Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 839178 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1368 Dátum: 2009. Július 16., 16:58:57 »
Bármi, amiben Vadászeb nagyobb szerepet kap egy-két mondatnál.  
Viccet félre téve sok összetevős a dolog. Én szeretem ha a jó történet remek rajzal párosul, talán ezért mondanám az IDW-től a Viharhozót, ahol egész jó történet találkozottt remek rajzal. Ha kicsit távolabbra nézünk nekem anno nagyon bejött a Dreamwave-s Napvihar sztori. meg vannak Reflektorfényben (Spotlight )kedvencek is, pl az amerikában nemrég kijött Metroplex! De persze minden G1 alapú, jó TF képregényt szeretek. Az AHM-nek is vannak előnyei, nekem semmi bajom a sorozattal (sok helyütt olvastam nemzetközi szinten fanyalgást vele kapcsolatban) minden problémája ellenére.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16., 17:26:35 írta talgaby »

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1367 Dátum: 2009. Július 16., 16:49:49 »
ki szerint melyik a legjobb Transformers képregény sorozat? nekem eddig ez tetszik a legjobban, de vannak itt sokan nálam nagyobb transformers rajongók.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1366 Dátum: 2009. Július 16., 16:49:39 »
Ez is tisztázva lesz a 4 pótfüzet (a CODA sorozat, hivatalosan AHM 13-16, kétszer 11 oldalas történetekkel) egyikében, sok más mellett.
Még nem jelent meg, kiváncsi leszek, hogy hogy lesz megoldva (asszem a 15-ös számban lesz Kup és mégvalaki, aki nagyon megváltozik majd az eddig megszokottakhoz képest...) története.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16., 17:26:10 írta talgaby »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1365 Dátum: 2009. Július 16., 16:43:10 »
Engem annyira nem érdekel a szivar téma, viszont annál zavaróbbnak találom, hogy Kup a reflektorfényben füzet végén eléggé bizonytalan állapotban volt. Most meg begaloppozott egy csapat élén,mintha mi sem történt volna. Most ezzel mindössze arra akartam kilyukadni, hogy sajnos az ilyeneken látszik meg, hogy már nem Furman írja a cselekményt. Ő valahol biztos megereszetett volna egy utalást arról, hogy az öreget helyrerakták, és ismét aktív... Pont ezért volt zsenális az AHM-et megelőző sorozatok összképe. Aki figyelmesen olvasta, sok apró utalást talált, amire később épített is az író.
Személy szerint nem mondom, hogy rossz lenne az AHM, de tény, hogy szerintem meg sem közelíti Furman szintjét. Ez van. Kár, de örüljünk annak, ami van. Úgy hogy mind Elwoodnak, mind Tyrantnak ezer köszönet érte.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1364 Dátum: 2009. Július 16., 16:22:16 »
Szivar: [span style=\'color:#000000;background:#000000\']Az utolsó részben az idősebb Witwicky megkérdezi Kupot, hogy mi ez a szivar a szájában, erre visszakérdez: "Mi az a szivar?"[/span]

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1363 Dátum: 2009. Július 16., 15:59:08 »
Idézetet írta: grey gargoyle
---
szerk.: ja, és az a nagy robot Kup csoportjában hátul én sem tudom ki, de kíváncsi lennék, nem tudja valaki?


Útszaggatónak hívják, és a roncsolók (Szökkenő csoportja) egy tagja.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1362 Dátum: 2009. Július 16., 13:45:29 »
Szép munka volt az all hail megatron 5. része is, nagyon élveztem, tetszik ez a sorozat. Jóvolt az űrhajós üldözés is, kár hogy nem sokat mutattak belőle, azt, hogy élhették túl azt a csapdát nem is nagyon értem, valami hihetetlen szerencséjük lehetett. Az egyik perceben még közrefogja őket három álca hajó, a következőben meg már zuhannak a bolygóra.
Kup belépése az egész oldalas képen, azzal a szivarszerűséggel a szájában, valami frenetikus, eddig is kedveltem a karakterét, de most megint sokat nőtt a szememben. Utána a két kedvenc transformerem szóváltása, meg ahogy sziklaugró élvezi, csatár meg fogja a fejét, az is hatalmas.
És féreg a feltűnése, és ahogy lecsap a csónakra megint csak hihetetlenül fantasztikus. Nagyon bírom az ilyen jeleneteket.
és azt szúrtam még ki, hogy Jazz "rendszámtábláján" az van hogy "jaz-zzz"  tök jó  
Az emberek meg witwickyék vívódásai meg teljesen hidegen hagynak, és én ki is hagynám őket a történetből, hogy a gépek többet szerepeljenek.

