Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837649 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1188 Dátum: 2009. Május 30., 09:59:44 »
Ben,király-karaj az oldalad/galériád!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1187 Dátum: 2009. Május 28., 19:24:49 »
Transformers 2 poszter csomag, sok nyers képpel, vagyis olyan poszterekkel, amelyeken nincs feliratozás:
http://www.mediafire.com/?qnnumoy2zyd

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1186 Dátum: 2009. Május 28., 17:50:46 »
Vettem  

iktriad: köszi a Botconos videót, jópofa volt...még nem láttam...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 28., 18:58:55 írta talgaby »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1185 Dátum: 2009. Május 28., 17:38:19 »
Idézetet írta: Hans von Luck
Ben Reilly :Olyan, mint amikor Sentinel fővezér Apexra vált...a Megatron eredet utolsó részében...érdekes lesz...

Csak Ben.  


Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1184 Dátum: 2009. Május 28., 17:34:16 »
Ben Reilly :Olyan, mint amikor Sentinel fővezér Apexra vált...a Megatron eredet utolsó részében...érdekes lesz ez a kombináció: Röptűz és Optimusz...

Ezer köszönet a frissítésekért, nagyon tetszettek...egyik nagy kedvencem a Marveles 4-részes Megatronos-Racsnis story, szerintem Furman egyik legjobb története...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 28., 17:39:24 írta Hans von Luck »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1183 Dátum: 2009. Május 28., 17:34:03 »
Nézz körül pajtás a filmes oldalam Transformers részlegeiben  
http://www.benreilly.extra.hu/index.php?spgmGal=Transformers
http://www.benreilly.extra.hu/index.php?sp...e_of_the_Fallen
igyekszem folyamatosan bővíteni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 28., 17:35:39 írta Ben Reilly »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1182 Dátum: 2009. Május 28., 17:27:15 »
1.KiD,köszi a választ!  
2.Előfordulhat,hogy combiner Autobotokat fogunk látni a filmvásznon?Skids-ről és Mudflap-ről is hallani pletykákat...  
Ben,ezek a képek fantasztikusak!  
A szerkesztettekről nincsenek ilyen f.sza CGI képeid?(A többiről:Rampage,Scavanger,Hightower!Long Haul-t,Demolishor-t és Mixmaster-t már láttam!)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1180 Dátum: 2009. Május 28., 12:44:18 »
Hát Asys ami a nyulat illeti. Szerintem az különleges volt, főleg azért, mert láttam, hogy a kezében van egy sárgarépa. Mintha a Tapsi Hapsi nyuszit utánozna. Bár az volna a jó kérdés, hogy honnan van neki a sárgarépa. Pedig mi úgy tudjuk, hogy Kibertronon nincs föld, levegő vagy víz. Akkor lehetséges, hogy az egy szintetikus anyagból készült. Mint a az Alakváltókon a szintetikus hús.
Végül pedig ezer köszönet elwood és tyrant a Beast Wars 2. részért!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1179 Dátum: 2009. Május 28., 12:00:41 »
Idézetet írta: godemperor
Tiszta vicc,mióta (sok hezitálás után) megnéztem a filmet, gyerekkorom óta először nekiálltam Transformers-képregényeket olvasni,itt az oldalon. És még be is jött...Visszamenőleges bocsika azért,amiket gondoltam a képregényekkel kapcsolatban... De hát ugye jobb egy megtért bűnös...


Amúgy még két rész.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 28., 12:01:01 írta KiD »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1178 Dátum: 2009. Május 28., 10:20:36 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a Bestiák Háborúja vol.2. második részét!    
A grafika,a honosítás és a story egyaránt kitűnő!  
Az alakváltók pedig fantasztikusak benne!Eleinte idegenkedtem ezektől az ,,állati'' alt mode-októl,de most már nagyon bejönnek!(Kivéve talán a nyúlét...)  
Hány részt csináltak ebből a sorozatból?

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1177 Dátum: 2009. Május 28., 08:58:35 »
Végre valami számomra 100%an új dolog. Nem semmi kis történet készül. Figueroa rajzai zseniálisak, Furman sztorija úgyszintén (főlfedezhetőek a szokott elemek, fogjunk össze, mert jön valami csúnya rossz, aminek köze van Unikronhoz)
Egyszóval remek élmény, köszi kedves forditópáros. Szép munka, várom majd a folytatás, ha itt az ideje!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 28., 08:58:51 írta iktriad »

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1176 Dátum: 2009. Május 28., 08:43:46 »
Köszi a frissítést a fordítást és a be írást :

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1175 Dátum: 2009. Május 28., 07:59:55 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1622&catid=21&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Bestiák Háborúja v2 02[/a]


Nem elérhető godemperor

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1174 Dátum: 2009. Május 27., 17:28:18 »
Tiszta vicc,mióta (sok hezitálás után) megnéztem a filmet, gyerekkorom óta először nekiálltam Transformers-képregényeket olvasni,itt az oldalon. És még be is jött...Visszamenőleges bocsika azért,amiket gondoltam a képregényekkel kapcsolatban... De hát ugye jobb egy megtért bűnös...

