikelés kora képregényben a nevek le vannak fordítva, akár madár, akár transformer?

Remélem nem lesz megváltoztatva a Kettősalkusz, mert megemlítettem, hogy van már hivatalos név, mert tényleg sokkal jobb. (Ilyenkor küldöm a hivatalos fordítókat a salakba meg a roncsba, mert nem néznek utána a rajongói neveknek.) A Tolkien-rajongók jobb helyzetben vannak, mert 2008-ban véglegesítették a terminológiát. (Azért az idegen szót használtam, mert ebben a táborban ezt használják, hivatalosan is pl. 2006-os a Hobbit szövegkritikai kiadás.)
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 18., 18:57:15 írta Kibertroni Űrtigris »
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5624 Dátum: 2021. Március 18., 11:19:51 »
A Gellert támogatom, a Stepperre meg a Lépőt, de azt csak viccből :)
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5623 Dátum: 2021. Március 18., 00:09:28 »
Geller, ha Ricochet.
Na akkor egy rugóra jár az eszünk. ;)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5622 Dátum: 2021. Március 18., 00:04:54 »
Geller, ha Ricochet.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5621 Dátum: 2021. Március 17., 22:30:16 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #5620 Dátum: 2021. Március 17., 22:15:41 »
Tudom, hogy nem szerepel sehol sem, de ti milyen magyar nevet adnátok Ricochet-nek (Stepper-nek)?


Léptető

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5619 Dátum: 2021. Március 17., 21:57:59 »
Tudom, hogy nem szerepel sehol sem, de ti milyen magyar nevet adnátok Ricochet-nek (Stepper-nek)?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5618 Dátum: 2021. Március 10., 10:11:21 »
Nem csak ez. Amikor tavaly kb. egy évig semmi hírt sem voltak hajlandóak közölni a Sandman 3. kötetről, én konkrétan megkértem őket a facebookjukon, hogy legalább annyit mondjanak már, hogy "nyugi, dolgozunk rajta", mert így egyre inkább úgy tűnik, mintha el akarnák kaszálni, de erre se voltak hajlandóak. Aztán meg amikor beindultak a pletykák arról, hogy nem fogják kiadni, elég visszafogottan, de szó szerint lehülyézték azokat, akik emiatt aggódtak...

Már előre látom, hogy sok képregényt fogok venni tőlük!
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5617 Dátum: 2021. Március 09., 23:02:01 »
"Elérhetőségeinken kizárólag a webshoppal és megrendelésekkel kapcsolatos kérdéseket várunk, egyéb megkeresésekre nem áll módunkban válaszolni.
Kiadványokkal kapcsolatos kérdésekre nem áll módunkban válaszolni."
Miért nem azt írták ki, hogy "időmilliomosok kíméljenek!"? :rolleyes:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5616 Dátum: 2021. Március 09., 22:36:20 »
Szimpatikus. :D
Nem csak ez. Amikor tavaly kb. egy évig semmi hírt sem voltak hajlandóak közölni a Sandman 3. kötetről, én konkrétan megkértem őket a facebookjukon, hogy legalább annyit mondjanak már, hogy "nyugi, dolgozunk rajta", mert így egyre inkább úgy tűnik, mintha el akarnák kaszálni, de erre se voltak hajlandóak. Aztán meg amikor beindultak a pletykák arról, hogy nem fogják kiadni, elég visszafogottan, de szó szerint lehülyézték azokat, akik emiatt aggódtak...

Aldarion!
Én voltam  :lol:
:bravo:

Talán jobb is, így nyugodtan mondhatom, hogy az enyém jobb volt :D
Ez így is lesz, ebben biztos vagyok. Más az, amikor egy rajongó szívvel-lélekkel dolgozik valamin, és más amikor egy kiadó csak a kiadás miatt csinálja.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5615 Dátum: 2021. Március 09., 22:22:58 »
"Elérhetőségeinken kizárólag a webshoppal és megrendelésekkel kapcsolatos kérdéseket várunk, egyéb megkeresésekre nem áll módunkban válaszolni.
Kiadványokkal kapcsolatos kérdésekre nem áll módunkban válaszolni."

