Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837380 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1068 Dátum: 2009. Április 29., 19:24:43 »
Ja, ma nem csütörtök van? Akkor vissza az egész.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1067 Dátum: 2009. Április 29., 19:23:01 »
Na álljunk meg egy szóra!Pedig ma reggel volt egy frissítés!Akkor ezt a képregényt eredetileg nem csütörtökre kellett volna kirakni?Most igazából hogy történt?Ne haragudjatokhogy ezt kérdezem!Csak egyszerűen nem értem,hogy miért most került fel!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 29., 19:36:24 írta Sepi »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1066 Dátum: 2009. Április 29., 19:17:46 »
Frissültünk!
Ezt majd megtudjátok holnap

(szerk.: mégse, Sepi elnézte a dátumot  )
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 29., 19:35:40 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1065 Dátum: 2009. Április 29., 18:06:03 »
A legtöbb idejét szerintem is az űrben tölti, csak lejön-e onnan egyáltalán?

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1064 Dátum: 2009. Április 29., 13:21:48 »
All Hail Shame McCarthy! Megölted a Transformers képregényt és a rajongók még örülnek is neki.

Soundwave szerintem legtöbb idejét orbitális pályán tölti és onnan irányít. Ha Frenzy képes volt megfertőzni a fél világ hálózatát, képzeljétek mit tud majd Soundwave. Orci-Kurtzman elmélkedéseit hagyjuk. Íme egy rövid interjú. Mint két eltévedt gyermek az erődben.  

Az új trailerrel pedig várjunk már a HD-ig, ne ezzel salakkal szórjuk tele az összes TF hun portált. amint lesz HD felrakom az összes linket, letölthető formát az oldalamra.
"Give me your face!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1063 Dátum: 2009. Április 29., 10:45:53 »
Az új Transformers trailer, kamerás de nagyon jó minőségű
http://www.youtube.com/watch?v=9vZX34mhSR4

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1062 Dátum: 2009. Április 29., 00:31:42 »
Kifejtem a Fülelő sztori lényegét.

Amikor anno kaptam egy fülest, még csak annyit lehetett tudtam, hogy műhold lesz. Később megerősítették, hogy két alt módja lesz (lásd a régi szavazás az oldalamon), és erre aztán jöttek is a bizonyítékok:  a játékfigura, majd a dizájn kép, ami valami Chevy pickup kocsinak ábrázolja. Don Murphy meg azzal viccelődött (?), hogy kábeljavító kocsi lesz, ami mondjuk kb. a pickup felé mutatott.

Eddig a jó sztori.

Utána elterjedt a neten az a Hasbro nyilatkozat, miszerint a Fülelő figurán sokat kellett módosítaniuk, hogy a dizájn az ő speciális igényeiket is kielégítse. Ebből kiindult merészebb emberek fantáziája okán az a pletyi, hogy valami gond lehet az eredeti alakkal, biztos át sem alakul a filmben. Nem sokkal később én is kaptam egy tippet, miszerint a játékfigura robot alakját nem az ILM tervezte meg, hanem a Hasbro. Mivel ILM forma nem is volt. Ezt nem erősítette meg később senki, így hagytam annyiban. Gondoltam, biztos a földi alakja alakul csak át.
Aztán kijött a képregény, de lehet, hogy előtte, m1, benne Fülelővel. Csakhogy ugye ott a műhold alak robot verziója van, amit a pletyka szerint a Hasbro játék alapján csinálhattak meg. A földi módról azóta sem esett szó, játékfigurával nem találkoztunk, a Chevy kocsi pedig nem tűnik valószínű földi alaknak, mivel soha senki nem látta egy forgatáson sem. Lehet korai dizájn is. Vagy, ha bekapcsolódik a sztoriba, hát sok jelenetben nem, az tuti. Megyünk tovább. Kijön a színező könyv, benne elég sok spoiler, köztük Fülelő is, műhold alakban, ahogy megerőszakol egy földi szatelitet. Robot mód nincs. Ismét tovább. Frank Welker lesz Fülelő hangja. Állítólag nem sok munkája lesz, mondják a jólértesültek. Ráadásul a forgatókönyvírók Fülelőről nem szívesen nyilatkoznak, Orci arra a kérdésre, hogy mennyi a hasonlóság a játékfigura és a filmbéli alak között, azt válaszolja, nem látta a játékot, amikor pedig arra kérik, jellemezze egy szóval Fülelőt, azt mondja Kém.