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1173 Dátum: 2009. Május 27., 17:02:05 »
Jópofa ,Tetszik!!  Érdekes hogy Optimus csapatát az alternatorok képviselnik..felsorakoznak hogy aztán átalakúljanak.  Valószínű azért mert, a classic figura sorozatnál látványosabbnak , ütősebbnek  gondolták...

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1172 Dátum: 2009. Május 26., 12:29:01 »
Egy aranyos, humoros videó az asszem a héten tartandó idei Botcon(Transformers rajongók találkozója) fesztiválra:
http://www.youtube.com/watch?v=t2AHRs5GnF8&eurl

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1171 Dátum: 2009. Május 25., 19:26:39 »
Ezt az All Hail Megatront el kel kezdenem, ha ennyire jó. Ennyi ember nem tévedhet!
Az Álca/Transformers eredet történetet pedig a következő Marvel számban MINDENKI megismerheti végre. Primus, még a ComiX Artos időkben vártam eme számokat, hisz ez az igazi Transformers. Nem az, amit manapság művelnek. A Wheelie-Reflector elméletet nem firtatnám, Shame egyszerűen elsalakozta. Neki most így volt kedve - mint már máskor is írta - és így írt.

Örülök, hogy Asysnak tetszett a Headmasters sztori és újra elolvasta. Anno nekem agyon tetszett, ott még Budiansky tudott valamit, ami később talán kihalt belőle. Bár én ezt firtatnám. Mai napig az egyik kedvenc sztorim az utolsó pankrációs száma. "Ne más hősöket keressetek, magatokban higgyetek!"

A filmes képregények hanyagolását még mindig nem vágom. Tuti nem lesz újra kiadva. Egyszer megvolt rá az esély, de eldobták. Egy zillió az egyhez rá az esély, hogy valaki újra felkarolja. Bár történek csodák. Az egyik, hogy a Mirax elkezdte kiadni a Transformers Armada sorozatot DVD-n! Bár nem csak az ő érdeme lehet, mert angol, magyar, cseh, román szinkronok arra utalnak, hogy egy közép-európai kiadás. Ami hozzánk is eljutott. www.mirax.hu
"Give me your face!"

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1170 Dátum: 2009. Május 25., 14:36:22 »
Wheelie egy kis idegesítő, bosszató  figura volt a 86-os moziban, akit  legtöbb Tf fan utált..

A reflektorfényben Whelie egészen más megvilágításba helyezi, mintegy rehabilitálja! Szerintem az egyik legjobb reflektorfényben füzet lett!

"Jól láttam, hogy odakint nem állnak le a tervezett 12-es résznál és sorozatot csinálnak belőle? És ha minden igaz Furman veszi át az írását? (aminek nagyon örülnék, mert sztem az ő sztorijai jobbak voltak.  )"  
Bub ezt jó volt olvasni ! Legalább tudom hogy nem csak én gondolom ezt így.. Shame maradt volna a tánctanári munkájánál..


 

 


