Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 856280 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1428 Dátum: 2009. Július 29., 23:02:14 »
Jaa amúgy KiD: ez tetszett. :D

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1427 Dátum: 2009. Július 29., 23:00:38 »
Én amint felfedeztem ezt az oldalt gőzerővel végigolvastam az összes TF történetet, azóta már többször is. Vmeik nap kezdtem el a Beszivárgás-Viharhozó-ésatöbbi szálat kb. negyedjére. A DreamWave G1 et is vagy 3szor elolvastam már. Gondoltam megosztom én is ha ez számít.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1426 Dátum: 2009. Július 28., 23:21:45 »
*vesz egy közepes popcornt nagy kólával és figyeli az előadást*
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 28., 23:21:54 írta KiD »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1425 Dátum: 2009. Július 28., 21:39:41 »
Ennyi volt. Nincs más mondandóm. Csak ezekről nem írtam le a véleményt.  És amúgy dr samson csodálja is, hogy én elolvastam az összes képregényt és írtam véleményeket.Én is befejeztem. Jelenleg most csak az aktuális TF képregényekről írunk véleményeket.
Nem bántottál meg Habba. Ha mások is akarnak kommentálni, akkor hadd tegyék.

Szerk.:Ha esetleg fárasztóak a vélemények, kommentálók amiket írok, akkor abba hagyom. De nem kommentálom az Összes többi képregény. Mert már befejeztem.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 28., 21:45:56 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1424 Dátum: 2009. Július 28., 21:31:01 »
Légyszi ne kommentáld végig az összes képregényt! Bocs!

Itt be is fejeztem mert nem akarlak megbántani! Köszi!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1423 Dátum: 2009. Július 28., 17:12:29 »
A Dreamwave-es befejezetlen. Az IDW-ből és a Marvelből még lesz folytatása. Ezekről hosszú idők óta nem írtam véleményt, de most bepótoltam.
Bár ezzel azt akartam mondani, hogy rengeteg különleges TF sztorik léteznek. Meg pontosan azt is akartam mondani, hogy az összes itt található TF képregények más felfogásban is készültek. És semmi baj a kérdéseddel mad47. Megtudom érteni, hogy miről van szó.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 28., 17:17:54 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1422 Dátum: 2009. Július 28., 17:05:59 »
k.david most ezzel tulajdonképpen mit akartál mondani? Mert szerintem az "ittlévők" nagyja is olvasta mindet, nekik sok újat nem mondtál, ha viszont valaki még nem annak meg lelőtted az összes poént... Csak kérdem...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1421 Dátum: 2009. Július 28., 14:40:56 »
Nos írok véleményeket, mert szinte az összes képregényeket elolvastam tavaly novembertől egészen kb. március-áprilisig. Először ezeket a képregényeket olvastam Novemberben és Decemberben. A Dreamwave-es Transformersből rengeteg különleges történeteket olvastam. A War Within sorozatban az derült ki, hogy az Autobotok és az Álcák a Kibertronon voltak. A Földön pedig nem. Mert akkor még nem tudtak a létezéséről. Bár Optimusz és Megatron látták, amolyan hologram kivetülést és láthatták, hogy hogy néz ki a Föld. Mogorva a Dinobotok vezére például érdekes volt, mert itt nem dinoszaurusszá alakult át, hanem egy amolyan kibertroni tankká. Bár látható volt, hogy Megatron és Optimusz eltűntek azaz halottnak hitték. Ez a sorozat befejezetlen.
A Mikromesterek pedig néha olyan furcsák is voltak. Mert itt olyasmi derült ki róluk, hogy semlegesek azaz láltszott egy ajtón, hogy Autobot és Álca jelvény egybe volt. És ők nem akarnak háborúba lépni. A leírások a Mikoromesterekről tényleg nagyszerű volt.
A Dreamwave-es G1 sorozat pedig szintén érdekes volt, mert itt a Földön voltak és itt háborúba kezdtek. Mogorva akkor úgy érezte magát, hogy ő egy Álca és átállt közéjük. De később visszajött az Autobotokhoz. Az Autobot-Álca béke kötés nagyszerű volt, de az túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen. Ez a béke kötés nem sikerült. Megatron a Junkion bolygón volt, mert Roncs-gar megtalálta és elvitte őt oda. A Quintessonok is megjelentek közjátékban és a többi Transformerek nem értesültek a létükről. Ez is befejezetlen sorozat. Sajnos.
A Dreamwave-es TF vs. G.I. Joe egy világháborús képregény. Nagyon érdekes volt, mert Mogorva és Acélfej Tankká változtak. Űrdongó motorkerékpárrá. A Légirobotok régies háborús repülőkké alakultak. Nos ennyi a Dreamwave-es TF-ről.
A Marvel TF G1 sorozat volt a leghosszabb amit olvastam, jelenleg a 70. résznél tart. A legtöbb TF képregény pedig szinte csak minisorozatok.
Az IDW-s TF képregény nagyszerű, remek történet. A Beszivárgás-Eszkaláció-Viharzó-Pusztulás nagyon jó történet volt. Párhuzamosan folytatódott. És rengeteg Reflektorfényben történetek kiegészítésként. A Leplezésben lezárult minden. Kiderült mi lett Éjvadásszal, Keményfejjel, Galvatronnal, Nova/Nemesis fővezérrel, Monstruktorral, Jhiaxus-szal. Most jelenleg az AHM sorozat indul. Erről még biztos kiderül a későbbi időkben, hogy mi lett/lesz a Transformerek további sorsa.
Az Animációs Mozi különleges volt. Főleg a rajzok nagyszerűek voltak.
A Beast Wars pedig bestiális történet. Sok ismeretlen alakváltók is voltak. Jelenleg végére ért a sorozat.
Nos itt ennyi volt a TF témáról.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 31., 09:02:24 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1420 Dátum: 2009. Július 26., 12:01:18 »
Kicsit vitatkoznék, KiD, mivel én úgy tudom, az IDW a Leleplezést és a Maximum Dinobotokat eredetileg már be sem tervezve Furmannak,  McCarthy a történet folytatását a "Pusztítás" végétől kapta meg. A rajongók körében elterjedt feltételezés, hogy az All Hail Megatront egy ismételt újrakezdésnek szánták, amit a szerző látványosan eltérő koncepciójával magyaráznak. Volt sok találgatás azzal kapcsolatban is, hogy 6 részes lesz az AHM, tudtommal az IDW ilyeneket soha nem állított. Visszatérve a Leleplezés-Max Dinó témához, Furman nagyon sok elvarratlan szálat hagyott, és a rajongók is folytatást követeltek, így Furman kapott 4+5 részt ezeket befejezni, ami viszont párhuzamosan készült McCarthy történeteivel, ebből adódik néhány furcsaság. Ezen túl McCarthy - kényszerből vagy szándékosan - valóban azt a logikát követte, hogy visszamenőleg magyarázza majd az eseményeket - valóban flashbackekből fog kiderülni sokminden, olyasmik is, amik függetlenek a Furman által hagyott hézagoktól - de azért követett el hibákat.

