Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838759 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1218 Dátum: 2009. Június 07., 00:46:46 »
Még odébb van, de az AHMnek lesz 4 pótrésze (Coda vagy #13-16)(még Amerikában se jött még ki), ami 2×4 történetet fog elmesélni ami összekapcsolja ezt a folyamot az AHM-el. Aki pedig Furman mester munkáit szereti az meg majd a "Maximum Dinobots" sorozatban kiélheti magát, ezt garantálom!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1217 Dátum: 2009. Június 06., 17:22:38 »
Teljesen egyetértek. Szerintem is méltalanul lett "elnyomva" ez a sztori az AHM javára. Ezt a Halott univerzumos dolgot komolyabbnak, nagyszabásúbbnak találom mint az Álcák általános tombolását Manhattan-ben. Persze mivel nem ismerem az AHM végét így nem írom le azt se, de kár hogy így össze lett tömörítve. Silver&Clio is rámutatott a Gorlam P./Kibertron kérdésre... Plusz Keményfej, nameg az a "tó" aminek az eredete szintén nyitott kérdés maradt... Kár. DE azért így se rossz.

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1216 Dátum: 2009. Június 06., 12:28:53 »
Hát ez az amiért haragszom az IDW-re!
 Most tisztán olvashattátok hogy Csatár reflektorfényben minden másról szólt csak róla nem..  Furmann zseniálisan tud tömöríteni de szerintem ez már az ő tudományát is meghaladta.. Szerintem ez már nagyon zsúfolt volt, epikus csaták maradtak ki, a halott univerzum meg túl egyszerűen lett elintézve.. Egyébbként valóban annakidején ezt még úgy tervezték hogy 3 vagy 4 füzetben fogják kifejteni és Csatárnak külön spotlight-ja lett volna. De Furmannt besürgették és hozták az All Hall Megatront!
 
 Ne haragudjak az AHM-re? Miért nem tudták megvárni azt a 4 füzetet?
 
 Számomra érthetetlen maradt a Gorlam Prime mint cybertron megjegyzés.. Akkor ezekszerint két Cybertron lett?  Éjjvadász meghalt? És mi lett Keményfejjel? élőhalott lett? vagy nem hagyhatja el a Gorlam Prime-ot?
 
 A Maximus dinobots folytatás azét is kellet mert ott is maradtak elvarratlan szálak ha azt is ide zsúfolták volna be ahhoz már kódfejtés kellet volna..
 
 
 Na most jól kimorogtam magam..  Pedig 2 évvel ezelőtt annyira megörültem az IDW új sztroijának.. amikor olvastam a Beszivárgás első füzeteit..

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1215 Dátum: 2009. Június 05., 21:54:30 »
Idézetet írta: Optimus Prime
Sepi: mondjam, hogy én se látom a bannered?  Nekem is olyan van, csak ne olyan profi. Amit Painttel é IrfanViewval összetudtam dobni.
Nem, tényleg nem poénkodtam, egyáltalán nem láttam ott semmi képet. Most viszont látom, így fogalmam sincs, hogy mi lehetett akkor a probléma.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1214 Dátum: 2009. Június 04., 18:42:23 »
Nekem bejöt a grafika. Viszont Csatár alig volt benne jobban reflektorfényben, mint én.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1213 Dátum: 2009. Június 04., 18:39:58 »
Idézetet írta: dr samson
Na, igen, azt háromszor egymás után töltöttem fel, de akkor is csak egy fehér oldalt dobott ki a galériában, de ha rákattintotok, akkor behozza rendesen.
Töröld az előnézeti képek mappájából a megfelelő kis képet (ha nem tudod, melyiket kell, akkor mindet), az oldal akkor újra létrehozza majd őket. Megcsinálnám én, de most megint nem tudok ftp-zni.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető SilverTea

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://0o-silvertea-o0.deviantart.com/
Re:Transformers
« Válasz #1212 Dátum: 2009. Június 04., 18:31:45 »
Jó volt ez a lezárás, bár az igaz, hogy el lett sietve. Még 4-5 fejezetet el tudtam volna képzelni.
A grafika nekem nagyon bejött, szeretem ezt a stílust. Az elején még kicsit szoknia kellett a szememnek, miközben olvastam. Elég szokatlan volt.