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1169 Dátum: 2009. Május 24., 19:07:03 »
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1168 Dátum: 2009. Május 24., 16:08:54 »
Persze, vedd csak ki.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1167 Dátum: 2009. Május 24., 13:32:14 »
Elwood, ha nem gond, akkor kiveszem innen a szavazást, jó? Vagy szólj, ha kell még (vagy ha más kell helyette).
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 24., 13:32:31 írta zozi56 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1166 Dátum: 2009. Május 24., 11:04:54 »
Nos ahogy ezt fogalmaztad az előbb elwood, ez mindent megmagyaráz, hogy a Wheelie eseményei ezek szerint az All Hail Megatron  előtt, közben és esetleg után játszódik. És ez is a magyarázat, hogy a Quintesson miért nem jelent meg, akit a Spotlight:Wheelie utolsó oldalán láthattuk. Az Optimusz Fővezér Spotlight első oldalán megjelent Wheelie a képernyőn, valószínűleg ez akkoriban indult el Wheelie. És ezek szerint egy-két év múlva zajlot le a vége fele a Spotlight:Wheelie.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 24., 11:07:45 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1165 Dátum: 2009. Május 24., 10:45:37 »
Én voltam, aki ezt mondta. A dolog abból indult ki, hogy Furmanról köztudott volt, hogy ki nem állhatta Wheelie-t. Egy Botconra írt történetben nagyon csúnyán ki is végzi Daniellel együtt.  Az Optimusz Fővezér Spotlight készítésekor még szó sem volt Wheelie Spotlightról, ezért valószínű, hogy Wheelie megjelenése akkor ott még csak poén szinten merült fel. Úgy egy jó félévvel később a rajzoló Klaus Scherwinski vetette fel a Spotlight ötletét, ami megtetszett Furmannak, és abból készítette el azt a történetet, amit ismerünk, beleültetve az IDW univerzumban Wheelie addigi egyetlen feltűnését is. Ha azt feltételezzük, hogy Spektró, Kémlelő és Kereső megjelenése az All Hail Megatronban és a Spotlight: Wheelie-ben nem hiba, akkor Wheelie minimum 2 évet (de inkább többet) töltött el az Lv-117-en (lásd: "A csillagciklusokból (évekből) metaciklusok(évtizedek?) kerekedtek." a 7. oldalon) mielőtt a az álcák űrhajója lezuhant ott.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 24., 10:47:51 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1164 Dátum: 2009. Május 24., 00:02:41 »
A Wheele kérdésre csak annyit mondanék, hogy - úgy rémlik, hogy pont ezen a fórumon - annak idején felhívta rá a figyelmemet, hogy a Reflektorfényben: Optimus Prime első oldalán épp Wheele kér segítséget. Hogy mi is volt a konkrét dolog már nem tudom, de mintha azt említette volna valaki, hogy csak poénból került oda, de végül valakinek a nyomására kellett Wheele-hez is írni egy Reflektorfénybent, és tulajdonképp a vészhívás ugyanaz, mint a mit a saját füzetében megereszt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1163 Dátum: 2009. Május 23., 19:51:48 »
Elolvastam a TF:Fejmesterek című 4 részes story-t,immáron másodszor!  
Fantasztikus történet,elejétől a végéig izgalmas,rengeteg ,,új'' alakváltót (team-et) bemutatva!  
(Pl. célmesterek,horrorconok,szörnybotok,technobotok,terrorconok,stb.)
Kár,hogy a Színlelőkről (Pretenders) anno nem készült egy ilyen színvonalas és akciódús eredettörténet...
Köszönöm a honosítást Elwood-nak és Tyrant-nak!  

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1162 Dátum: 2009. Május 23., 09:44:45 »
keildavid: A Wheelie Spotlight és az All Hail Megatron közti ellentmondás valószínűleg a szerzők közti egyeztetés hiánya okozta. Én olyan magyarázatot tudok rá fabrikálni - ha mindenképp ki kell dumálni - hogy végülis nem tudjuk pontosan, a Wheelie-vel kapcsolatos események mikor történtek. Ebből adódóan elképzelhető, hogy a Spotlight: Wheelie valójában nem sokkal az All Hail Megatron után játszódik, és a három Álca a földi események után ér tragikus véget. Persze ennek még keresztbe tehet, ha olyan pechünk van, hogy ebben a sorozatban is kinyírják őket.

-Bub: mozifilm-adaptációkat én továbbra sem tervezek fordítani. Ha lement a moziban az - előreláthatóan -  három rész, a képregények addig sem jelentek meg magyar kiadásban és még mindig foglalakozom honosítással, akkor talán.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1161 Dátum: 2009. Május 22., 21:37:49 »
Elolvastam Megatron eredetét (ami egyúttal az Álcák eredete ill. létrejötte is),kegyetlenül jó story!  
Nem gondoltam volna,hogy a nagy Álcavezér bányászként kezdte és gladiátorként folytatta a karrierjét!  
Ami nagyon tetszett:
1.Bemutatták,hogy a többi Álca,hogyan csatlakozik Megatronhoz!(Üstökösék bérgyilkosként,Tombolóék testőrként,Fülelő pedig fegyverszakértőként mutatkozott be!)
2.A ,,sötét'',nyomasztó színek és a grafika!
3.Ahogy megmutatták az emberi társadalomra kísértetiesen hasonlító alakváltó ,,demokráciát''!
(A válság elérte akkor a robikat is;bocs,tudom ez hülye vicc volt...)  
Ahogy bezáratták a bányát,ahogy leverték a felkelést,ahogy szervezkedtek a lázadók és még az is,ahogy Sentinel Prime viselkedett (kompromisszumra képtelen pártvezér);mind-mind ismerős lehet valahonnan a mai,21. sz.-i,magyar olvasónak!  
Nagyon szépen köszönöm a honosítóknak (Elwood és Tyrant) ezt a bámulatos,4részes storyt!  

Nem elérhető -BuB

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://www.newgen.hu
Re:Transformers
« Válasz #1160 Dátum: 2009. Május 22., 18:47:28 »
Köszi a Megatron-t.
Nagyon jó lett honosítás.
Jól láttam, hogy odakint nem állnak le a tervezett 12-es résznál és sorozatot csinálnak belőle? És ha minden igaz Furman veszi át az írását? (aminek nagyon örülnék, mert sztem az ő sztorijai jobbak voltak.  )

Egy kérdésem lenne: A filmes részeket nem fogjátok honosítani?
http://www.newgen.hu
SO SAY WE ALL!

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1159 Dátum: 2009. Május 22., 18:06:19 »
Köszi a frissítést nagyon jó lett.