Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838575 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1158 Dátum: 2009. Május 22., 14:16:32 »
Idézetet írta: Asys
Srácok,meghoztátok a kedvet a Megatron eredet című képregény/story elolvasásához!
Jó szórakozást kívánok neked Asys! Igazából nekem is tetszett a Megatron eredet. Nagyon érdekes, izgalmas képregény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1157 Dátum: 2009. Május 22., 13:05:42 »
Srácok,meghoztátok a kedvet a Megatron eredet című képregény/story elolvasásához!  
Köszi nektek!  
(Az az egy TF-story,amit még nem olvastam el ezen az oldalon,ideje bepótolnom!)  



Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1156 Dátum: 2009. Május 22., 12:19:34 »
Ez így igaz mad47. A Megatron eredet minit azért írta meg Eric Holmes, mert ezzel felvilágosítja az olvasókat, hogy hogyan lett két ilyen csoport Autobot és Álca. A Marvel G1-ben nem volt róla beszámolás, de ebbe a minibe viszont érthetővé vált az egész. Ami a Mátrix-ot és a Transformerek létrejőtét(Születését) illeti az esetben azt mondom, hogy igen úgy van, ahogy mondtad mad47!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1155 Dátum: 2009. Május 22., 12:09:19 »
Jaa, és én se vagyok szakértő, csak tősgyökeres fan.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1154 Dátum: 2009. Május 22., 12:08:14 »
Szerintem erre a hogyan lettek az Álcák kérdésre a legjobb választ a Megatron eredetből lehet levonni. Kezdetben vala a Kibertron, a rajta élő mechanikus életformákkal, a kibertroniakkal. Ennek a népnek egyfajta "nemzetbiztonsági szervezete" volt az a katonákból álló sereg, akik magukat Autobotoknak hívtak. A rendszer nem tökéletes, virágzik a korrupció, és a pórnép ezt megelégeli. Élükre áll egy volt bányamunkásból arénaharcossá avanzsálódott "felszabadító", bizonyos Megatron, maga köré gyűjti azokat akik szembe mernek fordulni a rendszerrel, majd az egyszerű felkelésből bolygószintű anarchiát rendez, és ha már itt tart miért álljon meg, megalapítja saját "népét", amit egy érdekes párbeszéd után Álcáknak nevez el. Ennyi. Nem úgy kell tekinteni rájuk mint akiket gyártottak, hanem akiket még tán Prímusz teremtett, csak volt aki tisztességes robi lett, és voltak aki nem... Voltak akik a tűzkeresztségben (mikor is kidolgozták az alakváltó folyamatot) hasonló feladatra lettek kialakítva, ők hasonlóan is néznek ki, és a feladatkörükből kifolyólag általában együtt is mozognak, de a rokoni szálak náluk sem erősebbek mint a többi robi között. Mind Prímusz gyermekei.  Ez persze csak az én véleményem, volt akinek nem tetszett a Megatron eredet, nekem nagyon, a profi fordítás pedig még rátett egy lapáttal, példa erre a fent említett párbeszéd Megatron és Sentinel Fővezér között.
Csatár és 'Csillantó esetében az a véleményem, hogy "születésük" óta együtt lógnak, hasonló feladatkörben, többé kevésbé ugyanabban a kötelékben, ezért erősebb érzelmi szálak fűzik őket egymáshoz, innen jön a folytonos tesózás.  Az ilyen elemek nekem mindig nagyon tetszettek, mert könnyebb azonosulni a sztorival és a szereplőkkel.
Ja és mégvalami: a Marvel G1 elején (pl. Otthon édes otthon avagy honvágy c. rész) Optimusz többször említést tesz Sokkolónak arról, hogy a Mátrix-szal "mesterségesen" létrehozni új Alakváltókat egyfajta "istenkáromlás". Függetlenül attól hogy később mindkét félnél többször is volt példa ilyenre, nemigen volt bevett szokás, csak a szükség hozta ezeket a "szüléseket".
Na ennyi voltam.

