Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837241 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1098 Dátum: 2009. Május 07., 18:58:43 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a Reflektorfényben:Kettősalkusz TF képregényt!    
Változatlanul szép a grafika,mozgalmas és izgalmas a story!    
Több szálon fut a történet,üresjárat nem nagyon tapasztalható benne!  
Monstruktor,Husáng,Hatlövet és Mennydörgés;azt a mindenit,mi lesz itt?!
Nemezis Prime-ról nem is beszélve...  
Nem irigylem az Autobotokat!
Kettősalkusz végzete kicsit kiszámítható volt;Rodimusz frankón pofára ejtette...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1097 Dátum: 2009. Május 07., 18:47:17 »
Igen, hamarosan majd várható lesz az is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1096 Dátum: 2009. Május 07., 18:16:04 »
HŰŰŰHA!Már azt hittem,hogy ma nem lesz Transformers,de mégis megjelent!Érdekes,fantasztikus,elképesztő,lenyűgöző ez a TF-sztori!Végre kiderült (Kettős)Alkuszról,hogy mi igaz!Bár Nagyágyú nagyon csalódott önmagában,hogy nem tudta az igazságot!A történet eseményei lassan kezdenek felpörögni!A Refletorfényben eddigi Transformerek úgy néznek ki,hogy azok is fontos szerephez jutnak!Optimusz Fővezér,Galvatron,Nagyágyú,Ultra Magnus és a többiek!Nos Alkuszról annyit szeretnék mondani,hogy szokatlan volt,hogy az ő élete vége lett meg hogy ő egy áruló!Éjvadász és Keményfej az előző részben is úgy látszott véget ért az életük!
Köszönöm nektek elwood és tyrant ezt a TF képregényt!
Ja még valamit!Ha jól látom és ezek szerint minden csütörtökön lesz TF képregény!És úgy tudom sorban ezek jelennek meg,ahogy eddig is volt!TF Reflektorfényben,Marvel TF G1,Dicsőség Megatronnak és a Beast Wars!Bár egy kimaradt!A Dreamwave-es TF vs.G.I. Joe!Az 1-4.része fenn van!Úgy tudom maradt még 2 rész!És februárban jelent meg utoljára!Azóta eltelt 3 hónap!Az is várható lesz majd valamikor?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 07., 18:39:40 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1095 Dátum: 2009. Május 07., 17:42:02 »
Frissültünk!
TF - Leleplezés #03

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1094 Dátum: 2009. Május 06., 13:57:08 »
Ezeket a képregényben jól elmagyarázzák,ha legalább egy része bekerül a filmbe már örülhetünk

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1093 Dátum: 2009. Május 05., 21:48:12 »
Én azért azt remélem a filmben is elmagyarázzák például a mozis szerkeztettek eredetét és funkcióját..  Valamint hogy Röptűz miért frakción kívűli.. és mi az a Naparató.. Szerintem lenne igény a filmes képregényekre is. Csak anyni sorozat fut hogy nincs rá kapacitás. Pedig a Defiance  4 részes mini egy jól sikerült képregény! Sokminden kiderül belőle.például:  Ki volt Megatron a Cybertronon, hogy Optimus mintegy Megatron helyetese volt.  Félig meddig kiderül ki az a Fallen. kik a mozis univerzumban a seekerek.. stb.

Meglátjuk.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1092 Dátum: 2009. Május 05., 21:36:24 »
Jéé, tényleg... nem tudom honnan jött ez a forgotten... Szóval igen: Fallen. Bocs a bakiért.
Asszem megnézem még párszor ezt a trailert.

