Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 839111 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #888 Dátum: 2009. Március 20., 19:03:17 »
G.I. Joe-Transformers minisorozat nem lesz honosítva?Meg az angol TF füzeteknek lesz rá lehetőség?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #887 Dátum: 2009. Március 20., 18:25:43 »
A New Avengers / Transformers elég rémes, egy időben én is vártam, hogy honosítja-e itt valaki, de aztán, mikor elolvastam, rájöttem, hogy nem hiába nem lelkesedik érte senki. Pénzt meg tuti ne adj érte, ha kiadja a Kingpin, ha nem... (Nem ellenreklám, csak tényleg sz*r.)

Űrdongó Aranybogárrá változására két verzió is létezik a Marvel füzetekben (plusz ott van még a rajzfilm is), ezek közül az egyik a G.I.Joe - Transformers minisorozatban olvasható, amelyre később Sokkoló is utal. Egy másik történetben, az angol TF füzetekben is megmagyarázzák az átváltozást. Erről inkább most nem mondanék semmit, mert még mindig játszom a gondolattal, hogy ha lesz egy kis időm, nekiszaladok annak a történetdarabnak (fordítani), ha van rá igény, ugyanis egy érdekes szereplőt lehetne bemutatni általa, akinek a (nem túl sok) további kalandját is le lehetne közölni.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #886 Dátum: 2009. Március 20., 14:27:59 »
A TF Beast Wars sorozatnak lesz folytatása?Azért kérdezem,mert a listán van a Kifejlődés című történet első része!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #885 Dátum: 2009. Március 20., 13:10:20 »
Ajánlották már fel neki.  És ki tudja, ha elfogy a normális minőségű kiadható Bendis-Avengers, és továbbra is felkapott marad a TransFormers a filmek kapcsán, még meggondolhatja magát.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #884 Dátum: 2009. Március 20., 13:09:52 »
Korábban már felajánlották neki, de még nem döntötte el hogy kiadja vagy sem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #883 Dátum: 2009. Március 20., 13:01:23 »
A Kingpin Kiadó tervezne a New Avengers/TF-et Megjelentetni?Talán a távoli jövőben?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 20., 13:02:56 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #882 Dátum: 2009. Március 20., 12:57:55 »
Konkrétan nulla. Az IDW-sre nagyobb, a DDP-sre meg nem tudom, lenne-e bárki, aki annak a mennyiségnek nekiesik. (Nem az, hogy sok füzet, hanem hogy hatvanezer sorozat.)
A New Avengers/TF-et nem nagyon szeretném, ha bárki is erőltetné, mert a Kingpin bármikor meggondolhatja magát a kiadásával kapcsolatban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #881 Dátum: 2009. Március 20., 12:48:28 »
Marvel-es G.I. Joe-ra nagyon nagyon kicsi az esély.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #880 Dátum: 2009. Március 20., 12:43:44 »
Az IDW-s is.Meg a Marveles is!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #879 Dátum: 2009. Március 20., 12:33:52 »
Bár megkoptak emlékeim, de úgy edmlékszem, Űrdongó valamikor a G1-ben lett Aranybogár, de majd jön elwood és pontosan megmondja.  

Ja és a jelenlegi IDW-s G.I. Joe-re gondolsz. Nos, ez esetben a kérdést sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #878 Dátum: 2009. Március 20., 12:25:52 »
Azt amit ön említett!Meg azt szeretném tudni,hogy a transformers G1 25.számában Sokkoló említette a Cobra-egységet!Lehetséges,hogy a G.I. Joe ellenségeire utalt?
Űrdongó Aranybogárrá változása,melyik sorozatban történt?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #877 Dátum: 2009. Március 20., 12:11:32 »
Az elsőt úgy tudom nem tervezi elwood, a másodikhoz meg csak annyit kérdeznék, hogy melyik, mert volt egy pár belőle...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #876 Dátum: 2009. Március 20., 11:54:43 »
Lenne egy-két kérdésem!
1.A New Avengers/Transformers minisorozatot nem tervezik honosítani?
2.A G.I.Joe sorozat nem fog megjelenni?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 20., 11:54:59 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #875 Dátum: 2009. Március 19., 23:01:03 »
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a rész még tovább feszíti a húrt... Egyre parásabb  hogy mi lesz ebből az Expanzióból... A legbaljósabb a záró képsorokban volt. Ahogy ott áll az az 5 sötét alak... Valamikor Jhiaxus megjegyezte, hogy Galvatronnak biztos megvannak a saját titkos céljai. Erre itt van Ciklon is, aki szintén kész rejtély hogy hogyan akarja kivenni részét az Expanzióból. Nameg ahogy a szálak párhuzamosan futnak, és ebből kifolyólag azért szerencsére az Autobotok is gyülekeznek: Ultra Magnusz, Arszi, O.P., majd a Roncsolók is szóba kerültek... Kell is a létszám, hiszen megint van egy Mennydörgés is... Lesz itt még esemény...
Újfent köszi Elwood & tyrant!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #874 Dátum: 2009. Március 19., 21:17:58 »
Igen,valóban érdekes!Meg az is hogy,megjelent Arszi.Azt az Álcát akit kínzót,a feje hasonított Napcsillantóra!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #873 Dátum: 2009. Március 19., 20:23:31 »
Jó kis szám teli van 1 csupa olyan dologgal ami igazán érdekessé és izgalmassá változtathatja az eseményeket.
Különös képpen tetszett a 10 oldalon lévő dupla fejű Optimus  igaz, hogy csak csak az össz hatás miatt lett ilyen el gondoltató milyen lenne 1 dupla fejű Optimus .