Tehát kb. ez a pletyka összefoglalva: van egy dizájnképünk Fülelő robotalakjáról, egy olyan földi alakkal, amit nem láttunk sehol, tehát max. a film végén bukkan fel, Egyiptomban, onnan kevés kép érkezett. Tudjuk, hogy műhold lesz, és kémkedik. Nem láttunk filmjelenteben. A többit mindenki szárnyaló képzeletére bízom.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 29., 00:32:38 írta KiD »

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1061 Dátum: 2009. Április 28., 21:31:11 »
Nekem nagyon tetszett eddig is az All Hail Megatron, ezek után még jobban!  
Most a 10-nél tartanak külhonban és a közepe táján nekem ellaposodott picit, de mindenkinek tudom ajánlani és várják nagyon a 10. részt, részemről ez a szám eddig az egyik legjobb IDW-s képregény!

Nem elérhető budacsik

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1060 Dátum: 2009. Április 28., 17:31:13 »
 Akármilyen csúcsmozi is de szerintem a TF mozi xar!!!  A képregény meg a rajzfilm sokkal jobb!!! SZERINTEM!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 28., 18:18:43 írta Aldarion »

Nem elérhető Nulladikalany

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 42
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1059 Dátum: 2009. Április 28., 11:06:38 »
A family guy című sorozatban Hanghullámnak hívták. Ő lett a hónap dolgozója.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1058 Dátum: 2009. Április 28., 10:50:31 »
Fülelő átalakul majd,csak kérdés,hogy mivé?!  
Valahol azt írják,hogy egy Chevrolet Silverado lesz...Ez igencsak kétes információ;pláne,hogy így is elég Chevy lesz a filmben!  
Máshol azt írják,hogy triplaváltozó lesz;műholddá és (földönkívüli) űrhajóvá fog alakulni!Ennek a verziónak örülnék a legjobban!
Én inkább arra leszek kiváncsi,hogy milyen magyar nevet kapnak majd az alakváltók!  
Nehogy véletlen Fülelőből Hanghullám legyen...

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1057 Dátum: 2009. Április 27., 22:39:38 »
Welker lesz Fülelő.

Amúgy nem tudom, kikhez jutott el a Fülelő nem alakul át a filmben pletyka, de ezt még akkor is idegesítő hallani, ha egyszer nem igaz.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1056 Dátum: 2009. Április 27., 21:11:43 »
(Komolyan le kellene tiltatni a motoron belül ezt a "Válasz" feliratú gombot...)
A G1 ment még pár számot az Unikron-csata után. Az Autobot-Álca háború (átmeneti) lezárásával ért véget egy idegen bolygón. Meg megpróbálta lezárni a Galvatron-Üstökös-Sokkoló-Megatron féle szálat is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető budacsik

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1055 Dátum: 2009. Április 27., 20:40:14 »
 Msn-enen sem mondod el??????  
 ()

  Egyébként voltak TF képregényeim csak nem túl sok jelent meg itthon!! De úgyemlékszem Unikron volt a fő gengszter aztán vége is lett!!!!!!  Vagy hülye vagyok????  Én tényleg így emlékszem!!! Most akkor mi van???? Amúgy sztem a G1 az eredeti és a legkirályabb a többi már azért kicsit bundább nem???????
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 27., 21:09:29 írta talgaby »

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1054 Dátum: 2009. Április 27., 20:26:30 »
Nem akarok a honosítók nevében beszélni, de a két válasz alighanem:

1. de igen, az már vége felé jön, mégha nem is a legvége

és

2. meglepetés  

De gondolom majd kifejtik bővebben, ha akarják.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 27., 20:26:52 írta KiD »

Nem elérhető budacsik

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1053 Dátum: 2009. Április 27., 20:10:49 »
Hellász Csávók!!!  Grat az oldalhoz! A TF G1 egyszerűen isteni!!!  Az lenne a kérdésem, hogy a G1 nem unikornissal fejeződik be???  Ja és a G2ben mi lesz??? Csak vázlatosan mert én nem is hallottam G2ről!! LÉCCIII!!!!!!!! Köszi!!!!!!