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1091 Dátum: 2009. Május 05., 13:44:10 »
Idézetet írta: Asys
mad47:Fallen,nem?  
Az az új alakváltó,amelyik teleportál a trailerben és azt hiszem,hogy egyik oldalon sem áll!
Igen, ő még a polgárháború előttről van. Habár a Defiance képregény szerint az ő szimbóluma alapján jött létre az Álca jel és Megatron is az ő lévén lett az... aki. De ugye itt nincs igény a filmes képregényekre.
Idézetet írta: Asys
Egyébként pontosítok:Long Haul mellett más egyéb szerkesztettek is kivehetőek az árokban!(Mixmaster és talán Rampage?)Durva,hogy Blackout is visszatér,Duhamel kinyírta nem?Visszahozhatták volna Brawl-t,a tankot is!  
Sam nem fog unatkozni és mi sem!  
Sajnálom,hogy Hound és Wheeljack szereplése csak kamu volt!
Brawlt már nem hiszem, hogy visszahozzák ő kicsit több sérülést szenvedett, no meg nagyrészt belőle áll az új Megatron.  Hound is Wheeljack csak elterelés, név trv volt én mondtam. Sokan a Stingrayt hitték Wheeljacknek, egy kiállításon - ami április 1.-jén volt - el is hangzott.
Trailer képek.
"Give me your face!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1090 Dátum: 2009. Május 05., 10:00:31 »
mad47:Fallen,nem?  
Az az új alakváltó,amelyik teleportál a trailerben és azt hiszem,hogy egyik oldalon sem áll!
Egyébként pontosítok:Long Haul mellett más egyéb szerkesztettek is kivehetőek az árokban!(Mixmaster és talán Rampage?)Durva,hogy Blackout is visszatér,Duhamel kinyírta nem?Visszahozhatták volna Brawl-t,a tankot is!  
Sam nem fog unatkozni és mi sem!  
Sajnálom,hogy Hound és Wheeljack szereplése csak kamu volt!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1089 Dátum: 2009. Május 04., 21:21:07 »
Egyvalamit nem értek.
A címben szereplő Forgotten akkor most a feltámasztott Megatron lesz, vagy egy új alakváltó?? Netán Üstökös?
Pusztító télleg üt mint a buszkerék, remélem a 3. részre majd visszavágnak az Autobotok vmi Superionnal vagy Super Omegával.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1088 Dátum: 2009. Május 02., 14:51:52 »
Nagyon brutál a trailer!  
A szerkesztettekre vagyok a legkiváncsibb!Ha jól láttam,akkor Long Haul keresi Megatront az árok mélyén!  
Devastator pedig borzasztóan nagy,félelmetes látvány lesz a mozivásznon!  
Gyakorlatilag porszívóként működik a feje (ill./vagy a szája)!  


Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1087 Dátum: 2009. Május 01., 03:21:00 »
A bosszú közeleg...

Itt az új TF2 előzetes. Linkek és letöltések az oldalamon.
"Give me your face!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1086 Dátum: 2009. Április 30., 21:15:25 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a BW vol. 2. első számát!    
Érdekes az alakváltókat ,,állat''-módban látni!  
Nagyon szép a grafika,ötletesek a beszólások!  
Kiváncsi leszek rá,hogy Magmatron hogyan fog kiszabadulni az ,,időbörtönből''?!  
Rendkívül örülök a rengeteg,párhuzamosan honosított TF címnek!      
A TF-részleg virágkorát éli!  
(BW,AHM,G1,IDW Pusztítás)

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1085 Dátum: 2009. Április 30., 20:18:07 »
Nekem mind2 Hulk film tetszet,Prime nézd meg az újat,megéri szerintem.Jól sült el ez a reebot folytatás.
A film terén meg meg kell tanulni nem hasonlítani a régiekhez.Ez is egy új univerzum csakúgy mint a G1 után a Bw.El se tudjátok képzelni akkor mennyien utálták.

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1084 Dátum: 2009. Április 30., 19:47:46 »
A hulk filmet én végig se tudtam nézni, ez a képregény dolog naon erőltetten hatot szerintem, de ízlések és pofonok és így az egészséges. A TF filmeket szeretem, mert nagy nosztalgia, de sok csalódás van benne h nem Marvel képregény de ez van azt szeresük ami jutott. Ha nem lenne ennyivel is szegényebbek lennénk.