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #872 Dátum: 2009. Március 19., 19:36:30 »
Nagyon jól kezdődik a ciklus lezárása, köszönet érte...izgatottan várom a folytatást...úgy látszik az Autobotoknak most sem lesz könnyű dolguk...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #871 Dátum: 2009. Március 19., 18:31:55 »
Mielőtt még akár rákattintanék a linkre, az első gondolatom: van olyan Transformer, hogy ciklon? És ráadásul reflektorfényben? Aztán leesett. Csak az ő nevéhez nem vagyok hozzászokva magyarul.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #870 Dátum: 2009. Március 19., 17:24:11 »
Nekem is nagyon tetszett. A rajzok lehetnének jobbak is, de a történet remek. Köszönet érte Elwood-nak és Tyrant-nak.  

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #869 Dátum: 2009. Március 19., 16:46:54 »
Folytatás egy hónap múlva. Amúgy a történet tudtommal 4 részes, szóval még 3 hónapi élvezhetitek majd a dolgot.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #868 Dátum: 2009. Március 19., 15:51:03 »
Én is ezt mondanám!Sok sikert Hzs Team!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 19., 23:24:37 írta talgaby »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #867 Dátum: 2009. Március 19., 15:14:15 »
Ez több annál. Egyszerüen remek rész. Ciklon tépelődése, a Csatár/Vadászeb kettős, ahogy a történet szereplői, mint valami kirakós darabjai megjelennek elöttünk, és még a rajzok is egészen jók. Köszi Elwood& tyrant. Várjuk epekedve a folytatást!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #866 Dátum: 2009. Március 19., 14:18:13 »
Ez a Transformers történet nagyszerű!Csak így tovább!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 20., 11:56:20 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #865 Dátum: 2009. Március 19., 10:26:54 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #864 Dátum: 2009. Március 18., 11:10:18 »
Há' nehogy összekeverjétek má' Röppenytű foton taszító fegyverét Mogi félautomata rakétavetőjével! Azé' nem mind1! :D Meg Ő inkább használná az energo kardot szerintem. Zúzni...  Nameg a Holdon lezajlott párbaj után nemigen szívatná már Össztüzet ilyesmivel, idézem "mi jobban dolgoz együtt mint egymás ellen". :D Na legalább azt is megtudtam ki az a Mucsai. Nem egy sztárszereplő, vagy csak én nem láttam még... Bocs a Mucsai fanoknak... végülis a Reflektorfényben Kup-ban nagyot alakít.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #863 Dátum: 2009. Március 18., 07:59:26 »
Na, vettem a fáradtságot, és megnéztem az oldalt. Portyázóra/Kék Villámra a fegyveréből következtettél? Mert ha igen, akkor ott kell lennie egy Légirobotnak is a duplacsövű fegyverből ítélve. (Tudom, Mogorvának is ilyen van, de ő pár kockával korábban máshol volt.) A játékokban Parittyának és Röppentyűnek is duplacsövű fegyvere volt, de a marveles/rajzfilmes karakterrajzokon azt hiszem már csak Parittyának volt ilyen fegyvere.
Az Ámokfutó/Futkosó témában már nem merek véleményt nyílvánítani. Én csak azt tudom melyik fehér és melyik fekete, az meg itt nem mérvadó.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 18., 08:00:30 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #862 Dátum: 2009. Március 17., 21:56:54 »
Össztűz gyakorltaozásánál ott van még Kék Villám, vagy Portyázó is + Mucsai. Azt hiszem az Álca az Ámokfutó lesz, Futkosónak van még egy pöcök a maszkján.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #861 Dátum: 2009. Március 17., 20:04:16 »
Az álcaklubbos történet igazából ezer sebből vérzik, Optimus itt konkrétan a Ámokfutó/Futkosó szerepeltetésére gondol, akik nem elég, hogy vagy húsz résszel ezelőtt eltűntek New Yorkban a Szabadság-szobor lábánál, ráadásul Álca létükre gond nélkül részt vesznek az Autobot bázison tartott edzésen. Aztán ott van a visszaemlékezős részben Defensor, aki nem elég, hogy a képregény szerint nem is létezett több ezer évvel korábban a Kibertronon, ráadásul egyesült formájában se nagyobb, mint a többi, átlagos méretű Autobot. De ekkor még nem is érintettük a sztoriban lévő logikai bakikat, amiket most nem is szeretnék felsorolni. Nem is hiányzik.

