Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838264 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #618 Dátum: 2008. Október 28., 20:57:30 »
Arról nem beszélve, hogy nem kötelező rögtön alap figurát behozni, lehet "tuningoltabb" is, hisz nem a Földön épültek, hogy újszülöttként vessék be őket - tisztelet a kivételnek - hanem egy több évezredet(?) felölelő polgárháború áll mögöttük, tehát megfelelő háttér történettel nyugodtan jöhet már viszonylag tápolt karakterrel. (Nálam például állandóan félistent akarnak játszani az emberek, akár M.A.G.U.S. akár Vampire az aktuális parti, és én vagyok szemét, amiért életút játékhoz kötöm a dolgot...)
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #617 Dátum: 2008. Október 28., 20:49:41 »
Jáj... Megatron bányász!!!!!

*kirohan a világból*

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #616 Dátum: 2008. Október 28., 20:33:03 »
Jó és ki tartó munkával a késöbb kezdet kari is lehet olyan erő akár még erősebb is mint a többiek szerintem. Ha meg 1 harcost "üzemképtelensége után újra üzemképessé teszik" szerintem egy kis idő múlva újra elérheti azt ami eddig volt.  
Legalábbis szerintem meglehetne csináni pl: Megatron bányászból örült vezér ,
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 28., 20:33:34 írta Warusz »

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #615 Dátum: 2008. Október 28., 07:11:26 »
Idézetet írta: -BuB
[Amúgy az Armada-t akarjátok honosítani valamikor?

Nem. Nincs befejezve és nem is tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 28., 07:12:27 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #614 Dátum: 2008. Október 27., 16:33:49 »
Idézetet írta: Aldarion
Idézetet írta: joustoe
sajna a szerepjáték megbukott annál, hogy nem tudtam naon a fejlődéseket kidolgozni, akit érdekel annak részletesebben is beszámolhatok a problémáimról, hátha van rá megoldás!
Idézetet írta: Warusz
Hát ez rossz hír, de szerintem ad elő a problémát hátha közösen rá jövünk .
Egyet értek. Én, ha mondhatok ilyet, veterán rpg-s vagyok, bár gyanítom akadnak itt mások is. Írd le mi a gond, és majd csak összehozunk rá valami megoldást.

Mindössze annyi, hogy megvannak az alapadatok, de ha vmi új kari később csatlakozna, vagy ne adj isten halál miatt újrakezdené akkor az hogyan lenne elég erős a többiekhez képest?
M.A.G.U.S.-ban ez nem annyira gond mert még elfek is nőnek a fán, de játéktechnikailag nehéz lenne megvalósítani azt h legyőzhető ellenfelek lesznek azokból akik a legutóbbi karidat kinyírták!
remélem értitek a gondjaimat!

Nem elérhető -BuB

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://www.newgen.hu
Re:Transformers
« Válasz #613 Dátum: 2008. Október 27., 12:52:59 »
Idézetet írta: elwood
-Bub: Kettő. De ami a történet szempontjából lényeges, az csak egy.

Ah, király! Köszi!
Azért rossz belegondolni, hogy a régi Tf-nek csak 4 részt kellett volna kibírnia, hogy eljussunk idáig  Ja mondjuk nem számoltam a bele a Fejmestereket, nem tudom azt mennyire vették bele a terveikbe.

Amúgy az Armada-t akarjátok honosítani valamikor?
http://www.newgen.hu
SO SAY WE ALL!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #612 Dátum: 2008. Október 27., 03:19:19 »
Itt, magyarul, pár hónap múlva!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #611 Dátum: 2008. Október 26., 23:06:47 »
Üdv mindenkinek!

Én is nemrég fedeztem fel az oldalt, nagyjából az IDW-s Pusztítás környékén, és nagyon megörültem, h az anno hiányos TF gyűjteményemet kiegészíthetem. Főleg az"elveszett"sztorik, mint amik most futnak (Marvel). Csak kár h míg pl. Hulkból minden egyes frissítésnél kapunk újat, addig TFet van h csak 3hetente.  És mivel több univerzum is van ugyebár, így egy adott sztoriszál csak nagysokára folytatódik.
Persze ezt csak a türelmetlenség mondatja velem, nem akarok fikázni senkit, sőőt: Hajrá a Hálózsák Team-nek a további munkához!
Már várom Optimusz visszatérését, nameg az Erőmesterek sztoriját. A Spotlight:Mogorva is kiiirály, főleg h ő a kedvenc karakterem. A fogak nem annyira gázak, jobban néz ki mint a DreamWave-es Első Generációban, ahol olyan a feje mint egy kőszobor amire vizor-t raktak.  Ez a vicsorgó búra pont az ő lázadó természetéhez passzol. A Marveles 41.számban pedig megintcsak ő az aki kellemes csalódást okoz, mert a zsarnok rájön h hibázott, és nem méltó a fővezéri címre, tehát: JELLEMFEJLŐDÉS! :D
Yeah!