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1153 Dátum: 2009. Május 22., 09:48:44 »
Köszi az új részt.  Egyre érdekesebb a sztori. A testvér témához pedig: Hát én úgy tudtam, még a G1-ből, hogy az azonos rendeltetésű robotok a "testvérek". Azok, akiket ugyanarra terveztek, hasonló jellemmel, és egyszerre gurultak ki a gyárból stb. (pl. Lézercsőr-Körfűrész, Tomboló-Görgető stb.) A többi világban (DW, IDW) már nem igazán ez a viszonyítás érvényes, vagy legalábbis nem emlékszem rá, hogy megmagyaráznák ezt a hasonlóság, testvérség dolgot. Inkább csak a rajongók rakják hozzá. Most ugye én azt tudom elképzelni, hogy mivel a TF-ek nem születnek vagy nőnek csak úgy ki a földből, hanem tervezik őket (megint G1-teremtő mátrix), a tervező kimondottan egy jól működő csapatot akart létrehozni, így születhetett pl. "az álca légi trió". Persze ez most csak egy gondolatsor mivel (sajnos) nincs kifejtve, hogy igazából hogyan is jönnek létre a Transik. Én pl. a mai napig nem értem, hogy az álcák, hogy jöttek létre, ha az autobotoknál van (és volt) a Mátrix. És bármilyenre is építik a leendő robit a mátrix tulajdonosa határozza meg az új robi jellemét. (pl Röptűz története) Akkor valaki szándékosan csinált gonosz robikat?  Persze ez csak "okoskodás", az is lehet, hogy megmagyarázzák a dolgot, csak én már nem emlékszem rá. Ha majd erre jár egy szakértő, úgyis kijavít...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1152 Dátum: 2009. Május 22., 09:09:48 »
Idézetet írta: iktriad
Nos, pár felvettödött dologra pár válasz:
12 részes a sorozat, de kap még 4 extra részt amellyek hivatalosan 13.-16. fogják viselni.És kapnak egy helyes kis CODA mellékjelzőt.
Igazad van iktriad. Láttam a tfarchive.com-on és igen tényleg úgy lesz.
Bár van még valami amit nem kérdeztem. Az a három álca Spektró, Kémlelő és Kereső, akik fényképezőgéppé változnak és ott voltak Görgetővel.Ők hogyhogy élnek? Pedig láthattuk a TF Reflektorfényben: Wheelie történetben, hogy felrobbantak az űrhajóval együtt. És esetleg még egy kérdés: Wheelie sose tért vissza az Autobot társaihoz?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 22., 09:10:37 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1151 Dátum: 2009. Május 22., 08:05:18 »
Nem szakavatottként, inkább csak rajongóként szeretnék hozzászólni a "testvér" témához. Az alakváltók közötti testvéri viszonynak nagy hagyománya van, de a jelentősége a rendszeres felemlegetésen kívül viszonylag kevés. A kialakulása részben az azonos karaktermodellekre vezethető vissza (Tomboló-Görgető, Ámokfutó-Futkosó, Optimusz Fővezér-Ultra Magnusz!) de nem minden esetben. (Pl. Acélfej és Racsni, Inferno és Csáklya, Ösvényvágó-Csörlő, Portyázó-Kékvillám-Füstfelhő, Lézercsőr-Körfűrész stb. esetében nem.) Az Autobotoknál Csatár és Napcsillantó a testvérek, náluk azonban csak a földi jármű üzemmódjuk (Lamborgini) azonos. A testvérség a történetekben leginkább kettejük viszonyában jelenik meg, kicsit a Tomboló-Görgető párosnál még a Marvel G1 elején, és a DW G1-ben nagy hangsúlyt kapott Optimusz és Ultra Magnusz testvéri viszonya. Ezeknél a karaktereknél a testvériség egyfajta érzelmi kötődés, és különösen Csatár és Napcsillantó esetében folyamatos együtt lógást eredményez, ami persze az IDW sorozatban már másképp fest.
Az Üstökös-Villámcsapás-Égretörő vonalat szándékosan hagytam ki, ők ugyanis Lökettel, Sugárhajtóval és Siratóval együtt alkotnak egy közös csapatot, amit a rajongók Fürkészeknek (Seekers) neveztek el. Azért Üstökös nagyravágyásával mindenképp kivül áll ezen a brancson, vagy legalábbis vezetője ennek. A testvéri szerepek itt sosem voltak meghatározók, bár az "együtt lógás" úgyanúgy, mint mondjuk más alcsoportoknál, azért megvan.
Fordítás szempontjából a brother (testvér) lehet a brother in arms (bajtárs/harcostárs) rövidítése is bizonyos esetekben, de nem bonyolítom tovább. Lehet rájuk testvérekként tekinteni, de esetünkben ez - szerintem - nem olyan szoros kötelék
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 22., 08:06:06 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1150 Dátum: 2009. Május 22., 01:42:41 »
Nos, elöszőr is köszi a 3.rész honosítását kedves forditók/beírok. Tényleg nagyon sokat jelent nekem ezeket a történeteket magyarul olvasni TF szakértők forditásából!
Nos, pár felvettödött dologra pár válasz:
12 részes a sorozat, de kap még 4 extra részt amellyek hivatalosan 13.-16. fogják viselni.És kapnak egy helyes kis CODA mellékjelzőt.
Az emberektől most egy picit elfordulunk (ha megengeditek: végre!) és nemsoká egy eddig hanyagolt csoportal foglalkozunk, akik eddig igencsak visszafogták magukat.
A "testvér" dolog megválaszolását inkább másoknak, szakavatottabbaknak hagynám meg!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1149 Dátum: 2009. Május 21., 23:00:37 »
Idézetet írta: mad47
Megatron és Üstökös párbeszéde egészen megdöbbentő.  Megs' úgy beszél Üstiről mintha a fia lenne.
Most hogy ezt mondod, tényleg. Nekem is úgy tűnt a párbeszéd.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1148 Dátum: 2009. Május 21., 22:57:36 »
Bocsi Tyrant. Máskor nem szokot ele bajom lenni. Lehet a fáradtság. Nem leb*szás akart lenni vagy vmi hasonló. Ellnézést...

