Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838388 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #858 Dátum: 2009. Március 16., 20:53:55 »
Ők a Fejmesterekkel érkeztek.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #857 Dátum: 2009. Március 16., 20:44:57 »
Hát nézzük az Autobotok részéről annyiban lehetne gondolni, hogy a társaik az életmentő kamrába kerültek az álcákkal való csata után. Ami most Üstökös után még jobban meg telik és hát Racsni nem sok alkatrészrel kezdelkedik ezt töbször is elmondja és a felszerelése is idelyét múlt. (Itt meg jegyezném úgyan így állt a helyzet Szuper Omega meg épitésénél akit Cáklya rakot össze. Kérdés miből ha nincsenek alkatrészek? Racsninak miért nem jutott ha 1 Óriás robot épitésre jutott?)
Racsninak mondhatni ős küvöleti technikával sikerül csak néha egy-egy botot vissza hozni. Vagy álca technikával, mert ők folyamatosan fejlesztenek és bövülnek. Így az, hogy ő tölük hova tüntek ebben a pillanatban ezek a harcosok. Nem tudom talán nem fértek bele a képregénybe minden esetre féreg elestével Skorpié az Álca sereg vezetői szerep. Legalábbis 1lőre. Bár ha Optimusz ott helyben le csapja a bárkán akkor már csak a színlélőkkel és a nebulosi kapcsolatokkal rendelkező álcákat kellet volna le kapcsolni és akkor a földön nagyjából béke lehetne.

Viszont én arra nem emlékszem, hogy a technobotok és a terrorkonok mikor és hogyan kerültek képbe.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #856 Dátum: 2009. Március 16., 08:49:07 »
Ez nekem is feltűnt! Kb. az egész Marvel G1ben ebben a sztoriban van a legnagyobb robisereg, de hirtelen eltűntek a Védőrobotok, a Csatarobotok, a Sztuntikonok, jaa és a Szerkesztettek. Az előbbi 3 bandát betudtam annak, hogy a Holdon lezajlott csatában adták be a kulcsot, de a Szerkesztettek eltűnése (akik a Holdon nem harccal, hanem a Bárka körüli lakatosmunkákkal voltak elfoglalva) és a Vízikonok semmiből történő megjelenése nem fér a fejembe. Talán átépítették őket? Hisz mindkét kapcsolódó csapat hatfős.
Várom az ötleteket!
Gratula HZS team, megintcsak! Ja és külön köszönet, hogy végre rendet raktatok a kétnevű robotokkal kapcsolatban. (Lőmester mostmár végérvényesen Össztűz)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #855 Dátum: 2009. Március 15., 18:34:09 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a Marvel Transformers ,,legújabb'' számait!    
Sikerült kielégülnöm Tranformers témában (egy darabig)!          
Mohón vetettem magam rá erre a 7 részre;márcsak azért is,mert régi kedvencemet (az Alapbázisos story-t) újra elolvashattam!Üstökös karakteréből kihozták a maximumot,ez kétségtelen!  
Élmény volt látni,ahogy az eddig megismert Autobotok és Álcák egységes csoportot alkotva összefogtak!  
Amit viszont hiányoltam:az óriásrobotok nem álltak össze (pl. Predaking,Piranacon,Abominus,Defensor,Computron,stb...)!
De hát nem is ez volt a lényeg a történetben!  Ami vitte a prímet:Üsti ravaszsága,Skorponok és Féreg hataloméhsége,valamint Optimusz megfontoltsága és intelligenciája!

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #854 Dátum: 2009. Március 13., 17:50:17 »
Csak 78, mert a 34-35. szám a brit sztori reprintje. De ehhez jön a 4 részes Headmasters mini, ami a sztori szerves része. Meg persze a G.I.Joe cross-over, a TFTM adaptáció és a Universe.

És elő kerestem a korai Movie Prequel 01 fordításomat, néhol Shockwave is besegített. Az Armadát újra kell írnom, meg lehet fordítanom is.
"Give me your face!"

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #853 Dátum: 2009. Március 12., 18:08:11 »
Köszi a választ. Bízom benne, hogy felkerül ide az összes és végre végigolvashatom. Megvan pár régi papíralapú szám, de nem sok és már nagyon kíváncsi vagyok az alakváltók többi kalandjára is. Tudom már régebben elkezdtétek felpakolni ide, csak eddig valahogy sohase jutottam odáig, hogy elolvassam. Most végre erőt vettem magamon  .

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #852 Dátum: 2009. Március 12., 16:08:31 »
80 részes ha jól tudom.