Apropó, a Spotlight: Sideswipe-ot hol találom meg????
Köszi
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 27., 11:09:46 írta talgaby »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #610 Dátum: 2008. Október 25., 20:40:23 »
Idézetet írta: joustoe
sajna a szerepjáték megbukott annál, hogy nem tudtam naon a fejlődéseket kidolgozni, akit érdekel annak részletesebben is beszámolhatok a problémáimról, hátha van rá megoldás!
Idézetet írta: Warusz
Hát ez rossz hír, de szerintem ad elő a problémát hátha közösen rá jövünk .
Egyet értek. Én, ha mondhatok ilyet, veterán rpg-s vagyok, bár gyanítom akadnak itt mások is. Írd le mi a gond, és majd csak összehozunk rá valami megoldást.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 25., 20:41:07 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #609 Dátum: 2008. Október 24., 21:11:11 »
A Hearts of Steel biztos nem lesz lefordítva. Úgyhogy aki kedvet érez, annak szabad préda.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #608 Dátum: 2008. Október 24., 19:00:14 »
Hát ez rossz hír, de szerintem ad elő a problémát hátha közösen rá jövünk .

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #607 Dátum: 2008. Október 24., 13:36:07 »
a 19. századi tf sztori(Evolutions: Hearts of Steel) le lesz fordítva? ha nincs aki fordítsa vállaljam?
sajna a szerepjáték megbukott annál, hogy nem tudtam naon a fejlődéseket kidolgozni, akit érdekel annak részletesebben is beszámolhatok a problémáimról, hátha van rá megoldás!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #606 Dátum: 2008. Október 22., 18:28:19 »
-Bub: Kettő. De ami a történet szempontjából lényeges, az csak egy.

TKC: Trilliantnál a Blaha Lujza téri Rákóczi Centerben szerintem kapsz All Hail Megatronokat, egy csipetnyit borsos áron (ezerpárszáz forint).
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető -BuB

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://www.newgen.hu
Re:Transformers
« Válasz #605 Dátum: 2008. Október 22., 14:32:58 »
Sziasztok!
Csak köszönetet szeretnék mondani, amiért ennyi Tf-et nyomtok itt, régi nagy kedvencem és jó újra olvasni az újakat is meg a régi sorozat kihagyott részeit.
Egy kérdésem lenne: Hány rész van még a régi Marvelből, amik anno kimaradtak?
Előre is kösz és további jó munkát.
http://www.newgen.hu
SO SAY WE ALL!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #604 Dátum: 2008. Október 22., 10:12:19 »
Sajnos rossz hírem van, mert magyarul lesz itt, úgyhogy az angol verzió elérhetőségét nem nagyon fogjuk megadni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető TKC

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #603 Dátum: 2008. Október 22., 09:23:12 »
Sziasztok! Én ugye új vagyok errefelé, bár nem annyira új. Egyszer beígértem itt egy fordítást amit aztán nem teljesítettem, remélem senki nem haragszik. Még van rá esély hogy befejezem egyszer.

De most nem is ezért írok, egy kérdésem van.

Van egy bizonyos All Hail Megatron nevű IDW sorozat, amit, ha beledöglök akkor sem tudok megtalálni sehol. Tudtok-e nekem segíteni. Van-e olyan oldal, ahonnan le tudom tölteni, vagy meg tudom vásárolni. Rapidshare-en nem találtam. Torrenten nem találtam. Bár valszeg én nem fektettem bele elég energiát mert egy lusta dög vagyok. Angol verziót keresek, mert magyar valszeg nincs és azt meg amúgy sem komálom.

Ha esetleg valaki tudná, annak tartoznék egy pofa sörrel.  (persze csak képletesen értve)

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #602 Dátum: 2008. Október 14., 10:54:48 »
Fülelőnek anno azt hittem csak az Alapbázis sztoriban van szája, de végig olvasva az összes számot láttam: nem. Ez a rajzoló stílusa. Figyeljétek majd meg Üstököst, a feje totál más. Csakúgy, mint a PM Optimusz, José Delbo kicsit másképp rajzolt. Az ő stílusa a zömökebb, kockásabb testalkat és az emberibb arcok, néhol még szembogarat is rajzolt egy-egy Transformernek.

a Spotlight: Sideswipe két-három sztori egyvelege, amit 4 számban kellett befejezni Furmannek All Hail Megatron, hogy jöjjön utána az új széria. Ezzel hazavágva jó időre, All Hail Megatron az IDW esélyét, hogy überelheti a Marvel szériáját. All Hail Megatron.