Habba: Igen, a Max Dinóval folytatjuk. A Coda meg nemcsak lyukakat töm be, hanem folytatja a történetet és előkészíti a beígért folyamatos - ongoing - sorozatot.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1419 Dátum: 2009. Július 26., 09:36:51 »
Így már világos, köszi az infókat.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1418 Dátum: 2009. Július 25., 22:51:04 »
Ja és ezek a kis storyk spotlight szerűek lesznek, és mindegyik esetében megmaradnak az egyedi minimalista borítók is.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1417 Dátum: 2009. Július 25., 22:48:18 »
Néhány kérdésre majd választ kapsz a későbbi All Hail Megatron részekben. További nyitott kérdéseket tisztáz a Maximum Dinobots, főleg a földi szálakat fogja elvarrni. Ezenkívül még a 4 részes AHM Coda fog megválaszolni sok kérdést, ami egy egészen érdekes formában kerül majd kiadásra. Minden számban két történet lesz, egy folytatása az AHM-nek és egy múltat tisztázó story (általában). A Coda lesz az átvezető minisorozat egy új főirányvonalhoz.
Érdekesség, hogy szinte mind a 8, 11 oldalas kis történetet más írt és más rajzolt. Egyedül Mike Costa szerzett két részt és Chee rajzolt kettőt, valamint az egyik story szerzője és rajzolója is Nick Roche lesz. Ezenkívül még szerepet kap Furman, az AHM-t szerző Shane McCarthy, Andy Schmidt, Denton J. Tipton és Zander Cannon, valamint Giudo Guido, Emiliano Santalucia, Don Figueroa, Andrew Griffith és Casey Coller.