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #851 Dátum: 2009. Március 12., 16:04:14 »
A minap a kezembe került pár régebbi magyar kiadású Transformers füzet. Úgyhogy most elkezdtem olvasni a Marvel G1-et. Hát ha végig ennyi lesz a szöveg, akkor el leszek vele egy darabig  . Úgyis jön az új film, nem árt egy kicsit TF-et olvasni. Azt meg tudja mondani valaki, hogy a Marvel G1 összesen hány részes?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 12., 16:05:01 írta Kinglade »

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #850 Dátum: 2009. Március 12., 11:56:18 »
Idézetet írta: talgaby
Szóval ha valaki nekiesik a TF UK-nek és a DW-s sorozatnak, az ellen nem volna ellenvetésem.
A TF UK-vel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de a DW-es G1 ongoing mind a 10 részével fent van már honlapon. A fordításán mai szemmel tudnék javítani, meg az elírásokon is, de hát, ilyen az élet.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #849 Dátum: 2009. Március 12., 11:38:36 »
Nagyon köszi a gyors választ Elwood!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 12., 12:20:15 írta elwood »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #848 Dátum: 2009. Március 12., 10:13:55 »
Hát, három sorozat volt, ami érdekelt alapvetően, a TF Marvel Gen 2, a TF Marvel UK és a DreamWave-es ongoing. Szóval ha valaki nekiesik a TF UK-nek és a DW-s sorozatnak, az ellen nem volna ellenvetésem.  Én simán el tudnék viselni egy heti TransFormers-frissítést itt a Zsákon.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #847 Dátum: 2009. Március 12., 10:06:32 »
iktriad: Az egy, a Marvel UK által megjelentetett brit Transformers történet, egész pontosan a 198. szám.  (Mint tudjuk, ők ekkortájt heti megjelenéssel dolgoztak, kettőbe vágva minden amerikai részt, plusz a szárnyait bontogató Simon Furman saját történetekkel egészítette ki az amerikai megjelenések közti hézagokat.) Mivel ez a történet nem kapcsolódik a nálunk feldolgozott amerikai Marvel vonallal, ezért én nem terveztem, hogy feltesszük, meg ugye a Transformers fórumról Shockwave évek óta ígéri, hogy megcsinálja a TF: UK sorozatot, ezért meghagytam neki.
talgaby: szólj nyugodtan, milyen Transformers történeteket látnál szívesen, bár én nem biztos, hogy többet bevállalnék, de biztos lennének lelkes jelentkezők.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #846 Dátum: 2009. Március 12., 00:34:50 »
Elwood, anno a magyar kiadás 11. számában, ahol az alapbázisos sztori 2, és 3 része is megjelent volt még egy rövid történet, melyben Optimusz akkor jött vissza a Földre, és kereste önmagát, miközben Siető, Sétáló és Menekitő "összecsapott" Infernoval, Homokviharral, és Deltással. Az Marvel történet volt? ha nem az volt, akkor milyen? Az is föl fog majd az oldalra kerülni?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 12., 00:35:17 írta iktriad »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #845 Dátum: 2009. Március 11., 23:13:41 »
A filmes egyszerűen olyan, hogy bármikor meggondolhatja magát a kiadó, és folytathatja. Kiadásesélyes képregényekhez nem nyúlunk. A minőségnek ehhez az égvilágon semmi köze. Én személy szerint is azon kívül bármi más TF-et szívesen látnék itt, de az ilyesmit ne bolygassuk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #844 Dátum: 2009. Március 11., 20:02:17 »
Nem értem sokaknak mi a baja a filmes képregényekkel. Jelenleg az IDW-nél azok a legjobb sztori, a G1 elásta magát AHM-mel, csakúgy mint a Spotlightok, hála Shame McCarthynak. Pedig olyan jól indult. Terveztem is, hogy begyűjtöm TPB-kben a szériát, de így marad a Marvel.
Egyébként Armada-Energon volt, Cybertronra nem került sor. Csak egy fan gyűjtemény került kiadásra összegyűjtve a Cybertron: Balancing Act, ami egy remek történet.
"Give me your face!"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #843 Dátum: 2009. Március 10., 22:03:10 »
A filmes univerzum hozzám annyira nem áll közel. Aztán meg volt egy magyar nyelvű Transformers füzet is, ami megjelentette a történeteket. Ez azonban azóta megszünt, úgyhogy meggondolhatjuk magunkat. Ha elhatározásra jutunk ez ügyben, akkor szívesen átengedem a filmes történetek fordítását másnak. Ugyanez igaz az Armada/Cybertron sorozatra, ami viszont ismételten egy befejezetlen törénet, hisz ugye DW-s történet.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető tyrant

  • HálóZsák tag
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #842 Dátum: 2009. Március 10., 21:30:03 »
a beírást szivesen megcsinálom