Fordítással kapcsolatban még mindig nincs hírem. Írtam a barátomnak, de azóta se írt vissza. Nemrég költözött új helyre, a múltkor meg azt mondta, hogy a körzetében ellopták a net kábelt.
De megírtam neki mi a helyzet, és a fórum címét is elküldtem neki.
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #601 Dátum: 2008. Október 13., 18:14:48 »
Nem, José Delbo szájjal rajzolta Fülelőt, nagyjából innnentől az 50. számig, sőt a Transformers Universe-ben is (amiben a karakterleírások vannak).
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 13., 18:16:15 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #600 Dátum: 2008. Október 13., 14:17:48 »
KID emlékeim szerint Fülelőnek mindig is takarva volt a szája, szóval szerintem a te képed a fake.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #599 Dátum: 2008. Október 12., 21:16:00 »
Idézetet írta: Habba
Sziasztok! Nem akarom senki kedvét elvenni, de most olvastam el a Sideswipe spotlight-ot... Hatalmas nagy csalódás nekem! Borzalmas!
Összefüggéstelen, rém egyszerűn fejeződnek be a megkezdett szálak, rossz rajz, semmi izgalom, semmi katarzis. Tényleg, szörnyű!


Még nem olvastam, gondolm a gyors befejezés az oka. Furmann több részen át zárta volna le a történetet de valamiért az IDW-nél úgy döntöttek hogy így jó lesz és az AHM-et favorizálták.. Én majd csak akkor nyilatkozom ha elolvastam.. Magyarul is!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #598 Dátum: 2008. Október 12., 20:20:44 »
Tényleg ne szaladjunk nagyon előre, nekem speciel nagyon tetszet a Spotlight: Sideswipe.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #597 Dátum: 2008. Október 12., 19:38:39 »
Köszi az új Tf frissitést . Bár az autobotok csalodást okoztak nekem. A bárkát védtelenül hagyni nagy gondatlanságra vall. Az is egy nagy butaság, hogy az álca testeket meg tartották mint valami trófeát ahelyett, hogy szét szedték volna öket. Szerintem Racsni örült volna egy kis plussz alkatrésznek még akkor is ha álcából származik. Igaz ez nem autobot eszme, de akkor is szét lehetett volna szedni öket, még akkor is ha elestükkor Optimusz volt még a vezér.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #596 Dátum: 2008. Október 12., 15:20:08 »
Sziasztok! Nem akarom senki kedvét elvenni, de most olvastam el a Sideswipe spotlight-ot... Hatalmas nagy csalódás nekem! Borzalmas!
Összefüggéstelen, rém egyszerűn fejeződnek be a megkezdett szálak, rossz rajz, semmi izgalom, semmi katarzis. Tényleg, szörnyű!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #595 Dátum: 2008. Október 10., 20:00:19 »


Ezt kicsit összenyomta a photobucket, de így néz ki nálam...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #594 Dátum: 2008. Október 10., 19:30:10 »
Jé!  Az én szkennemben megvan a szája. Ugyanúgy, mint a magyar 11.-12 számban.

Nem elérhető tyrant

  • HálóZsák tag
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #593 Dátum: 2008. Október 10., 19:18:26 »
Nem szedtünk mi ki semmit ilyen volt a scan amit használtam.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #592 Dátum: 2008. Október 10., 18:02:22 »
Angolul nem is tűnt fel, ez a rész mennyire tobzódik a becenevekben!

Viszont azt nem teljesen értem, Fülelő száját miért szedtétek ki a képregényből. Illetve az okát értem, de szerintem ez a rajzoló/kiadó/főszerk stb. kreatív döntése (mégha hibás is), nem pedig egy véletlenül becsúszó hiba (mint pl. ugyanazon az oldalon Féreg feje elvileg kicsit sárga az én amerikai szkennemben). Szóval ennyi erővel a vázlatosan megrajzolt háttérkaraktereket is át lehetne javítani, behúzni egy egy lamaradt ágyút, vizort, stb.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #591 Dátum: 2008. Október 10., 10:42:55 »
Jó nagy csata volt, ez a szám  nekem sem volt meg régebbről.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #590 Dátum: 2008. Október 10., 10:34:27 »
Huh, ez aztán a totális háború. A címlapot már láttam korábban, ezért mertem reménykedni egy jó füzetben., be is jött. köszönet a fordítóknak, nagyszerű munka. lassan körbeérünk.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #589 Dátum: 2008. Október 10., 08:18:07 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.