Jut eszembe az Maximum Dinobotsot fogjátok fordítani? Mert azt hiszem story szempontjából kb. most lenne időszerű, hogy pár apróságot össze lehessen kapcsolni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1416 Dátum: 2009. Július 25., 18:53:55 »
Az történt, hogy úgy döntöttek a kiadónál, hogy megpróbálkoznak egy új, jobban eladható történetfonal megkezdésével, amihez új írót fogadtak. Furmannak rövidre kellett szednie a Leleplezés végét, miközben beindult a McCarthy féle Dicsőség fonal. Időközben aztán úgy gondolták, hogy amennyire lehet, mégiscsak össze kéne fűzni a két sztorit, de erről a legelején nem értesítették az új sorozat íróját, úgyhogy lesznek benne utalások a Furman féle szorikra, de mivel külön sorozatként indult a dolog, ezért tűnik nagy ugrásnak rögtön és ezért nem stimmelnek benne a részletek.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1415 Dátum: 2009. Július 25., 17:22:42 »
Hali! Elolvastam a Beszivárgástól a leleplezésig a történeteket. Mindegyik nagyon tetszett, talán a Viharhozó kevésbé (hiába, nekem az jön be jobban, amiben emberek is szereplenek   ). A honosítás is piszok jól sikerült.
 Csak abban kicsit összezavarodtam, hogy a Dicsőség Megatronnak és a Pusztítás (plusz Leleplezés) közt kihagytatok történeteket, vagy csak én nem találtam őket? Hisz a Leleplezés végén pl. Optimusznak semmi baja, de pl. Acélfej meg roncsterepen dekkol, igencsak ramaty állapotban. Most meg míg az utóbbi jól van, addig a fővezér dőlt ki.
 Vagy pedig arról van szó, hogy a homályos foltokra majd a Dicsőség Megatron későbbi részeiben kapok választ pl. visszaemlékezések formájában?  
Előre is köszi a választ!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1414 Dátum: 2009. Július 24., 19:23:51 »
Tényleg. Ezt eddig nem vettem észre. Azt nem gondoltam, hogy Jim Lee is rajzolt Transformers borítókat.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1413 Dátum: 2009. Július 24., 19:01:56 »
Hát eredetileg én sem tudtam, de a 67. szám mellett a 53. borítóján lévő aláírás is árulkodó.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1412 Dátum: 2009. Július 24., 18:27:04 »
Jim Lee? Ő rajzolt pár Transformers borítót? Melyiket? Ezt én eddig nem láttam.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1411 Dátum: 2009. Július 24., 16:11:36 »
Jim Lee, de azt hittem, ő csak egy borítóra ugrott be.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1410 Dátum: 2009. Július 24., 16:02:11 »
Idézetet írta: elwood
Végül egy találós kérdés: ki az a híres, befutott rajzoló, aki pályája kezdetén még két Transformers füzethez is készített borítót? Annyit súgok, hogy magyarul nem jelent meg nyomtatásban borítója, és ezek közül az egyik benne van a mostani frissítésben. Azt hiszem többet is segítettem, mint kéne.

Talán José Delbo az a bizonyos rajzoló, de nem vagyok benne biztos.
 Nem tudtam elwood, hogy Geoff Senior volt a kedvenc rajzolod. Nekem is tetszett, amiket ő rajzolt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1409 Dátum: 2009. Július 24., 15:40:26 »
mad47: Ehhez a wikián annyit fűztek hozzá, hogy lehet, hogy később látott egy erről készült felvételt. Kérdés, ki mennyire akarja kimagyarázni.

scorpi: Köszi, ki fogjuk javítani.

Dr.OGA: Előre jelzem, hogy nem tudom a választ a kérdéseidre.
A  75. számmal kapcsolatban: Szerintem azért rajzolta más, mert Wildmannek egyszerűen nem volt ideje rá. Egy füzet alapos megrajzolása elveheti egy rajzoló egész hónapját, lehetnek különféle magánéleti dolgai, ami miatt egyszerűen nem győzi a tempót. Ne felejtsük el, hogy ez duplaszám volt, vagy legalábbis 36 oldalas, ami még több rajzolást-felkészülést igényel, mint egy 20-21 oldalas füzet.
Én amúgy örültem, hogy Senior rajzolta, mert nekem meg ő volt a kedvencem.
Ami a 69. számot illeti, szerintem ez nem lényegi különbség. Az Andy az Andrew becézett változata, passz. Nem néztem meg, de lehet, hogy helyhiány miatt rövidítették. A másik pedig az, hogy a 69. szám volt Wildman első története a amerikai kiadónál, így ki kellett gondolom próbálnia, meddig mehet el, mit engedhet meg magának, és ezért visszafogodtabban nyúlt a témához. Aztán, mikor látta, vagy kiderült, hogy rajzolhat a maga stílusában, a 70. résztől már úgy csinálta.