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1147 Dátum: 2009. Május 21., 22:55:31 »
THX a frissítésért, egyre érdekesebb a sztori. Megatron és Üstökös párbeszéde egészen megdöbbentő.  Megs' úgy beszél Üstiről mintha a fia lenne.  Nade HOL VANNAK AZ AUTOBOTOK??? Dinobotok kellenének ide én azt mondom.  Optimusz nélkül is ki mernének állni az Álcák ellen, nem úgy mint Jazzék a Kibertronon!
Hajrá a továbbiakhoz, örülök hogy ma se maradt el a heti adag.

Nem elérhető tyrant

  • HálóZsák tag
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1146 Dátum: 2009. Május 21., 22:54:47 »
Ilyen az összes eredeti betűtípus. Ha olvashatatlan valakinek bocsi arról nem tehetek.

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1145 Dátum: 2009. Május 21., 22:49:14 »
Hi. jó volt az új. Azt hittem több lelkizés lesz benne, az jót tett volna. Sokszor jobban szeretem a lelkizést mint a robogó történeteket, így is rengeteg mindent meg tud az ember. Jó lett volna még több. Most nem tom miért zavar a beírásban egy két betű, nem tom miér, nehéz volt leolvasni  De ez az egyet len egy kivételes negatívumom  Köszi a figyelmet. És ezer köszönet a sok sok munkáért amit a mi örömünk miatt tesztek.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1144 Dátum: 2009. Május 21., 22:34:38 »
Sepi,köszi a választ!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1143 Dátum: 2009. Május 21., 22:33:39 »
Ez aztán nem semmi! Nos iktriad jól mondtad, hogy a 3. részben valóban több az emberek aránya. Egy kissé furcsa is volt az egész történet, mert az Autobotok nem bukkantak fel. Jól olvastam amit Megatron mondott Üstökösnek? "Üstökös. Azt vártam volna, hogy a testvéreid mellett harcolsz." Ez azt jelenti, hogy Üstökös, Égretörő és Villámcspás testvérek igazság szerint? Mert mindhárman egyfolrma a testfelépítésük és a képességük? Nem baj, hogy a TF frissítés későre jött.  "Az alsó képen látható robi mindenesetre nem épp elégedett ezzel a helyzettel."-szöveg hehe nagyon jó volt. Mert a képpel úgy tűnt, mintha a szemünkbe nézett és mondta nekünk, hogy "Utálom ezeket." Megnéztem a comicvine.com-on és úgy néz ki ez a sorozat a 11. résznél tart. Eredetileg a 10-nél, ahogy mondtad sepi.
Ezer köszönet elwood és tyrant a Dicsőség Megatronnak 3. részért! További sok sikert kívánok nektek!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 21., 22:36:59 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1142 Dátum: 2009. Május 21., 22:29:55 »
Idézetet írta: Asys
Hány részes ez a story?
Maga a képregény? Ez egy ongoing, jelenleg a 10-es számnál tartanak odakint Amerikában.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1141 Dátum: 2009. Május 21., 22:27:33 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm az AHM folytatását!    
Nem túl rózsás a helyzet,Űrvonat gyakorlatilag a reményt is elveszi az emberektől...  
Feldobná a hangulatot és a storyt egy kis (álca) hatalmi harc!  
Hány részes ez a story?

