Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 836386 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1038 Dátum: 2009. Április 23., 11:36:37 »
WOW köszi az AHM illetve Dicsőség Megatronnak 2-t is. A rajzok továbbra is egészen jók, a fordítáés megint magas szinvonalú, a történetÍ(leszámítva, hogy valahogy így nézne ki az apokalipszis egy formája) majd az is belendül, ha nem csak álcákat látunk...
Köszi Elwood & Tyrant!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1037 Dátum: 2009. Április 23., 00:13:38 »
Hűha...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1036 Dátum: 2009. Április 22., 09:59:49 »
Köszönöm a választ talgaby!Van türelmem bőven!És bízók a TF-gurutokban,biztos elwood-ra gondoltál!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1035 Dátum: 2009. Április 22., 09:07:16 »
Nyugi. Bízz annyira a TF-gurunkban, hogy ő pontosan tudja, mihez mikor mit kell honosítania és kirakatnia.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1034 Dátum: 2009. Április 22., 07:15:48 »
Ha mielőtt elkezditek a Marvel TF G2-es sorozatot,előtte le kéne közölni az előzményeket,amely a G.I. joe 138-142. számában jelent meg!
Azt nem tervezitek előbb?És úgy tudom,ez a G2-es sorozat 0-12.részig tartott!!Itt olvastam magyarul az infót,Transformers Iacon!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 22., 07:17:07 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1033 Dátum: 2009. Április 21., 21:22:03 »
5 hónap már nem oan sok idő főleg ha évekhez hasonlítjuk, amennyit már vártam én rá spec  Ja jut ezsembe nem beszélve azon részekre mikor, Racsni és megatron "összeölvad" vagy Mogorva mikor leüti Kup-ot mert le akarja őket vinni egy bolygóra "élőholt" dinobot társait, ezek a kedvenc részeim, na jó még van egy pár de a vége azé ütős


Ui.: TF Marvel G1-hez nem terveztek jellemzést,leírást? mint a képregénykeben volt?  azt is szerettük. De lentebb láttam már h említették. azért köszi
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 21., 22:19:55 írta Ubul »

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1032 Dátum: 2009. Április 21., 16:42:30 »
Megmondom őszintén , én először olvastam volna el az Angol G1-et. és csak utánna a G2-őt. De mivel egyiket sem ismerm még angolul sem.. csak egy egy részletét az elmondásopkból így végülis mindegy. Csupán a történet szempontjából lett volna érdekes. Nem is tudom .. összefűzik végül a két történetszálat?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1031 Dátum: 2009. Április 21., 09:13:59 »
Idézetet írta: elwood
Hát a G2-re még várni kell a G1 befejezéséig, de mivel ötösével haladunk, ki lehet számolni, hogy nincs már az olyan messze. Hogy mi lesz ezen a héten, azt sem nehéz kitalálni, csak meg kell nézni, mi jött ki kb. ilyenkor márciusban. ;)

Nos elwood igazad van,a Marvel TF G2 kapcsán,tényleg akkor érdemes ezt a sorozatot honosítani,amikor véget ér a G1-sorozat!A G1 sorozatot ötösével fogjátok felrakni,azaz havonta 5 részt terveztek leközölni!Ami azt jelenti,ha jól számoltam maradt még 25 rész,tehát azokat 5 hónap alatt meg fog jelenni ezekszerint!Aztán jöhet a G2-es sorozat,bár azt én nem ismerem,mert magyarul nem jelent meg a '90 években,amit akkoriban a Semic Kiadó akarta leközölni!A G2-t az iacon.atw.hu-n olvastam róla az infót!
És igazából azt nem kell megtudni,melyik TF sorozat lesz honosítva,inkább legyen meglepetés!Őszintén szólva több sorozat is van,amelyeknek még talán(esetleg biztos)van lehetősége a folytatáshoz!Pl.:Dreamwave-es TF vs. G.I. Joe,az All Hail Megatron(Dicsőség Megatronnak),a Reflektorfényben különböző önálló TF történet és talán a Beast Wars is!Tehát ez azt jelenti,hogy minden csütörtökön lesz TF képregény?Talán kimaradás nélkül?Amúgy meg én is szoktam figyelni minden csütörtökön,ahogy a többiek is ezt mondták itt a Fórumon!A Marvel TF angol sorozatát Shockwave tervezte volna tovább folytatni de az még nem derült ki,hogy mi a helyzet!Bár érdekes módon,a Marvel TF G1 33-34. számában,mintha azt láttam hogy 2-2 TF angol sztori jelent meg!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 22., 07:09:20 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1030 Dátum: 2009. Április 20., 23:42:25 »
Kösszi elwood, azt hiszem akkor tudom mi jön.