Végül egy találós kérdés: ki az a híres, befutott rajzoló, aki pályája kezdetén még két Transformers füzethez is készített borítót? Annyit súgok, hogy magyarul nem jelent meg nyomtatásban borítója, és ezek közül az egyik benne van a mostani frissítésben. Azt hiszem többet is segítettem, mint kéne.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Dr.OGA

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1408 Dátum: 2009. Július 24., 14:51:20 »
Köszi nektek a frissítést.

És végre a 70.-ik lapszámtól Andrew Wildman képi világával láthatjuk a történeteket. A Marveles G1-ben én az ő képi világát szerettem a legjobban. Bár persze kicsit furán jön ki, hogy nála a legtöbb robinak az arca annyira emberszerű, de máskülönben annyira jól eltalált hangulatvilágot teremt szerintem, hogy én ezen egyáltalán nem akadok fenn, sőt egyes esetkben kimondottan jó látni ennyire kifejezően a különböző lelkiállapotokat.

Egyébként ehhez kapcsolódóan volna két kérdésem:

1, Merthogy innentől ő, azaz Andrew Wildman rajzolta a Marvel G1-et, kivéve [span style=\'color:#000000;background:#000000\'] </FONT></SPAN>kivéve pont a csúcspontot jelentő 75.-ik számot, ahol Unikron nekiesik "kibelezni" prímuszt és gyermekeit. [/span]
Szóval ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy nem tudja-e valaki, hogy pont azt a részt miért is nem ő rajzolta?

2, A másik kérdésem, hogy a 69.-ik lapszámot Andy Wildman rajzolta, aki gondolom, hogy azonos Andrew Wildman-nal  de érdekes, hogy csak ennél a lapszámnál írja Andy-nek, és pont itt egy-két jellegzetességtől eltekintve nagyonis más a képek stílusa... Szóval erről is azt kérdezném, hogy valaki tudj-e esetleg, hogy ez miért történt így? Márminthogy a képeinek stílusa ebben miért nem olyan mint késöbb az összes többiben?
Mindezek pusztán csak kiváncsiságból érdekelnek.

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Transformers
« Válasz #1407 Dátum: 2009. Július 24., 13:30:58 »
Hello!
Egy helyesírási hibát fedeztem fel. A G1 70. számának honosított verziójának borítóján.
Az abUszolút autobot-álca összekovácsolódás.
De amúgy király lett a szám. Köszi!!!!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1406 Dátum: 2009. Július 23., 21:00:04 »
Most láttam egy bakit. Lődöző azt mondja Sokkolónak, hogy "Láttam hogy meghaltál!", ami lehetetlen, mert akkor ő és a teljes Skorponok féle Álca csapat hiányzott a Földről. Persze ez nem a Ti hibátok, ez eredetileg is így volt benne.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1405 Dátum: 2009. Július 23., 20:00:34 »
Én is köszönöm a frissítést. Tényleg kezd révbe érni ez a sorozat.
A Szörny-Színlelők tényleg érdekes karakterek voltak, még ha nem is szerepeltek itt sokat. Értelmesebbnek tűntek mint a többi Álca, mert elítélik Galvatron őrült tombolását. Ugyanez a banda alkotja Monstruktort az IDW-s vonalon, igaz?
A 68. számban Üsti csakugyan elég szerencsétlen benyomást kelt, kb. mint a rajzfilmsorozatban. Na meg a rajzok amik nem szerintem nem hozzák a szokott színvonalat. elwood & tyrant: nagyon jó pont hogy amiket anno elég fantáziátlanul fordítottak annak is kerestetek értelmet, emlékeztem hogy ebben a részben eredetileg mennyi furcsa "buborék" volt.
Ez a Nukleon már tényleg a sokadik "újjászeletési mód". De szerintem ezekben a számokban fejlődött Mogorva a legtöbbet jellem téren! SPOILER! [span style=\'color:#000000;background:#000000\'] Nem véletlen hogy Optimusz majd a közeljövőben ismét megválasztja utódjának, pedig ugye egyszer már leszerepelt ilyen téren... [/span] SPOILER VÉGE. Itt már tudja mit jelent a bajtársiasság, mit jelent vezetőnek lenni, úgymond gondoskodni az alatta szolgáló Dinobotokról.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1404 Dátum: 2009. Július 23., 18:33:41 »
Nem csodálom, hogy a 68. szám magyar verziójának végéről lehagyták a következő szám beharangozóját. Ebben a formában elég hangulatromboló.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1403 Dátum: 2009. Július 23., 18:20:44 »
Az már jó ideje ki van találva.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1402 Dátum: 2009. Július 23., 17:54:52 »
Köszönet a frissítésért, bár be vallom ezek nem a kedvenc számaim, de jó látni, hogy közeleg a vége. Ha ilyen gyorsan haladtok lassan ki kell találni, hogy a Marvel után melyik TF képregényé lesz a fő szerep .