---
szerk.: ja, és az a nagy robot Kup csoportjában hátul én sem tudom ki, de kíváncsi lennék, nem tudja valaki?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16., 13:52:06 írta grey gargoyle »
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1361 Dátum: 2009. Július 16., 12:48:37 »
Elwood-nak és Tyrant-nak köszönöm az AHM ötödik részét!    
Jazz nagy arc (jó értelemben),Kup karaktere pedig tényleg Nick Fury-re hajaz!  
A fiatal Witwicky született túlélő...

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1360 Dátum: 2009. Július 16., 12:33:49 »
Ezer köszönet a honosításért, remek munka.  Szivarozó robot??? Álcák nincsenek benne??? Mindig úgy szurkolok szegény Megatronnak, hátha egyszer győzni tud.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1359 Dátum: 2009. Július 16., 11:17:26 »
Na azon én is néztem egy nagyot, mikor képet kerestem a frissítéshez...  Mondjuk szerintem nem sokal rosszabb, mint a görbe bottal járó Röptűz a TF 2 filmben...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1358 Dátum: 2009. Július 16., 11:15:17 »
Viszont ha már elértünk idáig...
Milyen elmeroggyant, megáltalkodott, eszement barom volt képes kitalálni egy szivarozó robotot?!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1357 Dátum: 2009. Július 16., 11:13:01 »
Több szereplő fog még meglepetéást okozni, nem olyanok lesznek, mint eddig megszoktuk.
Köszi a elwood&tyrant-remek munka mint mindig.

KID, ez a video kész!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16., 11:18:39 írta Sepi »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1356 Dátum: 2009. Július 16., 10:54:14 »
Nos ez a Transformers képregény nagyszerű. Az első-két oldalon a cirkálók emlékeztetnek, a Transformers Animációs mozira.(Itt a Hálózsákon is van, négy részes. Ezt tudom.) Kup valóban olyan volt, mint Nick Fury, főleg a szivar imitálással. Sziklaugró kölyökként viselkedett, mert mindig az izgalmat kereste. Nem is gondoltam, hogy ilyan módon viselkednek. Nagyágyú kicsit kisebbnek tűnt a többi Autobotok előtt. Össztűz pedig egy kicsit megváltozott, mint ahogy a saját történetében láthattuk. Beleértve Észlelőt is. Szintén más hogy néz ki, főleg azért mert a jobb szemén úgy néz ki, mint valami szemüveget hordana. És kicsoda az a hatalmas zöld-sárga színű Autobot? Azt nem ismertem fel. Optimusz-szal mi történt ez még továbbra is egy rejtély, de lehetséges, hogy erre majd fény derül.
[span style=\'color:#000000;background:#000000\']A végén azt hittem, hogy Spike Witwicky meghalt, amit az apja is azt hitte. De szerencsére mégis életben van. Hisz ő is egy jelentős szereplő a TF-történetben.[/span]
A végén még egy érdekességet a szereplők arányáról: Autobotok 95%, emberek 4% és Álcák(eddig Megatron és Féreg)1%. Érdekes hogy Megatron itt most nem nagyon szerepelt.
Ezer köszönet Elwood és Tyrant a TF Dicsőség Megatronnak #05. részért és sok sikert a folytatáshoz.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16., 10:58:44 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1355 Dátum: 2009. Július 16., 10:19:36 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1744&catid=21&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Dicsőség Megatronnak 05[/a]


Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1354 Dátum: 2009. Július 15., 22:20:04 »
Így is van.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1353 Dátum: 2009. Július 15., 20:43:01 »
Ez jóóó!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1352 Dátum: 2009. Július 15., 20:41:17 »
     
Aranyos és poénos videó!
Dióhéjban tényleg ennyi a TF 2:RotF!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1351 Dátum: 2009. Július 15., 20:27:18 »

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1350 Dátum: 2009. Július 15., 19:49:05 »
Idézetet írta: Habba
Mert én a teljeset olvastam, csak gond volt a 6. oldallal.

Arra gondoltam én is  Előbb-utóbb csak felkerül valahova hibátlanul. Legkésőbb (jó)pár hónap múlva ide a Hálózsákra.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1349 Dátum: 2009. Július 14., 21:34:21 »
De, hogy érted a hiányosat, az előzetes 5 oldalas verzióra gondolsz, vagy arra aminek gondja van a 6. oldallal?