Hogy a Védőrobotok, Szerkesztettek, stb. eltűnésére, távolmaradására némi magyarázatot adjak, mint már töbször, a való világból és nem a képregény-univerzumból tudok indokokat hozni. Ugye a képregényt a Hasbro megrendelésére gyártotta a Marvel, és fő célja az volt, hogy a képregényes sztoriba bújtatva bemutassa az újabb és újabb megjelenő játékokat. Ahogy kijöttek az óriásrobotokat kiadó csapatok, úgy szorultak háttérbe az első robotok, aztán jöttek a rajzfilmben megismert robik, az Emeltyűk, a Femesterek, Célmesterek, majd a Színlelők. Ahogy egyre jöttek az új figurák, úgy szűkült be az író Budiansky mozgástere, egyre jobban megutálta a munkáját és egyre gyengébb sztorikat írt, a karakterei is egyre laposabbak lettek. Erre jött egy remek apropó az 50. szám képében, amikor a sok háttérbe szoruló és feledésbe merülő figurát egy gigantikus mészárlás keretében ki lehetett vonni a forgalomból.
Bár a Védőrobotok, Szerkesztettek stb. nem szerepeltek az 50. részben, a sorsuk nagy valószínűséggel megegyezett, vagy megegyezett volna a többi régi vágású alakváltóéval. Az új irányt ekkor az organikus-keveréket alkotó Transformerek jelentették, a Fej-, Erő- és Célmesterek meg a Színlelők ezért szerepeltek keveset, és élték túl a sztorit. Többségükben ők is ki fognak pusztulni úgy 25 rész múlva, hogy helyet adjanak majd az Action Mastereknek. De ez még a jövő zenéje.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #860 Dátum: 2009. Március 17., 04:48:56 »
Össztűz tréningezésénél én Délibábot, Cáklyát, Jazzt és Mentőt is mertem fel a 2 jobban mutatott botot már nem.

Thx Kid már meg feledkeztem 1 pillanatra róluk.

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #859 Dátum: 2009. Március 16., 23:31:35 »
Az alapbázis korábbi részeiben 1-2. rész még látható pár ismerős. Sztuntikon és Csatarobot is, ők fogadják a vendégeket. A 2. részben is feltűnnek, de csak a háttérben mikor Buster kiszökik. A gestalt nem bevetése Üstökös ellen - habár hasztalan lett volna - engem is zavart, 'most mi, miét nem?'
Na de látom sokaknak feltűnt pár zavaró tényező. Sok szereplő hiányzik pl. Fejmesterek és Célmesterek, bár Agymosó feltűnik itt-ott, de a nagy csatában ők miért nem voltak ott? Vagy meglehet Üstökös lelépett mielőtt még többen jöttek volna. Viszont akik totál kimaradtak: Védőbotok, Szerkesztettek, Sztuntikon, Csatarobotok, Fejmesterek, Célmesterek. Bár ezekből a fele már korábban eltűnt, pl. Pusztító a képregényben mindössze kétszer szerepel! A legtöbb nagy ágyú is egy-két szám után kiesik a történet veveztésből. De én tudok még egy bakit: nézzétek meg az "Álca klub" számban, amikor Össztűz tréningezik kik is vannak ott, érdekes.
"Give me your face!"