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1052 Dátum: 2009. Április 26., 15:45:01 »
Folytatás.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 26., 15:45:18 írta KiD »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1051 Dátum: 2009. Április 26., 14:24:35 »
Tyrantnak és Elwoodnak köszönöm a Dicsőség Megatronnak második részét!    
Most őszintén,van olyan olvasó,aki azt gondolja,hogy az emberek ellenfelei lehetnek az Álcáknak?  
Láttam én is a legújabb Transformers:ROTF trailert!Nagyon ütős,bár Űrdongó kifakadása kicsit kiábrándító!
Az akció,valamint az überbrutál hanghatások viszont mindenért kárpótolnak!  
Persze Megan Fox se kutya...  
Pár hónapja kiröhögött mindenki,amikor azt állítottam,hogy minimum 30 robi lesz a filmben,most meg...?  
Egy kérdés:a G2 a G1 közvetlen folytatása,vagy ,,csak'' az újragondolása?

Nem elérhető Abyss

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1050 Dátum: 2009. Április 25., 00:07:29 »
All Hail Hálózsák!

köszi az új részt
olyan mint mindíg
Istencsászár

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1049 Dátum: 2009. Április 24., 20:23:27 »
"Ha ez valóban a Pusztítás után játszódik akkor úgy néz ki hogy Megs megunta az ott sokat emlegetett bevetési szabályokat, és gyorsan akarja leigázni a bolygót."

Pont ez a bajom az a Megatron akit a Pusztítás soroztaban megismertünk, aligha lenne enynire komolytalan, megkeresné azokat a különlges energiaforrásokat amit Sokkoló még a dinók korában "telepített a Földre. Nem állna le játszadozni az emberekkel, mint egy forrófejű kamasz aki az erejét próbálgatja.

Én csak úgy tudom elolvasni a Dicsőség Megatronnak ha teljesen új sztoriként kezelem. De lesz még egy pár következetlenség a folytatásban ami nem illeszkedik a beszivárgás, viharhozó, pusztítás sorozatokba.. És itt nem csupán altmódokra gondolok mint Üstökösnél.


Egyébbként tényleg úgy van az Amerikaiak annyira önközpontúak hogy még az UFO-kat is magukénak akarják..

Ami nekem is tetszett az AHM-ben és egy kicsit hiányoltam az előző sorozatból , az emberi perspektíva..

Bár az elején még így indult a "beszivárgásban" Racsni találkozása Hunterrel és Verity-vel nagyon tetszett! Anynira vártam hogy Hunter és Napcsillantó kapcsolatát kifejtik..

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1048 Dátum: 2009. Április 24., 16:08:47 »
Idézetet írta: Silver&Clio
Amerika amúgy is megszokta hogy minden UFO hozzájuk látogat el először..

Ez igaz.
De ha már annyira hozzászoktak akkor miért nem tudnak sose rendesen felkészülni?
A rajzok valóban fantasztikusak, az itt ott előforduló szókimondó szöveg pedig bizonyíték hogy már nem csak a kiskölykök a célközönség, hanem mi is, a tősgyökeres, de már nem zöldfülű TF fanok. Ha ez valóban a Pusztítás után játszódik akkor úgy néz ki hogy Megs megunta az ott sokat emlegetett bevetési szabályokat, és gyorsan akarja leigázni a bolygót. És hát OP. nélkül erre minden esélye meg is van! És mivel már Pusztító is a színen van így gyanítom hogy sikerült rátenni a kezüket a Monstruktor féle óriásrobot technológiára is... Mindezek fényében a címválasztás valóban totál helytálló, eljöhet az Álcák aranykora... Nekem mindössze azzal a döntéssel van bajom hogy reklámot kellett csinálni a Masterpiece játékoknak, és emiatt pl. Üstökösék F-22ből F-15be "fejlődtek" vissza és ehhez hasonlók...
Továbbra is All Hail HálóZsák! Így tovább és külön köszönet hogy munkátokkal elérhetővé teszitek számunkra ezeket a képregényeket! 1 lelkes hívetek tutira van!