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1029 Dátum: 2009. Április 20., 23:22:08 »
 Köfi a reagot  mindjárt megkukolom. Amit sajnálok h vége lett a megatron eredete  az naon zsír volt. Éljen Grimlock, majd egyszer csak re

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1028 Dátum: 2009. Április 20., 22:33:45 »
Hát a G2-re még várni kell a G1 befejezéséig, de mivel ötösével haladunk, ki lehet számolni, hogy nincs már az olyan messze. Hogy mi lesz ezen a héten, azt sem nehéz kitalálni, csak meg kell nézni, mi jött ki kb. ilyenkor márciusban.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1027 Dátum: 2009. Április 20., 22:22:55 »
Hi. Comixos voltam még, már ott is naon vártam a G2es Marvel TF-et, és végre elérkezik a nap  rem már csütörtök jön ki belőle egy pici ha más nem, gyerekkorom emlékei már kezdenek előjönni, ahogy agyalok  + a reflektor folytatását is alig várom. Köszi a figyelmet. Pá respect

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1026 Dátum: 2009. Április 20., 11:13:52 »
Optimus Prime köszönöm az infót a TF régi Marveles jellemzésekről!
A Beast Wars sorozat folytatásáról hamarosan kiderül!Jól mondtátok talgaby,elwood!!Ehhez is sok sikert kívánok neked elwood,hogy a Beast Wars-t is hamarosan elolvashatjuk!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 20., 17:18:30 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1025 Dátum: 2009. Április 20., 09:44:41 »
Köszi a választ elwood, és majd kiváncsian várom a második 4 részt.
Lehet tudni, e hét csütörtökön mire számíthatunk TF frissítésileg (na már ha lesz persze)?

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1024 Dátum: 2009. Április 20., 08:35:07 »
kelidavid a régi Marveles jellemzések összese (szép magyar szó) fent van az oldalamon. Tény, egyesek hiányosak, jó ideje tervezem javítani őket valamint párat jómagam fordítottam. Sokan nem szeretik manapság, de számomra mindig az marad a canon.
"Give me your face!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1023 Dátum: 2009. Április 20., 08:10:09 »
Köszönöm a válaszokat elwood!A Dreamwave-es TF vs. G.I. Joe minisorozathoz sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!!!Ami a jellemzéseket,leírásokat illeti,igazad van,tényleg hosszú,a magyarul megjelenteket leközölni tényleg gáz lenne,mert némelyikük hiányosak!!Természetesen meg tudom érteni,valóban sok nehéz munka lenne!Akkor tfarchive.com-on és az iacon.atw.hu-n jól láttam,hogy négy füzetbe jelentek meg a TF jellemzések,leírások!Hmmmm...ez aztán nagyon érdekes!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 20., 09:59:44 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1022 Dátum: 2009. Április 20., 08:03:42 »
Idézetet írta: elwood
Szóltam, hogy vegyük le, de Sepi úgy látom, fél munkát végzett, mert a borító azért fent maradt.
Igen, azért akartam ott hagyni, hogy kedvet csináljon hozzá.  De ki szedtem a borítót is. Így most már nyoma sincs.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1021 Dátum: 2009. Április 20., 07:38:01 »
keildavid:
Az első kérdésedre választ adott talgaby, annyival egészíteném ki, hogy megkérdezem az érintett feleket, és ha blixxxa beleegyezésével átveszi tyrant a beírást, lehet, hogy hamarabb a végére érünk.
2. Nem tervezem a G1-es karakterlisták megjelentetését. Ma már nem is értem, hogy volt időm annak idején ezekkel vesződni még a DW képregényekhez. A Marvel füzetekben megjelent magyar leírások baromi hiányosak - csak a figurák töredéke szerepel bennük, ezek eredetileg négy külön füzetben jelentek meg, aztán az újságok utolsó oldalaink még összesen vagy +20 oldal - szóval sok meló lenne vele, és erre nekem nincs már időm. Ami megjelent magyar fordításban, így hiányosan megjelentetve szerintem egyfelől gáz, maradjon meg valami a füzetek hangulatából is, amit csak az élvezhet, akinek megvan az eredeti. (A többségük ma is könnyen beszerezhető képregényfesztiválokon/börzéken.)
3. Ezeket a vázlatokat több helyen be lehet gyűjteni, én valamelyik fórumon találtam meg, pontosabbra nem emlékszem. Viszont a deviantarton is láttam már, hogy fent vannak, érdemes beírni a címeket a keresőbe, illetve a War Within rajzolója fent is van rajta, lehet, hogy a guido guidi is.

iktriad:
az utolsó BW képregénnyel kapcsolatban az a helyzet, hogy FENT SEM KÉNE LENNIE az oldalon. Az oldal designváltásakor/átszerkesztésekor véletlenül kikerült, mert már egyszer közel járt ahhoz, hogy kitegyük az oldalra. Szóltam, hogy vegyük le, de Sepi úgy látom, fél munkát végzett, mert a borító azért fent maradt. Ahogy talgaby írta, hamarosan jön a sorozat, nagyobb felbontásban, mint a véletlenül kikerült szám, és javítva rajta pár hiba, ami az elős beírásban még bennmaradt - mert hogy néhányan már így olvasták.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 20., 07:39:11 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1020 Dátum: 2009. Április 20., 04:14:29 »
Idézetet írta: talgaby
Arról már bizton nyilatkozhatom, hogy jönni fog. A Matinéban nem tudom, lesz-e, de képregényben igen.