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #841 Dátum: 2009. Március 10., 21:18:11 »
Filmesekkel emlékeim szerint nem nagyon akarunk foglalkozni. Legalábbis én személy szerint örülnék, ha azt a témát hanyagolnánk.
Viszont az a DW-s sorozat régóta érdekelne, de amúgy is elwoodé a döntő szó TF-fel kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 10., 21:18:35 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #840 Dátum: 2009. Március 10., 21:14:47 »
Idézetet írta: elwood
Idézetet írta: Sepi
Ezek is azok a számok voltak amiket nagyon imádtam a régi magyar kiadásban. Azért ezekben a sztorikban is látszott, hogy több van Üstökösben, mint amennyit korábban ábrázoltak, és kitünő volt erre a szerepre, amit ráosztottak a történetben. Ki gondolta volna korábban, hogy ennyi sütnivalója van, hogy így kitudja játszani egymás ellen az Álcákat és az Autobotokat azért, hogy megszerezze magának a mátrixot.
Erre írták azt a Transformers Wikián, hogyha Üstökös mindig ilyen ravasz lett volna, az Autobotok és az Álcák megnézhették volna magukat. Sajnos ehhez képes még Furman is hülyére veszi Üstökös figuráját, pedig amit Optimusz mellett eljátszik Mogorvával, arra Megatron mellett Üstökös is simán képes lenne. Egy másik szerző most futó sorozatában vannak ígéretes próbálkozások - kicsit hajazva a rajzfilmbéli Üstökösre - de nem akarok előre szaladni, lesz még alkalmunk beszélni az All Hail Megatronról.
Azért Üstökös a végén ráfarag. Ha egyszer sikerül is neki valami sokáig nem tart. Egyedül a Galaxy Force/Cybertron rajzfilmben lett király és hordta a fél sorozatban a koronát.

Képregény fordításba beszállnék, még... anno 2007-ben megcsináltam - egy kis segítséggel - a Movie Prequel 1. számát. Kívánságra elküldöm, hogy milyen lett. És a többit is megcsinálom, mert nekem tetszik. Illetve anno az Armadának is neki estem, azóta kicsit jobb az angolom szóval az is jobban menne. A hétvégén át is nézem őket.
"Give me your face!"

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #839 Dátum: 2009. Március 09., 00:40:43 »
Örülök, hogy újra üemképes az oldal, ennyi ujdonsággal kezdeni meg remek. Köszönöm a történeteket. Visszavitt a gyerekoromba, mikor 9-10(91-92) évesen alig vártam, hogy megjöjjön az aktuális szám. Az alapbázisos sztori nekem is a nagy kedvencek közé tartozik, főleg a nagy leszámolás a végén, bár mikor kijött, a szereplőkk több mint felét akkor még nem ismertem. Ma már persze más a helyzet. Köszi a felújításértoldal + épregény) mindekinek!

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #838 Dátum: 2009. Március 09., 00:06:24 »
sziasztok! Rég írtam ide! Sajnos az RPG háttérbe szorult, az iskolai tanulmányaim miatt, pedig már a tesztelés van csak hátra, illetve a szabályok leírása értelmesen! Ez nem tudom mikor fog megtörténni, de amint lesz vmi értesítelek titeket!
 Elwood a mostani számok marha jók, bevallom amikor láttam h a régieket ötösével adjátok le, megijedtem, nem lesz-e kettévágva az alapbázis sztori!
Továbbá szeretném megkérdezni, lenne-e igény a Hearts of steel minire? Gyakorolnom kell angol nyelvvizsgára, szóval igény szerint megpróbálkozhatok a fordítással, persze ha igény van rá, és találok egy beírót(úgy néz ki ez meglesz). Akit érdekel az írjon nekem egy üzit és ha legalább 5 összejön akkor nekivágok, persze, csak ha nem gond.
Köszi Sziasztok

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #837 Dátum: 2009. Március 08., 23:18:31 »
Idézetet írta: Sepi
Ezek is azok a számok voltak amiket nagyon imádtam a régi magyar kiadásban. Azért ezekben a sztorikban is látszott, hogy több van Üstökösben, mint amennyit korábban ábrázoltak, és kitünő volt erre a szerepre, amit ráosztottak a történetben. Ki gondolta volna korábban, hogy ennyi sütnivalója van, hogy így kitudja játszani egymás ellen az Álcákat és az Autobotokat azért, hogy megszerezze magának a mátrixot.
Erre írták azt a Transformers Wikián, hogyha Üstökös mindig ilyen ravasz lett volna, az Autobotok és az Álcák megnézhették volna magukat. Sajnos ehhez képes még Furman is hülyére veszi Üstökös figuráját, pedig amit Optimusz mellett eljátszik Mogorvával, arra Megatron mellett Üstökös is simán képes lenne. Egy másik szerző most futó sorozatában vannak ígéretes próbálkozások - kicsit hajazva a rajzfilmbéli Üstökösre - de nem akarok előre szaladni, lesz még alkalmunk beszélni az All Hail Megatronról.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #836 Dátum: 2009. Március 08., 22:40:40 »
Én anélkül szavaztam, hogy regisztráltam. Persze mostanra már regiztem, de nem azér, ogy szavazhassak mert még 1szer már nem engedi .