Köszi a fordítást, elwood és Tyrant!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1211 Dátum: 2009. Június 04., 18:23:39 »
Nos Optimus Prime: azt mi tudjuk, hogy az All Hail Megatron a folytatás. De arról érdeklődnénk, hogy a további dolgok ki fognak-e derülni. Pl. mad47 a Maximum Dinobots sorozatról érdeklődött. Én pedig felsoroltam néhány Alakvátót, akikről még nem derült ki, hogy mi lett a további sorsuk.
Asys: abban igazad van, hogy a BW vol.2-nek és a Marvel G1-nek vége lesz. De a G2-es sorozat lesz a későbbiekben. Persze csak akkor, ha végére ér a G1 sorozat. Ha jól mondom jó pár hónap múlva fog kiderülni az egészről, hogy mi lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1210 Dátum: 2009. Június 04., 18:15:50 »
Na, igen, azt háromszor egymás után töltöttem fel, de akkor is csak egy fehér oldalt dobott ki a galériában, de ha rákattintotok, akkor behozza rendesen.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1209 Dátum: 2009. Június 04., 18:08:13 »
Köszi a frissítést nagyon klassz lett. Először le töltésnél azt hittem az 5 oldal rosszul lett fel téve mert nem töltötte be de aztán láttam, hogy mégis jó.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1208 Dátum: 2009. Június 04., 17:20:27 »
Én is köszönöm Elwood-nak és Tyrant-nak a TF-Leleplezés-Csatár című képregényt!    
Nem semmi,hogy megy az idő...  
Nemsokára a BW vol. 2.-es és a G1-es storynak is vége,sajnos!Tetszett az Autobotok ravaszsága,ahogy megfordították az állást;Optimusz és Arcee különösen jól nyomta!  
Nekem tetszett a grafika;először kicsit furcsa volt,de aztán olyan érzést keltett (bennem),mintha rajzfilmet néznék képekben!  
Tartom a többiek véleményét,kicsit elsiették a végkifejletet az alkotók,ami viszont így is rendkívüli volt!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1207 Dátum: 2009. Június 04., 17:08:11 »
Köszi a végkifejlete. nagyszerű volt, bár látszik, hogy Furman nem 4 részesként akarta megcsinálni. E. J su rajza, meg különösen a szinezés, ööö, hát bevallom nem az igazi(főleg, ha rápillantuk Guidi munkáira az AHM-ben...)
Azért nagon, de nagyon köszi a fordítást kedves Elwood&tyrant!

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1206 Dátum: 2009. Június 04., 16:26:15 »
Köszönöm a befejezést, nagy élmény volt végre magyarul is elolvasni...az angolom nem a legjobb...
A sűrítés ellenére szerintem nagyon jó lett a lezárás -Galvatront szinte sajnáltam, és Arszi viszi a pálmát nálam a vége miatt...kis gonosz...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 04., 16:27:35 írta Hans von Luck »

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1205 Dátum: 2009. Június 04., 15:47:40 »
Hisz már tudjátok a folytatást. A fantasztikus utópiát az All Hail Megatron az. Igen! Az Univerzumunk majdnem meghalt a TF történelem legrosszabbjai által, de ezek után attól kel félni, hogy dicsőséges Megatron még hány épületet lő szét a Time Square-en.

Sepi: mondjam, hogy én se látom a bannered?  Nekem is olyan van, csak ne olyan profi. Amit Painttel é IrfanViewval összetudtam dobni.
"Give me your face!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1204 Dátum: 2009. Június 04., 15:32:27 »
Nagyszerű a végkifejlet. A rengeteg Alakváltók végre sikerült legyőzniük az összes ellenséget. A gonoszak:Jhiaxus, Nova/Nemezis Fővezér, Ciklon, Galvatron, Mennydörgés. A jók: Optimusz Fővezér, Arszi, Keményfej, Csatár, Röptűz és a többi Autobotok. Nos az Autobotok győztek. Ha jól láttam Optimusznak és Nova/Nemezis Fővezérnek egyformának látszott a fejük.
Bár volna néhány kérdésem. Mi lesz ezután? Úgy tudom nem egészen vége a történetnek. Mert még vannak sok dolgok amik még nem derültek ki. Pl. Napcsillantó, Hunter O'Nion, Sokkoló, Fülelő, a Dinobotok, Skorponok, a Machináció és a többiek.
További Spotlight sorozatot terveztek honosítani? Vagy vannak más terveitek is?
Ezer köszönet elwood és Tyrant a Transformers képregényért! További sok sikert kívánok nektek a honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1203 Dátum: 2009. Június 04., 15:24:34 »
Húúúú... ez a Leleplezés volt az eddigi leg... egyetlen baj hogy ugye siettették a befejezést, ami látszik is. Kár hogy nem lehetett normálisan elvarrni a szálakat, pl. Hatlövet leszerelésére kíváncsi lettem volna. Ez a Gorlam Prime ---> Kibertron átalakulás ez számomra magas. Eddig is volt Kibertron, nem? Csak kicsit romba dőlt.  Most egyszerűen a helyére tolnak egy új bolygót, a régit meg kidobják? Valaki tud ezekre választ?  Nameg az utolsó két képkockán se vágom hogy mit lehet látni... Utalás Galvatronra, vagy mi? Lehet így jött ki a kiadó a legjobban, mert ha mindenkiben ennyi kérdés maradt mint bennem bebiztosították a további érdeklődést.
Továbbra is All Hail HZS! Köszönjük a frissítést, zseniális lett most is. Apropó: IDW fronton milyen távlati céljaitok vannak? AHM után van tervben valami? Emlegetettek már többször is valami Maximum Dinobots címet is, erre lehet számítani?
THX még egyszer, továbbra is kőkemény olvasótok vagyok...