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1140 Dátum: 2009. Május 21., 22:06:08 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1601:transformers-dicsseg-megatronnak-03&catid=21:idw\" target=\"_blank\"]Dicsőség Megatronnak 03.[/a]

"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1139 Dátum: 2009. Május 17., 17:23:38 »
Elolvastam a (DW-s) Mikromesterek című,négy részes képregényt!
Köszönöm Elwoodnak a honosítását!    
Örültem,hogy más Mikromesterek is (fontos) szerephez jutottak,nemcsak Száguldóék!
Sokkolót frankón helybenhagyták!  
Ebben a storyban szinte az összes Mikromester bemutatkozik!
A főszereplők gyakorlatilag az Álca ,,Race Track Patrol'' Barrikád vezetésével és az Autobot ,,Hot Rod Patrol'' Apafej vezérletével!
(Az utóbbi csoport nekem megvolt játékban!Csakúgy,mint az ,,Air Patrol''  és a ,,Monster Truck Patrol'' csoport!Szóval,nagy öröm volt őket képregénykarakterként látni!)  
A többiek is jók voltak,pl. a ,,Military Patrolba'' tartozó Bombshock,aki szkanderezett;vagy a nagyképű ,,Battle Patrol'' tagjai,ill. a mérlegelő és átálló ,,Air Patrol'' tag,Blaze Master!
Mégegyszer köszi...    

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1138 Dátum: 2009. Május 15., 22:31:02 »
12 Mikró banda?? :O wow. Én csak a Marveleseket ismerem, de azok közül kihagytad a legutóbbiban bemutatkozó Autobot Sportjárőr (Cövek és társai).
Hát megint csak köszönet a frissítésért, bár ezek a számok megvannak eredetiben is, jó hogy "itt" is megvan. Főleg hogy Ti nem felejtitek el egységesíteni az eredetileg hibás megfogalmazásokat. Értem ezalatt most pl. ÁLCA páncél helyett is SZÍNLELŐ páncél van beírva, az előbbi megtévesztő, és az újságban úgy volt benne. Szóval gratula és köszönet.
A legjobb hogy Mogorva újra akcióban!    És nem fél az "inaktivizálástól", nekimegy Megatronnak.
Racsninak meg respect.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1137 Dátum: 2009. Május 15., 19:56:31 »
12 Mikromester csoport van,ebből 4 Álca,8 Autobot!Mindegyik csoport 4 fős;tehát ez összesen 48 alakváltó!  
A G1-ben eddig a következő team-ek szerepeltek:
1.az Autobot Off Road Patrol (ők ,,szadizták meg'' Koponyát a mocsárban)
2.az Autobot Race Car Patrol (a pankrátoros rész főszereplői)
3.az Álca Air Strike Patrol (Lord Zarak mellett bukkantak fel először,de Megatron kémei)
4.az Álca Sports Car Patrol! (ők támadták le Racsnit legutóbb)

Na,csak ennyit akartam!  



Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1136 Dátum: 2009. Május 15., 18:07:51 »
Hát nem tudom, mire gondolsz, de a Reflektor Keményfejben ott van szinte az összes...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1135 Dátum: 2009. Május 15., 17:17:17 »
Elwood-nak és Tyrant-nak köszönöm a heti TF-adagot!    
Racsni frankón megfordította az állást!  Megatron ismét pórul járt,ráadásul a kőkemény Autobot fővezérrel mégcsak nem is találkozott!Optimusz nagyon be volt indulva,egyszemélyes hadseregként rontott Scorponok katonáira!  
Szegény Autobotok nem bírták sokáig nélküle...  
Poén,hogy amint egy Álca fővezér elpusztul,egyből felbukkan egy másik...  
Bár Mennydörgőt és a Színlelőit jobban bírom,mint Megatront!
A Seibertron oldalon láttam,hogy rengeteg Mikromester karakter megjelent játékfigurában;néhányat viszont képregényben még nem láttam!Nem is fognak szerepelni?(Esetleg másik DW-s,IDW-s,stb. képregényben?)
Előre is köszi a választ!

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1134 Dátum: 2009. Május 15., 17:11:03 »
Fogadjátok a frissítésért  1000 köszönetem.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1133 Dátum: 2009. Május 15., 11:06:48 »
Csak annyit tudok mondani: köszi, köszi, köszi, köszi és még egyszer köszi, elwood és tyrant!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1132 Dátum: 2009. Május 15., 09:32:45 »
Nos köszönöm sepi! Így most már érthető. Hogy vannak néhányan akik dolgoznak, egyetemen vannak vagy mindkettő.És be kell vallanom, hogy az egy jó ötlet néha késő estén raktok fel egy-két képregényt. Volt párszor ilyen alkalom. Az Őrszem például hajnali 1 óra után volt lett kirakva. Kétszer is volt ilyen. Bár tudom, hogy ez zozi56 munkája. A múlt héten későn jött ki a Bosszú Angyalai. Akkoriban valami vírus volt a rendszerbe, de azóta már helyre jött. Pár nappal ezelőtt a Camelot 3000 is csak későn este jött ki.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1131 Dátum: 2009. Május 15., 07:58:15 »
Idézetet írta: keildavid
Ó, ne haragudj zozi56! Nem akartalak titeket megsérteni. Csak kezdtem már feladni a reményt. Na ja, ahogy mondani szokták az emberek:"Jobb később, mint soha!" Biztos ti is ezt mondanátok! Jó pihenést!
Igen, meg sokszor előfordul, hogy csak este van időnk frissíteni, hiszen van aki dolgozik, van aki egyetemen van napközben, van aki mindkettő, így csak késő este tudunk időt szánni rá, hogy kirakjuk a képregényeket. És ahogy láthattad, az elmúlt pár napban pont ez az eset állt fent. De azt tudom mondani, hogy jfél előtt nem érdemes feladni a reményt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1130 Dátum: 2009. Május 14., 23:13:49 »
Ezek a TF képregények nagyszerűek, elképesztőek! A #57-59. részeit ismerem, mert ez a Semic által megjelent kiadványa a magyar TF 16. számait tartalmazza. Nekem megvan ez a kiadvány papíron. Sok érdekes dolgokat fedeztem fel akkoriban és most itt a HZS-n is így van. Nos a következők tértek vissza: Megatron akit mindenki halottnak hitte,de mégis visszatért. Üstökös, Hollószárny és Félszél szintén visszatértek. Kérdéseim:ha jól mondom, ez a TF sorozat a #80 részig tartott.(Ezt már mindenki tudja, ez nem titok.) És ötösével jelenik meg nálatok. Akkor ez azt jelenti, hogy a további 4 hónapba is így haladtok? Pontosan jövő hónapban Júniustól-szeptemberig? És akkor sorra kerülhet a G2-s sorozat. Ha ezt jól mondtam. Nos végezetül még egy-két üzenet. Köszönöm tyrant kemény áldozatos munkádnak, hogy ezt is el lehessen olvasni. Ezer köszönet! 5 csillagot adtam mindegyikre! És Sok sikert kívánok neked a maradék 20 képregény honosításához!!! És ne haragudjatok, amiért kis híján kezdtem feladni a reményt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 14., 23:15:22 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1129 Dátum: 2009. Május 14., 22:12:46 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1510&catid=22&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Transforems Marvel G1 56-60.[/a]

"I'm so meta, even this acronym"