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1047 Dátum: 2009. Április 24., 09:14:39 »
Köszi a frissítést és a fordítást.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1046 Dátum: 2009. Április 24., 00:38:31 »
Idézetet írta: keildavid
Ez a Dicsőség Megatronnak 2.része nagyon különös és érdekes!A számításaim szerint ennyi a szereplők eredménye,felsorolom:
Emberek 95%;Álcák 5%;Autobotok 0%!


Várd meg a következő részt. Akkor még több lesz az emberek aránya....De aztán...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 24., 07:08:51 írta Sepi »

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1045 Dátum: 2009. Április 23., 21:42:56 »
 Szép munka volt! Köszönjük!

A G1 "Mesterlövész" rész régi gyerekkori emlékem. Amikor alig vártam hogy megjelenjen a következő Transformers magazin.Ez a rész különösen  bevésődött az emlékezetembe.
Egy kis ember mégha egy időre is de uralta a hatalmas Megatront.. a végén pedig bátran kiáll Még magát az álcavezért is meglepi ez az elszántság.. nem is végez a húslénnyel..  hát különleges sztori volt az biztos.. Ennek örömére elő is veszem.

Ja az AHM tényleg a rajzfilmet hozza. Megatron ott is épp ilyen karakter és kb épp ennyi idítéka van lerombolni a várost.. Bár ott Energonkockákat töltöttek fel (legyen már valami ok hogy pusztítanak)..

Amerika amúgy is megszokta hogy minden UFO hozzájuk látogat el először..


Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1044 Dátum: 2009. Április 23., 20:17:47 »
Köszönjük a fordítást.  


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Transformers
« Válasz #1043 Dátum: 2009. Április 23., 15:11:55 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1042 Dátum: 2009. Április 23., 14:08:48 »
jó volt az all hail megatron 2. része is, bár annyira nem tetszett mint az első, de az utolsó képek pusztítóról nagyon hatásosak voltak. Nagy köszönet e részért is.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1041 Dátum: 2009. Április 23., 13:22:38 »
Köszi a Dicsőség Megatronnak 2. részét! Nagyon pörögnek az események, azért kíváncsi vagyok a katonaság mit fog kitalálni az álcák ellen.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1040 Dátum: 2009. Április 23., 11:56:35 »
Ez a Dicsőség Megatronnak 2.része nagyon különös és érdekes!A számításaim szerint ennyi a szereplők eredménye,felsorolom:
Emberek 95%;Álcák 5%;Autobotok 0%!
Azaz érdekes benne,hogy ezek az emberi-tényezők 95%-a szerepelt!Ez nagyon emlékeztet a Marvel TF G1 13.részére(A mesterlövész című történetre),amelyben ez az eredmény:Emberek 97%;Megatron 2,5%;Alakváltók(beleértve az Álcákat és az Autobotokat)0,5%!Ebbe volt egy kis szöveg az első oldalon,hogy"Az eddigi legfurcsább Transformers-történet!",ami azt fejezi ki hogy egy kicsit tényleg szokatlan ugyan,de egyben érdekes is,hogy nem csak a Transformerek vannak előtérben,hanem néha az emberek is lehetnek a reflektorban!Sorolhatnám ezek közé "A Robotmester"-t a TF G1 15 részét,és a nagy kedvencemet a 20.részét,amelyben Szán volt a főszereplő!
Nagyon érdekes legtöbbször az Alakváltókon van a hangsúly,de úgy néz ki az emberek is jöhetnek előtérbe!Az Autobotok hogyhogy nem jelentek meg?Hisz nekik az a feladatuk,hogy megvédjék a Földet,az embereket az álnok Álcáktól!
5 csillagos remek munka!Köszönöm elwood és tyrant!További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Ja és még valamit:a főoldal címe"Dicsőség elwoo...izé...Megatronnak!"Nagyon érdekes címet írtál dr samson!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 23., 12:08:37 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1039 Dátum: 2009. Április 23., 11:44:12 »
Ja, izé, jelezném, hogy a főoldali képtől elhatárolódom, azt nem én szerkesztettem...