Nem elérhető Nulladikalany

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 42
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1083 Dátum: 2009. Április 30., 18:06:12 »
Nekem is tetszet a régi, meg az új is.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1082 Dátum: 2009. Április 30., 16:10:56 »
Meg engem is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1081 Dátum: 2009. Április 30., 16:09:16 »
Idézetet írta: Optimus Prime
Nekem egyébként nagyon bejön a 2003-as Hulk film, az újat nem láttam. Még két emberől tudok, akinek tetszett a film rajtam kívül.
Engem is nyugodtan hozzászámolhatsz.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1080 Dátum: 2009. Április 30., 16:06:18 »
Idézetet írta: budacsik
Le lehetne húzni a Wc-n a TF filmeket ha csak a technológia nem szólna melletük! De egyébként nagy nullák és nem sok közük van a képregényhez!  Legsziveseben megütném a forgatókönyv írót akárki is az! Na de remélem a Woéwerine (farkas) film azért jobb lesz!  Habár az X-men filmek is elég gyengén szerepeltek!  Szerintem azok a jó képregény filmek amikben a marvel készítő ként is részt vesz (marvel studio) lásd:Vasember, Hihetelen Hulk, Punisher-War Zone!  Ezek igazi faxa képregényfilmek! A többi meg mehet a levesbe! (mármint a marveles filmek közül) Kiváncsian várom a ti véleményeiteket ezzel kapcsolatban!!!
Roberto Orci és Alex Kurztman írták az előző filmet John Rogers első vázlatai alapján. A poszteren, stáblistán is az áll "Based on Hasbro's Transformers figures" azaz a Hasbro Transformers játék figurái alapján. Nem a rajzfilm, nem a Marvel képregény, nem az All Hail Megatron alapján, hanem szimplán a figurák alapján. Míg az említett filmek mindegyike még most is a Marvel Comics kezében van és Stan Lee is tudtommal aktív. A Transformers viszont játék volt előbb és egyedül örök és biztos jogtulaja a Hasbro.
Nekem egyébként nagyon bejön a 2003-as Hulk film, az újat nem láttam. Még két emberől tudok, akinek tetszett a film rajtam kívül.

Végső trailer egyébként ma este 9 és éjfél között, saccra. A hivatalos oldalt most is meg lehet látogatn kapott egy kis frissítést és a Battle for the Allspark V2 is elindult.
"Give me your face!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1079 Dátum: 2009. Április 30., 15:56:26 »
Idézetet írta: mad47
Ez a Beast Wars v2. 01. ezt már láttam itt a HZS-n.
Igen, mivel ezt korábban, még a régi oldalnál beélesítették az illetékesek, csak az új oldalnál én ezt elfelejtettem, és kiraktam a többi képregénnyel együtt. Persze elwood kiszúrta a hibát, ami amúgy nem lett volna nagy baj, csak ők már készültek egy javított változattal, így most szépen kicseréltük erre az új változatra a régit. Tehát aki már korábban, az új oldal indulásakor letöltötte a képregényt, jobban jár ha most újra leszedi, mert több minden is javítva lett benne.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1078 Dátum: 2009. Április 30., 15:46:53 »
Köszi a Frissítést,ügyan korábban már olvastam de jó volt újraolvasni.
A BW-t meg tessék szorgosan nézni

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1077 Dátum: 2009. Április 30., 12:58:10 »
Ez a Beast Wars v2. 01. ezt már láttam itt a HZS-n. Pedig várom a folytatást, mert eddig ez a legismeretlenebb terület számomra is, de már elkezdtem nézni Youtube-on a részeket.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1076 Dátum: 2009. Április 30., 09:20:47 »
Sikerült meglepnetek ezzel a projektel, örülök neki. Ennek a sorozatnak a részeit absuólút nem ismeremzóval várom majd a fojtatást. Megintcsak köszi az alkotóknak.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1075 Dátum: 2009. Április 30., 08:32:26 »
Nos ez egy érdekes kezdet a TF honosításnak.Ez Akkor azt jelenti,hogy a következő 3 hónapon is tervezitek tovább folytatni?Úgy tudom ez egy négy részes mini!A comicvine.com-on láttam,hogy van egy 4.számig megjelent Beast Wars Sourcebook!Ha jól mondom,ezekben vannak a karakterek jellemzése,leírása!Hát ezt biztos nem tervezitek felrakni,ahogy a Marvel TF G1 jellemzést,leírást sem!Mert ahogy mondtad elwood,nagyon hosszú lenne,és nem biztos hogy lenne rá időd!Megtudlak érteni!Nos elwood és Tyrant TF képregényekhez sok sikert kívánok nektek!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 01., 07:54:23 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1074 Dátum: 2009. Április 30., 08:10:27 »
Akkor most már rendesen:

Frissültünk!
TF - Bestiák Háborúja v2 #01

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1073 Dátum: 2009. Április 30., 00:33:02 »
Sepi ez tetszett. ma már Csütörtök van szóval vagy későn érkeztem vagy túl korán  ..