Szimpatikus. :D

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5614 Dátum: 2021. Március 09., 21:58:22 »
Nos, egyfelől örülök, hogy megint lesz magyarul Transformers, másrészt szomorú vagyok, mert nem én csinálom. :)
Én a helyükben a Marvel G1 újrakiadásával kezdeném, minőségi papírra, aztán ReGeneration vagy Marvel UK. Az IDW 2019 adná magát, de a Wrecker-saga és 2005-ös IDW univerzumból a Phase 2 (RiD, MTMTE) jóval izgibb holmi.
Ha pedig igazán elgurult náluk a gyógyszer, behozhatják a Hachette 100 kötetes Transformers: The Definitive G1 Collectiont, mely esetben a Dreamwave füzeteken kívül nagyjából mindentől elköszönhettek az oldalon... Na jó, TF: '84-től sem.
Én még azért fordítgatom az MTMTE-t (a 39. résznél tartok), hátha valakinek egyszer még szüksége lesz rá, bár Sepi azt mondta, eddig se nagyon vettek tudomást a honosítókról, és ugyan írtam nekik pár sort, nemigen várok válaszra, ha ilyenek vannak kint egy honlapon:
"Elérhetőségeinken kizárólag a webshoppal és megrendelésekkel kapcsolatos kérdéseket várunk, egyéb megkeresésekre nem áll módunkban válaszolni.
Kiadványokkal kapcsolatos kérdésekre nem áll módunkban válaszolni."

Transformersen kívül nem sok mindent honosítottam, ez biztos az egyik csúcs, a másik kettő Blixxxának köszönhetően a Berlin és a Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth volt, mindkettőt kiadták magyarul, mindkettőt levettük, és egyik sincs meg... Talán jobb is, így nyugodtan mondhatom, hogy az enyém jobb volt :D
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 09., 22:10:59 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5613 Dátum: 2021. Március 09., 21:26:21 »
Aldarion!
Én voltam  :lol:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5612 Dátum: 2021. Március 09., 21:24:57 »
Úgy tudom, ha megjelenik valami, amii itt honosítva van, akkor a jogvitát kerülendő. törölni kell  :(. Ez az oldal szerintem csak azért maradhat fent, mert nem kér pénzt a tartalomért, nincs reklám, se semmi, bárki által, mindenféle kötöttség, regisztráció nélkül hozzáférhető. Kedves emberek, hobbiból, haszon nélkül, ilyen formában juttatják el hozzánk magyarul a képregényeket. Mindezzel együtt, hatalmas kár lenne hosszú évek munkáját törölni. Ezért írtam, ha esetleg tudható valami konkrét, én letöltöm az egészet cakumpakk, hogy meglegyen.  ;)
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5611 Dátum: 2021. Március 09., 21:21:05 »
Ez sajnos attól függ, melyik sorozatba akarnak belevágni.

Kiadási szempontból talán a legújabb rebootolt sorozattal járnának a legjobban, mert az még nem annyira követhetetlenül szerteágazó, míg a korábbi sorozatokat kicsit nyűgös lenne kiadni a terjedelmük miatt, arról nem beszélve, hogy a Fumax már annyi vasat akar a tűzben tartani, hogy ez lassan az olvasók kiszolgálásának a rovására megy, így nem tartom valószínűnek, bevállalnák a teljes ongoing sorozatok kiadását.

Viszont mélyen megható volt, amit egyik ismerősöm lőtt valahol a Fumax Facebookján a témával kapcsolatban:

Azt kell mondjam, elwood nevében nem beszélhetek, de részemről ez a honosítói karrierem csúcsa... :badteeth:
Még akkor is, ha engem biztosan nem kerestek meg - és alighanem nem is fognak - ezzel.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5610 Dátum: 2021. Március 09., 20:31:16 »
Azért remélem, hogy emiatt egy füzet se kerűl itt törlésre!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #5609 Dátum: 2021. Március 09., 19:29:43 »
Sziasztok!