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #835 Dátum: 2009. Március 08., 22:02:39 »
Meg a másik ok, hogy nekem a SpiderTom fórumának költöztetése miatt jó időre elegem lett az SQL-adatbázisok buzerálásából.

Idézet
Bár most Sepi vagy zozi kellene, hogy megmondja, egyáltalán van-e értelme regisztrálni
Ha nem lenne értelme, nem lenne az oldalon.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #834 Dátum: 2009. Március 08., 21:41:59 »
Igen, a véleménynyilvánításhoz és a szavazáshoz kell a regisztráció. Valamint a korhatáros képregények azok amelyeket csak regisztrációval lehet elérni. Azon kívül viszont mindet el lehet érni regisztráció nélkül is.
Az pedig, hogy nem jó a főoldalhoz ugyanaz a jelszó, mint a fórumhoz, már az új oldal topikban leírtam, de elmondom itt is. Ennek főleg inkább gyakorlati okai voltak. Megoldhattuk volna, hogy az azonosítók adatait átimportáljuk oda, de mivel ez elég tetemes méretűvé nőtt, nem akartuk ezzel is terhelni az oldalt. Főleg azért, mert a fórumra regisztrált felhasználók tetemes része eléggé inaktív, akik így feleslegesen lettek volna áthozva. Egyesével meg szinte lehetetlen lett volna áthozni az aktívabb felhasználókat. Tömören ennyi.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #833 Dátum: 2009. Március 08., 21:09:04 »
Idézetet írta: Silver&Clio
Egy problémám van csupán , az oldalra nem érvényes a belépési nevem és kódom csak ide a fórumra
Mert a főoldal és a fórumon, mint nagyon sok helyen, itt is teljesen különbözik. Bár most Sepi vagy zozi kellene, hogy megmondja, egyáltalán van-e értelme regisztrálni, ad-e egy mezei olvasónak valami pluszt az... (talán a véleményezés - mert van az is, új, a képregények oldalain lehet négy kategóriában véleményt mondani - meg a szavazás... fene tudja).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #832 Dátum: 2009. Március 08., 20:47:06 »
Idézet
Jól hangzik, hogy gyakrabban olvasgathatjuk majd a TF történeteket. De nem fog így túl gyorsan el fogyni az olvasni való?
Nem hinném, azért átlagban heti egyszer megjelenik egy Transformers képregény amerikában, tehát azért van utánpótlás. Főleg, hogy mivel úgy néz ki hogy a Transformers magazin is megszünt nálunk (legalábbis én idén még nem találkoztam vele), a filmes történetek is felszabadultak. Bár mintha arról már mondta volna elwood, hogy nem nagyon hozza lázba.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 08., 20:47:32 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #831 Dátum: 2009. Március 08., 20:41:34 »
Biztosan valami jó sztori az eddigieket követve .
Nem baj Sepi meg bocsátjuk a keveredést .
Jól hangzik, hogy gyakrabban olvasgathatjuk majd a TF történeteket. De nem fog így túl gyorsan el fogyni az olvasni való?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #830 Dátum: 2009. Március 08., 20:32:13 »
Ha már így Sepi emlegeti, akkor megjegyezném, hogy tessék gyorsan olvasni, mert terveim szerint jövő hét vége felé újra frissítek nektek egy Transformerst. Csak még meg kell néznem addig az elwoodtól kapott listámat, hogy mi jön most...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #829 Dátum: 2009. Március 08., 20:26:55 »
Idézet
WOW! Nagyon jó lett az új oldal!! A fekete alapon sárga , arany betűk és a honlap elrendezése , mind átláthatóbb!! Gratulálok a sok munkához!
Köszönjük.
Úgy terveztük, hogy hamarabb vissza jön az oldal, csak sajnos becsúszott egy komoly gond, ami miatt elölről kellett kezdenünk az egészet, ezért tartott ilyen sokáig. De reméljük, hogy mindenkit kárpótolt ez a szép kis mennyiségű képregény. Valamint az is jó hír, hogy úgy tervezzük, hogy a Transformersek rendszer szerint fognak frissülni, tehát hetente egy biztos lesz belőle. Aztán reméljük, hogy elwood és Tyrant is bírni fogja a tempót.  Bár azért elég szépen betáraztak előre.  

Idézet
Ejnye a kedvenc történeted egyikéből keverni egy apró részletett
Már régen olvastam, most meg még nem volt időm újra elolvasni, ezért is fordulhatott elő, hogy összekevertem a kettőt.  
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 08., 20:28:18 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.