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1401 Dátum: 2009. Július 23., 16:29:24 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a mai G1-es Megapack-ot!    
66.Akciódús és izgalmas rész,ami leginkább a hataloméhes Mennydörgésnek köszönhető!  
Hihetetlen párhuzam van Unikron és Galaktus között...
Érdekesek a hírnökei,igazi gyilkológépek!  
67.A szörny-színlelők durvák;brutálisabban néznek ki,mint Skorponok színlelői!  
Jazz és Spike szereplése feldobta a storyt!  
68.Véleményem szerint,a leggyengébb rész!Üstökös vergődött az ,,emberek'' elleni harcban,mint egy partra vetett hal!Szegény Skorponokot saját társai sem csípik...  
69.Tényleg érdekes módon regenerálódnak néha az alakváltók!  
Meglepő volt látni,hogy Éjvadász a sok poénkodás mellett nem csak kiváló harcos,de rendkívül okos és értelmes is!Mogorva pedig hozza a szokásos formáját!  
70.Rendkívüli módon ábrázolják Optimusz lelki válságát!  
Nem semmi dolgokról kell döntenie,nem irigylem az Autobot vezért...

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1400 Dátum: 2009. Július 23., 14:55:03 »
Idézetet írta: keildavid
És látható ott egy apró méretű Autobot, aki mentőautóvá tud alakulni. Az kicsoda?
Ő Fixit, én a DW Mikromester sorozatban Javítónak neveztem el, egyébként a Mentőjárőr nevű Mikromester-csapat egyik tagja, és a 70. részben is többször szerepel.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 23., 14:55:51 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1399 Dátum: 2009. Július 23., 11:53:05 »
Nagyszerű ez az 5 adag Marvel TF G1 képregény.
#66: A Mátrix hajsza véget ért és végre kiderült, hogy hogyan fejeződött be ez az 5 részes történet. Ebben a részben létrejött Unikron szolgái:Horog, Háló és Golyó.
#67:Az alternatív jövő nagyon érdekes volt. Évszáma ott az volt írva, hogy 2009. Galvatront elrabolták Unikron szolgái. Az ottani autobotok folytatták a csatát. De ez nem derül ki, mert ez nem fontos szál bármilyen szempontból.
#68: Az Emberi tényező történet nagyszerű. Végre kiderül, hogyan jött létre a Neo-Lovagok nevű szuperhőscsapat. Áramkör-Szaggató mint mindig nem kedveli a robotokat. Beleértve az Autobotokat.
#69: az első oldalon nagyon érdekes volt. Mert az Autobotok ketten sakkoztak, másik kettő tévézik és egy Autobot a nyugágyon pihen. És látható ott egy apró méretű Autobot, aki mentőautóvá tud alakulni. Az kicsoda? Érdekes ami még kiderült, hogy Sokkoló és Romboló visszatért. Pedig láthattuk, hogy Sokkoló a Föld légkörben eléget(akkor tényleg ő volt az a közjátékban a sötét alak). Romboló meg valami bánya szakadékba esett. Az Autobot Szánnak sikerült ezt megcsinálnia.
#70: Racsni és Megatron nagyon furcsák voltak. De ez majd kiderül a folytatásból. Mogorva a Hydrus 4-en a Nukleont kereste, hogy felélessze a Dinobot társait. De majd erre is fény derül.
Nos mára ennyi volt. Ezer köszönet Elwood és Tyrant a Marvel TF G1 5 db képregényért. További sok sikert a folytatáshoz. Ha jól mondom, még két hónap van vissza a Marvel TF G1-ből(azaz még 10 rész).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.