Ez jó hír, viszont egyenlőre az utolsó Beast Wars képregényt nem akarja megmutatni az oldal a "letöltések" szekcióban. Nálam a hiba vagy az oldalon?

Filmelőzetes, a testnedveket leszámítva egész jó. Tetszett ez a első 90 mp tini vigjáték/aztán az utsó 50 meg amiről a film igazán szólni fog. Ezeken a kockákon már látszik , miért is került asszem 300 millió dollárba a film... Nagyon várom már! És úgy tűnik, jó is lesz(reméelm)!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1019 Dátum: 2009. Április 19., 23:22:45 »
Arról már bizton nyilatkozhatom, hogy jönni fog. A Matinéban nem tudom, lesz-e, de képregényben igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1018 Dátum: 2009. Április 19., 22:55:56 »
Hát egy erősebb karambol esetén is folyik mindenféle "testnedv" és most itt nem az utasokra gondoltam.. pl fékfolyadék... benzin vagy gázolaj, hűtővíz...stb..

Dongó bőgése egyenesen gáz.. bár ott ablakmosó folyadékot használ..
Optimus szájából pedig olaj fröccsen amikor találkozik az arclemeze Megatron lánctalpával... Lehet fel kellet volna vonnija az arcvégő maszkját..



Én a Beast Wars képregény folytatását várom még nagyon..
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 19., 22:56:20 írta Silver&Clio »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1017 Dátum: 2009. Április 19., 19:59:04 »
Nagyon köszönöm az infókat talgaby!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1016 Dátum: 2009. Április 19., 19:55:11 »
Az elsőhöz két infó: Legalább négy különböző TF-sorozat/idővonal/akármi megy párhuzamosan most a Zsákon. És hetente csak egy frissítés van belőle. Nem könnyű helyet kapnia.
A beírója egy ideje takarékos üzemmódban van. Időnként felbukkan, és hoz valamit. Egyszer majd csak befut ezzel is. Amennyi ideje az a mini elindult még a ComiX Arton, ez a pár hónapnyi szünet már szinte semmi benne.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1015 Dátum: 2009. Április 19., 19:43:42 »
Lejjebb volt néhány kérdésem.1.A Dreamwave-es TF vs.G.I. Joe-t tervezitek felrakni?Februárban volt utoljára frissítve,azóta eltelt kb.2 hónap!!!
2.Nem tervezitek TF Marvel G1-hez nem terveztek jellemzést,leírást lekőzölni,mint amilyen a '90-es években megjelent TF füzetekbe láthattuk?
3.DW-es TF War Withinről és a G1-ről azt mondta elwood különböző oldalakon megtalálható vázlatrajzok,amelyben kiderülne,hogyan folytatodott volna!Ezeket hol lehet megtalálni,melyik oldalon?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 19., 19:59:54 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1014 Dátum: 2009. Április 19., 19:24:50 »
Á, de ezt a többieknek nem kellett volna tudniuk.  

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1013 Dátum: 2009. Április 19., 08:23:20 »
Persze, miután kijavítottam.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1012 Dátum: 2009. Április 18., 21:19:12 »
De hisz ha visszaolvasol, láthatod, hogy így csináltam.  


 

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1011 Dátum: 2009. Április 18., 20:57:38 »
Srácok, hadd kérjek meg mindenkit, hogy ha idéztek egymástól, akkor csak azt a részt idézzétek amire reagálni is szeretnétek, ne az egész hozzászólást idézzétek be. Pláne ha abban is van már két idézet.
Valamint ha egyből azután írtok amit idézni is szeretnétek, akkor inkább hagyjátok ki az idézetet, hiszen így egyértelmű hogy arra válaszoltok, nem pedig egy jóval korábbi hsz-re.  Így nem lesznek kilóméter hosszúak az üzenetek. Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 18., 20:58:19 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1010 Dátum: 2009. Április 18., 20:54:08 »
Optimus Prime,KiD köszönöm az infókat!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 18., 21:33:12 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1009 Dátum: 2009. Április 18., 20:34:27 »
Mondjuk a Marvel UK sorozatban volt Arszi is.  

Az új ROTF videó meg nagyon durvának néz ki, bár számomra az alakváltók a kelleténél több testnedvet tartalmaznak. Megint csak
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 18., 20:53:36 írta Sepi »