Az új trailert meg tényleg várjuk már meg HD minőségben és ne ezen a vacakon follyon ki a szemünk..
A Star trek filmet megnézem most hétvégén ,legalább látom az ROTF előzetest...lehet már szinkronosan..bár inkább angolul szeretném..

"All Hail Shame McCarthy! " Ügyes irónai Optimus. Hagy idézzek most tőled mert elég jól összefoglaltad amit mi régi Tf rajongók (legalábbis nagy részünk) gondol.

Az IDW kezdeti szotrija Simon Furmantól "Beszivárgás" Viharhizó" "pusztítás" ( még ide jön 3 reflektrofényben epizód és a Maximus Dinobot's ahol Furamn zanzásítva elvarja a szálakat) vonalvezetése.. mint Halott univerzum, nova Prime... Jhiaxus kísérletei, mint Monstruktor akit még Super Omega sem tudott legyőzni.. Vagy olyan ellenfél mint Menydörgés..

és ekkor jött az All Hall Megatron Shame McCarthy-től.. az eddigi történtszál el lett felejtve és olvashattuk hogy zúznak az álcák a Földön..

És most az idézet: "az IDW Furman vonalvezetése után az IDW All Hall Megatron Shame-től Körülblül mintha a Star Wars után néznék a Barátok közt sorozatot.." (mondjuk sokan szeretik és nézik ezt a Magyar szappanoperát nincs is ezzel gond)


Bubacsik ! Mi a filmet úgy is hívjuk hogy "Bayformers" lévén nem képregényadaptáció mégha az elején azt is hangoztatták róla. Kb: annyni köze van a képregényekhez hogy stimmel egy két név, és szintén alakváltó óriás robotok szerepelnek benne,valamint szintén erre a kis "sárgolyóra" sikerült tévednijük..

Hogy mi miért nem olyan a filmben mint a képregényben ezen meg már szana-szét vitatkoztuk magunkat egy pár fórumon.
Ha enynire idegesít akkor egyszerűen a második részt hagyd ki.
Gyere és légy hűséges olvasója az itteni csapatnak. A Hálózsákon mindig lesz új TF képregény a legnagyobb örömönkre!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 30., 00:42:41 írta Silver&Clio »

Nem elérhető budacsik

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1072 Dátum: 2009. Április 29., 23:42:48 »
 Le lehetne húzni a Wc-n a TF filmeket ha csak a technológia nem szólna melletük! De egyébként nagy nullák és nem sok közük van a képregényhez!  Legsziveseben megütném a forgatókönyv írót akárki is az! Na de remélem a Woéwerine (farkas) film azért jobb lesz!  Habár az X-men filmek is elég gyengén szerepeltek!  Szerintem azok a jó képregény filmek amikben a marvel készítő ként is részt vesz (marvel studio) lásd:Vasember, Hihetelen Hulk, Punisher-War Zone!  Ezek igazi faxa képregényfilmek! A többi meg mehet a levesbe! (mármint a marveles filmek közül) Kiváncsian várom a ti véleményeiteket ezzel kapcsolatban!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 29., 23:43:35 írta budacsik »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1071 Dátum: 2009. Április 29., 20:02:20 »
Ez olyan tipikus...

Na jól van gyerekek, mindenki mehet haza!

De tanárnő, lesz még 1 óránk!

Ja, akkor vissza az egészet...

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1070 Dátum: 2009. Április 29., 19:32:37 »
Ki lehetne, de most már mindegy. Most már legalább tudjátok, mi lesz holnap.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1069 Dátum: 2009. Április 29., 19:31:53 »
Ja sepi ki lehetne törölni a hozzászólásunkat?Beleértve ezt is,amit most írok!Azért kérdezem,mert így nem keserítünk el senkit!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 29., 22:26:17 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.