Mert én a teljeset olvastam, csak gond volt a 6. oldallal.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1348 Dátum: 2009. Július 14., 20:43:13 »
Idézetet írta: FZoli
@Habba: AHM #12-ből a hiányosat olvastad te is, vagy van már "kipótolt" verzió?

A teljeset! :-)

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1347 Dátum: 2009. Július 14., 20:08:47 »
@Habba: AHM #12-ből a hiányosat olvastad te is, vagy van már "kipótolt" verzió?

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1346 Dátum: 2009. Július 14., 17:42:33 »
Ilyen oldalszámmal azért nem. Szerintem.
Nekem a realitás a 10, max a 9.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1345 Dátum: 2009. Július 14., 17:06:05 »
10? Inkább négy. Nagyon elhúzva hat. Az első négy epizódot röhögve meg lehetne csinálni egynek rögtön.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1344 Dátum: 2009. Július 14., 16:49:27 »
Végig olvastam az All Hail Megatront angolul. Csak annyit fűznék hozzá, hogy érdemes kivárni.
Végig nagyon jók a rajzok, a színek és tetszik benne, hogy van egy kis Marvel és TV G1 hatás.
A story jó, nem kiugró, de jó. Szépen lehet folytatni is.
Annyi hibája van, hogy 12 részes. 10 részből meg lehetett volna oldani, ha visszavesznek az emberi részekből és az [span style=\'color:#000000;background:#000000\']autobotok kibertroni "tipródásából"[/span] (Nem nagy spoiler, nem árulok el benne semmi olyat, ami nem kikövetkeztethető, nyugodtan olvasható, de hátha.). Ráadásul a két felesleges szám helyett jobban kifejthető lett volna a Leleplezés vége.
Az utolsó szám nagyon jó, a legvégén van rövid előzetes a 4 Coda felépítéséről és történeteiről. Szerintem abban sem fogunk csalódni.

[span style=\'color:#000000;background:#000000\']Kedvenc gonosz óriásrobotunk szépen lyukat beszélt a saját hasába![/span]        Na ez már spoiler!

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1343 Dátum: 2009. Július 10., 23:06:16 »
Nagyon örülök hogy honosítottátok ezt a BW Bm összekötö kis mini sorozatot.  SOK SOk köszönet érte!  
 
 
 Végig nagyon tetszett. kár hogy az utolsó részt már nem Don Figueroa rajzolta.. Legalábbis más a rajzstílus. Az izmok kidolgozása nem olyan jó nem követi az anatómiát néha lufiszerűnek hat. És Magamatron arca is buldogharapásos lett.. Bár rajzolónak Don van odaírva de biztos hogy ő is rajzolta?
 
 Furman rá jellemző humora egy az egyben átjött, tetszett!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1342 Dátum: 2009. Július 09., 18:53:59 »
Tényleg remek sorozat volt, köszi elwood & tyrant, hogy megismerhettem.

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1341 Dátum: 2009. Július 09., 14:37:48 »
 Nagyon jó kis rész volt.Látványos Final Battle-al.Innen kezdQdhetne a BM része a doloknak.Köszönjük a frissítést.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1340 Dátum: 2009. Július 09., 11:15:09 »
Köszi a frissítést nagyon be jött mind a 4 kis rész.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1339 Dátum: 2009. Július 09., 11:03:49 »
Elwoodnak és Tyrantnak köszönöm a Beast Wars: Kifejlődés 4. befejező részét. Guido Guidi rajzai tényleg jók. Remek történet volt. Bár az az alakváltó nyuszi fegyverré tud változni. Ezt nem tudtam. Akkor ő triplaváltozó is lehetne. Mert ő is három alakot tud váltani. Lio Convoy és Nagy Convoy nagyon hasonlít a fejük az általunk ismert Autobotok vezetőjére Optimusz Fővezérre.
Bár egyszer elmondta Elwood, hogy két azonos transformer létezik. Az Álcáktól Romboló, de egy Autobot is van. Az véletlenül nem Mogorva az a bizonyos Autobot?
További kérdések. Ahogy látom ennek a mininek vége lett. Hogy fogjátok tovább folytatni a heti TF frissítést? A Beast Wars mininek vége, a Dreamwave-es TF vs. G.I. Joe-nak már csak egy rész van vissza és annak is vége lesz. A BW-nek vannak még valamilyen folytatása vagy már ennek véglegesen vége?
Nos ezer köszönet a TF frissítésért. Sok sikert kívánok nektek Elwood és Tyrant más TF képregény honosításhoz!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 09., 11:39:55 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.