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1202 Dátum: 2009. Június 04., 14:13:36 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1634&catid=21&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Transformers-Leleplezés-Csatár[/a]


Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1201 Dátum: 2009. Június 03., 22:00:34 »
AdBlock? Itt a link amúgy.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1200 Dátum: 2009. Június 03., 21:59:17 »
Érdekes, én ott nem látok semmit.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1199 Dátum: 2009. Június 03., 21:56:05 »
Idézetet írta: Sepi
Khm, milyen bannerre?
Hát arra, ami ott van az aláírásában.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1198 Dátum: 2009. Június 03., 21:46:11 »
Már vártam én is, hogy mikor fogják újra kiadni.

Idézetet írta: Optimus Prime
További hírek meg... nos katt a bannere, nem akarok OFFolni.
Khm, milyen bannerre?
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1197 Dátum: 2009. Június 03., 21:16:29 »
Optimus Prime: Hát igen, jön a mozi, úgyhogy a kapcsolódó "mörcs" eladása is feltehetően könyebb ilyenkor.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1196 Dátum: 2009. Június 03., 20:43:04 »
Ben: igen, én is erre a spotra gondoltam...itt a Fallen mintha le lenne hajolva, és így akkora mint Optimus...
Asys: ja, és még Blackout-ot is felgyúrták rendesen, úgyse voltak nagyok az Álcák...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1195 Dátum: 2009. Június 03., 18:24:51 »
Ben,jó ez a méretarányos rajz!  
Durva,hogy Űrdongó nagyobb,mint Jazz és Optimusz kisebb,mint Üstökös!  
(Nem úgy,mint a G1-ben!)
Kemény lesz ez a film,lesz dolga az Autobotoknak rendesen;nemcsak a megerősödött Álcákat kell megállítaniuk,de a ,,Fallen''-t is...  
A Fallenről:olyan,mint egy kiborg Alien!

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #1194 Dátum: 2009. Június 03., 17:52:14 »
Nem úgy fest az egyik TV spotban. Ami azért is érdekes, mert a teleportálós jelenetet már láttuk, csak Autobotok nélkül. Hiába, mára lesz kész a film, teljesen.

Más. Elwood tud valamit, amit én nem: újra kapható a Transformers Magazin! További hírek meg... nos katt a bannere, nem akarok OFFolni.
"Give me your face!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1193 Dátum: 2009. Június 03., 17:29:17 »
Nem is mozog, teleportál.  

Idézetet írta: Hans von Luck
Optimus kb.a derkáig ér, ugye? Az egyik tv-spotban legalábbis úgy tűnt...

A filmes Fallen valami 60 láb (18 méter körül) magas, Optimus pedig cirka 30
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 03., 17:42:59 írta Ben Reilly »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1192 Dátum: 2009. Június 03., 17:16:56 »
Egyébként csak nekem tűnik úgy,hogy ez a robot bármiféle tömegvonzás hatására képtelen lenne mozogni?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1191 Dátum: 2009. Június 03., 17:12:30 »
Optimus kb.a derkáig ér, ugye? Az egyik tv-spotban legalábbis úgy tűnt...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1190 Dátum: 2009. Június 02., 20:34:52 »
Fallen bácsi

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1189 Dátum: 2009. Május 30., 15:07:15 »
Van még egy oldalam Asys, oda a képregény karakterek kerültek fel, és hogy témánál maradjunk Transformerek is láthatóak szép számmal. Hamarosan még több kép kerül hozzájuk.
www.benreillyweb.extra.hu