A Fumax által tervezett TF képregényről tudtok valamit? Nem ajánlottak még komoly gázsit a fordításért?  ;D Szívesen látnám a polcomon az IDW univerzumot szép kiadásban.Ha nem lesz közötök hozzá, komoly letöltésekbe kell kezdenem. Hozzászoktam a profi honosításhoz ;). A Deadpool: Zsémbes Zsoldost (is), beszereztem, de Genzo fordítása az etalon.2006 óta követem a honosítást itt a HZs-n és a ComixArton. Számomra örökre egybeforrt a TF és az oldal.  :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #5608 Dátum: 2021. Március 09., 13:19:28 »
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 09., 19:40:50 írta Sepi »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5607 Dátum: 2021. Március 08., 17:00:48 »
Köszönjük a neveket! Ha már itt tartok a barátom kész az 1. számmal. Hogyan tudná ide a Zsákra feltölteni? (Az én Hálózsák fiókomból persze.) És már Szélpenge van benne. Láttuk már így a TF idővonalon, de nem voltunk biztosak benne, hogy ez a végleges, mivel régen frissítettnek tűnt.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 08., 17:27:11 írta Kibertroni Űrtigris »
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5606 Dátum: 2021. Március 08., 12:22:29 »
Ha már itt tartunk, egy barátom kérdezi Gal Gadot telefonszámát.

[img width=500 heht=616]https://i.pinimg.com/736x/05/e3/4e/05e34e0079dfae969a882eb62c4ae48d.jpg[/img]

Konzultáltam a barátommal, nem elégedett a válasszal.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak nem tudom, melyik kihez tartozik, szóval lehet, hogy az övé is közte van.  :hehe:

Szerintem próbálgasd végig őket, amíg nincs meg.  :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Transformers
« Válasz #5605 Dátum: 2021. Március 08., 11:40:45 »
Ha már itt tartunk, egy barátom kérdezi Gal Gadot telefonszámát.
Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak nem tudom, melyik kihez tartozik, szóval lehet, hogy az övé is közte van.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5604 Dátum: 2021. Március 08., 11:21:58 »
Gauge-ot Mérőnek fordítottam az IDW 2019-ben. A többi úgy van, ahogy keildavid írta.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Transformers
« Válasz #5603 Dátum: 2021. Március 07., 19:57:55 »
Ha már itt tartunk, egy barátom kérdezi Gal Gadot telefonszámát.

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5602 Dátum: 2021. Március 07., 17:50:57 »
Szeretném a barátom nevében megkérdezni, hogy mi lesz a neve IDW 19 Gauge-nak és Misfire-nek. Továbbá Windblade neve sem jönne neki rosszul. Mindez a TF/MLP crossover fordításához kéne neki, mert végre elhatározta, hogy megcsinálja, annak ellenére, hogy ő is többet várt tőle.
Gauge= Mérő, Nyomtáv. Bár nem tudom, melyik lenne a megfelelő.
Misfire=Vaktöltény, olvasható a Transformers - Többek, mint aminek látszanak 6-7-ben.
Windblade=Szélpenge.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5601 Dátum: 2021. Március 07., 16:26:24 »
Ha már itt tartunk, egy barátom kérdezi Gal Gadot telefonszámát.

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5600 Dátum: 2021. Március 07., 16:17:16 »
Szeretném a barátom nevében megkérdezni, hogy mi lesz a neve IDW 19 Gauge-nak és Misfire-nek. Továbbá Windblade neve sem jönne neki rosszul. Mindez a TF/MLP crossover fordításához kéne neki, mert végre elhatározta, hogy megcsinálja, annak ellenére, hogy ő is többet várt tőle.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5599 Dátum: 2021. Március 01., 19:57:31 »
Ezekhez a linkekhez kell gyomor:
http://adattar.kepregeny.net/!transformers/magyar.html
http://adattar.kepregeny.net/!transformers/english.html
Aki ezt a 2 oldalt írta jó pár nevet nem ismert, de vannak érdekesek is. Fura Csőtörőt ismeri, de, hogy Insecticon Álcarovar és Fort Max angol nevét is használja a képregény, és nem Maxima Erőd!!!
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!